5,0



Na podstawie 2 opinii
Flexumgel
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
109,06 zł
872,48 zł / 1l
+ 41,92 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe produkty do pielęgnacji ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
HondroLife Spray6 184,00 zł/1l
185,52 zł
Sprzedawca: WR-Products

Więcej informacji o reklamie
Promicil Krem - 100 ml1 696,50 zł/1l
169,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

Więcej informacji o reklamie
Erogen X343,00 zł/1kg
86,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

Więcej informacji o reklamie
Apirectal, 10 czopków1 283,00 zł/1kg
25,66 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

Softisenil
1 527,70 zł/1l
152,77 zł
Sprzedawca: Natucap

Varinol
1 397,04 zł/1l
174,63 zł
Sprzedawca: Natucap

Demyxil
1 222,16 zł/1l
152,77 zł
Sprzedawca: Natucap

Keramin
6 848,00 zł/1l
205,44 zł
Sprzedawca: Natucap

Hondrodin
1 746,30 zł/1l
174,63 zł
Sprzedawca: Natucap

Oncovet W 300Cpd
664,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

AlkaWear® - AlkalineWear®
1 385,90 zł/1l
138,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Arthrovia
1 501,92 zł/1l
187,74 zł
Sprzedawca: Natucap

Hondrofrost
3 711,60 zł/1l
185,58 zł
Sprzedawca: Natucap

Valoril-2x
3 278,40 zł/1l
327,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Natucap

Hondrostart Forte
1 527,70 zł/1l
152,77 zł
Sprzedawca: Natucap

Maść wiatropędna 50 g
46,71 zł
Sprzedawca: apohealth

GLEITGELEN, 50 g żelu
57,33 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Flexum Gel
Flexum Gel to krem wykonany z naturalnych składników. Zapewnia przyjemną i odświeżającą pielęgnację dzięki trzem kluczowym składnikom: mentolowi, arnikom i eukaliptusowi.
Sposób użycia: Delikatnie wmasuj żel w dotknięty obszar, wykonując ruchy okrężne. Pozwól mu się dobrze wchłonąć. Następnie umyj ręce wodą z mydłem. Unikaj kontaktu z oczami! Jeśli żel dostanie się do oczu, przepłucz je dokładnie letnią wodą.
Zawartość: Flexum Gel 125 ml
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w suchym, zamkniętym miejscu w temperaturze pokojowej (15–25°C) i poza zasięgiem dzieci.
Otrzymasz: Flexum Gel 125 ml – teraz w opakowaniu Maxi Pack!
Ostrzeżenie: Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych i wyłącznie do użytku zewnętrznego. Zalecamy przetestowanie tego i wszystkich innych produktów do pielęgnacji skóry na niewielkiej powierzchni, np. na wewnętrznej stronie przedramienia, 48 godzin przed pierwszym użyciem. Nie stosować w przypadku wystąpienia podrażnienia lub wysypki. Jeśli po użyciu pojawi się podrażnienie lub wysypka, należy przerwać stosowanie. Jeśli podrażnienie lub wysypka nie ustępują, skonsultuj się z dermatologiem.
- Wymiary
- 125
- Waga
- 0.125 kg
- Zawartość
- 0.125 l
- Producent
- Overig
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 7421032125784
- Numer producenta
- 135
- Wymiary
- 125
- Waga
- 0.125 kg
- Zawartość
- 0.125 l
- Producent
- Overig
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 7421032125784
- Numer producenta
- 135
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Sisley Black Rose Precious Face Oil, 25 ml, Kobiety, Skóra sucha, Odżywiający, Przeciwstarzeniowy, Buteleczka z kroplomierzem, 1 szt.
27 520,00 zł/1l
688,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: TERCES

EXCIPIAL U10 Lipolotio do bardzo suchej i swędzącej skóry, balsam 500 ml
277,54 zł/1kg
138,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Flexosamine Forte Krem - 100 ml - 3 Dawki
1 127,67 zł/1l
338,30 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VitaminTrade

5L Gliceryna Roślinna Farmaceutyczna 99,5% Czysta Gliceryna Glycerol
14,00 zł/1l
69,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FRANCLEAN

PROTEFIX klej w proszku, 50 g proszku
119,43 zł/1kg
35,83 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Sébium, Żel oczyszczający, Skóra tłusta, Buteleczka z pompką, AQUA/WATER/EAU, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM LAURETH SULFATE, METHYLPROPANEDIOL, DISODIUM EDTA,..., 500 ml, 1 szt.
176,00 zł/1l
88,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Meditrade® 00991D Meditrade® Gentle Med® Aktiv Gel 500 ml
118,38 zł/1l
59,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Zestaw 2 płyt balistycznych NIJ IV, materiał: tlenek glinu + PE, zaawansowana ochrona przed pociskami AP 7,62x63 mm M2 zdolnymi do przebicia, zakrzywiona konstrukcja SAPI, kompatybilne z nośnikami płyt, napis „Strike Face”, odporne na uderzenia i wilgoć, wymiary 25x30 cm, kolor czarny
631,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Linomag

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Rosé Tagescreme Spf30 50 ml
374,00 zł/100ml
187,00 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

10 x Membrana zapobiegająca zamarzaniu Kriolipoliza Kriolipoliza (ETG-II, rozmiar M) BMTLAB
239,74 zł/1kg
215,77 zł
Sprzedawca: BMTLAB

