Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Medicube AGE-R Glutathione Glow Serum 30 g - serum rozświetlające z glutationem i peptydami
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
113,87 zł
3 795,67 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sera i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Medicube Triple Collagen Serum1 054,55 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
Numbuzin No.5 Skoncentrowane serum witaminowe 30 ml2 698,33 zł/1l
80,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Numbuzin No.3 Serum zmiękczające 50 ml1 530,00 zł/1l
78,40 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Ahava Lifting Halobacteria Restoring Elasticity Serum 30 ml7 270,33 zł/1l
218,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml
2 562,33 zł/1l
76,87 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
2 099,67 zł/1l
65,49 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube AGE-R Glutathione glow serum 50 ml - Rozjaśniające serum do twarzy
4 530,00 zł/1kg
135,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Medicube Deep Vita A Retinol Serum 30 ml
91,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
3 994,00 zł/1l
119,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Medicube Triple Collagen Serum 4.0 55 ml
568,49 zł/1kg
60,26 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Medicube Age-R Glutathione Glow Serum 30 g
1 941,67 zł/1kg
58,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Celimax Pore+Dark Spot Brightening Serum 30 ml
1 963,33 zł/1l
58,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube AGE-R PDRN Booster Gel 300 ml - żel do twarzy regenerujący z PDRN i peptydami
166,33 zł/1l
49,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube Exosome Cica Ampoule
3 435,33 zł/1l
103,06 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

SOME BY MI Galactomyces Pure Vitamin C Glow Serum 30 ml
3 259,67 zł/1l
97,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

Diadermine Laboratoires Lift+ Glow Anit-Age Serum 30 ml
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr.Hedison Przeciwzmarszczkowe serum pod oczy z retinolem i peptydami, 30ml
2 123,63 zł/1kg
169,89 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Seren Murad – serum nawilżająco-regenerujące
8 272,33 zł/1l
248,17 zł
Sprzedawca: Tersorte

EQQUALBERRY Vitamin Illuminating Serum 30 ml
3 809,00 zł/1l
114,27 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Rozjasňující sérum s glutathionem pro sjednocení tónu pleti
Poznaj sekret promiennej cery z Medicube AGE-R Glutathione Glow Serum – lekkim, przezroczysto-mlecznym serum o subtelnym, eleganckim zapachu, które przywraca skórze blask i młodzieńczy wygląd. Formuła wzbogacona o silne antyoksydanty, w tym glutation, niacynamid oraz kompleks peptydów i kwasów hialuronowych, działa wielowymiarowo: rozjaśnia, nawilża i poprawia elastyczność skóry. Korzyści ze stosowania: Intensywne rozświetlenie i wyrównanie kolorytu dzięki glutationowi i niacynamidowi Głębokie nawilżenie i zatrzymanie wody w naskórku dzięki wielocząsteczkowym formom kwasu hialuronowego Wzmocnienie bariery ochronnej skóry i poprawa elastyczności dzięki peptydom i kolagenowi Efekt wygładzenia drobnych linii mimicznych i zmniejszenie oznak zmęczenia Łagodzące działanie ekstraktów roślinnych (m.in. Coptis Japonica, Stellaria Media, Prunella Vulgaris) Sposób użycia: Nałóż 1–2 pompki serum na oczyszczoną skórę twarzy po toniku, delikatnie wklepując do całkowitego wchłonięcia. Stosuj rano i wieczorem, następnie nałóż krem nawilżający. Dla maksymalnych efektów rekomendowane jest połączenie z urządzeniem AGE-R Booster-H (EMS).
- Waga
- 30 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- medicube
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8800256115174
- Waga
- 30 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- medicube
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8800256115174
Pasuje również do tego

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g
180,00 zł/100ml
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
420,09 zł/1kg
89,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml
2 562,33 zł/1l
76,87 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
3 994,00 zł/1l
119,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
84,72 zł/100ml
93,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Medicube Collagen Overnight Wrapping Peel Off 75 ml
1 090,67 zł/1l
81,80 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Medicube Triple Collagen Serum 4.0 55 ml
872,55 zł/1l
47,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
770,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cybertec24

