Zawartość:

1.76 l

Smak:

  • Cola
    Pokaż dostępne warianty

Sodastream syrop cola bez cukru 4x440ml koncentrat napoju bez cukru

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

Jednorazowe

79,99 zł

45,45 zł / 1l

+ 12,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJ
SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440ml
3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
62,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 g
SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Syrop deserowy, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka, Butelka
SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Syrop deserowy, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka, ButelkaJednorazowe
61,34 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Mirinda Light St 440Ml
Mirinda Light St 440MlJednorazowe
177,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
78,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1924223490, Syrop do saturowania, Niebieski, Brązowy, Zielony, Biały, Żółty, Brzoskwinia, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1924223490, Syrop do saturowania, Niebieski, Brązowy, Zielony, Biały, Żółty, Brzoskwinia, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
61,34 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop SodaStream Tonic Zero 440 ml, 6 sztuk
Syrop SodaStream Tonic Zero 440 ml, 6 sztukJednorazowe
54,92 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
144,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop cola 4x440ml koncentrat syropu do napojów do wody gazowanej
SodaStream syrop cola 4x440ml koncentrat syropu do napojów do wody gazowanejJednorazowe
47,15 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
82,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJ
SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazowe
71,57 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznego
SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznegoJednorazowe
45,49 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml + Schwip Schwap Bez Cukru 440 ml
Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml + Schwip Schwap Bez Cukru 440 mlJednorazowe
62,49 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop malina 3x440ml smak koncentratu syropu do napojów
Sodastream syrop malina 3x440ml smak koncentratu syropu do napojówJednorazowe
64,39 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
84,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop cytrynowy bez cukru 6x440ml koncentrat lemoniady
SodaStream syrop cytrynowy bez cukru 6x440ml koncentrat lemoniadyJednorazowe
45,49 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop cytryna limonka 4x440ml koncentrat syropu do napojów
Sodastream syrop cytryna limonka 4x440ml koncentrat syropu do napojówJednorazowe
51,13 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
89,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop wiśnia bez cukru 6x440ml koncentrat na 9 litrów napojów
Sodastream syrop wiśnia bez cukru 6x440ml koncentrat na 9 litrów napojówJednorazowe
45,49 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop Pink Grapefruit 6x440ml bez cukru z witaminami
SodaStream Syrop Pink Grapefruit 6x440ml bez cukru z witaminamiJednorazowe
45,49 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop mandarynka 2x440ml koncentrat na 9 litrów napoju
SodaStream syrop mandarynka 2x440ml koncentrat na 9 litrów napojuJednorazowe
71,58 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
62,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów SodaStream Mirinda bez cukru, 440 ml, 3 sztuki
Syrop do napojów SodaStream Mirinda bez cukru, 440 ml, 3 sztukiJednorazowe
62,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
81,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop Pepsi Zero Sugar 2x440ml syrop do napojów bez cukru
Sodastream syrop Pepsi Zero Sugar 2x440ml syrop do napojów bez cukruJednorazowe
68,17 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

4x SODASTREAM COLA BEZ CUKRU

Za pomocą koncentratu syropu SodaStream można przygotować 9 litrów lub więcej coli bez cukru. Syrop może być również do rozpuszczania w wodzie, aby zagwarantować niezafałszowany smak.

Zawartość syropu: 440 ML

Sposób użycia.

3 proste kroki

  • Wlej świeżą, zimną wodę do ekspresu SodaStream.
  • Przechyl butelkę SodaStream pod niewielkim kątem i dodaj kilka kropli syropu do wody gazowanej.
  • Delikatnie wstrząśnij butelką, aby dobrze wymieszać smak i ... orzeźwiaj się wodą gazowaną!

Skoncentrowany napój o smaku coli bez dodatku cukru. Napój o obniżonej wartości energetycznej. Zawiera substancje słodzące

Składniki: Woda, barwnik (karmel amoniakalno-siarczynowy), kwas (kwas fosforowy, kwas cytrynowy), aromat, substancja słodząca (cyklaminian sodu, acesulfam K, sukraloza), kofeina (0,2%), regulator kwasowości (cytrynian trisodowy).

Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)

  • Wartość energetyczna

w 100 ml - 3 kJ /1 kcal, w 250 ml1 - 6 kj /2 kcal, (% na 250 ml **) - (0%)

  • Tłuszcz

w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)

  • w tym nasycone kwasy tłuszczowe

w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)

  • Węglowodany

w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g

  • w tym cukier

w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)

  • Białko

w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g

  • Sól

w 100 ml - <0,01 g, w 250 ml1 - 0,04 g, (% na 250 ml **) - (<1%)

**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

1)250 ml = 1 porcja. Zawiera około 36 porcji

Instrukcja użycia: Napełnić nakrętkę koncentratu do wewnętrznej linii środkowej, wlać do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnić wodą gazowaną.

