MST Nutrition® Relax IQ No Stress 90 kapsułek

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

130,94 zł

727,44 zł / 1kg

+ 55,23 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – czw. 8 października
Nasze najlepszeoferty
Kreatyna w proszku i kapsułkach i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Polleo Me:First Creatine Monohydrate, 500 g
Polleo Me:First Creatine Monohydrate, 500 g
349,14 zł/1kg
174,57 zł
Sprzedawca: PolleoSport
Zdjęcie produktu dla Ostrovit jabłczan kreatyny 5903933915012
Ostrovit jabłczan kreatyny 5903933915012
927,30 zł/1l
185,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla Monohydrat kreatyny Creapure® (500 g)
Monohydrat kreatyny Creapure® (500 g)
419,92 zł/1l
209,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
Zdjęcie produktu dla Genius Nutrition | Monohydrat kreatyny
Genius Nutrition | Monohydrat kreatyny
222,36 zł/1l
104,73 zł
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla MST Nutrition® Koenzym Q10 - 200 mg 60 kapsułek
MST Nutrition® Koenzym Q10 - 200 mg 60 kapsułek
6 605,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
132,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST - Monohydrat kreatyny - 300 kapsułek
MST - Monohydrat kreatyny - 300 kapsułek
470,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
188,08 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST Nutrition® Shilajit 60 kapsułek
MST Nutrition® Shilajit 60 kapsułek
1 710,14 zł/1kg
119,71 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST Nutrition® Ashwagandha KSM 66® 60 kapsułek
MST Nutrition® Ashwagandha KSM 66® 60 kapsułek
1 606,73 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
78,73 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST Nutrition® CLA 92 kapsułki
MST Nutrition® CLA 92 kapsułki
851,00 zł/1l
102,12 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Bisglicynian magnezu 90 kapsułek
Bisglicynian magnezu 90 kapsułek
1 076,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
82,90 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST Nutrition® 21 Amino Acids 60 kapsułek
MST Nutrition® 21 Amino Acids 60 kapsułek
1 036,25 zł/1kg
82,90 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST Nutrition® Resveratrol 60 kapsułek
MST Nutrition® Resveratrol 60 kapsułek
1 286,29 zł/1kg
90,04 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST Nutrition® Kwas alfa liponowy 60 kapsułek
MST Nutrition® Kwas alfa liponowy 60 kapsułek
1 429,67 zł/1kg
85,78 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla 6PAK Nutrition | Monohydrat kreatyny pomaraczowy
6PAK Nutrition | Monohydrat kreatyny pomaraczowy
137,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
68,70 zł
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla Kreatyna HCL 90 kapsułek
Kreatyna HCL 90 kapsułek
1 363,37 zł/1kg
125,43 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST Nutrition® Ginkgo Biloba 60 kapsułek
MST Nutrition® Ginkgo Biloba 60 kapsułek
2 644,33 zł/1kg
79,33 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Monohydrat kreatyny 1000 g
Monohydrat kreatyny 1000 g
236,03 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
262,50 zł
-26,47 zł
236,03 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Ostrovit monohydrat kreatyny 5902232610253
Ostrovit monohydrat kreatyny 5902232610253
280,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
56,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Zdjęcie produktu dla Suplement diety SuperSmart D-Ribose - 150 g
Suplement diety SuperSmart D-Ribose - 150 g
173,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SuperSmart
Zdjęcie produktu dla Suplement diety SuperSmart 3-Creatine - 250 g
Suplement diety SuperSmart 3-Creatine - 250 g
139,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SuperSmart

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

MST® Relax IQ - No Stress: Naturalna formuła zapewniająca spokój i siłę psychiczną


MST® Relax IQ - No Stress to wyrafinowane połączenie ekstraktów ziołowych, witamin i minerałów, które wspierają układ nerwowy, radzą sobie ze stresem i zapewniają jasność umysłu. Synergiczna formuła zawiera ashwagandhę KSM-66®, bacopa monnieri, ekstrakt z zielonej herbaty z L-teaniną, melisę, chmiel, a także magnez, cynk i witaminy z grupy B - wszystkie o naukowo udowodnionych korzyściach.

