4,9



Na podstawie 23 opinii
Model:
Eukalyptus- AmyrisPfefferminze
- ArganölRizinusöl
- BergamotteRosengeranie
- BlutorangePokaż dostępne wariantyRosenholz
- CitronellaPokaż dostępne wariantyRosmarin
- EukalyptusSüßes MandelölPokaż dostępne warianty
- FichteTanne
- GrapefruitTeebaumPokaż dostępne warianty
- JojobaölTeebaumöl Ätherisch
- KieferPokaż dostępne wariantyThymian
- LavendelPokaż dostępne wariantyWacholderbeere
- MandarinePokaż dostępne wariantyYlang-Ylang
- MandelölZedernholz
- NeemölZimtPokaż dostępne warianty
- NelkeZitrone
- Nelkenöl ÄtherischPokaż dostępne wariantyZitronengrasPokaż dostępne warianty
- OrangeZitronengrasöl Essenz
- PatchouliÄtherisches TeebaumölPokaż dostępne warianty
Pure Chemical | Olejek Eteryczny Eukaliptusowy - 0,5 L - Eukaliptusowy Zapach - Aromaterapia
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
161,94 zł
323,88 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Olejki pielęgnacyjne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pure Chemical | Olejek Rycynowy - 5 L - Tłoczony Na Zimno - Nierafinowany - Naturalny Olejek Rycynowy53,53 zł/1l
267,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Więcej informacji o reklamie
Pure Chemical | Olejek Eteryczny Sosnowy - 0,5 L - Kiełkowy Zapach - Naturalny - Wysoka Czystość517,86 zł/1l
258,93 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Więcej informacji o reklamie
Pure Chemical | Olejek Eteryczny Oregano - 100 Ml - Naturalny - Przeciwutleniacze - Aromaterapia1 098,20 zł/1l
109,82 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Więcej informacji o reklamie
Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 100 Ml - 100 G - Naturalna Pielęgnacja - Składniki Odżywcze733,80 zł/1l
73,38 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Cytronella - 100 Ml - Orzeźwiający Zapach - Naturalne Olejki Eteryczne - Aromaterapia
795,60 zł/1l
79,56 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Mandarynka - 30 Ml - Świeży Zapach - Aromaterapia - Naturalne Nawilżenie
1 421,67 zł/1l
42,65 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Naturalny Olejek eteryczny, Goździkowy, 10 ml
46,94 zł
-40%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,07 zł
Sprzedawca: MANADA

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Oregano - 30 Ml - Pikantny Zapach - Aromaterapia - Naturalne Kosmetyki
2 054,33 zł/1l
61,63 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Oregano - 0,5 L - 100% Czysty - Przeciwutleniacze - Aromaterapia
921,36 zł/1l
460,68 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Oregano - 1 L - Naturalny - Aromaterapia - Pielęgnacja Skóry
881,25 zł/1l
881,25 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Geranium Różane - 100 Ml - Kwiatowy Zapach - Aromaterapia - Naturalne Esencje
2 310,10 zł/1l
231,01 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Drzewo Cedrowe - 100 Ml - Uspokajający - Naturalny - Aromaterapia
851,40 zł/1l
85,14 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Pichtowy - 100 Ml - Świeży Zapach - Aromaterapia - Naturalne Leczenie
1 042,40 zł/1l
104,24 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

OLEJEK ETERYCZNY GERANIUM 10 ml - ETJA
2 419,00 zł/1l
24,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Olejek tymiankowy Bombastus, 10 ml olejku eterycznego
1 447,56 zł/1kg
65,14 zł
Sprzedawca: apohealth

Olejek eteryczny Pranarm Ravintsara 10 ml
9 159,00 zł/1l
91,59 zł
Sprzedawca: somnia24

OLEJEK ETERYCZNY JAŁOWIEC 10 ml - ETJA
2 910,00 zł/1l
29,10 zł
Sprzedawca: Katomix

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Czerwona Pomarańcza - 0,5 L - Naturalny - Aromaterapia - Relaksujący Zapach
537,22 zł/1l
268,61 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Organiczny olejek z palmarosy 5 ml
631,21 zł/1kg
41,66 zł
Sprzedawca: apohealth

