Zawartość:

0.88 l

SodaStream syrop Mirinda Zero cukru 2x440ml koncentrat o smaku pomarańczowym

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

Jednorazowe

60,99 zł

69,31 zł / 1l

+ 12,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Syropy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJ
SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazowe
71,57 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Mirinda x6
Syrop do SodaStream Mirinda x6Jednorazowe
45,45 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
119,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 g
SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1924220490, Syrop do saturowania, Czarny, Złoto, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1924220490, Syrop do saturowania, Czarny, Złoto, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
319,43 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
140,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJ
SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Zestaw syropów Sodastream 8 smaków 440ml Zero cukru plus napoje Bolero
Zestaw syropów Sodastream 8 smaków 440ml Zero cukru plus napoje BoleroJednorazowe
45,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 ml
3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 mlJednorazowe
53,02 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
69,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop Mirinda 4x440ml Koncentrat do napojów Pomarańczowy Orzeźwienie
SodaStream Syrop Mirinda 4x440ml Koncentrat do napojów Pomarańczowy OrzeźwienieJednorazowe
45,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
80,19 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Red Berries Zero 440ml
3x Syrop do SodaStream Red Berries Zero 440mlJednorazowe
50,75 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop Pepsi Max Lime koncentrat 2x440ml napój bez cukru
SodaStream syrop Pepsi Max Lime koncentrat 2x440ml napój bez cukruJednorazowe
68,17 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
59,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznego
SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznegoJednorazowe
45,49 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop 7UP Zero, Pepsi, 440 ml, 2 sztuki
SodaStream Syrop 7UP Zero, Pepsi, 440 ml, 2 sztukiJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop pomarańczowy bez cukru 2x440ml koncentrat napoju
Sodastream syrop pomarańczowy bez cukru 2x440ml koncentrat napojuJednorazowe
60,22 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
52,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop Pepsi Zero Sugar 2x440ml syrop do napojów bez cukru
Sodastream syrop Pepsi Zero Sugar 2x440ml syrop do napojów bez cukruJednorazowe
68,17 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrup Isotonic 6x440ml Syrop do napojów grejpfrutowo-pomarańczowy
SodaStream Syrup Isotonic 6x440ml Syrop do napojów grejpfrutowo-pomarańczowyJednorazowe
40,15 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
105,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Schwip Schwap zero, Pepsi Max
Syrop do SodaStream Schwip Schwap zero, Pepsi MaxJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop cytrynowy bez cukru 6x440ml koncentrat lemoniady
SodaStream syrop cytrynowy bez cukru 6x440ml koncentrat lemoniadyJednorazowe
45,49 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrup Elderflower Zero 4x440ml bezcukrowy syrop do napojów
SodaStream Syrup Elderflower Zero 4x440ml bezcukrowy syrop do napojówJednorazowe
45,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
80,19 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml + Schwip Schwap Bez Cukru 440 ml
Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml + Schwip Schwap Bez Cukru 440 mlJednorazowe
62,49 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Passion Fruit Syrup Zero 6x440ml napój bez cukru
SodaStream Passion Fruit Syrup Zero 6x440ml napój bez cukruJednorazowe
45,45 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
119,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

2x Mirinda Zero SODASTREAM SYROP

Koncentrat do Soda Stream Sättiger umożliwia wyprodukowanie 9 litrów napoju. Syrop może być również do rozpuszczania w wodzie, co gwarantuje niezafałszowany smak MIRINDA o wyjątkowym pomarańczowym aromacie.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi aukcjami. Posiadamy szeroką gamę smaków. Każdy znajdzie wyjątkowy i niepowtarzalny smak dla siebie.

Jak używać?

3 proste kroki

  • Wlej świeżą, zimną wodę do ekspresu SodaStream.
  • Przechyl butelkę SodaStream pod lekkim kątem i dodaj kilka kropel syropu do wody gazowanej.
  • Delikatnie wstrząśnij butelką, aby syrop dobrze wymieszał się z wodą, tworząc wyjątkowy smak i ... orzeźwiający napój gazowany!

Skoncentrowany napój o smaku Mirinda bez cukru. Napój o obniżonej wartości energetycznej. Zawiera cukier i substancje słodzące

Składniki: Woda, kwas (kwas cytrynowy), stabilizatory (oktenylobursztynian sodowy skrobi, ester glicerolu i żywica roślinna), regulator kwasowości (cytryniany sodu, cytryniany potasu), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), aromat, substancja konserwująca (benzoesan sodu), barwnik (karoteny), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy).

Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)

  • Wartość energetyczna

w 100 ml - 3 kJ /1 kcal, w 250 ml1 - 8 kJ /2 kcal, (% na 250 ml **) - <(1%)

  • Tłuszcz

w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)

  • w tym nasycone kwasy tłuszczowe

w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)

  • Węglowodany

w 100 ml - <0,1 g, w 250 ml1 - 0,2 g

  • w tym cukier

w 100 ml - <0,1 g, w 250 ml1 - 0,1 g, (% na 250 ml **) - <(1%)

  • Białko

w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g

  • Sól

w 100 ml - 0,03 g, w 250 ml1 - 0,07 g, (% na 250 ml **) - <(1%)

**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

1)250 ml = 1 porcja. Zawiera około 35 porcji

Instrukcja użycia: Napełnić nakrętkę koncentratu do wewnętrznej linii środkowej, przelać do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnić wodą gazowaną.

Zalecane spożycie: patrz nakrętka lub spód opakowania

Zawartość
0.88 l
Lista składników
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Informacja o wartościach odżywczych
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Sodastream
Nazwa handlowa
2x syrop bezcukrowy SodaStream Mirinda 440 ml
Producent
Zakres dostawy
1
EAN
5905701119875

Zawartość
0.88 l
Lista składników
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Informacja o wartościach odżywczych
Więcej informacji można znaleźć w opisie
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Sodastream
Nazwa handlowa
2x syrop bezcukrowy SodaStream Mirinda 440 ml
Producent
Zakres dostawy
1
EAN
5905701119875
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Syrop o smaku wiśniowym bez cukru Pepsi 440 ml
Syrop o smaku wiśniowym bez cukru Pepsi 440 mlJednorazowe
63,61 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop Pepsi Max Lime koncentrat 2x440ml napój bez cukru
SodaStream syrop Pepsi Max Lime koncentrat 2x440ml napój bez cukruJednorazowe
68,17 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
59,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJ
SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,19 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJ
SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazowe
71,57 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop Schwip Schwap Light 2x440ml Cola Orange bez cukru
SodaStream syrop Schwip Schwap Light 2x440ml Cola Orange bez cukruJednorazowe
62,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 g
SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,01 g
SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,01 gJednorazowe
71,57 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop SodaStream Mandarynka 440ml
3x Syrop SodaStream Mandarynka 440mlJednorazowe
64,39 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
84,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Pepsi MAX Limonka 440 ml
3x Syrop do SodaStream Pepsi MAX Limonka 440 mlJednorazowe
56,05 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
73,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop Pepsi Zero Sugar 2x440ml syrop do napojów bez cukru
Sodastream syrop Pepsi Zero Sugar 2x440ml syrop do napojów bez cukruJednorazowe
68,17 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Mirinda bez cukru 440 ml x6
Syrop do SodaStream Mirinda bez cukru 440 ml x6Jednorazowe
64,43 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
170,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów SodaStream Mirinda bez cukru, 440 ml, 4 sztuki
Syrop do napojów SodaStream Mirinda bez cukru, 440 ml, 4 sztukiJednorazowe
59,65 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
104,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów SodaStream Mirinda bez cukru, 440 ml, 3 sztuki
Syrop do napojów SodaStream Mirinda bez cukru, 440 ml, 3 sztukiJednorazowe
62,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
81,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Mirinda x6
Syrop do SodaStream Mirinda x6Jednorazowe
45,45 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
119,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrup Mirinda 2x440ml Koncentrat Syrop do napojów Pomarańczowy
SodaStream Syrup Mirinda 2x440ml Koncentrat Syrop do napojów PomarańczowyJednorazowe
56,82 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
50,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJ
SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Red Berries Zero 440ml + Elderflower Zero 440ml + Passionfruit Zero 440ml
3x Syrop do SodaStream Red Berries Zero 440ml + Elderflower Zero 440ml + Passionfruit Zero 440mlJednorazowe
49,23 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
64,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Zestaw syropów Sodastream 8 smaków 440ml Zero cukru plus napoje Bolero
Zestaw syropów Sodastream 8 smaków 440ml Zero cukru plus napoje BoleroJednorazowe
45,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1924220490, Syrop do saturowania, Czarny, Złoto, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.
SodaStream 1924220490, Syrop do saturowania, Czarny, Złoto, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
319,43 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
140,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 ml
3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 mlJednorazowe
53,02 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
69,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznego
SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznegoJednorazowe
45,49 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 2x Syrop Sodastream Mirinda Pepsi
2x Syrop Sodastream Mirinda PepsiJednorazowe
62,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJ
SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazowe
94,73 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop Mirinda 4x440ml Koncentrat do napojów Pomarańczowy Orzeźwienie
SodaStream Syrop Mirinda 4x440ml Koncentrat do napojów Pomarańczowy OrzeźwienieJednorazowe
45,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
80,19 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop Sodastream Pepsi, Mirinda, 7 UP
Syrop Sodastream Pepsi, Mirinda, 7 UPJednorazowe
48,48 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
63,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop Schwip Schwap Light 4x440ml cola pomarańczowa bez cukru
SodaStream syrop Schwip Schwap Light 4x440ml cola pomarańczowa bez cukruJednorazowe
48,29 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
84,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Sodastream Syrop Różowy Grejpfrut 3x440ml bez cukru Witaminy E B3 B6 D
Sodastream Syrop Różowy Grejpfrut 3x440ml bez cukru Witaminy E B3 B6 DJednorazowe
53,02 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 ml x6
Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 ml x6Jednorazowe
47,72 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
125,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla 3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440ml
3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
62,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla SodaStream syrop cytrynowo-cytrynowy bez cukru 440 ml, 4 sztuki
SodaStream syrop cytrynowo-cytrynowy bez cukru 440 ml, 4 sztukiJednorazowe
45,56 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
80,19 zł
Sprzedawca: esiteo

Recenzje klientów

Na podstawie 8 opinii
Oceniono dnia 22 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybko, dobrze zapakowane, bieżąca partia
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 16 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Niestety już niedostępne w sklepach Kaufland
Zawartość 1,32 l
Oceniono dnia 17 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybka wysyłka
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 15 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybka dostawa, towar zgodny z opisem
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 2 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1,32 l
Oceniono dnia 24 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1,76 l
Oceniono dnia 18 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 17 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,88 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Syrop z czarnej porzeczki 1L
Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tri Top Orange Mandarine 600ml
Tri Top Orange Mandarine 600ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
22,56 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop cynamonowy Monin – intensywny smak, naturalny aromat, 250 ml
Syrop cynamonowy Monin – intensywny smak, naturalny aromat, 250 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
21,36 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,44 zł/1l