naukowo udowodnione działanie składników


1.ashwagandha (KSM-66®)
Randomizowane badanie z podwójnie ślepą próbą (Chandrasekhar et al., JANA, 2012) wykazało, że dzienne spożycie 600 mg ashwagandhy obniża poziom kortyzolu i znacznie zmniejsza objawy stresu. Uczestnicy zgłaszali większą równowagę i mniejszą nerwowość. Ashwagandha jest uważana za sprawdzony adaptogen, który wzmacnia odporność organizmu na stres.
2.bacopa monnieri
W badaniu przeprowadzonym przez Stough et al. (Psychopharmacology, 2001), przyjmowanie Bacopa przez 12 tygodni znacznie poprawiło wydajność pamięci i funkcje poznawcze. Zawarte w niej bakozydy wspomagają regenerację neuronów i jasność umysłu.
3.ekstrakt z zielonej herbaty (L-teanina, EGCG)
L-teanina, aminokwas zawarty w zielonej herbacie, w badaniu (Nobre et al., Asia Pacific Journal of Clinical Nutrition, 2008) była powiązana z relaksacją bez senności. Jednocześnie zwiększa ona czujność i koncentrację. Zielona herbata dostarcza również silnych przeciwutleniaczy, takich jak EGCG i polifenole, które chronią komórki nerwowe.
4.chmiel (Humulus lupulus)
Według przeglądu (Franco et al., Phytochemistry Reviews, 2012), chmiel ma właściwości uspokajające i promujące sen ze względu na jego wpływ na receptory GABA w mózgu. Idealny jako naturalne wsparcie w zaburzeniach snu.
5.melisa lekarska (Melissa officinalis)
Badanie przeprowadzone przez Kennedy'ego i wsp. (Pharmacology Biochemistry and Behaviour, 2002) wykazało, że melisa poprawia nastrój i zwiększa koncentrację. Ma szczególnie relaksujący wpływ na wewnętrzny niepokój.
6.astragalus (Astragin®)
Cho i wsp. (The American Journal of Chinese Medicine, 2008) potwierdzają immunomodulujące działanie astragalusa. Ekstrakt wzmacnia mechanizmy obronne organizmu i może łagodzić zmęczenie.
7.witamina B1 (tiamina)
Według Gibsona i wsp. (AJCN, 1984), tiamina jest niezbędna dla sprawności poznawczej. Jej niedobór może powodować zmęczenie i problemy z koncentracją.
8.witamina B6 (pirydoksyna)
Badanie (Merete et al., Psychosomatic Medicine, 2008) wykazało, że niedobór witaminy B6 jest związany z depresją. Suplementacja poprawia nastrój i równowagę emocjonalną.
9.witamina B12 (kobalamina)
Bryan i wsp. (BMJ, 2002) stwierdzili, że niedobór witaminy B12 może prowadzić do upośledzenia pamięci. Suplementacja poprawia funkcje umysłowe, szczególnie u osób starszych.
10.magnez
Według Barbagallo i Dominguez (Current Pharmaceutical Design, 2010), magnez odgrywa kluczową rolę w układzie nerwowym i pomaga w radzeniu sobie ze stresem. Zmniejsza zmęczenie i wspomaga funkcjonowanie mięśni.
11.cynk
Prasad (Molecular Medicine, 2008) pokazuje, że cynk jest ważny dla układu odpornościowego i zdrowia komórek. Poprawia nastrój i chroni przed stresem oksydacyjnym.

składniki w dziennej porcji (3 kapsułki):


- Witamina B1 - 2,2 mg (200 % NRV)
- Witamina B6 - 2,8 mg (200% NRV)
- Witamina B12 - 5,9 μg (236% NRV)
- Magnez - 150 mg (40 % NRV)
- Cynk - 10 mg (100 % NRV)
- Ashwagandha (KSM-66®) - 600 mg (w tym witanolidy: 30 mg)
- Bacopa monnieri - 300 mg (w tym bakozydy: 150 mg)
- Ekstrakt z zielonej herbaty - 125 mg (L-teanina: 50 mg, polifenole: 37,5 mg, EGCG: 12,5 mg)
- Chmiel - 100 mg (flawonoidy: 4 mg)
- Melisa lekarska (ekstrakt 10:1) - 40 mg
- Astragalus (Astragin®) - 30 mg (w tym saponiny: 10 mg)
- Całkowita waga składników aktywnych: 450 mg

zalecane dawkowanie
Przyjmować 3 kapsułki dziennie z posiłkiem, popijając wystarczającą ilością wody.

dla kogo jest przeznaczony?
dla osób z wysokim poziomem stresu lub problemami ze snem
dla każdego, kto chce poprawić swoją koncentrację i jasność umysłu
dla profesjonalistów, studentów i sportowców z wysokim poziomem stresu psychicznego
dla holistycznego wsparcia funkcji nerwów i mózgu
nie zalecane dla:
- Osób z nietolerancją na którykolwiek ze składników
- Kobiety w ciąży i karmiące piersią bez konsultacji lekarskiej
- osób poddawanych leczeniu farmakologicznemu (np. lekami przeciwdepresyjnymi)


oryginalne produkty bezpośrednio od producenta
ekskluzywne y i oferty tylko na mst-nutrition.de
szybka na terenie Niemiec
duży wybór i nowe produkty dostępne jako pierwsze

gdzie można kupić MST?

