4,8



Na podstawie 19 opinii
EXCIPIAL U10 Lipolotio do bardzo suchej i swędzącej skóry, balsam 500 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
138,77 zł
277,54 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe produkty do pielęgnacji ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Fisiocrem Cream Active 60 ml689,25 zł/1kg
55,14 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Dermasence Hyalusome Retinol Serum plus 30 ml1 542,43 zł/1kg
165,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Maść lecznicza ManukaLind, 75 g maści1 639,90 zł/1kg
163,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
DR. THEISS Maść żywokostowa, 100 ml Maść803,90 zł/1l
80,39 zł
Sprzedawca: apohealth

(FR) Excipial U10 Lipolotion Lotion, 200ml (7612076396630)
323 733,32 zł/1kg
97,12 zł
Sprzedawca: apohealth

ALLERGIKA Lipolotio urea 10% balsam do ciała, 500 ml balsam
243,53 zł/1kg
133,94 zł
Sprzedawca: apohealth

DERMASENCE Polaneth Lotion, 500 ml Lotion
352,46 zł/1l
176,23 zł
Sprzedawca: apohealth

sensiva® balsam do skóry suchej
24,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam pielęgnacyjny Neuroderm, 100 ml
37,95 zł
Sprzedawca: apohealth

DERMASENCE Polaneth Lotion, 200 ml Lotion
1 041,20 zł/1l
104,12 zł
Sprzedawca: apohealth

UREA/mocznik maść 10%, 250 g maść
259,43 zł/1kg
76,79 zł
Sprzedawca: apohealth

Linola Balsam do nosa, 6 ml Balsam
4 920,00 zł/1l
29,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Ddd balsam do skóry 50 ml
576,19 zł/1kg
36,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Dexeryl krem pod prysznic do skóry suchej i atopowej 500 ml
991,40 zł/1l
99,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Schülke esemtan balsam do skóry 500 ml do skóry normalnej
69,58 zł/1l
41,66 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,79 zł
Sprzedawca: Shoproither

Bombastus Urea Maść 3% Krem do skóry, 100 ml Krem
602,60 zł/1l
60,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Sorion krem, 10 g kremu
1 589,00 zł/1kg
31,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam do skóry TIROLER STEINÖL
73,64 zł/100ml
73,64 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- do skóry wrażliwej
- Lotion do stosowania na skórę
- Dermokosmetyki z apteki
- Producent: Galderma Laboratorium GmbH, Niemcy (produkt oryginalny z Niemiec)
- PZN: 9228934
Excipial U 10 Lipolotio 500 ml - Dozowanie: Lotion - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- zobacz etykietę
- Producent
- Galderma Laboratorium
- EAN
- 761207639665407612076396654
- Numer producenta
- 09228934
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- zobacz etykietę
- Producent
- Galderma Laboratorium
- EAN
- 761207639665407612076396654
- Numer producenta
- 09228934
Pasuje również do tego

Prasa do wycierania Leifheit Profi XL z kółkami i wycieraczką podłogową
208,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Victoria´s Secret - Amber Romance Odżywczy spray do ciała 250ml
334,36 zł/1l
83,59 zł
Sprzedawca: Tersorte

Pilot PANASONIC N2QAYB000829, N2QAYB000928
101,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UO-Company

EXCIPIAL U Lipolotio oryginalny produkt Galderma, balsam 500 ml
269,46 zł/1l
134,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Majtki damskie (opakowanie 4 szt.) - Bezszwowe majtki typu hipster - Bielizna komfortowa - Majtki elastyczne - Majtki biodrówki
85,61 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

(FR) Excipial U10 Lipolotion Lotion, 200ml (7612076396630)
323 733,32 zł/1kg
97,12 zł
Sprzedawca: apohealth

EXCIPIAL 2 U Hydrolotio Emulsion, 500 ml Lotion
250,24 zł/1l
125,12 zł
Sprzedawca: apohealth

EXCIPIAL U Hydrolotio, balsam 200 ml
364,30 zł/1l
72,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Cetaphil Krem nawilżający, 456 ml Krem
258,27 zł/1l
117,77 zł
Sprzedawca: apohealth

EXCIPIAL U Lipolotio Reimport Bios Medical Service, balsam 200 ml
351 199,98 zł/1kg
87,80 zł
Sprzedawca: apohealth

Cavilon krem do długotrwałej ochrony skóry 3392g
1 376,09 zł/1kg
126,60 zł
Sprzedawca: apohealth

BULLRICH Kapsułki z glinką leczniczą, 48 kapsułek
268,20 zł/1l
26,82 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Aqualia Thermal krem nawilżający o bogatej konsystencji 50ml
1 729,33 zł/1kg
103,76 zł
Sprzedawca: MANADA

Dexyane MEd Krem łagodzący ( Leczenie egzemy) 100 ml
11 698,00 zł/100ml
116,98 zł
Sprzedawca: apohealth

Holste Kaiser soda oczyszczona w proszku do kuchni i domu łagodnie alkaliczna 250g
56,68 zł/1l
14,17 zł
Sprzedawca: apohealth

dla ciebie moc białka wanilia
349,83 zł/1l
262,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

La Roche Posay Effaclar Duo+M, Krem przeciw niedoskonałościom, 40ml
1 193,17 zł/1kg
71,59 zł
Sprzedawca: VISO

Vichy Liftactiv B3 Krem przeciw przebarwieniom SPF50, 50 ml
1 692,80 zł/1kg
169,28 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Wodoodporny plaster samoprzylepny Leukoplast 2,5 cm x 5 m
8,13 zł/1m
40,63 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy, Liftactiv Specialist B3 Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki z 5% niacynamidu, 30 ml
655,63 zł/100ml
196,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bioderma Hydrabio Sérum, Kobiety, Skóra wrażliwa, 40 ml
199,25 zł/100ml
79,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avene Essentiel Revitalisierende, Krem BB do ciała, 50 ml, Biały, Nawilżający, Skóra sucha, Słoik
131,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Homme Structure Force – Nawilżający krem przeciwstarzeniowy
187,68 zł/100ml
93,84 zł
Sprzedawca: VISO

