4,7



Na podstawie 6 opinii
Zawartość:
500 ml- 50 ml
- 500 ml
Kolekcja prywatna – Barakat – Woda perfumowana dla kobiet i mężczyzn
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
85,04 zł
170,08 zł / 1l
+ 12,70 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rouge Gourmand 50 ml - kolekcja prywatna1 195,00 zł/1l
119,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
VERSET woda perfumowana dla kobiet Frenesí 100ml1 130,80 zł/1l
119,36 zł
-6,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Fakhar – kolekcja Thameen, woda perfumowana 30 ml – Lattafa – unisex3 107,00 zł/1l
93,21 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
3 275,00 zł/1l
163,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Collection Privée - Aïcha - Mieszany ekstrakt perfum 50ml+50ml
1 171,10 zł/1l
117,11 zł
Sprzedawca: Sykz

Kolekcja prywatna – Baccarat Rouge 540 – Woda perfumowana dla kobiet i mężczyzn
170,08 zł/1l
85,04 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Kolekcja prywatna – Like Creed Aventus – Woda perfumowana unisex
1 700,80 zł/1l
85,04 zł
Sprzedawca: Sykz

Kolekcja Privée - Sauvage - Woda perfumowana dla mężczyzn
1 700,80 zł/1l
85,04 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Kolekcja prywatna – Aventus – Woda perfumowana dla kobiet i mężczyzn
1 700,80 zł/1l
85,04 zł
Sprzedawca: Sykz

Kolekcja prywatna Bois Intense Woda perfumowana unisex 50 ml
1 321,20 zł/1l
67,75 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,06 zł
Sprzedawca: Sykz

Edycja prywatna - Baccarat Rouge Bourgogne - mieszany ekstrakt perfum
1 700,80 zł/1l
85,04 zł
Sprzedawca: Sykz

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 373,50 zł/1l
737,35 zł
Sprzedawca: Sykz

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Collection Privée Black Sugar woda perfumowana 50ml
1 357,00 zł/1l
67,85 zł
Sprzedawca: Sykz
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kolekcja prywatna – Barakat – Woda perfumowana dla kobiet i mężczyzn
- Model
- Barakat
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Kolekcja prywatna – Barakat – Woda perfumowana dla kobiet i mężczyzn
- Producent
- Collection Privee
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6365769068200636576906820
- Model
- Barakat
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Kolekcja prywatna – Barakat – Woda perfumowana dla kobiet i mężczyzn
- Producent
- Collection Privee
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6365769068200636576906820
Pasuje również do tego
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(2051)Liczba wystawionych ocen: 2051Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(826)Liczba wystawionych ocen: 826




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(988)Liczba wystawionych ocen: 988Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(319)Liczba wystawionych ocen: 319Bestseller




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(245)Liczba wystawionych ocen: 245Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(519)Liczba wystawionych ocen: 519Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(115)Liczba wystawionych ocen: 115Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(169)Liczba wystawionych ocen: 169




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(299)Liczba wystawionych ocen: 299




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(419)Liczba wystawionych ocen: 419Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2423)Liczba wystawionych ocen: 2423




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(282)Liczba wystawionych ocen: 282Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(169)Liczba wystawionych ocen: 169Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(189)Liczba wystawionych ocen: 189




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(63)Liczba wystawionych ocen: 63Bestseller




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(191)Liczba wystawionych ocen: 191




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(189)Liczba wystawionych ocen: 189




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(325)Liczba wystawionych ocen: 325




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(431)Liczba wystawionych ocen: 431




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(340)Liczba wystawionych ocen: 340




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Bestseller




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 373,50 zł/1l
737,35 zł
Sprzedawca: Sykz

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
4 795,56 zł/1l
431,60 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
2 400,00 zł/1l
240,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Estilo

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Stany Zjednoczone, 1 szt.
11 780,00 zł/1l
589,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Sospiro Vibrato EDP 100 ml UNISEX
934,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 432,30 zł/1l
143,23 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 111,11 zł/1l
280,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 szt.
20 309,00 zł/1l
609,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Kobiety, 70 ml, Spray, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
9 428,57 zł/1l
990,00 zł
-330,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
660,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Scentiva

Parfums de Marly Althair woda perfumowana dla mężczyzn 125 ml
9 295,92 zł/1l
1 161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gisada Ambassador Men 100ml edp
3 937,60 zł/1l
393,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 250,00 zł/1l
125,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ClickShop

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4 699,88 zł/1l
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
3 275,00 zł/1l
163,75 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Zarkoperfume The Muse woda perfumowana spray (100 ml)
3 916,00 zł/1l
391,60 zł
Sprzedawca: somnia24

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Tonkowiec wonny, Benzoina
3 365,60 zł/1l
420,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rayhaan – Terra 100 ml
1 436,10 zł/1l
143,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Asrar – Vanguard Woda perfumowana
209,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze.
Zawartość 0,5 l
Bardzo dobrze.
Oceniono dnia 16 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super!
Zawartość 0,05 l
Super
Oceniono dnia 15 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Zawartość 0,05 l
Top
Oceniono dnia 26 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry zapach, niezbyt nachalny.
Zawartość 0,5 l
Codzienny zapach dla mojego męża, odpowiedni do biura
Oceniono dnia 27 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 27 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
300,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 003,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
602,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 046,60 zł/1l

Volare Vanilla Pods 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
145,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 450,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
368,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 371,40 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

ETAT LIBRE D'ORANGE You Or Someone Like You EDP 50ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
256,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 122,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(498)Liczba wystawionych ocen: 498
278,99 zł
Sprzedawca: motivoo
2 789,90 zł/1l

Guerlain Vol de Nuit, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, #09810 Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 687,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
56 239,33 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(587)Liczba wystawionych ocen: 587
409,99 zł
Sprzedawca: motivoo
6 833,17 zł/1l