Celimax Pore+Dark Spot Brightening Serum 30 ml
1 963,33 zł/1l
58,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
2 099,67 zł/1l
65,49 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
95,00 zł
Sprzedawca: KCBeautyShop

Medicube Collagen Jelly Cream 50 ml
737,84 zł/1kg
81,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Medicube AGE-R Glutathione Glow capsule cream 50 ml - Odżywczy krem do twarzy
1 578,00 zł/1kg
78,90 zł
Sprzedawca: ISEI

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

SKIN1004 Centella Tone Brightening Ampoule, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, 100 ml
799,90 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: ISEI

VT Cosmetics Reedle Shot 300, 50 ml
2 509,80 zł/1l
125,49 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

JBL Tune 230NC TWS, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 20 - 20000 Hz, 52 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
239,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Medicube Deep Vita A Retinol Serum 30 ml
91,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medicube Triple Collagen Cream 4.0 50 ml
233,60 zł/100ml
116,80 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Dr.Althea Vitamin C Boosting Serum 30 ml
2 211,67 zł/1l
66,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medicube AGE-R Glutathione glow serum 50 ml - Rozjaśniające serum do twarzy
4 530,00 zł/1kg
135,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Biała toaletka SONNI z taboretem i oświetleniem Toaletka z lustrem, z szufladą, 1080x400x1400mm
893,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

Materac 180x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
1 079,99 zł
Sprzedawca: hatservice

VASAGLE Toaletka z lustrem 2 szuflady 3 otwarte schowki biała Nowoczesna
331,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
744,76 zł/1kg
107,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
148,90 zł/100ml
74,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Biotebal Rzęsy XXL Serum pobudzające wzrost rzęs, 3 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
42,99 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl
2 149,50 zł/1kg

Formuła do rzęs NUTRALASH - 3 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
121 836,67 zł/1l

NUTRALASH Eyelash Formula 2.0 - 3 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
121 836,67 zł/1l

KEDMA Jedwabiste serum do twarzy z koenzymem Q10, 30 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
236,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
7 866,67 zł/1kg

Serum do twarzy z witaminą C dla mężczyzn
64,36 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
321,80 zł/1kg

ZealSea Serum do twarzy 30 ml Rozjaśniające serum przeciwstarzeniowe z witaminą C i E
74,29 zł
Sprzedawca: NIKCORP
2 476,33 zł/1l

Beauty of Joseon 8809875906477, Unisex, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 566,33 zł/1l

TIRTIR Ceramic Milk Ampoule 40 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
151,43 zł
Sprzedawca: BYSARAH
3 785,75 zł/1l

Guerlain Abeille Royale YOUTH WATERY OIL SERUM, Unisex, Skóra uniwersalna, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
379,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 593,40 zł/1l

Kedma GOLD Serum do twarzy 50ml
141,18 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 823,60 zł/1kg

The Ordinary Pycnogenol 5%
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
8 600,00 zł/1l

The Ordinary PHA 5% złuszczające serum do ust
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
8 600,00 zł/1l

Dr. Melaxin Peel Shot Exfoliant White Rice Ampoule 80ml
105,64 zł
-6,64 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
1 237,50 zł/1l

Serum wygładzające wzbogacone witaminami 30 ml
289,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
963,73 zł/100ml

Dr Hauschka Serum regenerujące 30 ml
234,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 816,67 zł/1l

Medicube Collagen Glow Booster Serum 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
5 933,33 zł/1l

Zwykły retinol 0,2% w skwalanie
109,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
3 633,33 zł/1l

The Ordinary Resweratrol 3% + Kwas ferulowy 3%
104,74 zł
Sprzedawca: Kpictiah
3 491,33 zł/1l

The Ordinary Niacynamid 10% + Cynk 1%



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
3 300,00 zł/1l

Dr Grandel Timeless Serum
226,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 553,67 zł/1l