4,8



Na podstawie 23 opinii
Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
92,56 zł
370,24 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
7h 58m 58s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Eau de Soin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sol De Janeiro Cheirosa 59 - Woda perfumowana964,44 zł/1l
86,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Mgiełka do włosów i ciała971,67 zł/1l
87,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Victoria's Secret Velvet Petals Body Spray 250 ml W269,20 zł/1l
67,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Victoria's Secret 197575023203, 250 ml, Kobiety, Drewno kaszmirowe, Wanilia, Stany Zjednoczone270,20 zł/1l
67,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.
369,12 zł/1l
92,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria´s Secret - Amber Romance Odżywczy spray do ciała 250ml
334,36 zł/1l
83,59 zł
Sprzedawca: Tersorte

Victoria´s Secret - Love Spell Odżywczy spray do ciała 250ml
269,72 zł/1l
67,43 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
351,56 zł/1l
87,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria's Secret Temptation tělový sprej 250 ml W
344,00 zł/1l
86,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Victoria´s Secret - Romantic Body Mist 250ml
384,00 zł/1l
105,91 zł
-9,91 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Victoria's Secret Midnight Bloom tělový sprej 250 ml W
299,56 zł/1l
81,91 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Victoria's Secret Aqua Kiss – spray do ciała 250 ml (dla kobiet)
444,00 zł/1l
118,00 zł
-7,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
111,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Kobiety, Wanilia, Stany Zjednoczone, 1 szt.
303,60 zł/1l
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Pure Seduction 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
482,60 zł/1l
120,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Victoria's Secret Coconut Passion 250ml
595,28 zł/1l
148,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UO-Company

Victoria's Secret Canyon Flora Mgiełka do ciała, 250 ml
46,78 zł/100ml
148,84 zł
-31,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,94 zł
Sprzedawca: Sykz

Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml
364,04 zł/1l
91,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Spray do ciała 250 ml Original - Velvet Petals
303,60 zł/1l
90,96 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret, Snowdrift, Mist Spray, 250 ml
405,72 zł/1l
101,43 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Victoria´s Secret - Velvet Petals Body Mist 250ml
176,80 zł/1kg
176,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
png VICTORIA'S SECRET Pure Seduction 250ml Victoria's Secret 0667556489972
Producent: VICTORIA SECRET
Rodzaj: mgiełka do ciała
Pojemność: 250ml
Perfumowana mgiełka do ciała Pure Seduction sygnowany marką Victoria's Secret. Intensywnie nawilżająca formuła z dodatkiem naturalnych składników. Otula ciało niezwykle trwałym, kwiatowo-owocowym aromatem.
Zapach frezji, melonu cabasa, śliwki.
Daj się zaskoczyć w mu sprayowi do ciała Victoria's Secret Pure Seduction 250 ml i celebruj swoją kobiecość z ekskluzywnymi perfumami dla kobiet o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Victoria's Secret!
- Płeć:
- Kobiety
- Unisex
- Pojemność: 250 ml
- Nazwa perfum: Pure Seduction
- Typ: spray do ciała
Spray do ciała dla kobiet
Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml Deostick, deospray, żel pod prysznic. Dla kobiet.
Spray do ciała Pure Seduction marki Victoria's Secret. Wybrany produkt ma pojemność 250 ml.
PURE SEDUCTION Duftnebel 250 ml
- Wymiary
- 250 ml
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Alcohol Denat, woda (Aqua, Eau), kompozycja zapachowa (parfum), glikol propylenowy, gliceryna, PPG-26-Buteth-26, uwodorniony olej rycynowy PEG-40, metoksycynamonian etyloheksylu, salicylan etyloheksylu, metoksydibenzoilometan butylu, cynamonian heksylu, salicylan benzylu, kumaryna, benzoesan benzylu.
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 6675564899720667556489972
- Numer producenta
- VS-BS-PS
- Wymiary
- 250 ml
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Alcohol Denat, woda (Aqua, Eau), kompozycja zapachowa (parfum), glikol propylenowy, gliceryna, PPG-26-Buteth-26, uwodorniony olej rycynowy PEG-40, metoksycynamonian etyloheksylu, salicylan etyloheksylu, metoksydibenzoilometan butylu, cynamonian heksylu, salicylan benzylu, kumaryna, benzoesan benzylu.
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 6675564899720667556489972
- Numer producenta
- VS-BS-PS
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Victoria´s Secret - Love Spell Odżywczy spray do ciała 250ml
269,72 zł/1l
67,43 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Victoria's Secret Bare Vanilla Body Mist Körperspray 250 ml
369,28 zł/1l
92,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.
369,12 zł/1l
92,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria's Secret 667556605051, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.
286,00 zł/1l
90,65 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Temptation tělový sprej 250 ml W
344,00 zł/1l
86,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Kobiety, Wanilia, Stany Zjednoczone, 1 szt.
303,60 zł/1l
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
351,56 zł/1l
87,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria's Secret Rush tělový sprej 250 ml W
380,80 zł/1l
95,20 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Victoria´s Secret - Amber Romance Odżywczy spray do ciała 250ml
334,36 zł/1l
83,59 zł
Sprzedawca: Tersorte

