5,0



Na podstawie 6 opinii
Medicube AGE-R PDRN Booster Gel 300 ml - żel do twarzy regenerujący z PDRN i peptydami
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
73,61 zł
245,37 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sera i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
StriVectin Tighten & Lift Peptight™ Face Lift Serum 30 ml6 751,67 zł/1l
202,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml2 833,33 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Więcej informacji o reklamie
Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler Serum (30 ml)928,23 zł/100ml
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Medicube Zero Pore Serum 2.0 37 ml1 918,92 zł/1l
71,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Medicube Triple Collagen Serum 4.0 55 ml
872,55 zł/1l
47,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
1 859,67 zł/1l
65,49 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube One Day Exosome Shot 2000 30 ml
2 526,33 zł/1l
75,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,00 zł/1l
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Medicube Triple Collagen Serum 4.0 55 ml
568,49 zł/1kg
60,26 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Skin1004 Madagascar, Ampułka, Serum do twarzy, 100% ekstrakt z Centella Asiatica, Dla ukojenia skóry wrażliwej i trądzikowej, 100ml
1 020,00 zł/1l
102,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot Serum 7500 30 ml
4 251,00 zł/1l
127,53 zł
Sprzedawca: DaniChou

Medicube Pdrn Pink Peptide Serum 30ml
2 606,67 zł/1l
78,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ANUA-PDRN Hyaluronic Acid Capsules 100 Serum 30 ml - Serum nawilżające z kwasem hialuronowym
2 499,67 zł/1l
100,28 zł
-25,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,99 zł
Sprzedawca: ISEI

VT Cosmetics Reedle Shot 300, 50 ml
2 509,80 zł/1l
125,49 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube Triple Collagen Serum
1 054,55 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Medicube AGE-R Glutathione glow serum 50 ml - Rozjaśniające serum do twarzy
4 530,00 zł/1kg
135,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Medicube AGE-R Glutathione Glow Serum 30 g - serum rozświetlające z glutationem i peptydami
3 793,67 zł/1kg
113,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

VT Cosmetics PDRN Cica Exosome Ampoule 30 ml
2 738,33 zł/1l
82,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX The 6 Peptide Skin Booster Serum 150 ml
407,00 zł/1l
62,60 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ANUA PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum Mask
533,64 zł/1kg
42,85 zł
-58%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,61 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Silnie nawilżający żel o lekkiej konsystencji, przeznaczony do intensywnego odżywiania i odbudowy bariery ochronnej skóry. Zawiera 7 rodzajów peptydów, niacynamid, adenozynę, kwas hialuronowy i ceramidy, które razem wspierają elastyczność, ukojenie i zdrowy wygląd skóry. Żel nadaje się do codziennego stosowania z urządzeniem Medicube AGE-R lub bez niego.
Przywróć swojej skórze młodzieńczy blask z regenerującym żelem Medicube AGE-R PDRN Booster Gel. Ten lekki, przezroczysty żel o przyjemnej, chłodzącej konsystencji został opracowany z myślą o intensywnej regeneracji, nawilżeniu i wygładzeniu skóry twarzy. Idealnie sprawdza się jako baza do masażerów, rollerów i urządzeń typu RF/EMS. Korzyści ze stosowania: Regeneracja i odmłodzenie skóry – dzięki zawartości Sodium DNA (PDRN) żel wspiera naturalne procesy odnowy komórkowej, przyspiesza gojenie mikrouszkodzeń i poprawia elastyczność skóry. Działanie przeciwzmarszczkowe – bogata kompozycja peptydów, takich jak Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1 czy Palmitoyl Pentapeptide-4, stymuluje produkcję kolagenu, wygładza zmarszczki i poprawia napięcie skóry. Rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu – obecność niacynamidu pomaga rozjaśnić przebarwienia i ujednolicić cerę. Intensywne nawilżenie i ukojenie – kompleks humektantów (gliceryna, butylene glycol, betaina) zapewnia długotrwałe nawodnienie skóry, a wyciągi roślinne łagodzą podrażnienia i wzmacniają barierę ochronną. Sposób użycia: Nałóż odpowiednią ilość żelu na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie rozprowadź i wmasuj aż do wchłonięcia. Możesz stosować samodzielnie lub jako żel przewodzący do masażerów, urządzeń RF/EMS czy mezoterapii bezigłowej. Produkt odpowiedni do codziennego użytku, rano i wieczorem.
- Waga
- 300000 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Water, Glycerin, Niacinamide, Carbomer, Chlorphenesin, Potassium Hydroxide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethylhexyl Glycerin, Adenosine, Disodium Edta, Sodium Dna, Di Propylene Glycol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanedi Ol, Pentylene Glycol, Hibiscus Esculentus Fruit Extract, Sucrose, Morus Bombycis Leaf Extract, Citrus Junos Peel Extract, Betaine, Castanea Cre Nata (Chestnut) Shell Extract, Polygonum Fago Pyrum (Buckwheat) Seed Extract, Fragaria Anana Ssa (Strawberry) Fruit Extract, Anacardium Occi Dentale (Cashew) Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide -1, Acetyl Tetrapeptide-5, Palmitoyl Pentapeptide -4, Hexapeptide-9, Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmit Oyl Tripeptide-5
- Producent
- medicube
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8800256114979
- Waga
- 300000 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Water, Glycerin, Niacinamide, Carbomer, Chlorphenesin, Potassium Hydroxide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethylhexyl Glycerin, Adenosine, Disodium Edta, Sodium Dna, Di Propylene Glycol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanedi Ol, Pentylene Glycol, Hibiscus Esculentus Fruit Extract, Sucrose, Morus Bombycis Leaf Extract, Citrus Junos Peel Extract, Betaine, Castanea Cre Nata (Chestnut) Shell Extract, Polygonum Fago Pyrum (Buckwheat) Seed Extract, Fragaria Anana Ssa (Strawberry) Fruit Extract, Anacardium Occi Dentale (Cashew) Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide -1, Acetyl Tetrapeptide-5, Palmitoyl Pentapeptide -4, Hexapeptide-9, Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmit Oyl Tripeptide-5
- Producent
- medicube
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8800256114979
Pasuje również do tego