- Monachium: można online lub lokalnie

- Stuttgart, Düsseldorf, Lipsk i inne: wystarczy online!

Wyprodukowano w Niemczech | 90 wegańskich kapsułek | Waga całkowita: 83 g
odkryj teraz na mst-nutrition.de - dla swojej siły psychicznej i wewnętrznej równowagi.

Przechowywanie i użytkowanie
Produkt należy przechowywać szczelnie zamknięty w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i mrozem.
Producent
MST Nutrition, FI Fitness Inspiration GmbH, Kurfürstendamm 167/168, 10707 Berlin, Deutschland
Waga
180 g
Liczba sztuk
1
Zawartość
80 ml
Lista składników
Celuloza mikrokrystaliczna, cytrynian magnezu, L-teanina, ekstrakt z korzenia waleriany, ekstrakt z passiflory, ekstrakt z chmielu, witamina B6, witamina B12, kwas foliowy, żelatyna (otoczka kapsułki).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza na 100 g w porcji (3 kapsułki) Wartość kaloryczna 1300 kJ / 310 kcal 39 kJ / 9 kcal Tłuszcz 1,5 g 0,045 g - w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,3 g 0,009 g Węglowodany 5,0 g 0,15 g - w tym cukier 0,5 g 0,015 g Białko 70 g 2,1 g Sól 0,2 g 0,006 g
Zalecany sposób podawania
przyjmować 3 kapsułki dziennie, popijając wystarczającą ilością płynu, najlepiej wieczorem.
Firma spożywcza
MST®, FI Fitness Inspiration GmbH, Kurfürstendamm 167/168, 10707 Berlin, DE, Tel.: +493052014447
Nazwa handlowa
Zobacz ilustrację
EAN
4260641166039
Numer producenta
1522010

