5,0



Na podstawie 2 opinii
12,5 kg wiadro bezpieczne dla żywności Oryginalny niemiecki miód wiosenny z Górnej Frankonii (Północna Bawaria) Miód czysty i naturalny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
506,76 zł
40,54 zł / 1kg
+ 81,36 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Miody i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Miód Manuka 550+250g PROPHARMA938,29 zł/1kg
269,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
BREITSAMER HONIG 222801 BREITSAMER HONIG Imkergold cremig Honig, 120x 20,0 g633,25 zł/1kg
151,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Miód Akacjowy 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ71,88 zł/1l
64,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Miód mniszkowy 700ml/1kg - Schronisko Bukowina94,26 zł/1l
65,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

25 kg wiadro bezpieczne dla żywności Oryginalny niemiecki miód letni miód kwiatowy z Górnej Frankonii (Północna Bawaria) Miód czysty i naturalny
37,55 zł/1kg
938,85 zł
Sprzedawca: Bienen-Schmidt

Czysta natura: 1 kg surowego i czystego miodu z kwiatu lipy z pasieki Sweet Land Apiary
50,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Sweet_Land_Apiary

Oryginalny niemiecki miód z letnich kwiatów "Sommertraum" 250g w słoiku z Górnej Frankonii (Północna Bawaria) Czysty i naturalny miód
151,92 zł/1kg
37,98 zł
Sprzedawca: Bienen-Schmidt

Mid jukataski
218,00 zł/1kg
109,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Oryginalny niemiecki miód o strukturze plastra miodu surowy z letniego kwiatu 200g w plastikowym pojemniku z Górnej Frankonii (Północna Bawaria) Czysty i naturalny miód
195,05 zł/1kg
39,01 zł
Sprzedawca: Bienen-Schmidt

Imbir w miodzie 250g
107,52 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Kanakis | Miód kwiatowy i leśny - 500 G - Produkt naturalny - Z Grecji
227,86 zł/1l
95,70 zł
Sprzedawca: GreekBox

Akacja i miód kwiatowy 250g | TANTELY
125,48 zł/1kg
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Miód Rzepakowy 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
58,21 zł/1l
52,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Czysta słodka rozkosz: 1 kg najwyższej jakości miodu kwiatowego Sweet Land Apiary
45,00 zł
Sprzedawca: Sweet_Land_Apiary

Miód Nektarowo-Spadziowy 900ml 1200g
68,43 zł/1l
61,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

