The Bath Factory Hammam Ritual Shower Gel 400 ml - żel pod prysznic
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
55,38 zł
138,45 zł / 1l
+ 45,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic i do mycia Linola, 500 ml190,76 zł/1l
95,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Juliette Has A Gun Not A Shower Gel żel pod prysznic 250ml453,24 zł/1l
113,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Linola Radioderm Shower Care 200 ml375,30 zł/1l
75,06 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Alyssa Ashley Musk Bubbling Bath & Shower Gel 500 ml UNISEX106,20 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

The Bath Factory Sweet Vanilla - Rozpieszczająca pielęgnacja o zmysłowym zapachu wanilii
138,45 zł/1l
55,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic

The Bath Factory Endless Ocean - Odświeżająca pielęgnacja z morską mocą
138,45 zł/1l
55,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Żel pod prysznic The Bath Factory Olive Garden - odżywcza pielęgnacja z oliwą z oliwek
138,45 zł/1l
55,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Pieniący się żel pod prysznic Therme Hammam (200 ml)
682,15 zł/1l
174,86 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
136,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Rituals The Ritual Of Jing Relax Calming Foaming Shower Gel 200 ml
531,00 zł/1l
106,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pieniący się żel pod prysznic Rituals Jing
407,75 zł/1l
81,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Żel pod prysznic MONOI 1000 ml
66,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Żel pod prysznic Palmolive Shower & Shave (250 ml)
212,40 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odświeżający żel pod prysznic Marbert Gel Body Care Bath & Body Fresh
184,27 zł/1l
73,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

L'Erbolario Zel do kapieli/pod prysznic FRANGIPANI
105,33 zł/100ml
315,99 zł
Sprzedawca: MyParfumerie

Sebamed Wellness Shower 50 ml
53,60 zł/1kg
6,11 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kallos SPA Vitalizing Shower Gel, 1000 ml
25,23 zł/1kg
28,61 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Żel pod prysznic COCO ADDICTION 600 ml
89,42 zł/1l
53,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Żel pod prysznic BODY CARE (Shower Gel) 200 ml
377,70 zł/1l
75,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Żel pod prysznic L:A Bruket Body Wash
49,43 zł/100ml
118,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sebamed Wellness Dusche 400 ml
90,62 zł/1kg
42,14 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
The Bath Factory Hammam Ritual Shower Gel to żel pod prysznic inspirowany tradycyjnymi rytuałami hammam. Delikatny dla skóry, o przyjemnym orientalnym zapachu, który relaksuje zmysły i przenosi do świata wellness.
Korzyści dla skóry:
Delikatne oczyszczenie: Składniki takie jak Sodium Laureth Sulfate i Cocamidopropyl Betaine skutecznie usuwają zanieczyszczenia bez podrażnień.
Nawilżenie i ochrona: Zawarta gliceryna oraz Sodium PCA pomagają utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, chroniąc ją przed wysuszeniem.
Pielęgnacja i wygładzenie: Polyquaternium-7 oraz Coco-Glucoside nadają skórze miękkość i elastyczność.
Sposób użycia:
Nałóż niewielką ilość żelu na wilgotną skórę, rozprowadź kolistymi ruchami, a następnie dokładnie spłucz wodą. Produkt idealnie nadaje się do codziennego stosowania, zapewniając skórze uczucie świeżości i komfortu.
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Glycerin, Disodium Cocoamphodiacetate, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium PCA, Polyquaternium-7, Coco-Glucoside, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone , Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Eugenol, Geraniol, Citronellol.
- Producent
- The Bath Factory
- EAN
- 8682974924098
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Glycerin, Disodium Cocoamphodiacetate, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium PCA, Polyquaternium-7, Coco-Glucoside, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone , Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Eugenol, Geraniol, Citronellol.
- Producent
- The Bath Factory
- EAN
- 8682974924098
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

The Bath Factory Banana Split Shea Body Scrub 300 g - peeling do ciała
211,17 zł/1l
63,35 zł
Sprzedawca: mk-tronic

The Bath Factory Sweet Vanilla - Rozpieszczająca pielęgnacja o zmysłowym zapachu wanilii
138,45 zł/1l
55,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic

The Bath Factory Sweet Vanilla Body Scrub Uwodzicielska pielęgnacja o zapachu wanilii
211,17 zł/1l
63,35 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sinoz - Hydrapro Intense Moisturizing Face Cream, 50ml - Intensywnie Nawilżający Krem do Twarzy
2 085,40 zł/1kg
104,27 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sinoz - Sebum Balance Fluid Sunscreen for Oily Skin SPF50+ / PA++++, 50ml - Emulsja Przeciwsłoneczna dla Skóry Tłustej SPF50+ / PA++++
95,98 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

