Najważniejsze informacje w skrócie

  • Poczuj, jak krem zmniejsza widoczność zmarszczek i linii wokół oczu.
  • Ciesz się rozjaśnioną skórą i zredukowaną opuchlizną, dla świeżego spojrzenia.
  • Odkryj, jak poprawia elastyczność skóry, przywracając jej jędrność.
  • Zapewnij swojej skórze głębokie odżywienie i nawilżenie.
  • Krem jest idealny dla każdego rodzaju skóry, zwłaszcza dojrzałej.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

MEDI-PEEL Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye Cream 20 ml - liftingujący krem pod oczy

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

66,90 zł

3 345,00 zł / 1kg

+ 11,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września
Nasze najlepszeoferty
Kremy pod oczy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Remescar Eye & Dark Circles Corrector 8ml
Remescar Eye & Dark Circles Corrector 8ml
1 959,13 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
156,73 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla MARY KAY Augencreme TimeWise Krem pod oczy 14 g
MARY KAY Augencreme TimeWise Krem pod oczy 14 g
13 155,00 zł/1kg
184,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
Zdjęcie produktu dla Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml
Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml
457,87 zł/100ml
68,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London
Zdjęcie produktu dla Remescar krem pod oczy na opadające powieki 8 ml
Remescar krem pod oczy na opadające powieki 8 ml
1 959,13 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
156,73 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla VT Cosmetics Reedle Shot Lifting – krem pod oczy, 15 ml – krem pod oczy z kolagenem, peptydami, niacynamidem i kwasem hialuronowym
VT Cosmetics Reedle Shot Lifting – krem pod oczy, 15 ml – krem pod oczy z kolagenem, peptydami, niacynamidem i kwasem hialuronowym
500,67 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
85,27 zł
-11%
75,10 zł
Sprzedawca: ISEI
Zdjęcie produktu dla MEDI-PEEL Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream 40 ml - Krem pod oczy z peptydami
MEDI-PEEL Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream 40 ml - Krem pod oczy z peptydami
174,97 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
69,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla MEDI-PEEL - Peptide-Tox Bor-Tox Eye Cream - Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 40 ml
MEDI-PEEL - Peptide-Tox Bor-Tox Eye Cream - Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 40 ml
166,90 zł/100ml
66,76 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Medicube PDRN Pink Peptide Eye Serum – oční sérum s peptidy – 30 ml – obrázek 4
Medicube PDRN Pink Peptide Eye Cream 30 ml
233,30 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,99 zł
Sprzedawca: ISEI
Zdjęcie produktu dla StriVectin Advanced Retinol Multi-Correct Eye Cream 15 ml
StriVectin Advanced Retinol Multi-Correct Eye Cream 15 ml
958,00 zł/100ml
143,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Origins Plantscription Encapsulated Retinol Eye Cream - krem pod oczy z retinolem
Origins Plantscription Encapsulated Retinol Eye Cream - krem pod oczy z retinolem
1 280,73 zł/100ml
192,11 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Rodial Retinol Eye Serum
Rodial Retinol Eye Serum
2 643,20 zł/100ml
132,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Endocare Age Barrier Eye Contour 15 ml
Endocare Age Barrier Eye Contour 15 ml
1 058,87 zł/100ml
158,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Guinot Lifting Youth Eye Cream 15ml
Guinot Lifting Youth Eye Cream 15ml
2 071,47 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
310,72 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla APLB Glutathione Niacinamide Eye Cream 20 ml
APLB Glutathione Niacinamide Eye Cream 20 ml
289,95 zł/100ml
57,99 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Babor Vitalizing Eye Cream
Babor Vitalizing Eye Cream
1 069,80 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
160,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Q+A Retinol Eye Cream, Krem pod oczy z retinolem, 15 ml
Q+A Retinol Eye Cream, Krem pod oczy z retinolem, 15 ml
519,87 zł/100ml
77,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla Filorga Time-Filler Eyes 5XP Korygujący krem pod oczy, 15 ml
Filorga Time-Filler Eyes 5XP Korygujący krem pod oczy, 15 ml
11 308,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
226,16 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla FARMSTAY Ceramide Firming Facial Eye Cream 50 ml- Ujędrniający krem pod oczy z ceramidami
FARMSTAY Ceramide Firming Facial Eye Cream 50 ml- Ujędrniający krem pod oczy z ceramidami
110,96 zł/100ml
55,48 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Medicube Deep Lifting Peptide Eye Cream 30 ml
Medicube Deep Lifting Peptide Eye Cream 30 ml
275,67 zł/100ml
82,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Guinot, Hydrazone, Smoothing, Eye Serum, 15 ml
Guinot, Hydrazone, Smoothing, Eye Serum, 15 ml
1 614,13 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
242,12 zł
Sprzedawca: somnia24

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

KORZYŚCI:

    • Zanika linie i zmarszczki wokół oczu.
    • Zapewnia rozjaśnienie okolic oczu i zmniejszenie opuchlizny.
    • Poprawia elastyczność skóry.
    • Przywraca młodzieńczy wygląd.
    • Zapewnia odżywienie i nawilżenie skóry.