MIÓD SPADZIOWY ZE SPADZI IGLASTEJ950 g - PASIEKA PUCER
177,17 zł/1kg
168,31 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
"Wiosenne Przebudzenie" to kremowy miód wiosenny (12,5 kg) z naszej własnej pasieki. Miód jest mieszany, dzięki czemu nadaje się do smarowania. Nasze pszczoły znajdują się na obrzeżach małej wioski Köditz, na północy Bawarii. Otaczają je kwieciste ogrody, łąki kwiatowe, sady, nieczynny kamieniołom, który stał się biotopem oraz lasy. W okolicy nie ma przemysłu, dużego ruchu ulicznego ani innych czynników zanieczyszczających środowisko. Miód jest zbierany i pozyskiwany na zimno w czerwcu i zawiera wszystkie wiosenne kwiaty, takie jak kwiat wiśni, rzepaku, szeroką gamę roślin owych i doniczkowych, wiele krzewów, kwiatów łąkowych i wiele innych. Zajmujemy się pszczelarstwem zgodnie z najwyższymi wytycznymi dotyczącymi jakości i przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych produktów, naturalnych i delikatnych zbiorów, a także dalszego przetwarzania miodu. Otrzymujesz w 100% naturalny miód - taki, jaki jest pobierany z plastra miodu. Przechowywany w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu (do maks. 15°C), miód będzie przechowywany przez bardzo długi czas. Nie trzeba dodawać, że pracujemy bez chemikaliów i wszystko robimy ręcznie, od uli po gotowy miód w słoiku lub wiadrze.
wiadro 12,5 kg Miód naturalny, miód pszczelarski w słoiku z Frankonii. Naturalny i butelkowany w niskiej temperaturze (30°C)
Bez mieszanki różnych miodów - zbierany w lokalnej pasiece w Górnej Frankonii z naszej rodzinnej pasieki Schmidt
Produkowany tradycyjnie, odwirowywany, przesiewany bezciśnieniowo, pochodzący ze zrównoważonego, przyjaznego pszczołom pszczelarstwa rodzinnego, rozlewany do bezpiecznego dla żywności wiaderka o pojemności 12,5 kg
Niska zawartość wody, łagodna słodycz, ciepły smak, subtelny aromat Uwaga: Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia!
Miód jest mieszany do uzyskania konsystencji nadającej się do smarowania. Dobry miód z czasem krzepnie. Skrystalizowany miód można ponownie skrystalizować w kąpieli wodnej (do maks. 40°C).
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w chłodnym miejscu
- Lista składników
- Miód
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze / 100 g Wartości odżywcze ok. kalorii 300 kcal Węglowodany 80 g Tłuszcz 0 g Potas 45 mg
- Waga
- 12500 g
- Firma spożywcza
- Imkerei Florian Schmidt Ernst-Richard-Funke-Str. 11 95119 Naila/Marlesreuth
- Nazwa handlowa
- Miód
- Producent
- BIENEN SCHMIDT
- Pochodzenie
- Niemcy
- Numer producenta
- 101
- EAN
- 4262422393047
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w chłodnym miejscu
- Lista składników
- Miód
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze / 100 g Wartości odżywcze ok. kalorii 300 kcal Węglowodany 80 g Tłuszcz 0 g Potas 45 mg
- Waga
- 12500 g
- Firma spożywcza
- Imkerei Florian Schmidt Ernst-Richard-Funke-Str. 11 95119 Naila/Marlesreuth
- Nazwa handlowa
- Miód
- Producent
- BIENEN SCHMIDT
- Pochodzenie
- Niemcy
- Numer producenta
- 101
- EAN
- 4262422393047
Pasuje również do tego

25 kg wiadro bezpieczne dla żywności Oryginalny niemiecki miód wiosenny z Górnej Frankonii (Północna Bawaria) Miód czysty i naturalny
37,55 zł/1kg
938,85 zł
Sprzedawca: Bienen-Schmidt

25 kg wiadro bezpieczne dla żywności Oryginalny niemiecki miód letni miód kwiatowy z Górnej Frankonii (Północna Bawaria) Miód czysty i naturalny
37,55 zł/1kg
938,85 zł
Sprzedawca: Bienen-Schmidt

Mid jukataski
218,00 zł/1kg
109,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Oryginalny niemiecki miód z letnich kwiatów "Sommertraum" 250g w słoiku z Górnej Frankonii (Północna Bawaria) Czysty i naturalny miód
151,92 zł/1kg
37,98 zł
Sprzedawca: Bienen-Schmidt

KlarsteinJet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein

LEBENLANG Czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej z regulacją temperatury - cichy, wyświetlacz temperatury i funkcja utrzymywania ciepła - 1,7 litra i 2200 W | Czajnik elektryczny | Czajnik ze stali nierdzewnej z regulacją temperatury Retro bez plastiku
308,12 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Maszynka Na Wkłady Gillette Fusion 5 Rączka + 4 Wkłady
63,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Gillette Fusion 5 ostrzy do maszynek do golenia, 18 ostrzy wymiennych do męskich maszynek do golenia na mokro z 5-krotnym ostrzem,
353,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

zestaw 2 lusterek rowerowych | Lusterko na kierownicę obracane o 360° | Lusterko wsteczne z pozycją montażową odpowiednią dla lewej i prawej strony | Lusterko rowerowe z szerokim kątem do roweru górskiego rower szosowy rower elektryczny - Kolor: czarny
60,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bayli-Online

Inteligentny system prysznicowy z deszczownicą Ciepła i zimna woda Cyfrowy wyświetlacz Zestaw prysznicowy Słuchawka prysznicowa Bateria prysznicowa srebrna
752,50 zł
Sprzedawca: Easybuy

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 445,82 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

Ziemia do palm juk i dracen 5l - Biovita
1,45 zł/1l
7,26 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zasłona prysznicowa MSV Vintage Textile 180 x 200 cm czarna/biała
95,77 zł
Sprzedawca: bath_ambiente24