Victoria's Secret Pure Seduction 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
482,60 zł/1l
120,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Remington S8590, Prostownica, Ciepły, 160 °C, 230 °C, 15 s, Brąz
137,19 zł
Sprzedawca: FANEO

Mówiąca pluszowa zabawka Chomik Powtórzenia Elektroniczna zabawka dla niemowląt Dzieci Powtórzenia Funkcja Mówiący pluszowy chomik Prezenty Retoo
19,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Victoria's Secret Midnight Bloom tělový sprej 250 ml W
299,56 zł/1l
81,91 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Victoria's Secret Pure Seduction Balsam do ciała, 236 ml
291,53 zł/1l
68,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml
364,04 zł/1l
91,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

De’Longhi EN 80.B, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny
318,24 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 815,89 zł/1l
343,43 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Remington H9100, Wielobarwny, 20 szt., 90 s, 325 mm, 134 mm, 187 mm
249,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Robot planetarny o mocy 1700 W
355,90 zł
Sprzedawca: Ellano

Pusty folder - 24 strony (432 karty) - Idealny do zbierania zdjęć/kart - Neutralny kolor
54,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
6 431,50 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: LVS-Handel

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
3 599,50 zł/1l
359,95 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
1 808,23 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Teshop

SONGMICS Aksamitny wieszak na ubrania, zestaw 50 sztuk, wieszak, antypoślizgowy, mały drążek na krawaty, haczyk obrotowy 360°, grubość 0,6 cm, oszczędność miejsca, długość 43,5 cm
100,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Squishmallows Ratte Rusty 30cm, Zwierzęta zabawki, 3 lat(a)
236,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza cena!!!
Używam tego zapachu od wielu lat najlepsza cena tutaj top top!!!
Oceniono dnia 11 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Mojej córce bardzo się podoba, a dostawa była szybka.
Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Fantastyczny zapach
Świetny design i fantastyczny zapach. Wszystkie dziewczyny go uwielbiają!
Oceniono dnia 10 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Victoria Secret
Jeden z najlepszych zapachów. Długotrwały i bardzo kwiatowy świeży zapach.
Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Tom Ford Vanilla Sex All Over Body Spray (150 ml)
414,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 764,87 zł/1l

Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
376,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 511,00 zł/1l

TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Spray, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Zjednoczone Królestwo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
317,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 114,80 zł/1l

Aquarius Cosmetic Aqc Fragrances Mgieka do ciaa Amber Touch 200ml
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
75,96 zł/1l

Spray do ciała Sunny Fragrance, pojemność 100 ml
49,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
490,80 zł/1l

Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
125,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
834,47 zł/1l

Nuxe - Body Care Reve De The Fragrant Water 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 209,90 zł/1l

Nuxe Spray Nuxe Mgiełka do włosów i skóry Sunset Bliss 100ml
110,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 100,90 zł/1l

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
92,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
369,12 zł/1l

Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
91,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
364,04 zł/1l

Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
92,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
370,24 zł/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
87,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
351,56 zł/1l

Miss So – Mgiełka do ciała – Secret Crush 140 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
89,66 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
640,43 zł/1l

Glow By So – mgiełka zapachowa z połyskiem – Glow Getter 140 ml
128,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
921,36 zł/1l

Miss So – spray do ciała – Love Potion 140 ml
124,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
892,79 zł/1l

Christina Aguilera By Night spray do ciała dla kobiet 236 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
243,43 zł/1l

Miss So - Spray do ciała - Dolce Vita 140 ml
124,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
892,79 zł/1l

Louis Cardin Fressia – mgiełka do ciała w sprayu, 250 ml
52,07 zł
Sprzedawca: PolisElectro
208,28 zł/1l

Louis Cardin Orchids – mgiełka do ciała w sprayu, 250 ml
52,07 zł
Sprzedawca: PolisElectro
208,28 zł/1l