5,0



Na podstawie 1 opinii
Rock Princess - mgiełka do ciała, 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
32,11 zł
128,44 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Eau de Soin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rituals The Ritual of Ayurveda Mgiełka do włosów i ciała 50 ml2 549,40 zł/1l
127,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml364,68 zł/1l
91,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Miss So – spray do ciała – Love Potion 140 ml892,79 zł/1l
124,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Miss So - Spray do ciała - Dolce Vita 140 ml892,79 zł/1l
124,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Victoria's Secret Frostmelt Mgiełka do ciała, 250 ml
378,17 zł/1kg
113,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Aquolina Pink Sugar Mgiełka do ciała, 236 ml
207,88 zł/1l
49,06 zł
Sprzedawca: MANADA

FCUK Her Mgiełka do ciała, 250 ml
22,13 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lowkey Fragrance, spray do ciała, 100 ml
490,80 zł/1l
49,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Aveda 18084986745, 100 ml, Ciało
1 736,30 zł/1l
173,63 zł
Sprzedawca: MANADA

LOVELY Kö mgiełka do ciała 250 ml
292,36 zł/1l
73,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Pink Sugar spray do ciała dla kobiet 236 - Aquolina
195,59 zł/1l
46,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bruno Banani Woman Mgiełka Do Ciała 250ml
118,16 zł/1l
31,09 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,54 zł
Sprzedawca: MANADA

Britney Spears Fantasy Mgiełka do ciała, 236ml
172,20 zł/1l
40,64 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Linn Young Shoewtime Blue Mgiełka do ciała, 250 ml
137,64 zł/1l
34,41 zł
Sprzedawca: MANADA

So – spray do ciała – Oud Vanilla 150 ml
413,07 zł/1l
61,96 zł
Sprzedawca: CosmeChicFr

Juliette Has a Gun Not A mgiełka do włosów i ciała 75ml
3 015,47 zł/1l
226,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Lazell Fruit in Love Mgiełka do ciała, 200ml
12,87 zł/100ml
25,73 zł
Sprzedawca: Katomix

Whatever It Takes Pink Mgiełka Do Ciała 240ml
85,63 zł/1l
20,55 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Madonna Blossom Mgiełka do ciała, 100 ml
12,94 zł/100ml
12,94 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Bruno Banani Woman perfumowana mgiełka do ciała, 250ml
107,28 zł/1l
26,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Rock Princess to zapach, który łączy kobiecość z nieokiełznaną energią. Ta mgiełka do ciała to celebracja pewności siebie i wolności, dla kobiet, które wiedzą, jak żyć w pełni i z sercem. Orzeźwiający i zmysłowy zapach rozpoczyna się delikatną brzoskwinią, ylang-ylang i konwalią, które wywołują świeże i delikatne uczucia. W sercu znajduje się połączenie róży damasceńskiej, drzewa sandałowego i kwitnącego nocą jaśminu, które dodają zapachowi głębi i wyrafinowania. Na koniec zapach uwalnia się w ciepłej i odurzającej bazie bursztynu, piżma i wanilii, która pozostaje na skórze jak niezapomniany odcisk. Rock Princess to zapach dla kobiety, która nie boi się być autentyczna i która cieszy się każdą chwilą życia z pociągającą lekkością i pasją.
- Model
- Rock Princess
- Waga
- 0.255 kg
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., WODA, SUBSTANCJA ZAPACHOWA, LINALOL, CYTRONELLOL, ALFA-IZOMETYLIONON, LIMONEN, HYDROKSYCYTRONELLAL, GERANIOL, KUMARYNA.
- Producent
- Vera Wang
- Grupy docelowe
- KobietyKobiety
- EAN
- 3616304248764
- Model
- Rock Princess
- Waga
- 0.255 kg
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., WODA, SUBSTANCJA ZAPACHOWA, LINALOL, CYTRONELLOL, ALFA-IZOMETYLIONON, LIMONEN, HYDROKSYCYTRONELLAL, GERANIOL, KUMARYNA.
- Producent
- Vera Wang
- Grupy docelowe
- KobietyKobiety
- EAN
- 3616304248764
Pasuje również do tego

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Kobiety, Wanilia, Stany Zjednoczone, 1 szt.
303,60 zł/1l
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Mgiełka do włosów i ciała
971,11 zł/1l
87,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

DKNY Energizing Woman spray do ciała dla kobiet 250 ml
212,40 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml
835,93 zł/1l
125,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Ariana Grande - Thank U Next 2.0 Body Spray 236ml
224,41 zł/1l
52,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Britney Spears Curious Mgiełka do ciała, 236 ml
165,68 zł/1l
39,10 zł
Sprzedawca: Tersorte

