5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Versace Dylan Purple Pour Femme Zestaw Woda perfumowana, 100 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
412,50 zł
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Zestawy perfumowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Versace Bright Crystal Zestaw Woda toaletowa, 90 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka6 282,33 zł/1l
565,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Hugo Boss Bottled Zestaw Woda perfumowana 100ml + Woda perfumowana 10ml + Żel pod prysznic 100ml5 306,30 zł/1l
530,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Versace Dylan Turquoise Pour Femme Woda toaletowa, 50 ml + Żel pod prysznic, 50 ml + Żel do ciała 50 ml2 765,27 zł/1l
414,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Versace Crystal Noir Zestaw Woda toaletowa 50 ml + żel pod prysznic 50 ml + balsam do ciała 50 ml8 678,00 zł/1l
433,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Versace Dylan Purple Eau De Parfum Spray 100ml Zestaw 4 artykułów
5 476,00 zł/1l
547,60 zł
Sprzedawca: somnia24

Versace damskie Dylan Lila SET1
6 640,00 zł/1l
332,00 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Versace Bright Crystal Woda toaletowa, 90 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + torba kosmetyczna
1 781,86 zł/1l
516,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

The One Woman zestaw woda perfumowana spray 75ml + balsam do ciała 50ml + woda perfumowana spray 10ml
91 590,00 zł/1l
317,62 zł
-42,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
274,77 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Versace Dylan Turquoise Pour Femme Zestaw Woda toaletowa, 100 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Żel do ciała, 100 ml + Kosmetyczka
3 244,30 zł/1l
324,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace Pour Femme Dylan Purple EDP 30 ml + BL 50 ml W
803,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Versace Dylan Torquoise woda toaletowa spray 100ml zestaw 4 szt
4 766,70 zł/1l
476,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Dylan Purple Pour Femme zestaw woda perfumowana spray 50ml + żel pod prysznic 50ml + balsam do ciała 50ml
2 542,40 zł/1l
381,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Versace Pour Homme Dylan Blue Zestaw Woda toaletowa, 100 ml + Woda toaletowa, 10 ml + Kosmetyczka
3 476,20 zł/1l
347,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Versace Dylan Blue Pour Femme Zestaw Woda perfumowana, 100 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka
4 650,20 zł/1l
465,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

DYLAN PURPLE ETUI 4 Stü ck
108 689,99 zł/1l
434,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Versace Man Eau Fraîche EDT 100 ml + EDT MINI 10 ml + kosmetyczka M
3 980,09 zł/1l
437,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Paco Rabanne Miniature Gift Set Lady Million Woda perfumowana 5 ml + Olympea Woda perfumowana 6 ml + Fame Woda perfumowana 4 ml + Fame Perfumy, 4 ml
231,78 zł
Sprzedawca: MANADA

Versace Man Eau Fraiche Woda toaletowa, 100 ml + Woda toaletowa, 10 ml + Kosmetyczka
3 188,10 zł/1l
318,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace Dylan Blue Pour Femme Zestaw wody perfumowanej 100 ml + 100 ml żel pod prysznic + 100 ml balsam do ciała + torba
4 903,30 zł/1l
490,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Versace Eros Pour Femme Zestaw Woda perfumowana, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Kosmetyczka
99 160,00 zł/1l
426,86 zł
-30,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
396,64 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zestaw upominkowy zawiera: /wodę perfumowaną 100ml, żel pod prysznic i do kąpieli 100ml, balsam do ciała 100ml oraz kosmetyczkę.
Zapach: /Dylan Purple to kwiatowo-owocowa kompozycja zapachowa wydana w 2022 roku. Elegancki zapach dedykowany niezależnym kobietom.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: gruszka, gorzka pomarańcza, bergamotka
Nuta serca: mahoniowiec, pomarose, frezja
Nuta bazy: drewno belambra, molekuła sylkolide, iso e super, cedr virginia, ambroksan
Zestaw upominkowy EDP dla kobiet
gruszka, gorzka pomarańcza, bergamotka
mahoń, frezja, cząsteczka pomarozy
ambroksan, iso e super, sylcolide, makijaż drzewny, cedr wirginijski
Edp Spray 100ml/Balsam do ciała 100ml/Żel pod prysznic 100ml/Torebka Versace Dylan Purple Pour Femme Zestaw upominkowy
Versace Pour Femme Dylan Purple Eau De Parfum Spray 100ml Zestaw 4 szt
- Model
- Dylan Purple Pour Femme
- Waga
- 0.35 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Versace Dylan Purple Pour Femme Zestaw Woda perfumowana, 100 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 8011003893423
- Model
- Dylan Purple Pour Femme
- Waga
- 0.35 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Versace Dylan Purple Pour Femme Zestaw Woda perfumowana, 100 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 8011003893423
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Versace Dylan Purple Pour Femme edp 100ml
2 969,00 zł/1l
296,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FURNICA - MIKEL - Komoda / kredens z 3 szufladami i 1 drzwiczkami - szary antracyt / dąb Wotan wys. 75cm szer. 80cm gł. 35cm
383,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Furnica

