5,0



Na podstawie 2 opinii
L'Oreal Professionnel, Vitamino Color Spectrum, Hair Treatment Cream Mask, 500 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
130,00 zł
260,00 zł / 1l
+ wysyłka od 13,00 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Maski do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loreal Vitamino Color Spectrum Mask 500ml233,98 zł/1l
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask odżywcza maska do włosów osłabionych 500 ml183,98 zł/1l
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Maska do włosów farbowanych, 250ml291,92 zł/1l
72,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Mask maska wzmacniająca do włosów farbowanych 250 ml
377,44 zł/1l
94,36 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell, Dualsenses, Hair Treatment Cream Mask, For Hydration, 200 ml
280,10 zł/1l
56,02 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola, No More, Hair Treatment Cream Mask, For Styling, 750 ml
327,24 zł/1l
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Londa Professional Color Radiance Intensive Mask 30 ml
319,00 zł/1l
9,57 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Alfaparf Milano Reparative Light Mask 200 ml
305,75 zł/1l
61,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Blond Studio 8, Lightening, Hair Oxidant Cream, 500 ml
700,70 zł/1kg
350,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Inebrya Kromask Coloring Nourishing Mask Violet 250 ml
147,56 zł/1l
36,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Hydration Intense Hydrating Mask 75 ml
960,67 zł/1l
72,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Invigo Nutri Enrich Mask 30ml
1 573,33 zł/1l
47,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

We are Paradoxx, Detox, Vegan Keratin, Hair Treatment Cream Mask, Restorative, 200 ml
411,20 zł/1l
82,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Londa Professional, Color Radiance, Hair Treatment Cream Mask, For Colour Protection, 200 ml
195,55 zł/1l
39,11 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Olaplex – Odżywcza maseczka Olaplex Weightless Nourishing Mask 200 ml
565,85 zł/1l
113,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
8 042,67 zł/1l
120,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

DAVINES Coloring Vibrachrom Mask Hair Colour Conditioning Haarfarbe - 100ml 3,56
796,90 zł/1l
79,69 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Masque 183 ml
790,16 zł/1l
144,60 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Maska Vitamino Color Spectrum od L'Oréal Professionnel została opracowana specjalnie dla włosów farbowanych. Wzbogacona kwasem ferulowym i cytrynowym, pomaga zatrzymać pigmenty koloru we włosach, a tym samym zachować blask we wszystkich 5 wymiarach koloru.
Formuła o bogatej, kremowej konsystencji zapewnia intensywne nawilżenie - dla mocniejszych i gładszych włosów.
- Ultra mocny szklany połysk
- Bogate kolory
- Optymalna głębia odcieni
- Brak niechcianych refleksów
- Jasne i ciemne odcienie są ożywione
[Aplikacja]
Po umyciu szamponem Vitamino Color Spectrum Shampoo, podziel mokre włosy na 2 sekcje i rozprowadź maskę od długości po końce. pozostawić na włosach na 3-5 minut. Spłukać. Następnie nałożyć Glass Shine Serum.
Składniki
Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Isopropyl Myristate, Cetyl Esters, Amodimethicone, Phenoxyethanol, Isopropyl Alcohol, Coco-Betaine, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Sodium Chloride, Citric Acid, Ferulic Acid, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Parfum / Fragrance
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Maski do włosów marki L´Oréal Professionnel z kolekcji Série Expert zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy farbowane.
L'Oreal Professionnel, Vitamino Color Spectrum, Hair Treatment Cream Mask, 500 ml
- Model
- Serie Expert Vitamino Color Spectrum
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Isopropyl Myristate, Cetyl Esters, Amodimethicone, Phenoxyethanol, Isopropyl Alcohol, Coco-Betaine, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Sodium Chloride, Citric Acid, Fer
- Producent
- L'Oréal
- EAN
- 3474637268183
- Model
- Serie Expert Vitamino Color Spectrum
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Isopropyl Myristate, Cetyl Esters, Amodimethicone, Phenoxyethanol, Isopropyl Alcohol, Coco-Betaine, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Sodium Chloride, Citric Acid, Fer
- Producent
- L'Oréal
- EAN
- 3474637268183
Pasuje również do tego

