4,6



Na podstawie 13 opinii
Pure Chemical | Olejek Z Pestek Malin - 1000 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Pielęgnacja Skóry
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
319,53 zł
319,53 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Olejki pielęgnacyjne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pure Chemical | Olejek Neem - 20 L - Tłoczony Na Zimno - 100% Naturalny - Właściwości Zdrowotne86,74 zł/1l
1 734,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Więcej informacji o reklamie
Pure Chemical | Olejek Neem - 5 L - Tłoczony Na Zimno - 100% Naturalny - Właściwości Zdrowotne Oleju97,94 zł/1l
489,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Więcej informacji o reklamie
Pure Chemical | Olejek Moringa - 1l - 1kg - Nawilżający - Naturalny Olejek Do Pielęgnacji Skóry373,48 zł/1l
373,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Więcej informacji o reklamie
Pure Chemical | Olejek Rycynowy - 5 L - Tłoczony Na Zimno - Nierafinowany - Naturalny Olejek Rycynowy53,53 zł/1l
267,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Awokado - 500 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Pielęgnacja Skóry
153,42 zł/1l
76,71 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Jojoba - 500 Ml - Tłoczony Na Zimno - Nierafinowany - Naturalny Olejek Jojoba
254,12 zł/1l
127,06 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Z Nasion Marchwi - 0,5 L - Tłoczony Na Zimno - Witamina E - Pielęgnacja Skóry
290,42 zł/1l
145,21 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Jojoba - 1 L - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny - Olejek Jojoba
221,99 zł/1l
221,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Jojoba - 100 Ml - Tłoczony Na Zimno - Nierafinowany - Naturalny Olej
287,40 zł/1l
28,74 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Moringa - 0,5 L - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olejek - Pielęgnacja Skóry
402,48 zł/1l
201,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 0,5 L - 100% Naturalny - Tłoczony Na Zimno - Witaminy
448,36 zł/1l
224,18 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Z Nasion Marchwi - 100 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalna Pielęgnacja
383,30 zł/1l
38,33 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Neem - 1000 Ml - Tłoczony Na Zimno - Naturalny - Właściwości Zdrowotne
99,49 zł/1l
99,49 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 500 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Olejek Rumiankowy
402,88 zł/1l
201,44 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Rycynowy - 1000ml - Tłoczony Na Zimno - Nierafinowany - Naturalny Olej
51,83 zł/1l
51,83 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Oregano - 1 L - Naturalny - Aromaterapia - Pielęgnacja Skóry
881,25 zł/1l
881,25 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 100 Ml - 100 G - Naturalna Pielęgnacja - Składniki Odżywcze
733,80 zł/1l
73,38 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Neem - 100 Ml - Tłoczony Na Zimno - Naturalny - Właściwości Zdrowotne Oleju Neem
215,20 zł/1l
21,52 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Moringa - 100 Ml - Naturalny - Nawilżający - Pielęgnacja Skóry Suchej
455,10 zł/1l
45,51 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Awokado - 1 L - Właściwości Nawilżające - Regeneracja Skóry - Naturalny Olej
119,89 zł/1l
119,89 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pure Chemical | Olejek Z Pestek Malin - 1000 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Pielęgnacja Skóry
Odkryj moc oleju z pestek malin - klucza do pięknej i zdrowej skóry. Ten naturalny olej jest nierafinowany i tłoczony na zimno, dzięki czemu zachowuje wszystkie swoje cenne właściwości. Dzięki niemu codzienna pielęgnacja skóry stanie się prawdziwą przyjemnością.
Przegląd produktów
Pure Chemical oferuje olej z pestek malin w wygodnym opakowaniu o pojemności 1000 ml, który jest doskonałym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrową skórę i włosy. Nasz naturalny kosmetyk powstaje z lokalnych surowców przy użyciu tradycyjnych metod produkcji, co zapewnia jego wysoką jakość. Nierafinowany olej nie zawiera żadnych dodatków, dzięki czemu stanowi idealny wybór dla osób ceniących czystość i naturalność w pielęgnacji skóry.
Kluczowe cechy i specyfikacje
Nasz olej tłoczony na zimno oferuje wiele właściwości, które korzystnie wpływają na skórę i włosy:
- Wysoka zawartość antyoksydantów: chroni skórę przed działaniem wolnych rodników.
- Intensywne nawilżenie: Zapewnia doskonałe nawilżenie skóry, nadając jej elastyczność i miękkość.
- Wsparcie regeneracji: Przyspiesza procesy regeneracyjne i promuje zdrowy wygląd skóry.
Korzyści i zastosowania
Korzyści ze stosowania oleju z pestek malin są niezliczone. Może być stosowany zarówno na skórę, jak i na włosy i przynosi rezultaty, które zachwycą każdego. Wykorzystaj jego właściwości, by cieszyć się zdrową skórą i zdrowymi włosami każdego dnia
Zalety produktu:
- Naturalna pielęgnacja: Idealny dla osób o wrażliwej skórze, nie powoduje alergii.
- Wszechstronność: Może być stosowany zarówno jako eliksir pielęgnacyjny, jak i dodatek do kosmetyków.
- Odżywianie: Wspomaga zdrowy wygląd włosów i sprawia, że są lśniące i mocne.
- Bez dodatków: Czysty skład, bez sztucznych substancji.
- Lokalne pochodzenie: Wspieraj lokalnych producentów, wybierając nasze produkty.
Dlaczego warto wybrać ten produkt
Wybierając olej z pestek malin, inwestujesz w zdrowie swojej skóry i włosów. Dzięki naturalnym składnikom i tradycyjnym metodom produkcji możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości, który spełni Twoje oczekiwania w zakresie pielęgnacji skóry.
- Wymiary
- 1000 ml
- Model
- Himbeersamenöl
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- olej z pestek malin
- Producent
- PURE_CHEMICAL
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 5901138043318
- Numer producenta
- HIMBEERSAMENÖL 1L
- Wymiary
- 1000 ml
- Model
- Himbeersamenöl
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- olej z pestek malin
- Producent
- PURE_CHEMICAL
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 5901138043318
- Numer producenta
- HIMBEERSAMENÖL 1L
Pasuje również do tego

