Weider Collagen Powder (300 g) Wanilia – białka – kolagen
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
87,94 zł
293,13 zł / 1l
+ 47,58 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)219,71 zł/1l
395,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Izolat serwatki (1816 g)263,91 zł/1l
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
100% CASEIN COMPLEX (2,350 kg)147 892,59 zł/1kg
479,26 zł
-79,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Czysty izolat serwatki 95 (600 g)252,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Ostrovit 100% Whey Protein - smak wanilia (700 g) BI9078
653,90 zł/1l
130,78 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Weider Vegan Protein - 750 g
157,26 zł/1kg
250,63 zł
-124,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,81 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Izolat i hydrolizat białka serwatkowego (550g)
377,36 zł/1l
207,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Scitec Nutrition Kofeina 100 kapsułek
1 514,40 zł/1kg
75,72 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

GymBeam - Anabolic Whey 2500 g Vanilla
178,10 zł/1l
445,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

100% białko serwatkowe - 2000 g, wanilia
451,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Glutamine Xplode w proszku (500 g)
183 271,44 zł/1kg
128,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

dla Ciebie izolat białka serwatkowego - Vanille-Zitronenquark
247,83 zł/1l
148,70 zł
Sprzedawca: foryou_eHealth

Micelarna kazeina, 2000 g, wanilia
392,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ostrovit 100% whey protein BI9169
653,90 zł/1l
130,78 zł
Sprzedawca: FIT1EU

GymBeam | Izolat biaka sojowego Czekolada
121,46 zł/1l
121,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

GreenFood Nutrition Chlorella 90 kapsułek
98,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

OstroVit | Izolat białka serwatkowego bez smaku
308,44 zł/1l
215,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Ostrovit vegan protein BI9224
415,00 zł/1l
85,00 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Weider Protein 80 Plus 500g
264,00 zł/1kg
132,00 zł
Sprzedawca: Bionic
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
"Collagen Powder (300 g)" firmy Weider to suplement diety w postaci proszku, oparty na hydrolizowanych peptydach kolagenu, wzbogacony o witaminę C, magnez i kwas hialuronowy. Produkt ten dostarcza wysoką dawkę kolagenu w formie łatwej do włączenia do codziennej diety i jest w dwóch smakach: neutralnym i waniliowym. Każda porcja zawiera 9,5 g kolagenu, co odpowiada prawie całej dziennej dawce. Weider wykorzystuje peptydy kolagenu Peptan®, pozyskiwane z kolagenu wołowego typu I. Dzięki procesowi hydrolizy powstają małe peptydy, które łatwo się mieszają w napojach lub potrawach. Formuła jest dodatkowo wzbogacona o 80 mg witaminy C na porcję. Witamina C przyczynia się do prawidłowej syntezy kolagenu, co jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania chrząstek, kości i skóry. Ponadto, pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym i zmniejsza uczucie zmęczenia. Każda porcja dostarcza również 56 mg magnezu. Ten minerał przyczynia się w szczególności do prawidłowego funkcjonowania mięśni, utrzymania zdrowych kości, zmniejszenia uczucia zmęczenia oraz prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Do tych składników dodano 12 mg kwasu hialuronowego na porcję. Ten składnik uzupełnia formułę skoncentrowaną na kolagenie, oferując stosunkowo krótką i celowaną kompozycję. Collagen Powder wyróżnia się również swoim profilem wartości odżywczych. Jedna porcja dostarcza około 9,5 g białka przy jednoczesnym spożyciu zaledwie 37 kcal, minimalnej ilości węglowodanów i 0 g cukru. Białka przyczyniają się do utrzymania i budowy masy mięśniowej, co sprawia, że ten proszek łatwo włączyć do diety osoby aktywnej fizycznie. Neutralny smak jest szczególnie wszechstronny, jeśli chcesz dodać proszek do potraw bez znaczącej zmiany ich smaku. Połączenie 9,5 g peptydów kolagenu Peptan®, 80 mg witaminy C, 56 mg magnezu i 12 mg kwasu hialuronowego sprawia, że jest to kompleksowa i praktyczna formuła, która pozwala łatwo włączyć kolagen do codziennego życia.
- Kolor
- Żółty
- Producent
- Weider
- Waga
- 0.38 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Wanilia
- Zawartość
- 300 ml
- Lista składników
- Składniki (bez smaku): Peptydy kolagenowe, cytrynian magnezu, askorbinian wapnia (witamina C), kwas hialuronowy, substancje słodzące (glikozydy stewiolowe). Składniki o smaku waniliowym: Peptydy kolagenowe, cytrynian magnezu, aromat, askorbinian wapnia (witamina C), kwas hialuronowy, substancje słodzące (glikozydy stewiolowe).
- Zalecany sposób podawania
- Po przebudzeniu
- Firma spożywcza
- Weider
- Alergeny
- Brak alergenów
- Nazwa handlowa
- Kolagen
- EAN
- 8414192348215
- Numer producenta
- WJW201102
- Kolor
- Żółty
- Producent
- Weider
- Waga
- 0.38 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Wanilia
- Zawartość
- 300 ml
- Lista składników
- Składniki (bez smaku): Peptydy kolagenowe, cytrynian magnezu, askorbinian wapnia (witamina C), kwas hialuronowy, substancje słodzące (glikozydy stewiolowe). Składniki o smaku waniliowym: Peptydy kolagenowe, cytrynian magnezu, aromat, askorbinian wapnia (witamina C), kwas hialuronowy, substancje słodzące (glikozydy stewiolowe).
- Zalecany sposób podawania
- Po przebudzeniu
- Firma spożywcza
- Weider
- Alergeny
- Brak alergenów
- Nazwa handlowa
- Kolagen
- EAN
- 8414192348215
- Numer producenta
- WJW201102
Pasuje również do tego

