Zawartość:

1.76 l

SodaStream Ginger Ale Syrup 4x440ml Koncentrat syropu do napojów w opakowaniu uzupełniającym

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

Jednorazowe

101,99 zł

57,95 zł / 1l

+ 12,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów Teisseire Lemon/Lemon 0% - 600 ml (1 opakowanie)
Syrop do napojów Teisseire Lemon/Lemon 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe
103,50 zł/1kg
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
72,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Mathieu Teisseire Syrop do napojów Cocos 0,25 l (opakowanie 1 szt.)
Mathieu Teisseire Syrop do napojów Cocos 0,25 l (opakowanie 1 szt.)Jednorazowe
359,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
89,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów Mathieu Teisseire Truskawka 0% cukru 0,25 l (opakowanie 1 szt.)
Syrop do napojów Mathieu Teisseire Truskawka 0% cukru 0,25 l (opakowanie 1 szt.)Jednorazowe
359,96 zł/1l
89,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów Mathieu Teisseire Cukier trzcinowy 0,25 l (opakowanie 1 szt.)
Syrop do napojów Mathieu Teisseire Cukier trzcinowy 0,25 l (opakowanie 1 szt.)Jednorazowe
359,96 zł/1l
89,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 szt
Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 sztJednorazowe
363,61 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop cola 4x440ml koncentrat syropu do napojów do wody gazowanej
SodaStream syrop cola 4x440ml koncentrat syropu do napojów do wody gazowanejJednorazowe
47,15 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
82,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop cytryna limonka 4x440ml koncentrat syropu do napojów
Sodastream syrop cytryna limonka 4x440ml koncentrat syropu do napojówJednorazowe
51,13 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
89,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop cola bez cukru 4x440ml koncentrat napoju bez cukru
Sodastream syrop cola bez cukru 4x440ml koncentrat napoju bez cukruJednorazowe
45,45 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
79,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrup Lemon 3x440ml bezcukrowy syrop do napojów cytrynowy
SodaStream Syrup Lemon 3x440ml bezcukrowy syrop do napojów cytrynowyJednorazowe
51,51 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
67,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrup Mandarin 4x440ml Zestaw koncentratów syropów do napojów
SodaStream Syrup Mandarin 4x440ml Zestaw koncentratów syropów do napojówJednorazowe
62,49 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
109,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop malina 3x440ml smak koncentratu syropu do napojów
Sodastream syrop malina 3x440ml smak koncentratu syropu do napojówJednorazowe
64,39 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
84,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrup Elderflower Zero 4x440ml bezcukrowy syrop do napojów
SodaStream Syrup Elderflower Zero 4x440ml bezcukrowy syrop do napojówJednorazowe
45,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
80,19 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów SodaStream Mirinda bez cukru, 440 ml, 4 sztuki
Syrop do napojów SodaStream Mirinda bez cukru, 440 ml, 4 sztukiJednorazowe
59,65 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
104,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrup 7UP 3-pak 440 ml koncentratu na 9 litrów napoju bezalkoholowego
SodaStream Syrup 7UP 3-pak 440 ml koncentratu na 9 litrów napoju bezalkoholowegoJednorazowe
50,75 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop do napojów Schwip Schwap Cola Orange 4x440ml
Sodastream syrop do napojów Schwip Schwap Cola Orange 4x440mlJednorazowe
45,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
80,19 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Pepsi
3x Syrop do SodaStream PepsiJednorazowe
56,05 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
73,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Izotonik 440ml + Pepsi 440ml
Syrop do SodaStream Izotonik 440ml + Pepsi 440mlJednorazowe
59,08 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznego
SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznegoJednorazowe
45,49 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrup Isotonic 6x440ml Syrop do napojów grejpfrutowo-pomarańczowy
SodaStream Syrup Isotonic 6x440ml Syrop do napojów grejpfrutowo-pomarańczowyJednorazowe
40,15 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
105,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 4x Syrop do SodaStream 7UP
4x Syrop do SodaStream 7UPJednorazowe
50,56 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
88,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

4x SODASTREAM GINGER ALE SYROP 440ml

Koncentrat nasycający SodaStream umożliwia wyprodukowanie 9 litrów napojów o smaku piwa imbirowego. Syrop rozpuszczany w wodzie gazowanej gwarantuje niepowtarzalny smak świeżo przygotowanego napoju.