DERCOS AMINEXIL CLINICAL REGEN Serum wzmacniające przeciw wypadaniu i regeneracji włosów 90 ml
2 563,89 zł/1l
230,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FORTAN pielęgnacja zębów dla psów i kotów, roztwór 50 ml
1 095,00 zł/1l
54,75 zł
Sprzedawca: apohealth

Activlab Pharma Bustella 60 Kapsułek – Ekstrakty Roślinne, Sterole, Witaminy B5 i B6, Chmiel, Koniczyna i Kozieradka
618,33 zł/1l
37,10 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

pjuractive 2SKIN Anti Chafing Gel – przeciw otarciom i podrażnieniom skóry – pojemność 30 ml
6 479,00 zł/1l
194,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Poy-Sian sztyft do nosa i sztyft zapachowy, opakowanie 6 sztuk – oryginalny produkt z Tajlandii – mentol i eukaliptus – odświeżający sztyft zapachowy
48 188,23 zł/1l
99,90 zł
-17,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
81,92 zł
Sprzedawca: Polanatea

Dr Sacher's Vine Leaves + Horse Chestnut Gel, żel 250 ml
128,72 zł/1l
32,18 zł
Sprzedawca: apohealth

Tiger Balm White - Balsam roślinny, 30 g
1 300,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: Polanatea

One Touch - Automatyczny otwieracz do butelek - Biały - Przenośny
285,35 zł/1kg
285,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Aphro Celina Serum Corállion Serum do rzęs (3 ml)
94 423,33 zł/1l
283,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

TEARS AGAIN Sensitive spray do oczu, do leczenia suchości oczu, do pielęgnacji okolic oczu, z dekspantenolem, roztwór 10 ml
5 934,00 zł/1l
59,34 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam dla koni
110,90 zł/1l
33,27 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Balsam tygrysi - biały 30g | 4 sztuki
4 200,00 zł/1l
126,00 zł
Sprzedawca: Polanatea

Forever Aloe First (473 ml) - pierwsza pomoc dla skóry
130,00 zł
Sprzedawca: NaturEden

Niskotopliwa formuła parafinowa z aloesem 2 x 500 ml
186,47 zł/1kg
193,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biffidi

Frankincense Cream Extra Strong 200ml plastikowa puszka Inntaler
376,20 zł/1l
75,24 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Intensywny krem z oliwą z oliwek light 50 ml
155,12 zł/100ml
77,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Przenośna ręczna pompa do odsysania śluzu, awaryjna pompa do odsysania plwociny do użytku domowego
250,61 zł/1kg
103,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Krem intensywnie witalizujący i relaksujący Klosterfrau (opakowanie 100 g)
29,82 zł/100ml
29,82 zł
Sprzedawca: apohealth

algovir spray na przeziębienie dla dzieci, roztwór 20 ml
3 035,00 zł/1l
60,70 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Depanten Krem - 100 ml - 5 Szt



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
561,15 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 122,30 zł/1l

Fleboxin Krem - 100ml - 3 Dawki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
289,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
281,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
936,67 zł/1l

Schülke esemtan® aktywny żel, wspomaga krążenie krwi, przeciwskurczowy, 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
27,13 zł
Sprzedawca: Shoproither
54,26 zł/1l

HondroLife Spray



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
185,52 zł
Sprzedawca: WR-Products
6 184,00 zł/1l

Flexosamine Forte Krem - 100 ml - 3 Dawki



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(40)Liczba wystawionych ocen: 40
338,30 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 127,67 zł/1l

Fleboxin Krem - 100ml - 2 Dawki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
225,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
1 085,00 zł/1l

Gua Sha Tools Narzędzie do masażu Gua Sha ze stali nierdzewnej Masażer do ciała zapewniający jędrność i odświeżenie skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
132,40 zł/1l

60 sztuk taśmy do ust o smaku cytrynowym zapobiegającej chrapaniu ułatwiającej oddychanie przez nos redukującej chrapanie paski do ust podczas snu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
70,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
140,60 zł/1l

Steplex Forte Krem - 100ml - 2 Dawki



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
256,65 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 283,25 zł/1l

urządzenie do spalania tłuszczu 6w1 Kawitacja ultradźwiękowa Częstotliwość radiowa RF Maszyna do odchudzania ciała
1 795,16 zł
Sprzedawca: Easybuy
1 795,16 zł/1l

Przenośna ręczna pompa do odsysania śluzu, awaryjna pompa do odsysania plwociny do użytku domowego



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24
250,61 zł/1kg

Zestaw 30 samoprzylepnych podkładek z czujnikiem – lekkie, antypoślizgowe i wodoodporne, ochrona podczas biegania, chodzenia, pływania i kąpieli
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 439,13 zł/1kg

PONDS | Krem do demakijażu - 172 g - Płyn do mycia twarzy - delikatne oczyszczanie - do codziennej pielęgnacji
69,98 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Bruno Banani Magic Woman EDT 20 ml W



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
167,50 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 375,00 zł/1l

Mexx Pure for Man woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
139,47 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 649,00 zł/1l

BIOFORCE Maść do ciała – Wygładzająca ulga dla stawów i chłodzący komfort (50 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
153,01 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 060,20 zł/1l

Nautubone Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
169,65 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 696,50 zł/1l

Promicil Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
169,65 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 696,50 zł/1l

Depanten Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
169,65 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 696,50 zł/1l

Flexosamine Forte Cream - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
147,90 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 479,00 zł/1l