4,8



Na podstawie 38 opinii
Gisada Titanium woda perfumowana 100ml spray
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
415,32 zł
4 153,20 zł / 1l
+ 108,46 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml6 833,17 zł/1l
409,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Więcej informacji o reklamie
Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray3 659,90 zł/1l
365,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Więcej informacji o reklamie
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Absolu Perfumy, 150 ml3 387,27 zł/1l
508,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Yodeyma Linet Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml1 569,90 zł/1l
156,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Gisada Ambassador Men 100ml edp
3 931,60 zł/1l
393,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Gisada Ambassador Intense Men 100ml edp
3 642,00 zł/1l
377,40 zł
-13,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
364,20 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Gisada Ambassador For Men Woda perfumowana, 50 ml
7 529,40 zł/1l
376,47 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 441,90 zł/1l
444,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 373,50 zł/1l
737,35 zł
Sprzedawca: Sykz

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 500,00 zł/1l
259,78 zł
-9,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
250,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Gisada - Ambassador Women EDP 50ml
5 449,00 zł/1l
272,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Gisada Ambassadora Woda perfumowana, 100 ml
5 623,90 zł/1l
562,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

GIORGIO ARMANI Stronger With You Parfum 100ml
4 389,00 zł/1l
438,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 499,90 zł/1l
149,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Ambassador Intense zestaw woda perfumowana spray 50ml + żel pod prysznic 100ml
2 252,07 zł/1l
337,81 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Rabanne Invictus, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Lawenda, Różowy pieprz, Sól morska, Mirt, Fiołek (liść), Drewno cashmeran, Piżmo, Drzewo sandałowe
2 256,90 zł/1l
337,91 zł
-112,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,69 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Givenchy Gentleman woda perfumowana dla mężczyzn 60 ml
2 954,50 zł/1l
195,62 zł
-18,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
177,27 zł
Sprzedawca: Glampact

Gisada Uomo EDP M 100 ml
3 702,60 zł/1l
370,26 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dior (Christian Dior) Dior Homme Parfum 2025 czyste perfumy dla mężczyzn 75 ml
7 905,33 zł/1l
592,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Gisada Titanium 100ml to siła, precyzja i męskie wyrafinowanie. Ten zapach jest idealny dla mężczyzn, którzy łączą nowoczesny z techniczną elegancją. Dla stylowego wyglądu z charakterystycznym akcentem. Zapach dla współczesnego mężczyzny.
Gisada Titanium 100 ml.
Odkryj Gisada Titanium Eau de Parfum, wibrujący i mocny zapach, który uosabia nowoczesnego, odważnego i wyrafinowanego mężczyznę. Perfumy te otulą Cię aurą korzennej i drzewnej świeżości i pozostawią niezapomniany ślad. Wyobraź sobie podekscytowanie spotkaniem, adrenalinę pokonanego wyzwania, satysfakcję z osobistego zwycięstwa: Gisada Titanium oddaje te intensywne chwile i sublimuje je w wyjątkowe doznania zmysłowe. To więcej niż perfumy, to deklaracja intencji, autoafirmacja.
- Waga
- 0.35 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alkohol, substancje zapachowe, woda, kumaryna, linalol, limonen, alfa-izometylojonon, cynamal, eugenol, cytral, geraniol, alkohol benzylowy, benzoesan benzylu, alkohol cynamonowy, cytronelol, farnesol
- Producent
- Gisada
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 7640164031354
- Waga
- 0.35 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alkohol, substancje zapachowe, woda, kumaryna, linalol, limonen, alfa-izometylojonon, cynamal, eugenol, cytral, geraniol, alkohol benzylowy, benzoesan benzylu, alkohol cynamonowy, cytronelol, farnesol
- Producent
- Gisada
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 7640164031354
Pasuje również do tego

Gisada Ambassador Men 100ml edp
3 931,60 zł/1l
393,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
946,00 zł/1l
94,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
3 275,00 zł/1l
163,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Al Haramain - Detour Noir EDP 100ml
1 105,90 zł/1l
110,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 546,00 zł/1l
154,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 373,50 zł/1l
737,35 zł
Sprzedawca: Sykz

Gisada Ambassadora Woda perfumowana, 100 ml
5 623,90 zł/1l
562,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Gisada Ambassador Intense Men 100ml edp
3 642,00 zł/1l
377,40 zł
-13,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
364,20 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah Waha – woda perfumowana 100 ml
1 682,40 zł/1l
168,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

BUF BOOF® P100 Fotelik samochodowy i-Size R129 40–150 cm, obracany 360°, ISOFIX, ochrona boczna, funkcja leżenia do 165°, BlackJeans
399,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BUF_BOOF

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
544,50 zł/1l
108,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 286,33 zł/1l
205,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 450,50 zł/1l
145,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
3 659,90 zł/1l
365,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 441,90 zł/1l
444,19 zł
Sprzedawca: Sykz

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 499,90 zł/1l
149,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Yorbay Sztuczna choinka 150CM z oświetleniem i białym śniegiem, choinka LED do dekoracji świątecznych
996,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Riiffs Fareed woda perfumowana unisex 100 ml
1 129,90 zł/1l
138,51 zł
-25,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
112,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Cacharel Lou Lou Woda perfumowana, 30ml
2 800,00 zł/1l
84,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Remington S8590, Prostownica, Ciepły, 160 °C, 230 °C, 15 s, Brąz
137,19 zł
Sprzedawca: FANEO

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 111,11 zł/1l
280,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Gisada Titanium woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
7 785,20 zł/1l
389,26 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Prada Luna Rossa Black Woda perfumowana, 100ml
3 490,00 zł/1l
349,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
1 232,76 zł/1l
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
884,50 zł/1l
88,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Habik for Men, Kobiety, 100 ml
830,00 zł/1l
83,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
3%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Długotrwały zapach
Zawartość 0,1 l
Ta woda perfumowana pachnie po prostu fantastycznie. Bardzo trwały zapach przez cały dzień. Nie jest przytłaczający i ma świeżą nutę.
Oceniono dnia 6 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ten zapach ma w sobie coś
Zawartość 0,1 l
Wcześniej miałem tylko Le Male, ten zapach jest równy, jeśli nie lepszy!
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 0,1 l
Bardzo trwały i pyszny zapach, używam go już od 4 miesięcy.
Oceniono dnia 25 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemny zapach
Zawartość 0,05 l
Mój mąż jest zachwycony. Zapach jest przyjemny i nie jest nachalny
Oceniono dnia 16 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło dobrze
Zawartość 0,1 l
wszystko poszło dobrze, towar zgodny z opisem, chętnie skorzystam ponownie
Oceniono dnia 1 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Męski zapach gisada
Zawartość 0,1 l
Jestem zadowolony, świetnie pachnie, jako kobieta lubię też używać męskiego zapachu
Oceniono dnia 9 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładny zapach
Zawartość 0,1 l
Bardzo dobry zapach. Gorąco polecam.
Oceniono dnia 15 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Zawartość 0,1 l
Bardzo dobry zapach. Mojemu mężowi też się spodobał.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
300,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 003,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
653,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
13 065,20 zł/1l

Volare Vanilla Pods 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
145,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 450,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
368,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 371,40 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(95)Liczba wystawionych ocen: 95
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

ETAT LIBRE D'ORANGE You Or Someone Like You EDP 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
256,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 122,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(141)Liczba wystawionych ocen: 141
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Guerlain Vol de Nuit, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, #09810 Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 687,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
56 239,33 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(587)Liczba wystawionych ocen: 587
409,99 zł
Sprzedawca: motivoo
6 833,17 zł/1l