Bio papryka chili Bird's Eye, cała, 500g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

150,16 zł

300,32 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Chili i nie tylko
Podobne oferty
CHILI NITKI 40 g - ROYAL BRAND
CHILI NITKI 40 g - ROYAL BRAND
209,90 zł/1l
20,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
Zdjęcie produktu dla Tripack Guajillo Arbol wędzone Chipotle Epazote 20g Mex. Oregano 20g
Tripack Guajillo Arbol wędzone Chipotle Epazote 20g Mex. Oregano 20g
1 818,07 zł/1kg
254,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LaProve
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Papryka chilli Gochugaru 500g - Asia Kitchen
Papryka chilli Gochugaru 500g - Asia Kitchen
53,98 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla KKP Sambal Oelek pasta chili 740 g
KKP Sambal Oelek pasta chili 740 g
18,82 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bio Chipotle Chili gemahlen 500g
Bio Chipotle Chili gemahlen 500g
346,34 zł/1kg
173,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur
Zdjęcie produktu dla Papryczki chili z ogonkiem 30 g
Papryczki chili z ogonkiem 30 g
199,80 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
Zdjęcie produktu dla Bio słodka papryka w proszku, 250g
Bio słodka papryka w proszku, 250g
398,72 zł/1kg
99,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur
Zdjęcie produktu dla Papryka ostra 500g
Papryka ostra 500g
26,18 zł/1kg
13,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Kamis Papryka Słodka 16 G
Kamis Papryka Słodka 16 G
234,00 zł/1kg
4,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla CHILI PŁATKI45 g - LEBENSBAUM
CHILI PŁATKI45 g - LEBENSBAUM
175,78 zł/1kg
9,58 zł
-17%
7,91 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Płatki semoliny z chili 100g SUPER HOT
Płatki semoliny z chili 100g SUPER HOT
179,80 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
Zdjęcie produktu dla Papryka chilli Gochugaru 100g - Asia Kitchen
Papryka chilli Gochugaru 100g - Asia Kitchen
62,90 zł/1l
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Appetita Pieprz Cayenne 15 G
Appetita Pieprz Cayenne 15 G
455,00 zł/1kg
9,10 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Hosan Papryka chili w proszku Gochugaru 500 g
Hosan Papryka chili w proszku Gochugaru 500 g
74,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,20 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Pasta - tajskie chili 50g
Pasta - tajskie chili 50g
29,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Prymat Chili w płatkach 10g
Prymat Chili w płatkach 10g
424,00 zł/1kg
4,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Windmill Sambal Oelek SCHARF Pasta chili 370 g
Windmill Sambal Oelek SCHARF Pasta chili 370 g
43,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
Zdjęcie produktu dla Kamis Papryka słodka 425 g
Kamis Papryka słodka 425 g
84,28 zł/1kg
39,61 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Papryka ostra chilli mielona - 500g
Papryka ostra chilli mielona - 500g
26,00 zł/1l
13,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
Zdjęcie produktu dla Zielone chili jalapeno, granulowane 40 g
Zielone chili jalapeno, granulowane 40 g
299,80 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Kamelur Bio Chili Bird Eye, całe

Intensywny smak i autentyczna ostrość w czystej, ekologicznej jakości.

Kamelur Bio Chili Bird Eye, całe, dodaje intensywnego smaku i autentycznej ostrości każdej kuchni. Te małe, czerwone papryczki pochodzą z ekologicznych upraw i są delikatnie suszone, aby zachować ich pełny aromat. Z wartością Scoville wynoszącą od 90 000 do 120 000, należą do najostrzejszych odmian chili na świecie – idealne dla wszystkich, którzy lubią pikantne potrawy.

Zalety w skrócie:

  • 100% ekologiczna jakość, bez dodatków.
  • Bezpośredni i intensywny smak.
  • Wartość Scoville: 90 000 – 120 000.
  • Idealne do chili con carne, dań kuchni azjatyckiej, makaronów i sosów.
  • Ekologiczne, biodegradowalne opakowanie wykonane z surowców odnawialnych.

Papryczka Bird Eye, botanicznie Capsicum frutescens, pochodzi z Ameryki Południowej i obecnie jest uprawiana również w Afryce i Azji. Jej małe, rosnące w górę owoce są znane z intensywnego, owocowo-ostrego aromatu – podobnego do chili tajskich. Niezależnie od tego, czy jest używana cała, mielona, czy przetworzona na pikantną pastę chili, te papryczki dodają zupom, potrawom mięsnym lub warzywnym niepowtarzalnego, pikantnego smaku.

Produkt dla miłośników intensywnego smaku, którzy cenią jakość i zrównoważony rozwój.

Uwaga!

Ze względu na intensywną ostrość, nasze papryczki "Birds Eye" należy używać bardzo oszczędnie. Po przygotowaniu posiłku zaleca się dokładne umycie rąk i oczyszczenie wszystkich narzędzi kuchennych. Pikantna przyprawa powinna być przechowywana w miejscu niem dla dzieci i młodzieży.

de® – dla wyjątkowego, pikantnego smaku w najlepszej jakości ekologicznej.

Dlaczego warto kupić Kamelur Bio Chili Bird Eye, całe, w Kamelur?

Kamelur to synonim autentycznych, ekologicznych przypraw i odpowiedzialnej jakości. Bio Chili Bird Eye zachwyca intensywną ostrością i owocowym aromatem. Delikatnie suszona i pozostawiona w naturalnym stanie, dodaje pikantnego smaku i charakterystycznej głębi różnorodnym potrawom.

Lista składników
Chilli Bird Eye z certyfikowanych upraw ekologicznych
Informacja o wartościach odżywczych
Średnia wartość odżywcza w 100g: Energia w kJ/kcal Tłuszcz w g w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g Węglowodany w g w tym cukry w g Białko w g Sól w g
Waga
500 g
Firma spożywcza
Kamelur®
Nazwa handlowa
Kamelur® Organic Chilli Bird Eye w całości 500g
Producent
Kamelur
EAN
4251580702372

Lista składników
Chilli Bird Eye z certyfikowanych upraw ekologicznych
Informacja o wartościach odżywczych
Średnia wartość odżywcza w 100g: Energia w kJ/kcal Tłuszcz w g w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g Węglowodany w g w tym cukry w g Białko w g Sól w g
Waga
500 g
Firma spożywcza
Kamelur®
Nazwa handlowa
Kamelur® Organic Chilli Bird Eye w całości 500g
Producent
Kamelur
EAN
4251580702372
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Tajin Clásico Salsa en Polvo - Przyprawa chili w proszku Sól korzenna Mieszanka przypraw 142g
Tajin Clásico Salsa en Polvo - Przyprawa chili w proszku Sól korzenna Mieszanka przypraw 142g
329,51 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Cayennepfeffer 1 kg, mielony proszek chili, ostry, pikantny, idealny do mięsa, ryb i potraw kuchni świata. GiDeli
Cayennepfeffer 1 kg, mielony proszek chili, ostry, pikantny, idealny do mięsa, ryb i potraw kuchni świata. GiDeli
69,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Papryka chilli Gochugaru 500g - Asia Kitchen
Papryka chilli Gochugaru 500g - Asia Kitchen
53,98 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tabasco Scorpion Sauce 60 ml – Ostry sos chili z intensywnym chili skorpionem
Tabasco Scorpion Sauce 60 ml – Ostry sos chili z intensywnym chili skorpionem
623,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla TriPack Chilli Chipotle, Pasilla i Ancho Flor 100g
TriPack Chilli Chipotle, Pasilla i Ancho Flor 100g
1 078,20 zł/1l
107,82 zł
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla Koreańska czerwona ostra papryka GOCHUGARE do kimchi 500g - GOOD SPICE
Koreańska czerwona ostra papryka GOCHUGARE do kimchi 500g - GOOD SPICE
59,98 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
Zdjęcie produktu dla KKP Sambal Oelek pasta chili 740 g
KKP Sambal Oelek pasta chili 740 g
18,82 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla [TRS Extra Scharfe Rote Chilis / GROB GEMAHLENE CHILISCHOTEN / Rozdrobnione papryczki chilli ekstra ostre
[TRS Extra Scharfe Rote Chilis / GROB GEMAHLENE CHILISCHOTEN / Rozdrobnione papryczki chilli ekstra ostre
179,80 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,98 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Windmill Sambal Oelek SCHARF Pasta chili 370 g
Windmill Sambal Oelek SCHARF Pasta chili 370 g
43,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
CHILI NITKI 40 g - ROYAL BRAND
CHILI NITKI 40 g - ROYAL BRAND
209,90 zł/1l
20,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
Zdjęcie produktu dla Prymat Chili w płatkach 10g
Prymat Chili w płatkach 10g
424,00 zł/1kg
4,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Jalapenos Enteros ganz - 220 g - La Costena
Jalapenos Enteros ganz - 220 g - La Costena
34,91 zł/1kg
9,85 zł
-22%
7,68 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Papryka chilli Gochugaru 100g - Asia Kitchen
Papryka chilli Gochugaru 100g - Asia Kitchen
62,90 zł/1l
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla TriPack Chili Chipotle, Guajillo i Ancho 100 g
TriPack Chili Chipotle, Guajillo i Ancho 100 g
0,21 zł/1kg
21,14 zł
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla Trinidad Scorpion 10g Ekstremalnie ostra papryczka chili
Trinidad Scorpion 10g Ekstremalnie ostra papryczka chili
499,80 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
Zdjęcie produktu dla Carolina Reaper chilli mielone 10g rekord świata 17
Carolina Reaper chilli mielone 10g rekord świata 17
499,80 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
Zdjęcie produktu dla TriPack Chili Chipotle, Guajillo Chilli Tree 100g
TriPack Chili Chipotle, Guajillo Chilli Tree 100g
400,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: LaProve

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
CHILI NITKI 40 g - ROYAL BRAND
CHILI NITKI 40 g - ROYAL BRAND
20,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
209,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tripack Guajillo Arbol wędzone Chipotle Epazote 20g Mex. Oregano 20g
Tripack Guajillo Arbol wędzone Chipotle Epazote 20g Mex. Oregano 20g
254,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LaProve
1 818,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meksykański zestaw Fiesta & Taco – tortille kukurydziane, sosy El Yucateco Habanero i suszone trio chili
Meksykański zestaw Fiesta & Taco – tortille kukurydziane, sosy El Yucateco Habanero i suszone trio chili
211,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LaProve
211,42 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Proszek Carolina Reaper z 2 200 000 SHU 2,5 g w fosforyzującej czaszce, która świeci w ciemności.
Proszek Carolina Reaper z 2 200 000 SHU 2,5 g w fosforyzującej czaszce, która świeci w ciemności.
172,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LaProve
69 016,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Papryka chilli Gochugaru 500g - Asia Kitchen
Papryka chilli Gochugaru 500g - Asia Kitchen
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Papryka ostra chilli grys - 200g
Papryka ostra chilli grys - 200g
11,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
55,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Papryka ostra chilli grys - 250g
Papryka ostra chilli grys - 250g
14,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
56,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Papryka ostra chilli mielona - 100g
Papryka ostra chilli mielona - 100g
6,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
60,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla TriPack Chilli Chipotle, Pasilla i Ancho Flor 100g
TriPack Chilli Chipotle, Pasilla i Ancho Flor 100g
107,82 zł
Sprzedawca: LaProve
1 078,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chilli Chocolate Habanero (8g) wędzone w fiolce i uchwycie na ośmiornicę PLA (8x6x6cm)
Chilli Chocolate Habanero (8g) wędzone w fiolce i uchwycie na ośmiornicę PLA (8x6x6cm)
105,88 zł
Sprzedawca: LaProve
13 235,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fuchs Foodservice płatki chili kolorowy aromatyczny smak 700g
Fuchs Foodservice płatki chili kolorowy aromatyczny smak 700g
123,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
175,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KKP Sambal Oelek pasta chili 740 g
KKP Sambal Oelek pasta chili 740 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Carolina Reaper chilli mielone 10g rekord świata 17
Carolina Reaper chilli mielone 10g rekord świata 17
24,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
499,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Trinidad Scorpion 10g Ekstremalnie ostra papryczka chili
Trinidad Scorpion 10g Ekstremalnie ostra papryczka chili
24,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
499,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Koreańska czerwona ostra papryka GOCHUGARE do kimchi 500g - GOOD SPICE
Koreańska czerwona ostra papryka GOCHUGARE do kimchi 500g - GOOD SPICE
29,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
59,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kotanyi chilli granulowane i suszone ekstra intensywnie ostre 24g
Kotanyi chilli granulowane i suszone ekstra intensywnie ostre 24g
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
495,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chili czerwone suszone całe 40g  - NGR
Chili czerwone suszone całe 40g - NGR
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
224,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chili piri piri 100g Brat.pl
Chili piri piri 100g Brat.pl
12,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
120,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chili pieprz cayenne 200g Brat.pl
Chili pieprz cayenne 200g Brat.pl
6,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
26,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipotle, mielone i wędzone chili jalapeno, 40 g
Chipotle, mielone i wędzone chili jalapeno, 40 g
17,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
359,80 zł/1l