Serum do włosów bez spłukiwania Vitamino Color Spectrum (Professional Glass Shine Serum), 50 ml
167,98 zł/100ml
83,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Serie Expert Vitamino Color Spectrum szampon do włosów z fioletowym pigmentem 300ml
296,63 zł/1l
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Vitamino Color Spectrum, Hair Serum, Glass Shine, 50 ml
255,40 zł/1kg
127,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Spectrum Professional Shampoo szampon do włosów farbowanych Refill 500 ml
336,70 zł/1l
168,35 zł
Sprzedawca: Tersorte

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
414,95 zł/1l
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Mask maska wzmacniająca do włosów farbowanych 250 ml
377,44 zł/1l
94,36 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Golden, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
303,48 zł/1l
151,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA

L'Oréal Maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Moleculair Mask 500ml
399,30 zł/1l
199,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Maska do włosów farbowanych, 250ml
291,92 zł/1l
72,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner odżywka do włosów bardzo zniszczonych 750 ml
213,75 zł/1l
160,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
83,31 zł/1l
124,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Treatment Cream Mask, 500 ml
466,32 zł/1l
233,16 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Blondifier, Acai Polyphenols, maska-krem do pielęgnacji włosów, odmładzająca i rozświetlająca, 250 ml
368,40 zł/1l
92,10 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal DX Professional Mask maseczka oczyszczająca dla połysku i ochrony farbowanych włosów 500 ml
196,59 zł/1kg
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask odżywcza maska do włosów osłabionych 500 ml
183,98 zł/1l
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Shampoo), 500 ml
422,72 zł/1l
211,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regenerująca maska do włosów zniszczonych, 250ml
347,96 zł/1l
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Loreal SE Vitamino Color Szampon koloryzujący 300 ml Expert Series Vitamino Co
326,43 zł/1l
97,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ
0,28 zł/1l
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Szampon do włosów koloryzowanych, 500ml
272,26 zł/1l
136,13 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml
84,66 zł/1l
130,99 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
126,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo odżywczy szampon do wzmocnienia włosów 1500 ml
138,20 zł/1l
207,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 500 ml
289,40 zł/1l
144,70 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask maseczka bez spłukiwania do włosów zniszczonych 100 ml
1 149,90 zł/1l
114,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System szampon oczyszczający do włosów falowanych i kręconych 1500 ml
184,41 zł/1l
276,61 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 1500 ml
83,89 zł/1l
125,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Oceniono dnia 10 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Maska do włosów Coccola dla loków, zawierająca keratynę i olej kokosowy, zapobiegająca puszeniu, 200 ml
123,22 zł
Sprzedawca: BasketGuru
616,10 zł/1l

Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Naprawa, Olej makadamia, Słoiczek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
208,75 zł
Sprzedawca: VogueVista
884,53 zł/1l

Wonder Mask Keratynowa maska do włosów puszących się i niesfornych 200 ml – Wygładzająca pielęgnacja przeciw puszeniu, nawilżająca i odżywcza
119,00 zł
Sprzedawca: BasketGuru
595,00 zł/1l

Numero Dwufazowa błyskawiczna odżywka z owsem, 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
42,62 zł
Sprzedawca: EDANTI
426,20 zł/1l

Maska Do Włosów Nadająca Objętość Cienkim I Delikatnym Włosom Numero Z Jagodami Acai 1000 Ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
106,48 zł/1kg

Zabezpieczająca Maska Do Włosów Farbowanych Dla Kobiet Numero
58,61 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,06 zł
Sprzedawca: EDANTI
530,60 zł/1l

Numero Nourishing Mask With Shea Butter Odżywiająca maska z masłem shea, 300ml
39,79 zł
Sprzedawca: EDANTI
397,90 zł/1l

Maska Do Włosów Natureza Pink Gold 1Kg
145,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
145,99 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask maseczka bez spłukiwania do włosów zniszczonych 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 149,90 zł/1l

La Mer Intensywna maseczka rewitalizująca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
757,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 884,09 zł/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Kobiety, Naprawa, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 szt.



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
205,98 zł/1l

Numero Wygładzająca maska z olejkiem z awokado, 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
67,98 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
532,40 zł/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Proteinowa maska 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
187,98 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask odżywcza maska do włosów osłabionych 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
183,98 zł/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum Mask 500ml
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
233,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
181,98 zł/1kg

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
87,95 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
171,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regenerująca maska do włosów zniszczonych, 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
347,96 zł/1l