4,7



Na podstawie 7 opinii
French Avenue Irida czyste perfumy dla kobiet 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
167,61 zł
1 676,10 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nishane Tuberóza X czyste perfumy unisex 100 ml7 641,00 zł/1l
764,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Hermes Terre D'Hermes - Refill czyste perfumy dla mężczyzn 125 ml3 639,12 zł/1l
454,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
French Avenue Teas Me Aromatix czyste perfumy unisex 100 ml1 589,00 zł/1l
158,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Aether czyste perfumy unisex 100 ml
1 676,10 zł/1l
167,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FRENCH AVENUE Chaos Extrait de Parfum 100ml
1 274,50 zł/1l
127,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

FRENCH AVENUE Vulcan Baie EDP 100ml
700,00 zł/1l
70,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

French Avenue Muse czyste perfumy dla kobiet 80 ml
2 490,63 zł/1l
213,17 zł
-13,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
199,25 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

French Avenue Éclair Affair EDP 100 ml UNISEX
1 099,90 zł/1l
109,99 zł
Sprzedawca: Indizio

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

French Avenue Azzure Oud 100ml EDP
156,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

French Avenue Sweet Paradise woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 304,50 zł/1l
130,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Pinnace EDP 100 ml W
1 330,00 zł/1l
133,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

French Avenue Royal Blend Nero EDP 100ml
1 138,50 zł/1l
113,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
French Avenue IRIDA Extrait | Women | 100ml
Zapach "Fragrance World Irida Extrait" rozpoczyna się świeżymi nutami wiśni i imbiru, po których następuje eleganckie serce jaśminu. W bazie rozwijają się ciepłe akordy ambry, różowego pieprzu i piżma. Ta harmonijna kompozycja łączy w sobie nuty owocowe, korzenne i kwiatowe, tworząc uwodzicielski i niezapomniany zapach.
Nuty głowy: Wiśnia, imbir
Nuty serca: Jaśmin
Nuty bazy: Ambra, różowy pieprz, piżmo
Czyste perfumy marki French Avenue została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Perfumy Pure od marki zostały stworzone wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
- Waga
- 0.6 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- French Avenue
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6290360376592
- Numer producenta
- 2061620
- Waga
- 0.6 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- French Avenue
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6290360376592
- Numer producenta
- 2061620
Pasuje również do tego

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

French Avenue Aether czyste perfumy unisex 100 ml
1 676,10 zł/1l
167,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
1 038,90 zł/1l
103,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Obsidian czyste perfumy unisex 100 ml
1 670,50 zł/1l
167,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 649,90 zł/1l
164,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
970,50 zł/1l
97,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Art Of Universe, Kobiety, 100 ml
1 386,90 zł/1l
138,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf Delights Yum Yum Edp 100ml
1 243,00 zł/1l
124,30 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 250,00 zł/1l
125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
1 074,30 zł/1l
107,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Khadlaj Onyx Gold, woda perfumowana, pojemność 100 ml
1 204,30 zł/1l
120,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Khadlaj Cream Velvet czyste perfumy dla kobiet 100 ml
1 252,70 zł/1l
125,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Lattafa Pride Eternal Vanille woda perfumowana unisex 100 ml
1 596,30 zł/1l
159,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Ahmed Al Maghribi Laathani Extrait de Parfum 80 ml (unisex)
3 236,00 zł/1l
258,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Atlas Woda perfumowana dla mężczyzn 55 ml
1 176,50 zł/1l
117,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Khadlaj Shiyaaka Silver EDP 100 ml M
539,30 zł/1l
56,83 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 71% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
71%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 29% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
29%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie
Jestem bardzo zadowolony, to prawdziwa wiśnia, pięknie pachnie
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pachnie dobrze, niezbyt intensywnie.
Opakowanie jest najlepsze, świetnie nadaje się na prezent.
Oceniono dnia 12 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
XXX
Dostawa była szybka, zapach jest delikatny, czysty, przyjemny, nie nachalny, jestem bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 25 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 202,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 027,90 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
538,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 985,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 893,70 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 018,80 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 090,20 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 844,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 387,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 023,20 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 009,40 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 739,90 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,16 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 722,13 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 427,10 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE