5,0



Na podstawie 1 opinii
MEDI-PEEL Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream 40 ml - Krem pod oczy z peptydami
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
69,99 zł
174,97 zł / 100ml
+ 11,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy pod oczy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Remescar Eye & Dark Circles Corrector 8ml1 959,13 zł/100ml
156,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Mary Kay TimeWise Age Minimize 3D krem pod oczy, Augencreme 14 g25 171,00 zł/100ml
251,71 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Valmont Vital Contour Eyes Cream Rewitalizujący krem pod oczy 15 ml4 562,53 zł/100ml
684,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Augencreme TimeWise Krem pod oczy 14 g13 155,00 zł/1kg
184,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

MEDI-PEEL - Peptide-Tox Bor-Tox Eye Cream - Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 40 ml
166,90 zł/100ml
66,76 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Medi-Peel Cell Toxing Dermajors Repair krem pod oczy - 30 ml
262,33 zł/100ml
78,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
273,33 zł/100ml
82,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

MEDI-PEEL Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye Cream 20 ml - liftingujący krem pod oczy
3 345,00 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

VT Cosmetics Reedle Shot Lifting – krem pod oczy, 15 ml – krem pod oczy z kolagenem, peptydami, niacynamidem i kwasem hialuronowym
500,67 zł/100ml
85,27 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,10 zł
Sprzedawca: ISEI

K-SECRET SEOUL 1988 Eye Cream Retinal Liposome 4% + Fermented Bean 30ml
230,00 zł/100ml
69,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Filorga Optim-Eyes, Krem pod oczy, Kobiety, Przeciwstarzeniowy, Przeciw cieniom, Przeciw obrzękom, Krem przeciwzmarszczkowy, Buteleczka z pompką, 15 ml, 1 szt.
191 139,99 zł/1kg
191,14 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Medicube PDRN Pink Peptide Eye Cream 30 ml
233,30 zł/100ml
69,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Purito Centella Green Level Eye Cream 30 ml - krem pod oczu
163,00 zł/100ml
48,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Mary&May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream 30 ml
176,33 zł/100ml
52,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Abib Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly 90 g
72,11 zł/100ml
64,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Q+A Retinol Eye Cream, Krem pod oczy z retinolem, 15 ml
519,87 zł/100ml
77,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube Deep Lifting Peptide Eye Cream 30 ml
275,67 zł/100ml
82,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guinot Lifting Youth Eye Cream 15ml
2 071,47 zł/100ml
310,72 zł
Sprzedawca: somnia24