Pure Chemical | Olejek Z Pestek Malin - 500 Ml - Nierafinowany - Zimnotłoczony - Naturalny Olej
354,92 zł/1l
177,46 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Z Pestek Malin - 100 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Pielęgnacja Skóry
431,30 zł/1l
43,13 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Z Pestek Malin - 30 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olej - Kosmetyk
717,33 zł/1l
21,52 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Z Nasion Marchwi - 100 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalna Pielęgnacja
383,30 zł/1l
38,33 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 1 L - Bogaty W Kwasy Tłuszczowe - Naturalna Pielęgnacja - Zdrowie Skóry
400,43 zł/1l
400,43 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Z Nasion Tamanu - 30 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olej - Kosmetyk
798,00 zł/1l
23,94 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Nadwęglan Sodu - 5 Kg - Aktywny Tlen - Właściwości Utleniające - Detergent Do Użytku Domowego
16,67 zł/1l
83,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Narożnik SELVA L-S z funkcją spania, w kształcie litery L, sofa z pojemnością, sofa do salonu, kanapa, sofa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - czarny, MONOLITH 95
3 099,00 zł
Sprzedawca: masseno

Pure Chemical | Olejek Arganowy - 100 Ml - Tłoczony Na Zimno - Nierafinowany - Naturalny Olej Arganowy
237,20 zł/1l
25,87 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,72 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Dywany z krótkim włosiem Unicolor – jednokolorowe dywany w nowoczesnym stylu Dywan do salonu Kolor: Krem Rozmiar: 160 cm x 230 cm
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SIMPEX24

Pure Chemical | Olejek Neem - 100 Ml - Tłoczony Na Zimno - Naturalny - Właściwości Zdrowotne Oleju Neem
215,20 zł/1l
21,52 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Tymiankowy - 1 L - Zapach Tymianku - Aromaterapia - Olejek Eteryczny
354,89 zł/1l
354,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

e-FIORE Olejek z pestek MALIN, 50ml
578,00 zł/1l
28,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Wkład filtrujący AquaFloow 20x – zamiennik dla filtrów BRITA MAXTRA+, kompatybilny z dzbankami filtrującymi BRITA MAXTRA PRO All-in-1
185,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Wessper szklany dzbanek filtrujący do wody 3 l Kompatybilny z wkładami filtrującymi Brita, w tym 1 wkład filtrujący do wody, biały
111,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SONNI Kabina prysznicowa Drzwi przesuwne Drzwi wnękowe Drzwi prysznicowe 120 x 185 cm Drzwi prysznicowe Szkło ESG 5mm
1 238,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

2 sztuki Wygodna poduszka wspierająca kark | Ergonomiczna poduszka do spania | Wysokiej jakości rdzeń poduszki - Poduszka na pościel 74 x 47 cm
95,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO

Pure Chemical | Olejek Migdałowy - 100 Ml - 100% Naturalny - Aplikator W Formie Pipety - Kosmetyk Pielęgnacyjny
155,50 zł/1l
15,55 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

FableKids MIKA fotelik samochodowy dla niemowlątRóżowy | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Łóżko tapicerowane Flieks 160x200cm z 4 szufladami, podwójne łóżko młodzieżowe ze stelażem listwowym, drewniane łóżko do przechowywania klasyczne łóżko, wełna owcza, białe
1 522,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