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Manuka Health MGO 400+, Miód manuka, 500 g, Nowa Zelandia, 400 mg/kg, Słoik
720,64 zł/1kg
413,09 zł
-52,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
360,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Zestaw 4 drzewek owocowych – 1 Jabłoń, 1 Grusza, 1 Wiśnia, 1 Śliwa – Wysokość 70/100 cm – Doniczka 11 cm – Mix A
200,60 zł
Sprzedawca: Schramas

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Miód gryczany duży - Schronisko Bukowina
66,46 zł/1l
52,45 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Baton czekoladowy Storck Merci z delikatnym marcepanem 15-pak 1680g
1 764,29 zł/1kg
197,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Przenośna elektrownia 500W (szczytowa 1000W) Powerstation 518Wh/144000mAh Generator słoneczny Generator słoneczny Magazyn energii z panelami słonecznymi 100W Systemy solarne Ładowarka słoneczna Ogniwo słoneczne Pojemnik na baterie Ładowarka Powerbank Type-C/USB do zasilania awaryjnego / kempingu / awaryjnego / podróży / CPAP / samochodów kempingowych / domu
1 600,00 zł
-50,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 550,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Ściana w salonie z biokominkiem DEJANA - Hickory Jackson
3 737,40 zł
Sprzedawca: MIRAT

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

Kołdra całoroczna 135 x 200 cm - poszwa na kołdrę kołdra kołdra kołdra kołdra pościel i kołdry z wypełnieniem z mikrofibry biała
32,39 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Mieszanka cytrusowa - 3 szt - Citrus limon - Wysokość 25-40cm - ⌀9cm
113,50 zł
Sprzedawca: Bloomique

Szklany czajnik Lehmann 2L 2200W, czajnik elektryczny wykonany ze szkła z podświetleniem LED, automatycznym wyłącznikiem i zabezpieczeniem przed przegrzaniem
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

SZYBKI MONTAŻ WITRYNY BASENOWEJ - 3,66 m x 91 cm
212,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mountfield
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sprawia, że chce się być pszczołą.
Ten miód smakuje świetnie, nie jest to produkt z supermarketu. Gorąco polecam.
Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
523,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
523 789,98 zł/1kg

Miód Manuka 550+250g PROPHARMA
269,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
938,29 zł/1kg

Miód Manuka 100+500g PROPHARMA
199,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
199 289,99 zł/1kg

Pyłek pszczeli 1kg pszczelarstwo miodowe, Pasieka Słodka Kraina



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48
80,00 zł
Sprzedawca: Sweet_Land_Apiary
105,26 zł/1l

Miód mniszkowy 700ml/1kg - Schronisko Bukowina
65,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,26 zł/1l

Miód akacjowy z plastrami 350 g
57,50 zł
Sprzedawca: eMarlenka
164,29 zł/1l

Miód faceliowy 710 ml/1kg -Schronisko Bukowina
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
82,94 zł/1l

Miód malina leśna 710 ml/1kg - Schronisko Bukowina
60,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,90 zł/1l

Miód lipowy duży 700ml/1kg - Schronisko Bukowina
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,70 zł/1l

Miód akacjowy 710ml/1kg - Schronisko Bukowina
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
84,49 zł/1l

Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
225,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,09 zł/1kg

Miód wielokwiatowy 700ml/1kg - Schronisko Bukowina
54,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
78,39 zł/1l

Kanakis | Miód kwiatowy i leśny - 500 G - Produkt naturalny - Z Grecji
95,70 zł
Sprzedawca: GreekBox
227,86 zł/1l

Miód Akacjowy 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
64,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
71,88 zł/1l

Miód gryczany duży - Schronisko Bukowina



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,45 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,46 zł/1l

Miód kwiatowy Fulmer 1000 g
45,96 zł
Sprzedawca: eMarlenka
45,96 zł/1l

Miód Gryczany 900ml 1200g
61,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
68,43 zł/1l

Miód Lipowy 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
61,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
68,43 zł/1l

Miód Nektarowo-Spadziowy 900ml 1200g
61,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
68,43 zł/1l

MIÓD SPADZIOWY ZE SPADZI IGLASTEJ400 g - PASIEKA PUCER
79,66 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
199,15 zł/1kg