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
9 573,68 zł
-7 103,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 469,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dealsupply

Buty kąpielowe damskie Buty pływackie Neoprenowe buty wodne Buty wodne Buty surfingowe 37 Czarno-turkusowe
54,88 zł
-39%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,95 zł
Sprzedawca: ABA-Grupa

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 145,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Versace Dylan Purple Eau De Parfum Spray 100ml Zestaw 4 artykułów
5 476,00 zł/1l
547,60 zł
Sprzedawca: somnia24

The One Woman zestaw woda perfumowana spray 75ml + balsam do ciała 50ml + woda perfumowana spray 10ml
91 590,00 zł/1l
317,62 zł
-42,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
274,77 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Versace damskie Dylan Lila SET1
6 640,00 zł/1l
332,00 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Szafka łazienkowa SoBuy – wysoka szafka do małych łazienek z regulowanymi półkami; wąska szafka łazienkowa nad umywalkę, oszczędzająca miejsce, kolor biały, model BZR34-II-W
309,95 zł
-9,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
300,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Płyn do prania koloru Perwoll Color Renew 3,96 L
12,62 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Versace Bright Crystal Zestaw Woda toaletowa, 90 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka
6 282,33 zł/1l
565,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Gucci Guilty Pour Homme, Mężczyźni, 50 ml, Spray, ALCOHOL DENAT, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO...
3 630,00 zł/1l
181,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lionelo Kori rowerek trójkołowy z drążkiem do pchania dla dzieci od 1,5 do 5 lat obrotowe siedzisko magnezowa rama bezobsługowe gumowe koła wolne koło zdejmowany daszek
764,62 zł
-63,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
701,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
![Zdjęcie produktu dla [en.casa] Maty na schody zestaw 15 mat na schody 65 x 24 cm prostokątny dywanik na schody ochraniacz na schody samoprzylepny dywanik na schody beżowy](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/e2915f1023348dfbb278521f82201528.webp)
[en.casa] Maty na schody zestaw 15 mat na schody 65 x 24 cm prostokątny dywanik na schody ochraniacz na schody samoprzylepny dywanik na schody beżowy
189,79 zł
-4,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
185,27 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: premiumxl

LEADZM, elektryczny samochodzik dla dzieci, model Mercedes-Benz CLS 350, elektryczny samochodzik dla dzieci z pilotem, 12V, wymiary: 90 x 60 x 40 cm, kolor: różowy
532,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Paco Rabanne 1 Million Woda toaletowa, 100 ml + Woda toaletowa, 20 ml
3 070,83 zł/1l
368,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

DELVANT CONSE Bateria wannowa prysznicowa, jednouchwytowa bateria do wanny i prysznica, kran do wanny, ścienna, armatura łazienkowa, chrom
65,00 zł
Sprzedawca: Livoyn

Mydło W Płynie Tesori D'oriente Ayurveda 300 Ml
42,73 zł/1l
13,17 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,11 zł/1kg
58,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Bomann Kombi SBS, Wolnostojący, Typ amerykański, Czarny, Dotyk, LED, Na drzwiach
2 259,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Ekspres do kawy De'Longhi z Cappuccinatore Nespresso Lattissima One EN510.W 19 bar biały
809,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Łóżko tapicerowane Flieks 140x200cm z funkcją ładowania (USB i Type-C), podwójne łóżko młodzieżowe z Led, łóżko z pojemnikiem na pościel, lniane, szare
1 610,36 zł
-88,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 522,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