StriVectin Advanced Retinol Multi-Correct Eye Cream 15 ml
958,00 zł/100ml
143,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TIRTIR Collagen Lifting Eye Cream 15 ml
572,67 zł/100ml
85,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odmładzający krem pod oczy z peptydem Medi-Peel Balance9 Eye Hyaluronic Volumy Eye Cream wykazuje znaczące działanie ujędrniające i liftingujące. Wygładza drobne linie i zmniejsza widoczność głębszych zmarszczek, utrzymuje elastyczność i jędrność skóry, wzmacnia turgor i spowalnia proces starzenia.
Odmładzający krem pod oczy z peptydami Medi-Peel Peptide Balance9 Eye Hyaluronic Volumy Eye Cream ma znaczące działanie ujędrniające i liftingujące, wygładza drobne linie i zmniejsza widoczność głębszych zmarszczek, utrzymuje elastyczność i jędrność skóry, wzmacnia turgor i spowalnia proces starzenia.
Krem ma działanie ujędrniające, wygładza gęsią skórkę i zmarszczki, zmniejsza widoczność cieni pod oczami, napina i poprawia elastyczność. Dzięki efektowi liftingu rezultaty są zauważalne już po kilku aplikacjach, skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, a głębokość zmarszczek zredukowana.
Produkt ma przyjemnie gęstą konsystencję i zawiera volufilinę, aktywny składnik pozyskiwany z korzenia rośliny anemarena. Zwiększa produkcję kolagenu i wspomaga gromadzenie lipidów, nadając skórze objętość i gęstość. Wygładza drobne linie i zmarszczki, poprawia jędrność i elastyczność.
Głównym składnikiem kremu jest kompleks 9 rodzajów peptydów:
Tripeptyd 5: Stymuluje produkcję kolagenu typu I i II oraz fibronektyny i jest uważany za ważny składnik produktów przeciwstarzeniowych przeznaczonych do redukcji zmarszczek i zwiotczenia skóry.
Tripeptyd 1: Stymuluje syntezę kolagenu i glikozaminoglikanów, co wzmacnia naskórek i redukuje zmarszczki.
Palmitoilotetrapeptyd 7: stymuluje syntezę kolagenu i fibronektyny, tkanki łącznej między komórkami i tkanki łącznej.
Heksapeptyd-8 Argilerin: jest unikalnym peptydem przeciwzmarszczkowym, który okazał się skuteczny przeciwko powstawaniu zmarszczek skóry i jest bezpieczną alternatywą dla toksyny botulinowej do użytku zewnętrznego.
Palmitoyl pentapeptide 4: stymuluje zdolność fibroblastów do syntezy, należy do klasy peptydów stymulujących.
Oligopeptyd-29: uzupełnia aktywność proliferacyjną komórek skóry i aktywuje syntezę kwasu hialuronowego oraz głównych składników macierzy skóry.
Palmitoyltripeptide-5 : ma wysoką zdolność penetracji, dociera do głębokich warstw skóry; stymuluje fibroblasty, wspomaga restrukturyzację tkanki łącznej i wzmacnia ścianę naczyniową; stymuluje syntezę kolagenu, zwiększa elastyczność skóry.
Oligopeptyd 32: spowalnia proces starzenia, reguluje wydzielanie sebum w komórkach, działa równoważąco i wygładzająco na skórę.
Acetyloheksapeptyd-8: działa poprzez neuroprzekaźniki w celu rozluźnienia mięśni twarzy, zapobiegając wyzwalaniu skutecznego skurczu mięśni przez białko sygnalizacyjne (katecholaminę).
Inne składniki:
4 rodzaje kwasu hialuronowego tworzą na skórze niewidzialną barierę, która zapobiega odparowywaniu wilgoci, poprawia teksturę skóry, wspomaga regenerację komórek skóry, redukuje drobne linie i zmarszczki oraz pozostawia skórę gładką i miękką.
Stosowanie:
Nałożyć wymaganą ilość produktu na okolice oczu i fałdy nosowo-wargowe, wykonując lekkie ruchy wklepujące. Zaleca się stosowanie serum przed nałożeniem kremu.
Krem pod oczy MEDI-PEEL Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream to zaawansowany kosmetyk stworzony z myślą o intensywnej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Jego formuła opiera się na mocy 9 peptydów, które wspierają regenerację i rewitalizację skóry, oraz kwasu hialuronowego, znanego ze swoich silnych właściwości nawilżających. Krem skutecznie zwalcza oznaki starzenia, takie jak zmarszczki, cienie pod oczami i utratę jędrności, sprawiając, że skóra staje się gładsza, bardziej napięta i promienna. Korzyści dla skóry: Redukcja zmarszczek: Dzięki peptydom krem stymuluje produkcję kolagenu, co pomaga wygładzać zmarszczki i drobne linie mimiczne. Głębokie nawilżenie: Zawartość kwasu hialuronowego intensywnie nawilża skórę, zapobiegając utracie wilgoci i utrzymując skórę elastyczną. Poprawa jędrności: Składniki aktywne wzmacniają strukturę skóry, sprawiając, że staje się ona bardziej napięta i sprężysta. Rozjaśnienie cieni: Krem zmniejsza widoczność cieni pod oczami, nadając skórze świeży i wypoczęty wygląd. Ochrona przed starzeniem: Działa przeciwutleniająco, co pomaga w walce z wolnymi rodnikami, opóźniając procesy starzenia skóry. Sposób użycia: Oczyść skórę wokół oczu. Delikatnie nałóż niewielką ilość kremu na skórę pod oczami i wklep go opuszkami palców, aż do pełnego wchłonięcia. Stosuj rano i wieczorem, aby uzyskać optymalne efekty.
- Waga
- 40 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Water, Methylpropanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Dimethicone, Niacinamide, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Olivate,, Cyclohexasiloxane, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), PEG-100 Stearate, Pullulan, Hydroxyacetophenone, Helianthus, Annuus (Sunflower) Seed Oil, Carbomer, Arginine, Sodium Polyacrylate, Sodium Acrylate/Sodium Acryloy ldimethyl Taurate Copolymer, Cetearyl Glucoside, Isohexadecane, Juniperus, Communis Fruit Extract, Trehalose, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Polysorbate 80, Porphyridium Cruentum Extract, Fragrance, Glycine Soja (Soybean), Oil, Adenosine, Malt Extract, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Sorbitan Oleate, Propanediol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Bixa Orellana Seed Oil, Hydrolyzed, Glycosaminoglycans, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Taraxacum Officinale (Dandelion) Leaf Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Fructan,, Hydrolyzed Collagen, Hydrogenated Polyisobutene, Benzyl Glycol, Glyceryl Polymethacrylate, Tocopherol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Rhodiola Rosea Root Extract, Rosa, Damascena Flower Extract, Butylene Glycol, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, 1,2-Hexanediol, Chondrus Crispus Extract,, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Elastin, Raspberry Ketone, Palmitoyl Tripeptide-5, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Anemarrhena Asphodeloides Root Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Copper, Tripeptide-1, Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Hexapeptide-9, Nonapeptide-1.
- Producent
- Medi-Peel
- EAN
- 8809409343327
- Waga
- 40 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Water, Methylpropanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Dimethicone, Niacinamide, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Olivate,, Cyclohexasiloxane, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), PEG-100 Stearate, Pullulan, Hydroxyacetophenone, Helianthus, Annuus (Sunflower) Seed Oil, Carbomer, Arginine, Sodium Polyacrylate, Sodium Acrylate/Sodium Acryloy ldimethyl Taurate Copolymer, Cetearyl Glucoside, Isohexadecane, Juniperus, Communis Fruit Extract, Trehalose, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Polysorbate 80, Porphyridium Cruentum Extract, Fragrance, Glycine Soja (Soybean), Oil, Adenosine, Malt Extract, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Sorbitan Oleate, Propanediol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Bixa Orellana Seed Oil, Hydrolyzed, Glycosaminoglycans, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Taraxacum Officinale (Dandelion) Leaf Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Fructan,, Hydrolyzed Collagen, Hydrogenated Polyisobutene, Benzyl Glycol, Glyceryl Polymethacrylate, Tocopherol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Rhodiola Rosea Root Extract, Rosa, Damascena Flower Extract, Butylene Glycol, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, 1,2-Hexanediol, Chondrus Crispus Extract,, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Elastin, Raspberry Ketone, Palmitoyl Tripeptide-5, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Anemarrhena Asphodeloides Root Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Copper, Tripeptide-1, Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Hexapeptide-9, Nonapeptide-1.
- Producent
- Medi-Peel
- EAN
- 8809409343327
Pasuje również do tego

MEDI-PEEL Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence Pro 100 ml - esencja przeciwstarzeniowa z peptydami i kolagenem
1 048,40 zł/1l
104,84 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

MEDI-PEEL Gold Age Tox H8 Cream 50 ml - Ujędrniający krem do twarzy
1 578,00 zł/1kg
78,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medi-peel - Peptide 9 Volume Tox Cream PRO - 50ml
1 576,00 zł/1kg
78,80 zł
Sprzedawca: ISEI

MEDI-PEEL Peptide 9 Volume Bio tox Ampoule Pro 100 ml - przeciwstarzeniowe serum do twarzy
995,70 zł/1l
99,57 zł
Sprzedawca: somnia24

MEDI-PEEL Peptide-Tox Bor Cream 50 g - krem przeciwstarzeniowy
1 722,00 zł/1kg
86,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

MEDI-PEEL Hyal Kombucha Tea-Tox Cream - nawilżająco-regenerujący krem do twarzy, 50ml
119,80 zł/100ml
59,90 zł
Sprzedawca: ISEI

MEDI-PEEL Red Lacto Collagen Wrapping Mask 70 ml - Maseczka przeciwstarzeniowa
2 155,86 zł/1l
150,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Medi-Peel Peptide 9 Toner – Tonik do twarzy 250 ml
293,28 zł/1l
73,32 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

