5,0



Na podstawie 3 opinii
SodaStream syrop Schwip Schwap Light 4x440ml cola pomarańczowa bez cukru
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
84,99 zł
48,29 zł / 1l
+ 12,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 ml x6Jednorazowe
47,72 zł/1l
125,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Cola + Orange Sugar Free Syrup 440ml, 6 sztukJednorazowe
45,49 zł/1l
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream syrop Mirinda Zero cukru 2x440ml koncentrat o smaku pomarańczowymJednorazowe
69,31 zł/1l
60,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Sodastream Mirinda Zero + Rockstar Energy + 7UP + Pepsi Max + Pepsi Max Limetkový, 440 ml, 5 filiżanekJednorazowe
50,00 zł/1l
109,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream syrop Pepsi Max Lime 440ml 6-pak koncentratu napojuJednorazowe
49,24 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów SodaStream bez cukru o smaku czerwonych jagód 440 ml (opakowanie 2 szt.)Jednorazowe
60,22 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1924220490, Syrop do saturowania, Czarny, Złoto, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
79,52 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Zestaw syropów Sodastream 8 smaków 440ml Zero cukru plus napoje BoleroJednorazowe
45,45 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Pepsi + Schwip Schwap Cola Orange 440mlJednorazowe
59,08 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Sodastream syrop do napojów Schwip Schwap Cola Orange 4x440mlJednorazowe
45,56 zł/1l
80,19 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Mirinda + Schwip Schwap Cola Orange 440mlJednorazowe
59,08 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Izotonik 440ml + Schwip Schwap Cola Orange 440mlJednorazowe
59,08 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syropy do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 ml + Schwip Schwap Cola OrangeJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml + Schwip Schwap Bez Cukru 440 mlJednorazowe
62,49 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrup Isotonic 6x440ml Syrop do napojów grejpfrutowo-pomarańczowyJednorazowe
40,15 zł/1l
105,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrop Mirinda 4x440ml Koncentrat do napojów Pomarańczowy OrzeźwienieJednorazowe
45,56 zł/1l
80,19 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrup Mirinda 2x440ml Koncentrat Syrop do napojów PomarańczowyJednorazowe
56,82 zł/1l
50,00 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream syrop o smaku cytrynowym 4x440ml bez koncentratu cukruJednorazowe
47,72 zł/1l
83,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
4x SODA STREAM SYROP SHWIP SCHWAP LIGHT
Dzięki koncentratowi syropu Soda Stream można przygotować bezcukrowy napój z 8 litrów Schwip Schwap Cola&Orange. Syrop może być również do rozpuszczania w wodzie, gwarantując w ten sposób niezafałszowany smak Schwip Schwap Cola&Orange.
Zawartość syropu: 440 ML
Sposób użycia.
3 proste kroki
- Wlej świeżą, zimną wodę do ekspresu SodaStream.
- Przechyl butelkę SodaStream pod niewielkim kątem i dodaj kilka kropli syropu do wody gazowanej.
- Delikatnie wstrząśnij butelką, aby dobrze wymieszać smak i ... orzeźwiający fizz!
Skoncentrowany napój Schwip Schwap Cola o smaku pomarańczowym bez cukru 440ML Napój o obniżonej wartości energetycznej.
Zawiera słodzik.
Składniki: Woda, kwas (kwas cytrynowy), barwniki (karmel amoniakalno-siarczynowy, karoteny), stabilizatory (sól sodowa oktenylobursztynianu skrobi, ester glicerolu i żywica roślinna), regulatory kwasowości (cytrynian sodu, sorbinian potasu), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), aromat (aromat kofeinowy), substancja konserwująca (benzoesan sodu), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy).
Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 4 kJ/1 kcal, w 250 ml1 - 10 kJ /2kcal, (% na 250 ml **) - (<1%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe
w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)
- Węglowodany
w 100 ml - 0,1 g, w 250 ml1 - 0,3 g
- w tym cukier
w 100 ml - <0,1 g, w 250 ml1 - 0,1 g, (% na 250 ml **) - (<1%)
- Białko
w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g
- Sól
w 100 ml - 0,03 g, w 250 ml1 - 0,06 g, (% na 250 ml **) - (1%)
**Wartość referencyjna spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porcja. Zawiera około 35 porcji
Instrukcja użycia: Napełnić nakrętkę koncentratu do wewnętrznej linii środkowej, przelać do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnić wodą gazowaną.
Zalecane spożycie: patrz nakrętka lub spód opakowania
- Zawartość
- 1.76 l
- Lista składników
- Więcej informacji można znaleźć w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Więcej informacji można znaleźć w opisie
- Waga
- 2000 g
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- 4x bezcukrowy syrop SodaStream Schwip 440ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- EAN
- 5905701119912
- Zawartość
- 1.76 l
- Lista składników
- Więcej informacji można znaleźć w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Więcej informacji można znaleźć w opisie
- Waga
- 2000 g
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- 4x bezcukrowy syrop SodaStream Schwip 440ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- EAN
- 5905701119912
Instrukcje bezpieczeństwa
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 ml x6Jednorazowe
47,72 zł/1l
125,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Syrop SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 sztukiJednorazowe
58,33 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: esiteo