Etja, Olejek majerankowy, 10 ml
2 975,00 zł/1l
30,74 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,75 zł
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pure Chemical | Olejek Eteryczny Eukaliptusowy - 0,5 L - Eukaliptusowy Zapach - Aromaterapia
Odkryj moc natury z naszym eukaliptusowym olejkiem eterycznym, który oferuje doskonałe właściwości relaksujące i zdrowotne. Olejek e ukaliptusowy o pojemności 0,5 L to idealny wybór do aromaterapii i codziennego stosowania w celu poprawy samopoczucia i wprowadzenia harmonii do swojego życia.
Przegląd produktów
Nasz olejek eteryczny Eucalyptus to naturalny produkt charakteryzujący się intensywnym eukaliptusowym zapachem. Stosowany jest nie tylko jako olejek do masażu, ale także jako olejek do inhalacji przy przeziębieniach. Właściwości eukaliptusa pomagają oczyścić drogi oddechowe i wspomagają układ odpornościowy.
Kluczowe cechy i specyfikacje
Oto kluczowe cechy naszego olejku eterycznego Eucalyptus:
- Naturalny skład: wykonany z wysokiej jakości składników, bez dodatków chemicznych.
- Wszechstronność: Może być stosowany jako olejek na przeziębienia, do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach i w aromaterapii.
- Organiczny: Nasz olejek eteryczny jest w 100% organiczny, dzięki czemu jest bezpieczny dla Ciebie i środowiska.
Korzyści i zastosowania
Nasz olejek eukaliptusowy zapewnia wiele korzyści zdrowotnych. Idealny do relaksu, może być stosowany do masażu, a także jako olejek do inhalacji w celu złagodzenia objawów przeziębienia i poprawy ogólnego stanu zdrowia. Olejki eteryczne są znane ze swoich właściwości terapeutycznych, które przyczyniają się do lepszego samopoczucia.
Zalety produktu:
- Ułatwia oddychanie: Idealny olejek na przeziębienia, który wspomaga układ oddechowy.
- Relaksuje i uspokaja: Doskonały do aromaterapii, aby wprowadzić spokój do swojego życia.
- Wzmacnia układ odpornościowy: Pomaga wzmocnić układ odpornościowy w naturalny sposób.
- Oczyszcza powietrze: Idealny olejek do aromatyzowania pomieszczeń, który poprawia jakość powietrza.
- Łatwy w użyciu: Może być stosowany w różnych formach, takich jak olejek do masażu lub inhalacji.
Dlaczego warto wybrać ten produkt
Wybierając nasz olejek eukaliptusowy, inwestujesz w swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Jego naturalne właściwości sprawiają, że jest to idealny wybór dla każdego, kto chce wprowadzić relaks i harmonię do swojego życia. Dzięki olejkom eterycznym możesz cieszyć się korzyściami zdrowotnymi w dowolnym momencie.
- Model
- Eukalyptus
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Olej EUKALYPTUS OIL
- Producent
- PURE_CHEMICAL
- Zakres dostawy
- 1
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5906466900968
- Model
- Eukalyptus
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Olej EUKALYPTUS OIL
- Producent
- PURE_CHEMICAL
- Zakres dostawy
- 1
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5906466900968
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Eukaliptusowy - 1 L - Naturalny - Aromaterapia - Eukaliptus
244,51 zł/1l
244,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Eukaliptusowy - 100 Ml - Zapach Eukaliptusa - Naturalny Olejek - Aromaterapia
615,40 zł/1l
61,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Z Bergamotki - 0,5 L - Zapach Bergamotki - Olejek Eteryczny - 0,5 Kg
407,22 zł/1l
203,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Zlewozmywak kuchenny ML-Design z wyciąganym odpływem i dozownikiem mydła, antracytowy, wykonany ze stali nierdzewnej
467,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ECD-Germany

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Z Mięty Pieprzowej - 0,5 L - Zapach Miętowy - Aromaterapia - Naturalny Olejek Eteryczny
405,30 zł/1l
202,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Cytrynowy - 100 Ml - 100% Naturalny - Energia Dla Ciała - Aromaterapia
575,20 zł/1l
57,52 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Migdałowy - 5000 Ml - 100% Naturalny - Witaminy A, E, D - Pielęgnacja Skóry
51,87 zł/1l
259,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Z Drzewa Herbacianego - 100 Ml - Naturalny - Pielęgnacja Skóry - Teebaum
431,30 zł/1l
43,13 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Z Mięty Pieprzowej - 100 Ml - 100% Naturalny - Świeży Zapach - Aromaterapia
474,90 zł/1l
47,49 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Cytrynowy - 0,5 L - 100% Naturalny - Świeży Zapach - Bez Dodatków
377,58 zł/1l
188,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Lawendowy - 100 Ml - Naturalny - Aromaterapia - Redukcja Stresu
762,40 zł/1l
76,24 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Płatki Mydlane - 1 Kg - Mydło Sodowe - Ekologiczne Pranie - Naturalne Środki Czyszczące
33,16 zł/1l
33,16 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Z Pestek Malin - 100 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Pielęgnacja Skóry
431,30 zł/1l
43,13 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Butelka 1l Spryskiwacz - Biała Matowa - Dwa Tryby Rozpylania - 1000 Ml - Odporna Na Chemikalia
8,12 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Arganowy - 100 Ml - Tłoczony Na Zimno - Nierafinowany - Naturalny Olej Arganowy
237,20 zł/1l
25,87 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,72 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Neem - 100 Ml - Tłoczony Na Zimno - Naturalny - Właściwości Zdrowotne Oleju Neem
215,20 zł/1l
21,52 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Cytrynowy - 1 L - Zapach Cytryny - Naturalny - Aromaterapia
238,51 zł/1l
238,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Organiczny zapach cytrusowej rozkoszy
4 373,33 zł/1l
65,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa, sofa rozkładana, zestaw w
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Radio słoneczne, radio na korbkę z latarką LED, awaryjne radio pogodowe AM/FM, akumulator 2000 mAh, dynamo na korbkę, power bank do smartfona
130,74 zł
-45,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 szt.
16 450,00 zł/1l
493,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Memo Paris - African Leather EDP 75ml
10 059,33 zł/1l
754,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pure Chemical | Olejek Z Pestek Malin - 500 Ml - Nierafinowany - Zimnotłoczony - Naturalny Olej
354,92 zł/1l
177,46 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Nakładka z zimnej pianki 160x200 odpowiednia dla alergików - Nakładka na materac do wszystkich łóżek i materacy
364,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Pure Chemical | Olejek Jojoba - 1 L - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny - Olejek Jojoba
221,99 zł/1l
221,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