Zalecane spożycie: patrz nakrętka lub spód opakowania

Zawartość
1.76 l
Lista składników
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Informacja o wartościach odżywczych
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Waga
2000 g
Firma spożywcza
Sodastream
Nazwa handlowa
4x SodaStream syrop do coli bez cukru 440ml
Producent
Zakres dostawy
1
EAN
5905701120321

Zawartość
1.76 l
Lista składników
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Informacja o wartościach odżywczych
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Waga
2000 g
Firma spożywcza
Sodastream
Nazwa handlowa
4x SodaStream syrop do coli bez cukru 440ml
Producent
Zakres dostawy
1
EAN
5905701120321
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop cola bez cukru 440ml 6-pak bezcukrowy bezkofeinowy
SodaStream syrop cola bez cukru 440ml 6-pak bezcukrowy bezkofeinowyJednorazowe
45,45 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
119,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml
3x Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440mlJednorazowe
50,75 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
66,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Cola Syrup bez cukru 440ml 2x koncentrat syropu do napojów
SodaStream Cola Syrup bez cukru 440ml 2x koncentrat syropu do napojówJednorazowe
59,08 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
51,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJ
SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 g
SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów SodaStream o smaku coli pozwala przygotować do 9 l 440 ml napoju
Syrop do napojów SodaStream o smaku coli pozwala przygotować do 9 l 440 ml napojuJednorazowe
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
37,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440ml
3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
62,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów SodaStream bez cukru o smaku czerwonych jagód 440 ml (opakowanie 2 szt.)
Syrop do napojów SodaStream bez cukru o smaku czerwonych jagód 440 ml (opakowanie 2 szt.)Jednorazowe
60,22 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
52,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJ
SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1424201410, Syrop do saturowania, Czarny, Zielony, Szary, Pomarańczowy, Imbir, 440 ml, 1 szt.
SodaStream 1424201410, Syrop do saturowania, Czarny, Zielony, Szary, Pomarańczowy, Imbir, 440 ml, 1 szt.Jednorazowe
71,11 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
31,29 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 446
518,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop Mojito smak 440ml koncentrat bezalkoholowy orzeźwiający
Sodastream syrop Mojito smak 440ml koncentrat bezalkoholowy orzeźwiającyJednorazowe
84,09 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
37,00 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1524209490, Syrop do saturowania, Szary, Pomarańczowy, Czerwony, Cola, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1524209490, Syrop do saturowania, Szary, Pomarańczowy, Czerwony, Cola, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
61,34 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznego
SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznegoJednorazowe
45,49 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Crystal 3.0, Metal, Stal nierdzewna, Czarny, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
SodaStream Crystal 3.0, Metal, Stal nierdzewna, Czarny, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 327
500,00 zł
Sprzedawca: Bellerofonte
Zdjęcie produktu dla SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Syrop deserowy, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka, Butelka
SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Syrop deserowy, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka, ButelkaJednorazowe
61,34 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Cherry bez cukru 440 ml, 3 sztuki
Syrop do SodaStream Cherry bez cukru 440 ml, 3 sztukiJednorazowe
48,48 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
63,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop do napojów o smaku różowego grejpfruta bez cukru 440ml
SodaStream syrop do napojów o smaku różowego grejpfruta bez cukru 440mlJednorazowe
84,32 zł/1kg
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
37,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop cola 6x440ml koncentrat syropu do napojów o obniżonej zawartości cukru
Sodastream syrop cola 6x440ml koncentrat syropu do napojów o obniżonej zawartości cukruJednorazowe
45,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
119,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1424227490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1424227490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Różowy cylinder CO2 SodaStream Quick Connect – do 60 l wody gazowanej
Różowy cylinder CO2 SodaStream Quick Connect – do 60 l wody gazowanej
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 80
118,00 zł
Sprzedawca: KOMAONLINE
Zdjęcie produktu dla SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJ
SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazowe
71,57 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów Teisseire Grenadine 0% - 600 ml (1 opakowanie)
Syrop do napojów Teisseire Grenadine 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe
57,28 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1924220490, Syrop do saturowania, Czarny, Złoto, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1924220490, Syrop do saturowania, Czarny, Złoto, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
79,52 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
34,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop malina 3x440ml smak koncentratu syropu do napojów
Sodastream syrop malina 3x440ml smak koncentratu syropu do napojówJednorazowe
64,39 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
84,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop o smaku wiśniowym bez cukru Pepsi 440 ml
Syrop o smaku wiśniowym bez cukru Pepsi 440 mlJednorazowe
63,61 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream 7UP Free Zero Cukru x6
Syrop do SodaStream 7UP Free Zero Cukru x6Jednorazowe
49,62 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
130,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1524211490, Syrop do saturowania, Cherry, 440 ml
SodaStream 1524211490, Syrop do saturowania, Cherry, 440 mlJednorazowe
59,07 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowa
SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Brzoskwinia, 1 szt., Plastikowa butelka, Herbata owocowaJednorazowe
107,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Recenzje klientów

Na podstawie 7 opinii
Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
W końcu udało mi się zdobyć syrop SodaStream o smaku Cola Zero!
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Produkt bardzo dobry
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 30 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Syrop Sodastream
Zawartość 1,32 l
Oceniono dnia 25 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 23 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 21 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 8 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1,32 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Syrop z czarnej porzeczki 1L
Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l