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
770,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cybertec24

Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml
2 833,33 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Medicube Collagen Overnight Wrapping Peel Off 75 ml
1 090,67 zł/1l
81,80 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

FOREO Bear 2 urządzenie do masażu twarzy mikroprąd lifting tonowanie
7 667,00 zł/1kg
1 993,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Elektryczny mini pistolet do masażu, bańki i technologia ciepła podczerwieni Masażer karku USB - CUPNOVA
98,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Medicube AGE-R Ultra Tune 40.68
870,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maska do włosów Honey Therapy (Hair Pack), 150 ml
23,11 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
1 859,67 zł/1l
65,49 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
84,72 zł/100ml
93,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dual Barrier Mild Gel Cleanser delikatny żel do mycia twarzy 200ml
81,03 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Zestaw odkurzacza do okien Leifheit Dry & Clean z uchwytem, spryskiwaczem i wąską ssawką
297,43 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Medicube Collagen Jelly Cream 50 ml
737,84 zł/1kg
81,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Medik8 crystal retina 6
1 230,77 zł/100ml
369,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
420,09 zł/1kg
89,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g
180,00 zł/100ml
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Medicube PDRN Booster Gel 300 ml
32,04 zł/100ml
96,12 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Medicube PDRN Pink Peptide Eye Cream 30 ml
233,30 zł/100ml
69,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Medicube Triple Collagen Serum 4.0 55 ml
872,55 zł/1l
47,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
173,98 zł/100ml
86,99 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Medicube Collagen Glow Booster Serum 15 ml
5 933,33 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Medicube Triple Collagen Toner 4.0 140 ml
56,29 zł
Sprzedawca: ISEI

Czajnik elektryczny bezprzewodowy LEHMANN 1,7 l z regulacją temperatury 45-100°C, z funkcją utrzymywania ciepła i panelem dotykowym, czarny matowy
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

UGREEN Selfie stick ze stojakiem i pilotem Bluetooth, 1,8m
80,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elektroda do twarzy Darsonval GESS o wysokiej częstotliwości do usuwania trądziku
301,87 zł/1kg
241,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GESS

Dr.Althea PDRN Reju 5000 Cream 20 ml
414,50 zł/100ml
82,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Savic kuweta dla kota "Nestor" limitowana niebiesko-biała 56 x 39 x 38,5 cm
78,57 zł/1kg
130,27 zł
-6,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,75 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Jestem zadowolony
Oceniono dnia 7 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super
Oceniono dnia 25 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Biotebal Rzęsy XXL Serum pobudzające wzrost rzęs, 3 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
42,99 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl
2 149,50 zł/1kg

Formuła do rzęs NUTRALASH - 3 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
121 836,67 zł/1l

NUTRALASH Eyelash Formula 2.0 - 3 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
121 836,67 zł/1l

Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34
85,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
2 833,33 zł/1l

KEDMA Jedwabiste serum do twarzy z koenzymem Q10, 30 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
236,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
7 866,67 zł/1kg

Serum do twarzy z witaminą C dla mężczyzn
64,36 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
321,80 zł/1kg

Guerlain Abeille Royale YOUTH WATERY OIL SERUM, Unisex, Skóra uniwersalna, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
379,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 591,40 zł/1l

Kedma GOLD Serum do twarzy 50ml
141,18 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 823,60 zł/1kg

TIRTIR Ceramic Milk Ampoule 40 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
151,43 zł
Sprzedawca: BYSARAH
3 785,75 zł/1l

ZealSea Serum do twarzy 30 ml Rozjaśniające serum przeciwstarzeniowe z witaminą C i E
74,27 zł
Sprzedawca: NIKCORP
2 475,67 zł/1l

The Ordinary Pycnogenol 5%



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
8 600,00 zł/1l

Kiehl's Retinol Odnawiające skórę codzienne serum w mikrodawkach
283,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 011,39 zł/100ml

The Ordinary PHA 5% złuszczające serum do ust
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
8 600,00 zł/1l

Dr. Melaxin Peel Shot Exfoliant White Rice Ampoule 80ml
105,64 zł
-6,64 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
1 237,50 zł/1l

Dr Hauschka Serum regenerujące 30 ml
235,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 846,67 zł/1l

Medicube Collagen Glow Booster Serum 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
5 933,33 zł/1l

Zwykły retinol 0,2% w skwalanie
109,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
3 633,33 zł/1l

The Ordinary Resweratrol 3% + Kwas ferulowy 3%
104,74 zł
Sprzedawca: Kpictiah
3 491,33 zł/1l

The Ordinary Niacynamid 10% + Cynk 1%



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
3 300,00 zł/1l

Serum wygładzające wzbogacone witaminami 30 ml
289,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
963,47 zł/100ml