KLUCZOWE SKŁADNIKI:

  • peptydy
  • niacynamid
  • kwas stearynowy

UŻYCIE:

Nałożyć odpowiednią ilość kremu na okolice oczu i rozprowadzić za pomocą aplikatora.

ODPOWIEDNI DLA:

Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, szczególnie skóry dojrzałej i zwiotczałych okolic oczu.

PARFEMACJA:

Tak.

Waga
20 g
Zawartość
250 ml
Składniki
Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Betaine, Hydroxyacetophenone, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Arginine, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Sodium Polyacrylate, Adenosine, Alcohol, Disodium EDTA, Juniperus Communis Fruit Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Malt Extract, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin, Centella Asiatica Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, 1, 2-Hexanediol, Propanediol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Fructan, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Glycine, Caprylyl Glycol, Polysorbate 80, Phellinus Linteus Extract, Serine, Glutamic Acid, Ectoin, Hydrogenated Polyisobutene, Benzyl Glycol, Aspartic Acid, Leucine, Cynanchum Atratum Extract, Astaxanthin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Alanine, Lysine, Tyrosine, Phenylalanine, Valine, Threonine, Proline, Isoleucine, Histidine, Methionine, Cysteine, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Acetyl Octapeptide-3, Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Benzoate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hexapeptide-9, Lactobacillus Ferment, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Dimethylsilanol Hyaluronate, Nonapeptide-1, Pentylene Glycol, Anemarrhena Asphodeloides Root Extract, Potassium Hyaluronate, Tocopherol, Parfum
Producent
Medi-Peel
Grupy docelowe
Unisex
EAN
8809409340319

Waga
20 g
Zawartość
250 ml
Składniki
Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Betaine, Hydroxyacetophenone, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Arginine, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Sodium Polyacrylate, Adenosine, Alcohol, Disodium EDTA, Juniperus Communis Fruit Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Malt Extract, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin, Centella Asiatica Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, 1, 2-Hexanediol, Propanediol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Fructan, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Glycine, Caprylyl Glycol, Polysorbate 80, Phellinus Linteus Extract, Serine, Glutamic Acid, Ectoin, Hydrogenated Polyisobutene, Benzyl Glycol, Aspartic Acid, Leucine, Cynanchum Atratum Extract, Astaxanthin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Alanine, Lysine, Tyrosine, Phenylalanine, Valine, Threonine, Proline, Isoleucine, Histidine, Methionine, Cysteine, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Acetyl Octapeptide-3, Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Benzoate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hexapeptide-9, Lactobacillus Ferment, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Dimethylsilanol Hyaluronate, Nonapeptide-1, Pentylene Glycol, Anemarrhena Asphodeloides Root Extract, Potassium Hyaluronate, Tocopherol, Parfum
Producent
Medi-Peel
Grupy docelowe
Unisex
EAN
8809409340319
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla MEDI-PEEL Peptide 9 Volume Bio tox Ampoule Pro 100 ml - przeciwstarzeniowe serum do twarzy
MEDI-PEEL Peptide 9 Volume Bio tox Ampoule Pro 100 ml - przeciwstarzeniowe serum do twarzy
995,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
99,57 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla MEDI-PEEL Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence Pro 100 ml - esencja przeciwstarzeniowa z peptydami i kolagenem
MEDI-PEEL Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence Pro 100 ml - esencja przeciwstarzeniowa z peptydami i kolagenem
1 048,40 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
104,84 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla MEDI-PEEL Gold Age Tox H8 Cream 50 ml - Ujędrniający krem do twarzy
MEDI-PEEL Gold Age Tox H8 Cream 50 ml - Ujędrniający krem do twarzy
1 578,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
78,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 180
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla MEDI-PEEL Peptide 9 Volume And Tension Tox Cream Pro 50 ml - krem przeciwzmarszczkowy
MEDI-PEEL Peptide 9 Volume And Tension Tox Cream Pro 50 ml - krem przeciwzmarszczkowy
146,96 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
73,48 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla MEDIPEEL Premium Collagen Naite Thread Neck Cream 3.0, 100ml - Liftingujcy krem na szyj
MEDIPEEL Premium Collagen Naite Thread Neck Cream 3.0, 100ml - Liftingujcy krem na szyj
97,67 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
Zdjęcie produktu dla MEDI-PEEL Peptide-Tox Bor Cream 50 g - krem przeciwstarzeniowy
MEDI-PEEL Peptide-Tox Bor Cream 50 g - krem przeciwstarzeniowy
1 722,00 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
86,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Medi-Peel Peptide 9 Toner – Tonik do twarzy 250 ml
Medi-Peel Peptide 9 Toner – Tonik do twarzy 250 ml
293,28 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
73,32 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla VT Cosmetics Reedle Shot Lifting – krem pod oczy, 15 ml – krem pod oczy z kolagenem, peptydami, niacynamidem i kwasem hialuronowym
VT Cosmetics Reedle Shot Lifting – krem pod oczy, 15 ml – krem pod oczy z kolagenem, peptydami, niacynamidem i kwasem hialuronowym
500,67 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
85,27 zł
-11%
75,10 zł
Sprzedawca: ISEI
Zdjęcie produktu dla Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
273,33 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
82,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare
Zdjęcie produktu dla Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
1 859,67 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 58
65,49 zł
-14%
55,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
173,98 zł/100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
86,99 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
Zdjęcie produktu dla MEDI-PEEL Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream 40 ml - Krem pod oczy z peptydami
MEDI-PEEL Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream 40 ml - Krem pod oczy z peptydami
174,97 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
69,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla Wieszak na ubrania, metalowa konstrukcja z dwiema listwami na wieszaki, półka na ubrania, półka na buty, idealny do sypialni, Retoo
Wieszak na ubrania, metalowa konstrukcja z dwiema listwami na wieszaki, półka na ubrania, półka na buty, idealny do sypialni, Retoo
2,9Średnia ocena: 2,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 327
33,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla EQQUALBERRY NAD+ Peptide Boosting Serum 30 ml
EQQUALBERRY NAD+ Peptide Boosting Serum 30 ml
4 232,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
126,97 zł
Sprzedawca: DaniChou
Zdjęcie produktu dla Medi-peel - Peptide 9 Volume Tox Cream PRO - 50ml
Medi-peel - Peptide 9 Volume Tox Cream PRO - 50ml
1 576,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
78,80 zł
Sprzedawca: ISEI
Zdjęcie produktu dla Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Peptide 9 GOLDEN CAMELLIA Wrinkle Essence, 50ml - Esencja Premium z kameli
Peptide 9 GOLDEN CAMELLIA Wrinkle Essence, 50ml - Esencja Premium z kameli
3 117,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
155,88 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
Zdjęcie produktu dla Biovita Perlit Ogrodniczy Do Podłoży Naturalny Zatrzymujący Wodę 1l
Biovita Perlit Ogrodniczy Do Podłoży Naturalny Zatrzymujący Wodę 1l
5,42 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,42 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Stół do jadalni Flieks o marmurowym wyglądzie Stół do jadalni, prostokątny stół kuchenny z metalowymi nogami do salonu z jadalnią, 117x68x75 cm, białe złoto
Stół do jadalni Flieks o marmurowym wyglądzie Stół do jadalni, prostokątny stół kuchenny z metalowymi nogami do salonu z jadalnią, 117x68x75 cm, białe złoto
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
516,43 zł
-12,15 zł
504,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop
Zdjęcie produktu dla Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Kobiety, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 szt.
Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Kobiety, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 szt.
1 772,60 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 138
177,26 zł
Sprzedawca: Sykz
Zdjęcie produktu dla Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 200
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
Zdjęcie produktu dla Bestauty ICONSIGN LASH LIFT zestaw do liftingu rzęs trwała zalotka do rzęs zalotka do rzęs przedłużanie rzęs
Bestauty ICONSIGN LASH LIFT zestaw do liftingu rzęs trwała zalotka do rzęs zalotka do rzęs przedłużanie rzęs
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
92,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla VT Cosmetics Reedle Shot 100, 50 ml
VT Cosmetics Reedle Shot 100, 50 ml
195,58 zł/100ml
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
97,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU
Zdjęcie produktu dla MEDI-PEEL Peptide 9 Vitanol Cream Pro 50 g - krem przeciwstarzeniowy z niacynamidem
MEDI-PEEL Peptide 9 Vitanol Cream Pro 50 g - krem przeciwstarzeniowy z niacynamidem
220,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
69,97 zł
-7%
64,90 zł
Sprzedawca: ISEI
Zdjęcie produktu dla Yaheetech Łóżko tapicerowane z zagłówkiem o regulowanej wysokości Łóżko podwójne 140×200 cm Łóżko materiałowe Łóżko młodzieżowe Rama łóżka tapicerowanego z listwami Beżowy
Yaheetech Łóżko tapicerowane z zagłówkiem o regulowanej wysokości Łóżko podwójne 140×200 cm Łóżko materiałowe Łóżko młodzieżowe Rama łóżka tapicerowanego z listwami Beżowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 244
769,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech
Zdjęcie produktu dla K-SECRET SEOUL 1988 Eye Cream Retinal Liposome 4% + Fermented Bean 30ml
K-SECRET SEOUL 1988 Eye Cream Retinal Liposome 4% + Fermented Bean 30ml
230,00 zł/100ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
69,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
Zdjęcie produktu dla MEDI-PEEL Hyal Kombucha Tea-Tox Toner 150 ml - dwufazowy tonik nawilżająco-regenerujący
MEDI-PEEL Hyal Kombucha Tea-Tox Toner 150 ml - dwufazowy tonik nawilżająco-regenerujący
512,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
76,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla Wypiekacz do chleba MEDION (550 W, do 1000 g, 19 programów pieczenia, 3 poziomy przyrumienienia, funkcja utrzymywania ciepła, zaprogramowany czas MD 11011)
Wypiekacz do chleba MEDION (550 W, do 1000 g, 19 programów pieczenia, 3 poziomy przyrumienienia, funkcja utrzymywania ciepła, zaprogramowany czas MD 11011)
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
738,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
151,20 zł/100ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
75,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 31 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla JUVENA JUVELIA, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Regeneracja, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml
JUVENA JUVELIA, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Regeneracja, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
209,28 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 395,20 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla StriVectin Anti-Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles Plus 30 ml
StriVectin Anti-Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles Plus 30 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
173,97 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
579,90 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Remescar Eye & Dark Circles Corrector 8ml
Remescar Eye & Dark Circles Corrector 8ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
156,73 zł
Sprzedawca: apohealth
1 959,13 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream - uzupełnienie
Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream - uzupełnienie
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
280,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 868,93 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Embryolisse, Soin Regard Lift-Intense, Hyaluronic Acid, Hydrating, Day & Night, Eye Cream, 15 ml
Embryolisse, Soin Regard Lift-Intense, Hyaluronic Acid, Hydrating, Day & Night, Eye Cream, 15 ml
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
926,60 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Serum pod oczy na dzień i na noc SAL & SAFFRON
Serum pod oczy na dzień i na noc SAL & SAFFRON
111,35 zł
-5,86 zł
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
527,45 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Dior Prestige Le Concentre Yeux Creme 15 ml
Dior Prestige Le Concentre Yeux Creme 15 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
891,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 945,40 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml
Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
92,37 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Estée Lauder Revitalizing Supreme+, Balsam do oczu, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml, 1 szt.
Estée Lauder Revitalizing Supreme+, Balsam do oczu, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml, 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
343,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
2 288,80 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Guerlain Imperial Orchids krem pod oczy i do ust
Guerlain Imperial Orchids krem pod oczy i do ust
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
795,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 975,50 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla V-FIRM eye 15 ml
V-FIRM eye 15 ml
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
865,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 769,20 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Intensywny krem pod oczy Aqua Mineral 24K
Intensywny krem pod oczy Aqua Mineral 24K
195,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
6 500,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Valmont V-Lift regenerační oční krém proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům 15 ml
Valmont V-Lift regenerační oční krém proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům 15 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
696,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 642,73 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Re-Plasty Age Recovery Eye Bandage 15 ml
Re-Plasty Age Recovery Eye Bandage 15 ml
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
829,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 530,20 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Mary Kay TimeWise Age Minimize 3D krem pod oczy, Augencreme 14 g
Mary Kay TimeWise Age Minimize 3D krem pod oczy, Augencreme 14 g
251,71 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
25 171,00 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Valmont Vital Contour Eyes Cream Rewitalizujący krem pod oczy 15 ml
Valmont Vital Contour Eyes Cream Rewitalizujący krem pod oczy 15 ml
684,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 562,53 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla La Mer – odmładzający krem pod oczy
La Mer – odmładzający krem pod oczy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
750,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 004,00 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin,...
Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin,...
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
232,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
1 549,07 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml
Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml
68,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London
457,87 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem-żel pod oczy
Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem-żel pod oczy
355,49 zł
Sprzedawca: VogueVista
2 369,93 zł/100ml