Armaf Desert Night woda perfumowana unisex 100 ml
1 457,30 zł/1l
157,80 zł
-12,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
145,73 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nuxe Sun Eau Délicieuse Parfumante tělový sprej 100 ml W
1 042,60 zł/1l
104,26 zł
Sprzedawca: VISO

13 Women woda perfumowana spray 100ml
400,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: BeautyOK

Reebok Body Mgielka Glow, 250 ml
87,32 zł/1l
22,46 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,83 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Guess Guess 1981 Dla Kobiet Spray Do Ciała 250ml
180,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

TESORI d'Oriente Muschio Bianco Spray do ciała 200 ml
98,75 zł/1l
19,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Giorgio Beverly Hills - Giorgio Body Spray 236ml
284,41 zł/1l
67,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Adidas Vibes Woman Happy Feels, spray do włosów i do ciała, 236 ml
286,27 zł/1l
67,56 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
74,73 zł/1l
11,21 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Rituals The Ritual of Karma 8719134152562, 50 ml, Skóra wrażliwa, Kwiat lotosu, Biała herbata, Alkohol, 1 szt.
100,09 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Caudalie eau vigne eau fraiche 50ml
2 438,60 zł/1l
121,93 zł
Sprzedawca: VISO

Playboy, Daydreaming, Mgiełka do Ciała, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
17,23 zł/100ml
43,08 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mercedes-Benz Dezodorant, 200 ml
265,50 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clean, Reserve – Sparkling Sugar, woda perfumowana, unisex, 1,5 ml *buteleczka
2 160,00 zł/1l
3,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Spray do ciała Hackett London Bespoke 150 ml
264,00 zł/1l
39,60 zł
Sprzedawca: Scentist

Givenchy – Pi – Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
3 141,20 zł/1l
314,12 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Dax Sun Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała Bora Bora, 15ml
2 336,67 zł/1l
35,05 zł
Sprzedawca: Katomix

TOM FORD Oud Wood All Over Body Spray, 150 ml, Orzeźwiający, Kobiety, Uniwersalne, Kardamon, Palisander, Pieprz, Drzewo sandałowe, Wetiwer
1 659,00 zł/1l
248,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alyssa Ashley Green Tea Essence Olejek perfumowany 7,5 ml W
2 601,33 zł/1l
19,51 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Khadlaj Alf Wardaat Olejek perfumowany dla kobiet 30 ml
2 262,67 zł/1l
67,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cristiano Ronaldo CR7 Play it Cool Dezodorant, 150 ml
179,95 zł/1kg
35,99 zł
Sprzedawca: Tersorte
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jeszcze nie wypróbowałem
Nie uległo uszkodzeniu podczas transportu.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Tom Ford Vanilla Sex All Over Body Spray (150 ml)
415,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,73 zł/1l

TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Spray, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Zjednoczone Królestwo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
317,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 118,53 zł/1l

Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
377,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 517,93 zł/1l

Rituals The Ritual of Ayurveda Mgiełka do włosów i ciała 50 ml
127,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 549,40 zł/1l

Aquarius Cosmetic Aqc Fragrances Mgieka do ciaa Amber Touch 200ml
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
75,96 zł/1l

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
92,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
369,40 zł/1l

Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
92,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
370,88 zł/1l

Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
91,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
364,68 zł/1l

Spray do ciała Sunny Fragrance, pojemność 100 ml
49,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
490,80 zł/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
88,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
352,20 zł/1l

Christina Aguilera By Night spray do ciała dla kobiet 236 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
243,86 zł/1l

Nuxe - Body Care Reve De The Fragrant Water 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 209,90 zł/1l

Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
125,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
835,93 zł/1l

Nuxe Spray Nuxe Mgiełka do włosów i skóry Sunset Bliss 100ml
110,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 102,90 zł/1l

Glow By So – mgiełka zapachowa z połyskiem – Glow Getter 140 ml
128,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
921,36 zł/1l

Miss So – spray do ciała – Love Potion 140 ml
124,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
892,79 zł/1l

Louis Cardin – mgiełka do ciała z rumiankiem, 250 ml
54,23 zł
Sprzedawca: PolisElectro
216,92 zł/1l

Louis Cardin Fressia – mgiełka do ciała w sprayu, 250 ml
52,07 zł
Sprzedawca: PolisElectro
208,28 zł/1l

Louis Cardin Orchids – mgiełka do ciała w sprayu, 250 ml
52,07 zł
Sprzedawca: PolisElectro
208,28 zł/1l

Miss So - Spray do ciała - Dolce Vita 140 ml
124,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
892,79 zł/1l