Pojemność syropu: 440 ml

Jak używać?

3 proste kroki

  • Wlej świeżą, zimną wodę do ekspresu SodaStream.
  • Przechyl butelkę SodaStream pod niewielkim kątem i dodaj kilka kropel syropu do wody gazowanej.
  • Delikatnie wstrząśnij butelką, aby dobrze wymieszać smak i ... orzeźwiający fizz!

SKŁADNIKI: cukier, woda, kwas (kwas cytrynowy), aromaty, regulator kwasowości (cytryniany sodu), naturalne aromaty, karmel, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe), substancja konserwująca (sorbinian potasu).

Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)

  • Wartość energetyczna

w 100 ml - 71 kJ /17 kcal, w 250 ml - 177,5 kJ/42,5 kcal, (% na 250 ml **) - (2%)

  • Zawartość tłuszczu

w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)

  • w tym nasycone kwasy tłuszczowe

w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)

  • Węglowodany

w 100 ml - 4,1 g, w 250 ml - 10,3 g (4%)

w tym cukier

w 100 ml - 4,1 g, w 250 ml - 10,3 g, (% na 250 ml **) - (11%)

  • Białko

w 100 ml - 0 g, w 250 ml - 0 g

  • Sól

w 100 ml - 0,02 g - 0,05 g, (% na 250 ml **) - (1%)

**Wartość referencyjna spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) 250 ml = 1 porcja. Zawiera około 45 porcji

Sposób użycia: Napełnić nakrętkę koncentratu do wewnętrznej linii środkowej, przelać do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnić wodą gazowaną.

Najlepiej spożyć przed: patrz wieczko lub spód opakowania

Zawartość
1.76 l
Lista składników
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Informacja o wartościach odżywczych
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Waga
2000 g
Firma spożywcza
Sodastream
Nazwa handlowa
4x Syrop imbirowy SodaStream 440ml
Producent
Zakres dostawy
1
EAN
5905701121779

Zawartość
1.76 l
Lista składników
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Informacja o wartościach odżywczych
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Waga
2000 g
Firma spożywcza
Sodastream
Nazwa handlowa
4x Syrop imbirowy SodaStream 440ml
Producent
Zakres dostawy
1
EAN
5905701121779
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1424201410, Syrop do saturowania, Czarny, Zielony, Szary, Pomarańczowy, Imbir, 440 ml, 1 szt.
SodaStream 1424201410, Syrop do saturowania, Czarny, Zielony, Szary, Pomarańczowy, Imbir, 440 ml, 1 szt.Jednorazowe
71,11 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
31,29 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop SodaStream Ginger 440ml
3x Syrop SodaStream Ginger 440mlJednorazowe
60,60 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
79,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Ginger Ale Syrup 6x440ml Zestaw koncentratów syropów do napojów
SodaStream Ginger Ale Syrup 6x440ml Zestaw koncentratów syropów do napojówJednorazowe
53,03 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
139,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 szt
Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 sztJednorazowe
363,61 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJ
SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowa
SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowaJednorazowe
107,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440ml
3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
62,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Schwip Schwap Cola Orange x6
Syrop do SodaStream Schwip Schwap Cola Orange x6Jednorazowe
49,24 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Ekspres do wody gazowanej Sodastream Terra Black z 2 butelkami i 6 smakami Bolero
Ekspres do wody gazowanej Sodastream Terra Black z 2 butelkami i 6 smakami Bolero
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
299,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Cola Orange
3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Cola OrangeJednorazowe
49,23 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
64,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1924220490, Syrop do saturowania, Czarny, Złoto, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1924220490, Syrop do saturowania, Czarny, Złoto, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
79,52 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
34,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Mirinda + Schwip Schwap Cola Orange 440ml
Syrop do SodaStream Mirinda + Schwip Schwap Cola Orange 440mlJednorazowe
59,08 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
51,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop Mojito smak 440ml koncentrat bezalkoholowy orzeźwiający
Sodastream syrop Mojito smak 440ml koncentrat bezalkoholowy orzeźwiającyJednorazowe
84,09 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
37,00 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla SodaStream Lipton Syrop do napojów bezalkoholowych Ice Tea Peach 440ml (opakowanie 6 sztuk)
SodaStream Lipton Syrop do napojów bezalkoholowych Ice Tea Peach 440ml (opakowanie 6 sztuk)Jednorazowe
42,04 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
110,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 sztuki
Syrop SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 sztukiJednorazowe
58,33 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
76,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1924216490, Syrop do saturowania, Cytrus, 440 ml
SodaStream 1924216490, Syrop do saturowania, Cytrus, 440 mlJednorazowe
93,02 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
40,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml
3x Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440mlJednorazowe
50,75 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
66,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJ
SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1524211490, Syrop do saturowania, Cherry, 440 ml
SodaStream 1524211490, Syrop do saturowania, Cherry, 440 mlJednorazowe
59,07 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop do napojów bezalkoholowych o smaku cytrynowo-limonkowym 440 ml (opakowanie 6 sztuk)
SodaStream Syrop do napojów bezalkoholowych o smaku cytrynowo-limonkowym 440 ml (opakowanie 6 sztuk)Jednorazowe
43,56 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
114,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, Lipton Brzoskwinia zero
5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, Lipton Brzoskwinia zeroJednorazowe
45,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
99,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml + Pepsi Max Bez Cukru 440ml
Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml + Pepsi Max Bez Cukru 440mlJednorazowe
57,94 zł/1l
50,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop imbirowy Monin, lekko pikantny, idealny do koktajli, 250 ml
Syrop imbirowy Monin, lekko pikantny, idealny do koktajli, 250 mlJednorazowe
85,76 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrup Elderflower Zero 6x440ml bezcukrowy syrop do napojów
SodaStream Syrup Elderflower Zero 6x440ml bezcukrowy syrop do napojówJednorazowe
45,49 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream Syrop Różowy Grejpfrut 4x440ml bez cukru z witaminami
Sodastream Syrop Różowy Grejpfrut 4x440ml bez cukru z witaminamiJednorazowe
48,29 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
84,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów SodaStream o smaku coli pozwala przygotować do 9 l 440 ml napoju
Syrop do napojów SodaStream o smaku coli pozwala przygotować do 9 l 440 ml napojuJednorazowe
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
37,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop do napojów Napój bezalkoholowy Lipton Mrożona herbata Zielona herbata z cytrusami 440 ml, (opakowanie 6 szt.)
SodaStream Syrop do napojów Napój bezalkoholowy Lipton Mrożona herbata Zielona herbata z cytrusami 440 ml, (opakowanie 6 szt.)Jednorazowe
51,13 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
134,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop Lipton mrożona herbata brzoskwinia zielona herbata 2x440ml syrop do napojów
Sodastream syrop Lipton mrożona herbata brzoskwinia zielona herbata 2x440ml syrop do napojówJednorazowe
62,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Zestaw syropów Sodastream 8 smaków 440ml Zero cukru plus napoje Bolero
Zestaw syropów Sodastream 8 smaków 440ml Zero cukru plus napoje BoleroJednorazowe
45,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Recenzje klientów

Na podstawie 3 opinii
Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Mój ulubiony smak.
Zawartość 1,32 l
Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Jestem zachwycona!
Zawartość 1,32 l
Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1,32 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Syrop z czarnej porzeczki 1L
Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l