BEASTCOM Q3 Essential Gaming, kompletny zestaw PC, AMD Ryzen 5 4X 4,20 GHz, 8 wątków, 11-rdzeniowy układ graficzny 4K Vega, 16 GB RAM, 512 GB SSD, monitor LED 24", klawiatura, mysz, podkładka pod mysz, WiFi, Windows 11 Pro
2 322,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BEASTCOM

Zrębki dekoracyjne dekoracyjna kora szara 50l
1,16 zł/1l
57,89 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Canon PG-545, Standardowa wydajność, Czarny, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt., 180 stron(y), Jednopak
93,00 zł
Sprzedawca: Warehouse
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wartościowy zestaw upominkowy
Chciałem kupić taki zestaw, ale na innych stronach był droższy. Dlatego wybrałem najtańszą opcję na jednej z niezawodnych platform handlowych. Zamówienie dotarło szybko. Jestem zadowolona, ponieważ zestaw zawiera więcej perfum + balsam do ciała i żel pod prysznic.
Oceniono dnia 22 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Frederic Malle Promise – perfumy w sprayu (100 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 359,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
13 593,70 zł/1l

Courreges Le Messager Woda perfumowana, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
147,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 920,00 zł/1l

Donna Karan DKNY Be Delicious Zestaw Woda perfumowana, 30 ml + Balsam do ciała, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
141,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 416,50 zł/1l

Woda toaletowa Armani Privé Thé Yulong



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
983,12 zł
Sprzedawca: Parfumart
9 831,20 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Woda perfumowana, 80 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Woda perfumowana, 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 135,42 zł
Sprzedawca: VogueVista
14 192,75 zł/1l

Burberry Goddess, Kobiety, Woda perfumowana, 50 ml, Spray, 2 szt., EAU DE PARFUM: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, PROPYLENE GLYCOL, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL...
576,11 zł
Sprzedawca: Parfumart

Hermès Terre D'Hermès Eau Givrée EDP plnitelný 100 ml + EDP MINI 12,5 ml + SG 80 ml M
1 056,99 zł
Sprzedawca: VogueVista
10 569,90 zł/1l

Woda perfumowana spray 80ml/balsam do ciała 100ml Paco Rabanne Lady Million Giftset
618,21 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 434,50 zł/1l

Paco Rabanne Invictus Platinum woda perfumowana 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
373,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 460,20 zł/1l

Woda perfumowana w sprayu 50ml/balsam do ciała 75ml Burberry Her Giftset
449,44 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 988,80 zł/1l

Carolina Herrera 212 Women Heroes Forever Young Zestaw upominkowy dla kobiet Zestaw I. 80 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
579,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 247,13 zł/1l

Zestaw Paco Rabanne 1 Million EDT 100 ml + SG 100 ml
521,79 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 217,90 zł/1l

Thierry Mugler - Alien Goddess - Dla kobiet, 60 ml
548,04 zł
Sprzedawca: Parfumart
182 680,00 zł/1l

Versace Bright Crystal Zestaw Woda toaletowa, 90 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
565,41 zł
Sprzedawca: Parfumart
6 282,33 zł/1l

Gucci Guilty Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml + Balsam do ciała, 50 ml
467,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 675,10 zł/1l

Hugo Boss Bottled Zestaw Woda perfumowana 100ml + Woda perfumowana 10ml + Żel pod prysznic 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
530,63 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 306,30 zł/1l

Woda perfumowana spray 50ml/balsam do ciała 75ml Paco Rabanne Lady Million Giftset



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
478,74 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 829,92 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl, Damski, Woda perfumowana, 50 ml, 100 ml, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE,..., AQUA (WATER), CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN,...
509,60 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 397,33 zł/1l

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme Zestaw Woda toaletowa 100 ml + żel pod prysznic 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
441,08 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 940,53 zł/1l

Eight & Bob Guèthary Extrait de Parfum 50ml W
1 003,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
20 064,20 zł/1l