5,0



Na podstawie 2 opinii
Zawartość:
75 ml- 45 ml
- 75 ml
Kenzo, Memori Collection - Soleil Thé Kenzo, Eau De Parfum, Unisex, 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
302,99 zł
4 039,87 zł / 1l
+ 28,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Maison Francis Kurkdjian Oud Eau De Parfum 70 ml (unisex)12 861,14 zł/1l
900,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Safanad EDP 75 ml W15 863,07 zł/1l
1 189,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Tiziana Terenzi Ilba Extrait de Parfum 100 ml UNISEX6 854,60 zł/1l
685,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Castley woda perfumowana dla mężczyzn 125 ml8 116,56 zł/1l
1 014,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Electimuss, Consort Collection - Persephone's Patchouli, Parfum, Unisex, 100 ml
7 316,80 zł/1l
731,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
12 263,00 zł/1l
613,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Riiffs Rose De Soleil woda perfumowana dla kobiet 100 ml
561,50 zł/1l
60,67 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,15 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Afnan Edict Musctique Extrait de Parfum 80 ml UNISEX
4 161,50 zł/1l
332,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Histoires de Parfums Spray 1969 Eau de Parfum
7 400,00 zł/1l
444,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Diptyque Fleur De Peau woda perfumowana unisex 75 ml
11 995,33 zł/1l
899,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Dior J'adore Absolu Eau de Parfum Absolue Spray (75 ml)
12 158,67 zł/1l
911,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Amouage Honour 43 pour Femme Extrait de Parfum 100 ml W
19 262,10 zł/1l
1 926,21 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Electimuss, Eternal Collection - Silvanus, Parfum, Unisex, 100 ml
6 279,90 zł/1l
627,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nabeel Ajoob Eau De Parfum 100ml
124,64 zł/100ml
124,64 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Rose i Marius, L'eau ensoleillée de Rose, EDP, unisex, 30 ml
3 631,00 zł/1l
108,93 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Histoires de Parfums 1828 EDP 120 ml M
4 425,00 zł/1l
531,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Chopard Musk Malaki woda perfumowana unisex 80 ml
4 537,50 zł/1l
363,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Morph Rose J Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
5 254,20 zł/1l
525,42 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Chopard, Rose Malaki, Eau De Parfum, Unisex, 80 ml
2 575,50 zł/1l
206,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Laurent Mazzone, Radikal Jasmine, Extrait De Parfum, Unisex, 100 ml
7 035,50 zł/1l
703,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kenzo, Memori Collection - Soleil Thé Kenzo, Eau De Parfum, Unisex, 75 ml
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, limonene, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna, benzylosalicylan, eugenol, alfa-izometylionon
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3274872433168
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, limonene, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna, benzylosalicylan, eugenol, alfa-izometylionon
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3274872433168
Pasuje również do tego

Annayake Kagari For Her Edp Spray
2 806,30 zł/1l
280,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 397,30 zł/1l
139,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra Monocline 05 Edp 100ml
849,50 zł/1l
84,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
176,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
1 074,30 zł/1l
107,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - La African Drummer EDP 100ml
943,10 zł/1l
94,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Sceptre Malachite EDP 100 ml UNISEX
1 179,30 zł/1l
117,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Peace & Love, Kobiety, 100 ml
1 279,00 zł/1l
127,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Kenzo Flower By Kenzo Essentielle - Woda perfumowana spray 45 ml
6 324,00 zł/1l
284,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan - Mystique Bouquet EDP 80ml
2 456,88 zł/1l
196,55 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Flexot® F-2045 | Walizka 24 cale, rozmiar L, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, bagaż podróżny, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
196,77 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
2 355,78 zł/1l
212,02 zł
Sprzedawca: Sykz

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Duftwelt Creme of Clouds woda perfumowana 100 ml
1 509,90 zł/1l
150,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Dolce & Gabbana Anthology 1 Le Bateleur woda toaletowa spray 100 ml
5 379,00 zł/1l
1 091,00 zł
-553,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
537,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Felce Azzurra Spray do prasowania 750 ml
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

French Avenue Jasmere 2026 – nowy zapach, 100 ml ekstraktu perfumowego – NOWOŚĆ
189,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Gucci Bloom Profumo Di Fiori Woda perfumowana, 50ml
4 081,00 zł/1l
204,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ePubIsland

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dziękuję
Zawartość 0,045 l
Super zapach
Oceniono dnia 27 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,045 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Bestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżki

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
960,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 602,30 zł/1l