The Bath Factory Strawberry Passion Body Scrub - owocowa pielęgnacja dla delikatnej skóry
211,17 zł/1l
63,35 zł
Sprzedawca: mk-tronic

The Bath Factory Strawberry Passion - owocowy żel pod prysznic dla aksamitnie miękkiej skóry
138,45 zł/1l
55,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic

The Bath Factory Endless Ocean - Odświeżająca pielęgnacja z morską mocą
138,45 zł/1l
55,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Żel pod prysznic The Bath Factory Olive Garden - odżywcza pielęgnacja z oliwą z oliwek
138,45 zł/1l
55,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Nawilżające mydło do twarzy i ciała The Bath Factory Strawberry Passion
611,00 zł/1l
48,88 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sinoz - Sun Sensitive Advanced Dark Spot Control SPF 50+ UVA/UVB P++++, 50ml - Zaawansowany krem ochronny przed plamami pigmentacyjnymi
172,02 zł/100ml
86,01 zł
Sprzedawca: mk-tronic

The Bath Factory Żel pod prysznic Gold Aura - Luksusowa pielęgnacja o egzotycznym zapachu 400ml
138,45 zł/1l
55,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sinoz - Perfect Purity Face Cleansing Oil for All Skin Types, 400ml - Nawilżajaco-odżywczy olejek do demakijażu twarzy
37,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

The Bath Factory Seville Orange - Orzeźwiająca świeżość o egzotycznym cytrusowym zapachu
138,45 zł/1l
55,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sinoz - Hydrapro Intense Moisturizing Face Cleansing Gel for Dry &; Sensitive Skin, 400ml - Intensywnie Nawilżający Żel do Mycia Twarzy dla Skóry Suchej i Wrażliwej
37,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Sinoz - Pink Touch Tone Up Fluid Sunscreen SPF50+ / PA++++, 50ml - Krem przeciwsłoneczny wyrównujący koloryt skóry
128,38 zł/100ml
64,19 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sinoz - Body Scrub (Hands - Feet - Body), 300g - Peeling do ciała, rąk i stóp
349,50 zł/1l
104,85 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sinoz Pure Cica Serum Ultra Repair & Nourishment - 30 ml
3 075,67 zł/1l
92,27 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sinoz - Dark Spot Control Fluid Sunscreen SPF50+ / PA++++, 50ml - Lekki fluid do codziennej ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV.
75,98 zł/100ml
37,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Sinoz - Daily Sun Protect Fluid Sunscreen SPF50+ / PA++++, 50ml - Lekki fluid do codziennej ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV.
75,98 zł/100ml
37,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

The Bath Factory Banana Split Nawilżające mydło do twarzy i ciała
611,00 zł/1l
48,88 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sinoz Retinol Lift-Xylane Serum z retinolem i witaminą B3 - przeciwstarzeniowe i regenerujące
321,53 zł/100ml
96,46 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Żel pod prysznic The Bath Factory 400 ml - DOLCE LYCHEE
138,45 zł/1l
55,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic

SINOZ Hydrapro Intense Repair Balsam nawilżający - 400 ml
29,36 zł/100ml
117,44 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sinoz - Hyper Vitality Face Cleansing Gel for Normal Skin, 400ml - Żel do mycia twarzy do codziennego użycia
37,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

The Bath Factory Banana Split Shower Gel 400 ml - żel pod prysznic
138,45 zł/1kg
55,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sinoz - Alpha Arbutin Serum - Anti-Dark Spot, 30ml - Serum przeznaczone do redukcji przebarwień skórnych oraz rozjaśniania skóry.
2 028,00 zł/1l
60,84 zł
Sprzedawca: mk-tronic

The Bath Factory Gold Aura Nawilżające mydło do rąk/twarzy i ciała
611,00 zł/1l
48,88 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sinoz - Pure Cica Ultra Repair Cream, 50ml - Nawilżająco-regenerujący krem do twarzy
188,22 zł/100ml
94,11 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sinoz - Eye Contour Cream, 15ml - Krem do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu
1 866,00 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,40 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,60 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 228,40 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,50 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,90 zł/1kg

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
199,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
997,10 zł/1l

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,72 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
931,20 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,67 zł/1l