ECD Germany Zestaw 4 krzeseł do jadalni z oparciem i podłokietnikami, czarne, krzesło kuchenne z aksamitnym pokryciem, tapicerowane krzesło z metalowymi nogami
1 064,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ECD-Germany

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Pomarańczowy - 100 Ml - Naturalny Olejek - Aromaterapia - Zapach Pomarańczowy
576,80 zł/1l
57,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Masło shea nierafinowane 200 g – 100% naturalne, czyste i bez dodatków - Głębokie Nawilżenie - Pielęgnacja Skóry
75,40 zł/1l
15,08 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
olej ze słodkich migdałów
Zawartość 0,1 lModel Süßes Mandelöl
Używam olejku nasączonego wacikiem do demakijażu, a także do wieczornej pielęgnacji twarzy, pozostawiając przyjemne uczucie na skórze następnego dnia.
Oceniono dnia 25 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość
Zawartość 1 lModel Thymian
Dobra jakość, szybka dostawa, uczciwa cena. Wszystko pasuje.
Oceniono dnia 12 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
doskonały
Zawartość 0,1 lModel Zitrone
ma intensywny cytrynowy zapach, który doskonale spełnia oczekiwania
Oceniono dnia 15 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jakościowy olejek tymiankowy
Zawartość 0,03 lModel Thymian
Gdy tylko go rozpakujesz, poczujesz zapach tymianku. Ma jakość.
Oceniono dnia 18 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Olejek tymiankowy
Zawartość 0,1 lModel Thymian
Bardzo dobry i niedrogi.
Oceniono dnia 30 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tak właśnie powinno być
Zawartość 0,1 lModel Bergamotte
Co prawda aromat tego herbaty jest zupełnie inny niż w przypadku „Earl Grey*”. Jednak w połączeniu z mieszankami Eugen z cedrem, pomarańczą, paculą i innymi składnikami jest całkiem znośna...
Oceniono dnia 6 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 lModel Arganöl
Oceniono dnia 2 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 lModel Zitrone
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pure Chemical | Olejek Neem - 20 L - Tłoczony Na Zimno - 100% Naturalny - Właściwości Zdrowotne
1 734,78 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
86,74 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Cytronella - 1 L - Naturalny - Relaksujący - Aromaterapia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
479,69 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
479,69 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Neem - 5 L - Tłoczony Na Zimno - 100% Naturalny - Właściwości Zdrowotne Oleju
489,69 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
97,94 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Migdałowy - 10 L - 100% Naturalny - Odżywczy - Kanister Hdpe
481,39 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
48,14 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 1 L - Bogaty W Kwasy Tłuszczowe - Naturalna Pielęgnacja - Zdrowie Skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
400,43 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
400,43 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 100 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Olejek Rumiankowy
373,48 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
3 734,80 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Moringa - 1l - 1kg - Nawilżający - Naturalny Olejek Do Pielęgnacji Skóry
373,48 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
373,48 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 1000 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olej Kameliowy
373,48 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
373,48 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Migdałowy - 5000 Ml - 100% Naturalny - Witaminy A, E, D - Pielęgnacja Skóry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
259,35 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
51,87 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Rycynowy - 5 L - Tłoczony Na Zimno - Nierafinowany - Naturalny Olejek Rycynowy
267,65 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
53,53 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Sosnowy - 0,5 L - Kiełkowy Zapach - Naturalny - Wysoka Czystość
258,93 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
517,86 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Eukaliptusowy - 1 L - Naturalny - Aromaterapia - Eukaliptus



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
244,51 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
244,51 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 0,5 L - 100% Naturalny - Tłoczony Na Zimno - Witaminy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
224,18 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
448,36 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Jojoba - 1 L - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny - Olejek Jojoba
221,99 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
221,99 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 500 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Olejek Rumiankowy
201,44 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
402,88 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Moringa - 0,5 L - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olejek - Pielęgnacja Skóry
201,24 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
402,48 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Pestek Malin - 500 Ml - Nierafinowany - Zimnotłoczony - Naturalny Olej



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
177,46 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
354,92 zł/1l

OLEJ MARULA 4% Q10 1% HAGEBUTTENÖL 4% Serum do skóry suchej 30 ml
73,00 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
2 433,33 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Nasion Marchwi - 0,5 L - Tłoczony Na Zimno - Witamina E - Pielęgnacja Skóry
145,21 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
290,42 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Awokado - 1 L - Właściwości Nawilżające - Regeneracja Skóry - Naturalny Olej
119,89 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
119,89 zł/1l