for you power protein double pack
241,47 zł/1l
362,20 zł
Sprzedawca: foryou_eHealth

Moc białka (4 kg)
129,28 zł/1l
517,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

100% izolat Gold Standard (930g)
598,91 zł/1l
556,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Więcej białka: 360g
381,64 zł/1l
137,39 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g cookies&cream / Hydrolizowane białka serwatkowe / Izolat serwatki premium z 50% hydrolizatem
303,35 zł/1kg
730,89 zł
-63,53 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
667,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Activlab 100% Whey Premium 2000 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada Mleczna
129,95 zł/1kg
259,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g truskawka / Hydrolizowane biaka serwatki / Wysokiej jakoci izolat serwatki z 50% hydrolizatem
309,55 zł/1kg
681,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Puder, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Karmel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal
214,73 zł/1kg
208,07 zł
-12,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,40 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Fresenius Kabi Fresubin Protein Powder bez laktozy i bezglutenowy 300g
143,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Mutant Mass, Gainer 6800g 17868
1 729,25 zł/1l
345,85 zł
Sprzedawca: VISO

Immortal Nutrition Protein 2000 g proszek WPC 66 porcji – truskawkowy – białko wieloskładnikowe
43,00 zł/1l
85,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Jumbo (3,52 kg)
107,46 zł/1l
378,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90% białka w suchej masie | białko serwatkowe w proszku 850 g | 55% izolatu serwatki CFM i 45% koncentratu CFM | naturalne białko w proszku
527,14 zł/1l
448,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Weider Protein 80 Plus 500g
349,84 zł/1l
174,92 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
191,44 zł/1kg
382,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g wanilia / Biaka rolinne / Pyszne wieloskadnikowe biako rolinne o hipoalergicznym skadzie
211,29 zł/1l
158,47 zł
Sprzedawca: taleoo

Nustino – Masło orzechowe w proszku Pure 400 g – 100% orzechów ziemnych, o 90% mniej tłuszczu – bogate w białko – bez cukru – o niskiej zawartości tłuszczu – bez oleju palmowego
106,72 zł/1l
42,69 zł
Sprzedawca: MateMundo

MyProtein | Impact Whey Protein Natural Chocolate
192,90 zł/1l
192,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

smap® + peptide 300 g – Bezsmakowy proszek białkowy
565,60 zł/1l
181,03 zł
-11,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,68 zł
Sprzedawca: WR-Products

BrainMax, naturalny białek z kozy, bez smaku, 500 g
449 749,98 zł/1kg
269,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kazeina micelarna - 900g : wanilia I 30 porcji I w proszku I białko mleka I budowa mięśni I efekt sytości I z laktazą I bezglutenowa
211,22 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake czekoladowo-orzechowy, 396 g PUL
109,55 zł/1kg
43,38 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

KBruShop Czekoladowy Shake Zastępujący Posiłek 520 g Farmasi Nutriplus Whey Protein Vegan
46,15 zł/1l
239,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KBruSHOP

Open Food 4260121341741, 1000 ml, 40 kcal, 2,2 g, 0,1 g, 0,5 g, 0,44 g
89,40 zł/1l
89,40 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Olimp Nutrition Whey Protein Complex 100 %, Proszek, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Czekolada, L-alanina, L-Arginina, L-aspartic acid, L-Cysteina, Kwas L-glutaminowy, L-glycine, L-Histidina,..., Stosuj 1-3 porcji dziennie – po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, po treningu lub przed snem...., 26 g
229,81 zł/1kg
521,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lazar Angelov Nutrition | IsoWhey | Izolat białka serwatkowego z enzymami trawiennymi, BCAA i karmelem solnym glutaminy
197,65 zł/1l
316,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
712,37 zł
Sprzedawca: FIT1EU
278,81 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
712,37 zł
Sprzedawca: FIT1EU
278,81 zł/1l

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
436,91 zł
Sprzedawca: PolleoSport
192,47 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
463,77 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,02 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
463,77 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,51 zł/1l

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,16 zł
Sprzedawca: FIT1EU
237,97 zł/1l

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
382,88 zł
Sprzedawca: FIT1EU
191,44 zł/1kg

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)
395,48 zł
Sprzedawca: FITADIUM
219,71 zł/1l

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg