Jeroboam Gozo Ekstrakt perfum, 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
490,27 zł
16 342,33 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Boadicea the Victorious Azrak EDP 100 ml UNISEX11 862,00 zł/1l
1 186,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX8 381,00 zł/1l
838,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Velorum, Unisex, ekstrakt perfum, 100ml22 732,20 zł/1l
2 273,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff " V " Amabile EDP 100 ml UNISEX6 909,00 zł/1l
690,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Amouage Jubilation 40, ekstrakt perfum, 100 ml
17 880,60 zł/1l
1 788,06 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Memoize, Deliciae, ekstrakt perfumowy, unisex, 7,5 ml
11 294,67 zł/1l
84,71 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Houbigant Pivoine Souveraine EDP 100 ml W
5 491,90 zł/1l
549,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Accendis Aclus EDP 100 ml UNISEX
2 198,50 zł/1l
219,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pherostrong - Perfumy Feromonowe J Dla Niego 50 Ml
1 853,80 zł/1l
92,69 zł
Sprzedawca: FEROTRADE

Nasomatto Nudiflorum Ekstrakt perfum, 30 ml
17 259,33 zł/1l
517,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thameen Riviere Ekstrakt perfum, 50 ml
9 500,00 zł/1l
475,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Amoureuse Brecourt dla kobiet 100 ml
267,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Cherigan Adhara Oud Ekstrakt perfum, 15 ml
6 280,00 zł/1l
94,20 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Xerjoff Alexandria II Ekstrakt perfum, 15 ml
97 093,34 zł/1l
1 456,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Byredo Flowerhead EDP 100 ml W
6 698,90 zł/1l
669,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Gritti Preludio Parfém 100 ml UNISEX
4 729,50 zł/1l
472,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Rosendo Mateu Olfactive Expressions 1970 EDP 100 ml UNISEX
607,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Gritti Noctem Arabs Parfém 100 ml UNISEX
4 685,00 zł/1l
468,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nishane Hacivat Ekstrakt perfum, 100 ml
7 270,10 zł/1l
727,01 zł
Sprzedawca: Sykz

Tantrico Laboratorio Olfattivo 100 ml EDP
14 510,00 zł/1l
1 451,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Po raz pierwszy paryska marka Jeroboam zmienia swoje ikoniczne barwy na energetyzujący pomarańczowy kolor, który przywołuje radosne wspomnienia. Gozo to orientalno-kwiatowy zapach emanujący zmysłowymi akordami kwiatów zabarwionymi subtelnymi nutami przypraw na bazie piżma, cennych drzew i nowoczesnego ambroksanu.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: tuberoza, szafran, bergamotka
Nuta serca: cedr, geranium, liście fiołka
Nuta bazy: paczula, białe piżmo, ambroksan
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Jeroboam Gozo Ekstrakt perfum, 30 ml
- Producent
- Jeroboam
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3760156771045
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Jeroboam Gozo Ekstrakt perfum, 30 ml
- Producent
- Jeroboam
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3760156771045
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Riiffs Zenith czyste perfumy unisex 100 ml
1 210,00 zł/1l
121,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Rayhaan Tropical Vibe 100Ml Woda Perfumowana Unisex Perfumy Arabskie
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Parfums de Marly Delina Exclusif Perfumy, 75 ml
15 418,13 zł/1l
1 156,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Parfums de Marly Valaya Exclusif Parfém 75 ml UNISEX
18 546,67 zł/1l
1 391,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Montblanc Signature, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
3 518,20 zł/1l
175,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mugler Angel Eau Croisiere 2020 50ml edt
5 676,00 zł/1l
283,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nusuk Falak woda perfumowana unisex 100 ml
160,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
937,50 zł/1l
93,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
5 625,73 zł/1l
421,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Etat Libre d'Orange The Ghost In The Shell parfémovaná voda unisex 50 ml
6 366,60 zł/1l
318,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

ZarkoPerfume PINK MOLéCULE 090.09 EDP 100 ml UNISEX
3 210,00 zł/1l
321,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nasomatto Narcotic V., 30 ml
18 778,67 zł/1l
563,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

MAISON ALHAMBRA Ébene EDP 90ml
1 611,11 zł/1l
145,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Opulent Dubai, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Grejpfrut, Cytryna, Mango, Drzewo cedrowe, Jaśmin, Fioletowy
899,90 zł/1l
89,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Simone Andreoli Don't Ask Me Permission Intense 100ml woda perfumowana
5 080,00 zł/1l
508,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
![Zdjęcie produktu dla Clean, Reserve - Warm Bawełna [Reserve Blend], Eau De Parfum, Unisex, 50 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/507a4a2cfc16dc00e9ba82d8c4a1f1bb.webp)
Clean, Reserve - Warm Bawełna [Reserve Blend], Eau De Parfum, Unisex, 50 ml
4 525,00 zł/1l
226,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nishane Tuberoza Extrait De Parfume 50ml
11 246,00 zł/1l
562,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Burberry Goddess, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 szt.
4 441,80 zł/1l
444,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Delox Unisex Woda perfumowana, 100 ml
4 982,10 zł/1l
498,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
2 355,78 zł/1l
212,02 zł
Sprzedawca: Sykz
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l