WISFOR klatka dla psa z 2 drzwiczkami, budka dla psa z blatem, druciana klatka transportowa, stolik boczny do klatki dla psa, 97,5 x 59 x 75,7 cm
781,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Syrop o smaku wiśniowym bez cukru Pepsi 440 mlJednorazowe
63,61 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazowe
71,57 zł/1l
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 mlJednorazowe
53,02 zł/1l
69,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream syrop Schwip Schwap Light 2x440ml Cola Orange bez cukruJednorazowe
62,50 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Zestaw syropów Sodastream 8 smaków 440ml Zero cukru plus napoje BoleroJednorazowe
45,45 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów SodaStream bez cukru o smaku czerwonych jagód 440 ml (opakowanie 2 szt.)Jednorazowe
60,22 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Tri Top Orange Mandarine 600mlJednorazowe
37,60 zł/1l
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazowe
94,73 zł/1l
41,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Cola + Orange Sugar Free Syrup 440ml, 6 sztukJednorazowe
45,49 zł/1l
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznegoJednorazowe
45,49 zł/1l
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Sodastream Pepsi, Mirinda, 7 UPJednorazowe
48,48 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Mirinda bez cukru 440 ml x6Jednorazowe
64,43 zł/1l
170,09 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,01 gJednorazowe
71,57 zł/1l
31,49 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Syrop deserowy, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka, ButelkaJednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

SodaStream syrop Mirinda Zero cukru 2x440ml koncentrat o smaku pomarańczowymJednorazowe
69,31 zł/1l
60,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Mirinda, Pomarańczowy, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 12 kcal, 52 kJJednorazowe
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi Max Light, 7UP Free Zero Cukru, Mirinda, Lipton Ice Tea Peach Zero, Lipton Ice Tea Lemon 440ml, 6 sztukJednorazowe
46,59 zł/1l
122,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1047200490, Butelka karbonizowana, Przezroczysty, 0,6 l, 2 szt., CE, 205 mm
71,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream 1924220490, Syrop do saturowania, Czarny, Złoto, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
79,52 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Red Berries Zero 440ml + Elderflower Zero 440ml + Passionfruit Zero 440mlJednorazowe
49,23 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Lipton Ice Tea Brzoskwinia 440 mlJednorazowe
49,23 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream MirindaJednorazowe
53,02 zł/1l
69,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Sodastream 7UP zdarma + Pepsi Max + Mirinda bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorazowe
53,78 zł/1l
70,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Zawartość 1,32 l
Dokładnie to, czego się spodziewałem
Oceniono dnia 28 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mega syrop
Zawartość 1,76 l
Bardzo dobry syrop
Oceniono dnia 25 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,88 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Rainbow syrop Slush Blue Energy 1 litr 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
38,00 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
38,00 zł/1l