5,0



Na podstawie 1 opinii
Versace Yellow Diamond EDT 50 ml + SG 50 ml + BL 50 ml W
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
228,02 zł
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
8h 12m 09s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Zestawy perfumowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Versace Bright Crystal Zestaw Woda toaletowa, 90 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka6 282,33 zł/1l
565,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Jean Paul Gaultier Le Male EDT 125 ml + SG 75 ml M678,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Acqua Di Parma Koffer 100Ml3 819,33 zł/1l
572,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Zestaw Paco Rabanne 1 Million EDT 100 ml + SG 100 ml5 217,90 zł/1l
521,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Versace Yellow Diamond EDT 50 ml + SG 50 ml + BL 50 ml W
4 883,40 zł/1l
244,17 zł
Sprzedawca: VISO

Versace Yellow Diamond woda toaletowa spray 90ml zestaw 4 artykułów
4 405,67 zł/1l
396,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Versace Pour Homme Dylan Blue Zestaw Woda toaletowa, 100 ml + Woda toaletowa, 10 ml + Kosmetyczka
3 363,30 zł/1l
336,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Versace Eros dárková sada pro muže toaletní voda 100 ml + toaletní voda 10 ml + kosmetická taštička
4 164,90 zł/1l
416,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Versace Dylan Purple Pour Femme Zestaw Woda perfumowana, 100 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka
6 102,50 zł/1l
610,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Versace Gelber Diamant Edt Spray 90 Ml Zestawy
5 017,33 zł/1l
451,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Versace Bright Crystal EDT 50 ml + SG 50 ml + BL 50 ml W
2 050,93 zł/1l
307,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Versace Bright Crystal Woda toaletowa, 90 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + torba kosmetyczna
1 721,62 zł/1l
499,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Versace Eros EDT 30 ml + SG 50 ml M
266,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP 50 ml + SG 50 ml + BL 50 ml W
2 040,40 zł/1l
306,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Versace Man Eau Fraîche EDT 50 ml + ASB 50 ml + SG 50 ml M
193,90 zł
Sprzedawca: VISO

Versace Pour Femme Dylan Purple EDP 50 ml + SG 50 ml + BL 50 ml W
434,91 zł
Sprzedawca: BeautyShop

Versace Geschenkset 30ml Yellow Diamond EDT + 30ml Bright Crystal EDT
9 850,00 zł/1l
295,50 zł
Sprzedawca: VISO

Boss The Scent For Her EDP 50 ml + BL 75 ml W
279,03 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Boss Bottled EDT 100 ml + DST 75 ml + SG 100 ml M
102 800,00 zł/1l
308,40 zł
Sprzedawca: Parfumtoi
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zestaw upominkowy dla kobiet EDT
neroli, bergamotka, cytryna, gruszka
kwiat pomarańczy, lilia wodna, frezja, mimoza
piżmo, drewno gwajakowe, bursztyn
- Waga
- 0.802 kg
- Składniki
- EDT: Alkohol denat., perfumy, woda, limonene, etyloheksyl metoksycynamat, linalol, α-izometylojonon, hydroksycytronelol, etyloheksyl salicylowy, butyloksydibenzoilometan, benzylowy salicylowy, cytronelol, heksyl cynamal, geraniol, cytral, CI 19140 (żółty 5), CI 17200 (czerwony 33). Balsam: Woda, oktyldodekanol, gliceryna, perfumy, glceryl stearynian, oleil erukat, dikaprylowy eter, poliakrylan sodu, fenoksietanol, cetareth-20, polidecen wodorowany, betaina, cetareth-12, guma ksantanowa, palmitynian cetylu, alkohol cetylowy, limonene, alantoina, octan tokoferylu, disod EDTA, etyloheksylogliceryna, α-izometylojonon, PPG-5-laureth-5, cytronelol, linalol, heksyl cynamal, benzylowy salicylowy, hydroksycytronelol, geraniol, cytral. Żel: Woda, laureth-7 siarczan sodu, perfumy, kokobetaina, PEG-7 glicerylokokoat, gliceryna, PEG-120 metylozy glukozy dioleinian, PEG-200 uwodorniony palmitynian gliceryny, fenoksietanol, betaina, limonene, alantoina, disod EDTA, etyloheksylogliceryna, α-izometylojonon, cytronelol, linalol, heksyl cynamal, kwas cytrynowy, benzylowy salicylowy, hydroksycytronelol, geraniol, etyloheksyl metoksycynamat, butyloksydibenzoilometan, etyloheksyl salicylowy, CI 19140 (żółty 5)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8011003893270
- Waga
- 0.802 kg
- Składniki
- EDT: Alkohol denat., perfumy, woda, limonene, etyloheksyl metoksycynamat, linalol, α-izometylojonon, hydroksycytronelol, etyloheksyl salicylowy, butyloksydibenzoilometan, benzylowy salicylowy, cytronelol, heksyl cynamal, geraniol, cytral, CI 19140 (żółty 5), CI 17200 (czerwony 33). Balsam: Woda, oktyldodekanol, gliceryna, perfumy, glceryl stearynian, oleil erukat, dikaprylowy eter, poliakrylan sodu, fenoksietanol, cetareth-20, polidecen wodorowany, betaina, cetareth-12, guma ksantanowa, palmitynian cetylu, alkohol cetylowy, limonene, alantoina, octan tokoferylu, disod EDTA, etyloheksylogliceryna, α-izometylojonon, PPG-5-laureth-5, cytronelol, linalol, heksyl cynamal, benzylowy salicylowy, hydroksycytronelol, geraniol, cytral. Żel: Woda, laureth-7 siarczan sodu, perfumy, kokobetaina, PEG-7 glicerylokokoat, gliceryna, PEG-120 metylozy glukozy dioleinian, PEG-200 uwodorniony palmitynian gliceryny, fenoksietanol, betaina, limonene, alantoina, disod EDTA, etyloheksylogliceryna, α-izometylojonon, cytronelol, linalol, heksyl cynamal, kwas cytrynowy, benzylowy salicylowy, hydroksycytronelol, geraniol, etyloheksyl metoksycynamat, butyloksydibenzoilometan, etyloheksyl salicylowy, CI 19140 (żółty 5)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8011003893270
Pasuje również do tego

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Versace - Yellow Diamond EDT 200ml
1 644,50 zł/1l
328,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Versace Yellow Diamond EDT 50 ml + SG 50 ml + BL 50 ml W
4 883,40 zł/1l
244,17 zł
Sprzedawca: VISO

Versace Yellow Diamond Intense Woda perfumowana, 50ml
4 522,00 zł/1l
236,15 zł
-10,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
226,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Versace Dylan Turquoise Pour Femme Zestaw Woda toaletowa, 100 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Żel do ciała, 100 ml + Kosmetyczka
3 243,00 zł/1l
324,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace Exclusive Travel Retail Zestaw Bright Crystal Woda toaletowa, 30 ml + Bright Crystal Absolu Woda perfumowana, 30 ml
5 703,33 zł/1l
342,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Estée Lauder Beautiful Magnolia woda perfumowana spray 30 ml
9 642,67 zł/1l
289,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