12 * Panel ścienny 3D Biała tapeta PCV Dekoracja ścienna Płytki sufitowe 12 "x 12" Panele ścienne DIY Tapeta kwadratowa Biała
105,00 zł
Sprzedawca: Easybuy

Apple iPad 2021 WiFi 9. generacji 64 GB gwiezdna szarość
Odnowiony
1 164,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: iPaddy

Carpetsale24 Designerski Dywan Nowoczesny Krótkow?osy Prostok?tny ?atwy w Piel?gnacji do Stylowych Wn?trz, Rozmiar: 200x290 cm
2 824,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Carpetsale24

Pure Chemical | Masło Shea Nierafinowane - 1 Kg - Biało-beżowe - Twarde - Z Nasien Drzewa Shea - Kosmetyki
54,98 zł/1l
54,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Sideboard >Lissy< in Weiß aus Kunststoff - 118x70x30cm (BxHxT)
568,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Makika bambusowa ścianka działowa / przegroda do pokoju składana - biała zaokrąglona
399,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MA-Trading

Ostrovit cytrynian magnezu BI9050
93,00 zł/1l
19,28 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,60 zł
Sprzedawca: Katomix

Biker legginsy damskie push-up wysoki stan prążkowane MORAJ S/M
38,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaColo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 85% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
85%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
8%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Zawartość 0,1 l
Bardzo szybka dostawa. Olej był dobrze zapakowany. Olej jest przyjemny w użyciu. Chciałbym przetestować olejek, aby częściej pomijać krem do opalania.
Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest w porządku
Zawartość 0,1 l
Nie mogę jeszcze nic powiedzieć o produkcie. Muszę go najpierw użyć.
Oceniono dnia 26 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Całkowicie zadowolony
Zawartość 0,5 l
Olejek jest dobrej jakości, wypróbowałam go i jestem w pełni zadowolona. Używam go jako olejku do opalania
Oceniono dnia 29 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Olej z pestek malin
Zawartość 0,1 l
Bardzo dobra jakość. Cena jest świetna. Z przyjemnością ponownie.
Oceniono dnia 9 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Olej
Zawartość 0,5 l
Dobry olej dla ciała
Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 4 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 22 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pure Chemical | Olejek Neem - 20 L - Tłoczony Na Zimno - 100% Naturalny - Właściwości Zdrowotne
1 734,78 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
86,74 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Cytronella - 1 L - Naturalny - Relaksujący - Aromaterapia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
479,69 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
479,69 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Neem - 5 L - Tłoczony Na Zimno - 100% Naturalny - Właściwości Zdrowotne Oleju
489,69 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
97,94 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Migdałowy - 10 L - 100% Naturalny - Odżywczy - Kanister Hdpe
481,39 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
48,14 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 1 L - Bogaty W Kwasy Tłuszczowe - Naturalna Pielęgnacja - Zdrowie Skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
400,43 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
400,43 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 100 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Olejek Rumiankowy
373,48 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
3 734,80 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Moringa - 1l - 1kg - Nawilżający - Naturalny Olejek Do Pielęgnacji Skóry
373,48 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
373,48 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 1000 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olej Kameliowy
373,48 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
373,48 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Migdałowy - 5000 Ml - 100% Naturalny - Witaminy A, E, D - Pielęgnacja Skóry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
259,35 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
51,87 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Rycynowy - 5 L - Tłoczony Na Zimno - Nierafinowany - Naturalny Olejek Rycynowy
267,65 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
53,53 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Sosnowy - 0,5 L - Kiełkowy Zapach - Naturalny - Wysoka Czystość
258,93 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
517,86 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Eukaliptusowy - 1 L - Naturalny - Aromaterapia - Eukaliptus



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
244,51 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
244,51 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 0,5 L - 100% Naturalny - Tłoczony Na Zimno - Witaminy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
224,18 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
448,36 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Jojoba - 1 L - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny - Olejek Jojoba
221,99 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
221,99 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 500 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Olejek Rumiankowy
201,44 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
402,88 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Moringa - 0,5 L - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olejek - Pielęgnacja Skóry
201,24 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
402,48 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Pestek Malin - 500 Ml - Nierafinowany - Zimnotłoczony - Naturalny Olej



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
177,46 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
354,92 zł/1l

OLEJ MARULA 4% Q10 1% HAGEBUTTENÖL 4% Serum do skóry suchej 30 ml
73,00 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
2 433,33 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Nasion Marchwi - 0,5 L - Tłoczony Na Zimno - Witamina E - Pielęgnacja Skóry
145,21 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
290,42 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Awokado - 1 L - Właściwości Nawilżające - Regeneracja Skóry - Naturalny Olej
119,89 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
119,89 zł/1l