Przechowywanie i użytkowanie
Produkt należy przechowywać szczelnie zamknięty w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i mrozem.
Producent
MST Nutrition, FI Fitness Inspiration GmbH, Kurfürstendamm 167/168, 10707 Berlin, Deutschland
Waga
180 g
Liczba sztuk
1
Zawartość
80 ml
Lista składników
Celuloza mikrokrystaliczna, cytrynian magnezu, L-teanina, ekstrakt z korzenia waleriany, ekstrakt z passiflory, ekstrakt z chmielu, witamina B6, witamina B12, kwas foliowy, żelatyna (otoczka kapsułki).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza na 100 g w porcji (3 kapsułki) Wartość kaloryczna 1300 kJ / 310 kcal 39 kJ / 9 kcal Tłuszcz 1,5 g 0,045 g - w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,3 g 0,009 g Węglowodany 5,0 g 0,15 g - w tym cukier 0,5 g 0,015 g Białko 70 g 2,1 g Sól 0,2 g 0,006 g
Zalecany sposób podawania
przyjmować 3 kapsułki dziennie, popijając wystarczającą ilością płynu, najlepiej wieczorem.
Firma spożywcza
MST®, FI Fitness Inspiration GmbH, Kurfürstendamm 167/168, 10707 Berlin, DE, Tel.: +493052014447
Nazwa handlowa
Zobacz ilustrację
EAN
4260641166039
Numer producenta
1522010
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Snickers Protein Powder 875g
Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Flex Pro 300 g Cherry
Flex Pro 300 g Cherry
377,83 zł/1kg
113,35 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla 100% wegańskie białko (1kg)
100% wegańskie białko (1kg)
170 579,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
170,58 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla ProFuel V-Protein Vegan 8K Blend 750g
ProFuel V-Protein Vegan 8K Blend 750g
158,59 zł/1kg
118,94 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST Nutrition® Peptydy kolagenu rybiego + Verisol 1000 ml Cherry  GERMANY
MST Nutrition® Peptydy kolagenu rybiego + Verisol 1000 ml Cherry GERMANY
215,77 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
215,77 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST Nutrition® Glycine 1000 mg 60 kapsułek
MST Nutrition® Glycine 1000 mg 60 kapsułek
74,05 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
74,05 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST Nutrition® Quercetin Bromelain 60 kapsułek
MST Nutrition® Quercetin Bromelain 60 kapsułek
1 082,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,86 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST Nutrition® Nattokinase 90 kapsułek
MST Nutrition® Nattokinase 90 kapsułek
843,83 zł/1kg
101,26 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Kukurydza woskowa 1000 g
Kukurydza woskowa 1000 g
76,93 zł/1l
76,93 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Bisglicynian magnezu 90 kapsułek
Bisglicynian magnezu 90 kapsułek
1 076,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
82,90 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla ProFuel Lion's Mane Vital Mushroom (180 kapsułek)
ProFuel Lion's Mane Vital Mushroom (180 kapsułek)
776,79 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
108,75 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Hair Advanced Formula 60 Kapseln
Hair Advanced Formula 60 Kapseln
1 763,80 zł/1kg
88,19 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST - L-karnityna Carnipure 100 000 Orange 1000 ml
MST - L-karnityna Carnipure 100 000 Orange 1000 ml
143,36 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
143,36 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST - Peptydy kolagenu rybiego Zero 1L
MST - Peptydy kolagenu rybiego Zero 1L
170,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
170,97 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST - Zdrowa Maca - 100 kapsułek
MST - Zdrowa Maca - 100 kapsułek
461,80 zł/1kg
92,36 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MST Nutrition® chelat żelaza 120 kapsułek
MST Nutrition® chelat żelaza 120 kapsułek
1 301,38 zł/1kg
113,22 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Ostrovit jabłczan kreatyny 5903933915012
Ostrovit jabłczan kreatyny 5903933915012
185,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
927,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Polleo Me:First Creatine Monohydrate, 500 g
Polleo Me:First Creatine Monohydrate, 500 g
174,57 zł
Sprzedawca: PolleoSport
349,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hero.lab Monohydrat kreatyny w proszku
Hero.lab Monohydrat kreatyny w proszku
188,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
188,04 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Universal Animal Creatine Powder 500G Jar
Universal Animal Creatine Powder 500G Jar
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,82 zł
Sprzedawca: FIT1EU
674,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
209,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
139,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
506,90 zł
-296,94 zł
209,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
139,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olimp Kre-Alkalyn 1500 1250 Mg Mega Caps 120 Kapsułek
Olimp Kre-Alkalyn 1500 1250 Mg Mega Caps 120 Kapsułek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
204,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
1,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla zoe Booty Creatine, 250 g - Lemoniada
zoe Booty Creatine, 250 g - Lemoniada
122,18 zł
Sprzedawca: PolleoSport
488,72 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olimp Nutrition Creatine Monohydrate Powder Creapure, Napój sportowy, Koncentrat, Puder, 1 szt., Stosuj 3,4 – 5,7 g proszku (od 1 ½ do 2 ½ miarki) dziennie po treningu lub o podobnej porze..., 500 g
Olimp Nutrition Creatine Monohydrate Powder Creapure, Napój sportowy, Koncentrat, Puder, 1 szt., Stosuj 3,4 – 5,7 g proszku (od 1 ½ do 2 ½ miarki) dziennie po treningu lub o podobnej porze..., 500 g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
178,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
0,36 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kevin Levrone | Anaboliczna kreatyna | Monohydrat kreatyny w proszku bez smaku
Kevin Levrone | Anaboliczna kreatyna | Monohydrat kreatyny w proszku bez smaku
157,65 zł
Sprzedawca: FIT1EU
262,75 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kreatyna (kreatyna) alkaliczna - 150 kapsułek I z buforem kwasowym I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
Kreatyna (kreatyna) alkaliczna - 150 kapsułek I z buforem kwasowym I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
98,61 zł
Sprzedawca: FIT1EU
448,23 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Genius Nutrition | Monohydrat kreatyny
Genius Nutrition | Monohydrat kreatyny
104,73 zł
Sprzedawca: FIT1EU
222,36 zł/1l
Zdjęcie produktu dla MyProtein Creatine Monohydrate 500 g bez smaku / Monohydrat kreatyny / 100% czysty monohydrat kreatyny
MyProtein Creatine Monohydrate 500 g bez smaku / Monohydrat kreatyny / 100% czysty monohydrat kreatyny
113,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
226,18 zł/1l
Zdjęcie produktu dla GymBeam - Kreatin CAPS - 100% Creapure 120 Kapseln
GymBeam - Kreatin CAPS - 100% Creapure 120 Kapseln
102,72 zł
Sprzedawca: FIT1EU
856,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Monohydrat kreatyny Creapure® (500 g)
Monohydrat kreatyny Creapure® (500 g)
209,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
419,92 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Creatine Monohydrate, 160 kapsułek
Polleo Sport Creatine Monohydrate, 160 kapsułek
87,26 zł
Sprzedawca: PolleoSport
612,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lazar Angelov Nutrition | LA Monohydrat kreatyny w proszku bez smaku
Lazar Angelov Nutrition | LA Monohydrat kreatyny w proszku bez smaku
93,06 zł
Sprzedawca: FIT1EU
310,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
509,90 zł
-299,94 zł
209,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
139,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla 6PAK Nutrition | Monohydrat kreatyny pomaraczowy
6PAK Nutrition | Monohydrat kreatyny pomaraczowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
68,70 zł
Sprzedawca: FIT1EU
137,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla 6PAK Nutrition | Monohydrat kreatyny grejpfrutowy
6PAK Nutrition | Monohydrat kreatyny grejpfrutowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
68,70 zł
Sprzedawca: FIT1EU
137,40 zł/1l