MEDI-PEEL Power Aqua Cream 50 g - nawilżający krem-żel z kapsułkami hialuronowymi
543,54 zł/1kg
79,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

MEDI-PEEL Peptide 9 Aqua Essence Emulsion - nawilajca emulsja peptydowa
331,60 zł/1l
82,90 zł
Sprzedawca: somnia24

MEDI-PEEL Hyal Kombucha Tea-Tox Toner 150 ml - dwufazowy tonik nawilżająco-regenerujący
512,67 zł/1l
76,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Peptide 9 GOLDEN CAMELLIA Wrinkle Essence, 50ml - Esencja Premium z kameli
3 117,60 zł/1l
155,88 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

MEDI-PEEL Peptide 9 Volume And Tension Tox Cream Pro 50 ml - krem przeciwzmarszczkowy
146,96 zł/100ml
73,48 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

MEDIPEEL Premium Collagen Naite Thread Neck Cream 3.0, 100ml - Liftingujcy krem na szyj
97,67 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Creme - krem przeciwstarzeniowy Cell Tox
162,02 zł/100ml
81,01 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
1 859,67 zł/1l
65,49 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
273,33 zł/100ml
82,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

K-SECRET SEOUL 1988 Eye Cream Retinal Liposome 4% + Fermented Bean 30ml
230,00 zł/100ml
69,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

MEDI-PEEL - Peptide-Tox Bor-Tox Eye Cream - Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 40 ml
166,90 zł/100ml
66,76 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Medi-Peel Collagen super 10 sleeping cream - przeciwzmarszczkowy krem na noc z wysok zawartoci kolagenu
125,70 zł/100ml
87,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medi-Peel Cell Toxing Dermajors Repair krem pod oczy - 30 ml
262,33 zł/100ml
78,70 zł
Sprzedawca: somnia24

MEDI-PEEL Platki rozjaśniające z peptydami Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
297,22 zł/1kg
56,83 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,50 zł
Sprzedawca: ISEI

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml
1 599,67 zł/1l
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

VT Cosmetics Reedle Shot Lifting – krem pod oczy, 15 ml – krem pod oczy z kolagenem, peptydami, niacynamidem i kwasem hialuronowym
500,67 zł/100ml
85,27 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,10 zł
Sprzedawca: ISEI

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml
2 833,33 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny krem
Podoba mi się
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

JUVENA JUVELIA, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Regeneracja, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
209,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 395,20 zł/100ml

StriVectin Anti-Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles Plus 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
173,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
579,90 zł/100ml

Remescar Eye & Dark Circles Corrector 8ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
156,73 zł
Sprzedawca: apohealth
1 959,13 zł/100ml

Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream - uzupełnienie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
280,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 868,93 zł/100ml

Embryolisse, Soin Regard Lift-Intense, Hyaluronic Acid, Hydrating, Day & Night, Eye Cream, 15 ml
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
926,60 zł/100ml

Serum pod oczy na dzień i na noc SAL & SAFFRON
111,35 zł
-5,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
527,45 zł/100ml

Dior Prestige Le Concentre Yeux Creme 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
891,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 945,40 zł/100ml

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
92,37 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme+, Balsam do oczu, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
343,32 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 288,80 zł/100ml

Guerlain Imperial Orchids krem pod oczy i do ust



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
795,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 975,50 zł/100ml

V-FIRM eye 15 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
865,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 769,20 zł/100ml

Intensywny krem pod oczy Aqua Mineral 24K
195,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
6 500,00 zł/1kg

Valmont V-Lift regenerační oční krém proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
696,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 642,73 zł/100ml

Re-Plasty Age Recovery Eye Bandage 15 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
829,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 530,20 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Age Minimize 3D krem pod oczy, Augencreme 14 g
251,71 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
25 171,00 zł/100ml

Valmont Vital Contour Eyes Cream Rewitalizujący krem pod oczy 15 ml
684,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 562,53 zł/100ml

La Mer – odmładzający krem pod oczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
750,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 004,00 zł/100ml

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin,...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
232,36 zł
Sprzedawca: Parfumart
1 549,07 zł/100ml

Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml
68,68 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
457,87 zł/100ml

Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem-żel pod oczy
355,49 zł
Sprzedawca: VogueVista
2 369,93 zł/100ml