Cetaphil Lotion oczyszczający, 460 ml Lotion
202,72 zł/1l
93,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo szampon wzmacniający przeciw łupieżowi do włosów suchych i farbowanych Refill 390 ml
97 820,00 zł/1kg
97,82 zł
Sprzedawca: apohealth

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
165,80 zł/100ml
82,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Krem na przebarwienia z czystym retinolem na noc, 50 ml
18 194,00 zł/100ml
181,94 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
5%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ten krem jest bezkonkurencyjny w przypadku skóry suchej (łuszczyca)
Zawartość 0,5 l
Po wypróbowaniu wielu różnych kremów ten produkt został mi gorąco polecony i ani przez chwilę tego nie żałuję!!! Ten krem jest co prawda nieco droższy od innych, ale jest tak NIESAMOWICIE WYDAJNY, że cena naprawdę się opłaca. „Jeśli poszukasz w Google, znajdziesz ten produkt nawet taniej, ale z kosztami wysyłki” – no cóż!! Trzeba porównać oferty i dobrze poszukać!!! Kupiłam go tutaj, bo miałam jeszcze mnóstwo punktów lojalnościowych i dzięki temu zapłaciłam o 6 € mniej ;-) Butelka o pojemności 21 kl. w wersji z punktami lojalnościowymi kosztowała tylko 18 € za sztukę!!! W mojej aptece internetowej musiałabym zapłacić 26 € :-((dlatego ZDECYDOWANIE polecam ten zakup. ...na początku myślałam, że coś poszło nie tak z wysyłką, ale kiedy zobaczyłam butelki, uspokoiłam się!! W butelkach tego jeszcze nie znałam!!! Również wysyłka przebiegła naprawdę szybko
Oceniono dnia 22 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy krem dla suchej skóry
Zawartość 0,5 l
Używam go od 40 lat i nic ani żaden inny krem nie może konkurować z Excipial u10! Bardzo dobry dla suchej skóry
Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny stosunek ceny do jakości
Zawartość 0,5 l
Bardzo dobra jakość, Excipiaö bardzo dobrze się rozprowadza na skórze
Oceniono dnia 15 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony
Zawartość 0,085 l
Zadowolony i używam tego od lat
Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zawsze bardzo pomaga mojej żonie
Zawartość 0,5 l
bardzo dobrze
Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Zawartość 0,5 l
Tak jak to sobie wyobrażałem
Oceniono dnia 7 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 0,5 l
Przeciw neurodermitom
Oceniono dnia 16 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Balsam do ciała
Zawartość 0,5 l
Szybka dostawa. Produkt ma inne opakowanie. Zapach jest bardzo sztuczny. Pachnie dziwnie. Miałam już ten produkt, ale w okrągłej butelce i pachniał przyjemnie. Nie kupiłabym go ponownie.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Depanten Krem - 100 ml - 5 Szt



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
561,15 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 122,30 zł/1l

Fleboxin Krem - 100ml - 3 Dawki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
289,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
281,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
936,67 zł/1l

Schülke esemtan® aktywny żel, wspomaga krążenie krwi, przeciwskurczowy, 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
27,13 zł
Sprzedawca: Shoproither
54,26 zł/1l

HondroLife Spray



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
185,52 zł
Sprzedawca: WR-Products
6 184,00 zł/1l

Flexosamine Forte Krem - 100 ml - 3 Dawki



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(40)Liczba wystawionych ocen: 40
338,30 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 127,67 zł/1l

Fleboxin Krem - 100ml - 2 Dawki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
225,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
1 085,00 zł/1l

Gua Sha Tools Narzędzie do masażu Gua Sha ze stali nierdzewnej Masażer do ciała zapewniający jędrność i odświeżenie skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
132,40 zł/1l

60 sztuk taśmy do ust o smaku cytrynowym zapobiegającej chrapaniu ułatwiającej oddychanie przez nos redukującej chrapanie paski do ust podczas snu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
70,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
140,60 zł/1l

Steplex Forte Krem - 100ml - 2 Dawki



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
256,65 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 283,25 zł/1l

urządzenie do spalania tłuszczu 6w1 Kawitacja ultradźwiękowa Częstotliwość radiowa RF Maszyna do odchudzania ciała
1 795,16 zł
Sprzedawca: Easybuy
1 795,16 zł/1l

Przenośna ręczna pompa do odsysania śluzu, awaryjna pompa do odsysania plwociny do użytku domowego



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24
250,61 zł/1kg

Zestaw 30 samoprzylepnych podkładek z czujnikiem – lekkie, antypoślizgowe i wodoodporne, ochrona podczas biegania, chodzenia, pływania i kąpieli
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 439,13 zł/1kg

PONDS | Krem do demakijażu - 172 g - Płyn do mycia twarzy - delikatne oczyszczanie - do codziennej pielęgnacji
69,98 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Bruno Banani Magic Woman EDT 20 ml W



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
167,50 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 375,00 zł/1l

Mexx Pure for Man woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
139,47 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 649,00 zł/1l

BIOFORCE Maść do ciała – Wygładzająca ulga dla stawów i chłodzący komfort (50 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
153,01 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 060,20 zł/1l

Nautubone Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
169,65 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 696,50 zł/1l

Promicil Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
169,65 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 696,50 zł/1l

Depanten Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
169,65 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 696,50 zł/1l

Flexosamine Forte Cream - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
147,90 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 479,00 zł/1l