Panierka Tempura 1kg - Samlip

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

22,59 zł

21,93 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Pasty ziołowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Pasta do zupy Miso ciemna 300g - Shinjyo Miso
Pasta do zupy Miso ciemna 300g - Shinjyo Miso
53,30 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasta pistacjowa 100% Joygelato 1 kg
Pasta pistacjowa 100% Joygelato 1 kg
268,99 zł/1l
298,99 zł
-30,00 zł
268,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasta Limone 1,2 kg - Joygelato
Pasta Limone 1,2 kg - Joygelato
50,99 zł/1kg
84,99 zł
-10%
76,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasta truflowa 510g - Ginos
Pasta truflowa 510g - Ginos
127,43 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mieszanka do tempury 200 g – Asia Kitchen
Mieszanka do tempury 200 g – Asia Kitchen
33,43 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
HUMMUS NATURALNY BIO 185 g - NATURAVENA
HUMMUS NATURALNY185 g - NATURAVENA
58,59 zł/1kg
10,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
PASTA Z SOCZEWICY I BATATÓW Z CHILI BIO 185 g - NATURAVENA
PASTA Z SOCZEWICY I BATATÓW Z CHILI185 g - NATURAVENA
56,70 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Saitaku Wasabi Paste, 43 g
Saitaku Wasabi Paste, 43 g
253,02 zł/1kg
10,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Tomatenmark 22% 100g
Tomatenmark 22% 100g
46,00 zł/1kg
4,60 zł
Sprzedawca: taleoo
PAPRYKARZ WEGAŃSKI Z RYŻEM BEZGLUTENOWY 160 g - PRIMAVIKA
Primavika Paprykarz wegetariański z ryżem 160 g
33,97 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla HUMMUS NATURALNY190 g - VEGA UP
HUMMUS NATURALNY190 g - VEGA UP
54,32 zł/1kg
10,32 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
PASTA WARZYWNA Z KASZĄ JAGLANĄ BIO 185 g - NATURAVENA
PASTA WARZYWNA Z KASZĄ JAGLANĄ185 g - NATURAVENA
57,14 zł/1kg
10,57 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
PASTA TAJSKA CZERWONE CURRY BIO 120 g - TERRASANA
PASTA TAJSKA CZERWONE CURRY120 g - TERRASANA
178,58 zł/1kg
21,43 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
PASTA CURRY TAJSKA BEZGLUTENOWA BIO 120 g - TERRASANA
PASTA CURRY TAJSKA BEZGLUTENOWA120 g - TERRASANA
21,43 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Knorr Primerba – chrzan – 320 g
Knorr Primerba – chrzan – 320 g
443,84 zł/1kg
142,03 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
PESTO CALABRESE BIO 125 g - ZWERGENWIESE
PESTO CALABRESE125 g - ZWERGENWIESE
127,44 zł/1kg
15,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Pasta z wasabi S&B 43 g
Pasta z wasabi S&B 43 g
477,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
PASTA Z CHILI 180 g - KROKUS
PASTA Z CHILI 180 g - KROKUS
121,33 zł/1kg
21,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
HUMMUS NATURALNY BEZGLUTENOWY 160 g - PRIMAVIKA
HUMMUS NATURALNY BEZGLUTENOWY 160 g - PRIMAVIKA
71,50 zł/1kg
14,11 zł
-18%
11,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Powłoka Tempura 1kg - Samlip

Pyszna, chrupiąca panierka tempura 1kg od Samlip to idealny dodatek do Twoich ulubionych dań. Zaskocz swoich smakoszy kulinarnym kunsztem! Ta tradycyjna japońska panierka nadaje się nie tylko do ryb i owoców morza, ale także do warzyw, mięsa i drobiu. Dzięki naszej bułce tartej uzyskasz złocistą i chrupiącą powierzchnię, która zachwyci każde podniebienie. Wypróbuj już teraz!

Nasza bułka tarta tempura 1 kg jest wytwarzana z najwyższej jakości składników pochodzących bezpośrednio z Japonii. Nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani sztucznych aromatów. Gwarantujemy, że otrzymasz zdrowy i naturalny produkt, który rozpieści Cię wyjątkowym smakiem.

Gotowanie nigdy nie było tak proste! Nasza 1 kg panierka do tempury jest łatwa w użyciu. Wystarczy obtoczyć wybrane składniki w cieście, a następnie smażyć na złoty kolor. Można jej również używać jako polewy do zup lub chrupiącego dodatku do sałatek. Powłoka tempura oferuje nieograniczone możliwości kulinarnych kreacji, które dodadzą Twoim potrawom jeszcze więcej smaku.

Nie czekaj dłużej i już dziś zamów naszą pyszną panierkę tempura 1kg. Skorzystaj z najwyższej jakości składników i nadaj swoim potrawom ostateczny szlif. Zapewniamy, że nasza panierka zapewni Ci niezapomniane doznania smakowe. Wybierz markę Samlip i ciesz się smakiem Japonii w swojej kuchni!

Składniki: mąka z nasion, skrobia z nasion, mąka kukurydziana, mąka ryżowa, sól, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, mleczan wapnia, difosforany; mąka z nasion), glukoza, stabilizator: winian potasu; emulgator: E471; czosnek w proszku, mieszanka przypraw (aromat, sól, cukier, kwas: kwas cytrynowy; wzmacniacz smaku: E635; cebula w proszku, dekstryna, substancja przeciwzbrylająca: E551; biała papryka w proszku, barwnik: ryboflawina) Średnia wartość odżywcza na 100g: Wartość energetyczna 1519kJ/358kcal Tłuszcz 0,9g, w tym kwasy nasycone 0,3g Węglowodany 78g, w tym cukier 1,9g Białko 8g Sól 1,4g Kraj pochodzenia: Korea Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed światłem słonecznym Termin przydatności do spożycia: na opakowaniu, co najmniej 3 miesiące.

Samlip tempura baking mix 1kg


Mąka tempura do smażenia na chrupko

Składniki:

Mąka pszenna, skrobia pszenna, mąka kukurydziana, mąka ryżowa, sól, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, mleczan wapnia, difosforany, mąka pszenna), glukoza, stabilizator: winian potasu, emulgator: Mono-digliceryd kwasów tłuszczowych, czosnek w proszku, mieszanka przypraw (aromat, sól, cukier, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, wzmacniacz smaku: 5'-rybonukleotyd disodowy, cebula w proszku, dekstryny, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, pieprz biały w proszku, barwnik: ryboflawina)

Informacje dla alergików:

Pszenica

Waga netto/zawartość netto:

1kg

Importer/producent:

Importer: Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestr. 40-42, 28876 Oyten- Germany
Producent: SPC Samlip Co., Ltd. 101, Gongdan 1-daero, Siheung- si, Gyeonggi- do 15085, Korea

Przechowywanie/wymagania dotyczące przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu.

Kraj pochodzenia:

Korea

Termin przydatności do spożycia:

MFG=manufacturing date=Data produkcji
Data produkcji jest drukowana na wielu produktach, nie należy jej mylić z datą przydatności do spożycia.
Data przydatności do spożycia tego produktu nigdy nie jest długa. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnej daty.

Przygotowanie:

1. Umieścić 130 g mieszanki do pieczenia w misce z 160 ml wody i wymieszać na gładkie ciasto.
2. Najpierw obtoczyć wybrane składniki (np. mięso, ryby lub warzywa) w suchej mieszance do pieczenia, a następnie całkowicie zanurzyć je w cieście.
3. Smażyć na rozgrzanym tłuszczu do uzyskania złotobrązowego koloru.

Informacje ogólne:

Drodzy klienci, wszyscy producenci zmieniają opakowania i etykiety (naklejki) swoich produktów co kilka lat. Może się zdarzyć, że nie zawsze będziemy na bieżąco, ale zawsze natychmiast je zaktualizujemy.

Średnia wartość odżywcza na 100 g

Wartość kaloryczna1519kJ
358kcal
Tłuszcz
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe
0,9g
0,3g
Węglowodany
- w tym cukier
78g
1,9g
Błonnik pokarmowyg
Białko8g
Sól1,4g
Lista składników
Składniki: MĄKA PSZENNA, SKROBIA PSZENNA, mąka kukurydziana, mąka ryżowa, sól, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, mleczan wapnia, difosforany; MĄKA PSZENNA), glukoza, stabilizator: winiany potasu; emulgator: E471; czosnek w proszku, mieszanka przypraw (aromat, sól, cukier, kwas: kwas cytrynowy; wzmacniacz smaku: E635; cebula w proszku, dekstryna, substancja przeciwzbrylająca: E551; pieprz biały w proszku, barwnik: ryboflawiny).Średnia wartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 1519kJ/358kcalTłuszcz 0,9g w tym kwasy nasycone 0,3gWęglowodany 78g w tym cukry 1,9gBiałko 8gSól 1,4gKraj pochodzenia: KoreaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności: na opakowaniu, nie krótsza niż 3 miesiące
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1030 g
Firma spożywcza
Samlip
Nazwa handlowa
Panierka Tempura 1kg - Samlip
Producent
Samlip
EAN
4316734066370

Lista składników
Składniki: MĄKA PSZENNA, SKROBIA PSZENNA, mąka kukurydziana, mąka ryżowa, sól, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, mleczan wapnia, difosforany; MĄKA PSZENNA), glukoza, stabilizator: winiany potasu; emulgator: E471; czosnek w proszku, mieszanka przypraw (aromat, sól, cukier, kwas: kwas cytrynowy; wzmacniacz smaku: E635; cebula w proszku, dekstryna, substancja przeciwzbrylająca: E551; pieprz biały w proszku, barwnik: ryboflawiny).Średnia wartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 1519kJ/358kcalTłuszcz 0,9g w tym kwasy nasycone 0,3gWęglowodany 78g w tym cukry 1,9gBiałko 8gSól 1,4gKraj pochodzenia: KoreaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności: na opakowaniu, nie krótsza niż 3 miesiące
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1030 g
Firma spożywcza
Samlip
Nazwa handlowa
Panierka Tempura 1kg - Samlip
Producent
Samlip
EAN
4316734066370
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Samlip Panko Breadcrumbs chrupiąca bułka tarta jak w Korei Południowej 1000g
Samlip Panko Breadcrumbs chrupiąca bułka tarta jak w Korei Południowej 1000g
31,70 zł/1kg
31,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla [ 250 ml ] HENGSHUN Przyprawa do ryżu do sushi / Ocet do ryżu do sushi Ocet do sushi
[ 250 ml ] HENGSHUN Przyprawa do ryżu do sushi / Ocet do ryżu do sushi Ocet do sushi
62,60 zł/1l
15,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Krewetki Vannamei 16/20 mrożone 1 kg
Krewetki Vannamei 16/20 mrożone 1 kg
60,89 zł/1kg
66,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2190
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore
Zdjęcie produktu dla Ruf Tempurateig
Ruf Tempurateig
24,68 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Algi morskie do Sushi 10sztuk 25g - Allgroo
Algi morskie do Sushi 10sztuk 25g - Allgroo
374,25 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna RCB dla dzieci, składana hulajnoga elektryczna dla dzieci, maksymalny zasięg 16 km, maksymalna prędkość 20 km / h
Hulajnoga elektryczna RCB dla dzieci, składana hulajnoga elektryczna dla dzieci, maksymalny zasięg 16 km, maksymalna prędkość 20 km / h
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 182
812,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen
Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen
19,48 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sempio Tempuralmehl 1000 g Korea
Sempio Tempuralmehl 1000 g Korea
29,37 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,64 zł
-7%
29,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla 7-strefowy materac ergonomiczny 180x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
7-strefowy materac ergonomiczny 180x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3086
599,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Golden Turtle Chef mąka tempura typowa japońska mąka 1000g
Golden Turtle Chef mąka tempura typowa japońska mąka 1000g
34,79 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mieszanka do tempury 200 g – Asia Kitchen
Mieszanka do tempury 200 g – Asia Kitchen
33,43 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla 500W(1000W peak) 518Wh Przenośny Stacja zasilania Generator solarny Power Station Generator energii Generator słonecznej Power Bank Ładowarka
500W(1000W peak) 518Wh Przenośny Stacja zasilania Generator solarny Power Station Generator energii Generator słonecznej Power Bank Ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 373
1 110,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official
Zdjęcie produktu dla Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 161
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Houe Of Asia panierka do Tempury 150 g
Houe Of Asia panierka do Tempury 150 g
43,45 zł/1kg
8,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczna nakładka na materac - nakładka z pianki termoelastycznej - wymiary 90x200 cm
Ergonomiczna nakładka na materac - nakładka z pianki termoelastycznej - wymiary 90x200 cm
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 875
279,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Denver SCK-5400BLACK, 2 szt., Czarny
Denver SCK-5400BLACK, 2 szt., Czarny
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
2 695,36 zł
Sprzedawca: Technology-Germany
A white kitchen unit with cabinets and an oven, set against a marble-patterned backsplash.
nabbi Kuchnia Montella 260 - biała
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
2 953,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: nabbi
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Redmi Note 14 Pro, 16,9 cm (6,67"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 14, czarny
Xiaomi Redmi Note 14 Pro, 16,9 cm (6,67"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 14, czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 189
2 264,95 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: mbosmart
Zdjęcie produktu dla Obento, bułka tarta "Panko", 1 kg
Obento, bułka tarta "Panko", 1 kg
56,16 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Termoelektryczna lodówka turystyczna z trybem ECO do chłodzenia i podgrzewania, 20 l, szara – B
Termoelektryczna lodówka turystyczna z trybem ECO do chłodzenia i podgrzewania, 20 l, szara – B
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 251
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Prada Candy Woda perfumowana, 80 ml
Prada Candy Woda perfumowana, 80 ml
4 612,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
369,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) 400 g - MERRE
TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) 400 g - MERRE
17,42 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Whirlpool PureSpa Bubble GREYSTONE DELUXE 6 - 28452
Whirlpool PureSpa Bubble GREYSTONE DELUXE 6 - 28452
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
3 799,99 zł
Sprzedawca: RAWAX
Zdjęcie produktu dla HOME DELUXE - Zestaw mebli łazienkowych - WANGEROOGE biały - Mały - zawiera umywalkę i kompletne akcesoria - Rozmiar umywalki: ok. 60 cm I Meble łazienkowe Umywalka Zestaw mebli łazienkowych
HOME DELUXE - Zestaw mebli łazienkowych - WANGEROOGE biały - Mały - zawiera umywalkę i kompletne akcesoria - Rozmiar umywalki: ok. 60 cm I Meble łazienkowe Umywalka Zestaw mebli łazienkowych
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
781,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH
Zdjęcie produktu dla Zamrażarka Gorenje FN4172CW, pojemność: 194 litry, odwracalne zawiasy drzwi, biała
Zamrażarka Gorenje FN4172CW, pojemność: 194 litry, odwracalne zawiasy drzwi, biała
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 91
1 639,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny produkt ;+))
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Pasta do zupy Miso ciemna 300g - Shinjyo Miso
Pasta do zupy Miso ciemna 300g - Shinjyo Miso
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta pistacjowa 100% Joygelato 1 kg
Pasta pistacjowa 100% Joygelato 1 kg
298,99 zł
-30,00 zł
268,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
268,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta Limone 1,2 kg - Joygelato
Pasta Limone 1,2 kg - Joygelato
84,99 zł
-10%
76,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
50,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasta truflowa 510g - Ginos
Pasta truflowa 510g - Ginos
64,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
127,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Przecier pomidorowy Oro di Parma potrójnie skoncentrowany 200 g opakowanie 15 sztuk
Przecier pomidorowy Oro di Parma potrójnie skoncentrowany 200 g opakowanie 15 sztuk
203,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 019,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Papryka Peperoncino Tritato 180g - Delizie Calabria
Papryka Peperoncino Tritato 180g - Delizie Calabria
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
108,22 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Panierka Tempura 1kg - Samlip
Panierka Tempura 1kg - Samlip
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasta sezamowa Tahini 300g - Doyal
Pasta sezamowa Tahini 300g - Doyal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasta do zupy miso ciemna 150g - Miyako
Pasta do zupy miso ciemna 150g - Miyako
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta Humus z ciecierzycy z mielonym sezamem 400g - Doyal
Pasta Humus z ciecierzycy z mielonym sezamem 400g - Doyal
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Saitaku Wasabi Paste, 43 g
Saitaku Wasabi Paste, 43 g
10,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
253,02 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasta curry czerwona 50g - Aromax
Pasta curry czerwona 50g - Aromax
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta z tamaryndowca 200g - Exotic Food
Pasta z tamaryndowca 200g - Exotic Food
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto Rosso Sos z bazylią i suszonymi pomidorami 90g - Sacla
Pesto Rosso Sos z bazylią i suszonymi pomidorami 90g - Sacla
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
155,44 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta do zupy Miso jasna 500g - Shinjyo Miso
Pasta do zupy Miso jasna 500g - Shinjyo Miso
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mieszanka do tempury 200 g – Asia Kitchen
Mieszanka do tempury 200 g – Asia Kitchen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,43 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pasta z Tamaryndowca 114g - Asia Kitchen
Pasta z Tamaryndowca 114g - Asia Kitchen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Przecier pomidorowy Oro di Parma z papryką o smaku śródziemnomorskim 200g
Przecier pomidorowy Oro di Parma z papryką o smaku śródziemnomorskim 200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi zioła do makaronu Innowacyjny młynek precyzyjne dozowanie 32g
Kotanyi zioła do makaronu Innowacyjny młynek precyzyjne dozowanie 32g
18,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
600,67 zł/1kg
PASTA Z CIECIERZYCY I BATATÓW Z ROZMARYNEM BIO 185 g - NATURAVENA
PASTA Z CIECIERZYCY I BATATÓW Z ROZMARYNEM185 g - NATURAVENA
10,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
58,59 zł/1kg