TRUSSARDI 1911 donna woda perfumowana 50 ml
3 576,60 zł/1l
178,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
2 611,00 zł/1l
130,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Marina de Bourbon Classique, woda perfumowana, pojemność 100 ml
1 918,10 zł/1l
191,81 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
2 407,00 zł/1l
96,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Versace Yellow Diamond Woda toaletowa, 90ml
2 676,67 zł/1l
240,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Versace Dylan Turquoise Pour Femme Zestaw Woda toaletowa, 100 ml + Żel do ciała, 100 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Miniatura wody toaletowej, 5 ml
64 424,00 zł/1l
322,12 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Versace Yellow Diamond woman 90mlWoda toaletowa Natural Spray
3 215,56 zł/1l
289,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Yellow Diamond Intense Woda perfumowana, 30ml
5 880,00 zł/1l
176,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Versace Bright Crystal Zestaw Woda toaletowa, 90 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka
6 282,33 zł/1l
565,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Versace Dylan Purple Pour Femme Zestaw Woda perfumowana, 100 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka
6 102,50 zł/1l
610,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Paco Rabanne Miniature Gift Set Lady Million Woda perfumowana 5 ml + Olympea Woda perfumowana 6 ml + Fame Woda perfumowana 4 ml + Fame Perfumy, 4 ml
12 198,95 zł/1l
231,78 zł
Sprzedawca: MANADA

Versace Bright Crystal Woda toaletowa, 90 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + torba kosmetyczna
1 721,62 zł/1l
499,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
1 924,95 zł/1l
384,99 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Versace Dylan Blue Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml Zestaw 4 szt
5 627,80 zł/1l
562,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Armani Privé Thé Yulong



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
983,12 zł
Sprzedawca: Parfumart
9 831,20 zł/1l

Courreges Le Messager Woda perfumowana, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
147,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 918,00 zł/1l

FM Federico Mahora Utique Gold Perfumy Unisex - 100ml
562,41 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 624,10 zł/1l

Burberry Goddess, Kobiety, Woda perfumowana, 50 ml, Spray, 2 szt., EAU DE PARFUM: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, PROPYLENE GLYCOL, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL...
576,11 zł
Sprzedawca: Parfumart

Paco Rabanne Lady Million Woda perfumowana, 80 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Woda perfumowana, 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 135,42 zł
Sprzedawca: VogueVista
14 192,75 zł/1l

Hermès Terre D'Hermès Eau Givrée EDP plnitelný 100 ml + EDP MINI 12,5 ml + SG 80 ml M
1 056,99 zł
Sprzedawca: VogueVista
10 569,90 zł/1l

Woda perfumowana spray 80ml/balsam do ciała 100ml Paco Rabanne Lady Million Giftset
618,21 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 434,50 zł/1l

Woda perfumowana w sprayu 50ml/balsam do ciała 75ml Burberry Her Giftset
449,44 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 988,80 zł/1l

Zestawy Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 Ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
564,70 zł
Sprzedawca: pttonline
5 647,00 zł/1l

Moschino Cheap & Chic I Love Love Giftset Edt Spray 30ml/Balsam do ciała 50ml 80 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
324,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Carolina Herrera 212 Women Heroes Forever Young Zestaw upominkowy dla kobiet Zestaw I. 80 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
579,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 247,13 zł/1l

Versace Bright Crystal Zestaw Woda toaletowa, 90 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + Kosmetyczka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
565,41 zł
Sprzedawca: Parfumart
6 282,33 zł/1l

Zestaw Paco Rabanne 1 Million EDT 100 ml + SG 100 ml
521,79 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 217,90 zł/1l

Gucci Guilty Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml + Balsam do ciała, 50 ml
467,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 675,10 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl, Damski, Woda perfumowana, 50 ml, 100 ml, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE,..., AQUA (WATER), CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN,...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
509,60 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 397,33 zł/1l

Woda perfumowana spray 50ml/balsam do ciała 75ml Paco Rabanne Lady Million Giftset



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
478,74 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 829,92 zł/1l

Hugo Boss Bottled Zestaw Woda perfumowana 100ml + Woda perfumowana 10ml + Żel pod prysznic 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
530,63 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 306,30 zł/1l

Thierry Mugler - Alien Goddess - Dla kobiet, 60 ml
548,04 zł
Sprzedawca: Parfumart
182 680,00 zł/1l

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme Zestaw Woda toaletowa 100 ml + żel pod prysznic 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
441,08 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 940,53 zł/1l

Eight & Bob Guèthary Extrait de Parfum 50ml W
1 002,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
20 056,40 zł/1l