Sól morskaFino 1 kg Cuor di Mare

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

4,89 zł

4,89 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
15h 25m 24s
Nasze najlepszeoferty
Sole i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Sól drobna 25kg
Sól drobna 25kg
4,95 zł/1kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
24,97 zł/1l
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sól morska gruba Margherita 1 kg
Sól morska gruba Margherita 1 kg
5,37 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sól gruba jodowana Grosso 1 kg
Sól gruba jodowana Grosso 1 kg
4,49 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sól morska drobnoziarnista 1 kg Piazzolla
Sól morska drobnoziarnista 1 kg Piazzolla
3,89 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
3,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Solec Sól Wielicka Jodowana 1Kg
Solec Sól Wielicka Jodowana 1Kg
5,25 zł/1kg
5,25 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Sól peklowa O'Sole do peklowania mięs 1 Kg
Sól peklowa O'Sole do peklowania mięs 1 Kg
16 710,00 zł/1kg
16,71 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Sól Kala Namak, 1 kg
Sól Kala Namak, 1 kg
75,05 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
75,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur
Zdjęcie produktu dla Sól kłodawska 1 kg
Sól kłodawska 1 kg
6,09 zł/1kg
6,09 zł
Sprzedawca: SklepPromienie
Zdjęcie produktu dla Sól 350g SANTE
Sól 350g SANTE
14,14 zł/1kg
5,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Carmencita młynek do soli śródziemnomorskiej 0,36 kg
Carmencita młynek do soli śródziemnomorskiej 0,36 kg
41,67 zł/1kg
25,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega
Zdjęcie produktu dla Sól kamienna jodowana Cenosole 1 kg
Sól kamienna jodowana Cenosole 1 kg
6 690,00 zł/1kg
7,84 zł
-14%
6,69 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Pasta sezamowa z solą, 500g | LIMA FOOD
Pasta sezamowa z solą, 500g | LIMA FOOD
79,74 zł/1kg
39,87 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla O'sole Sól Stołowa Jodowana 1 Kg
O'sole Sól Stołowa Jodowana 1 Kg
4,63 zł/1kg
4,72 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Peklosól (sól peklowa) 1 kg
Peklosól (sól peklowa) 1 kg
4,99 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
4,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex
Zdjęcie produktu dla Sól Drobna Jodowana 1 kg
Sól Drobna Jodowana 1 kg
8,28 zł/1kg
8,28 zł
Sprzedawca: SklepPromienie
Zdjęcie produktu dla Gomasio 200g
Gomasio 200g
91,45 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,29 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla O'sole Sól Gruboziarnista Jodowana 600 G
O'sole Sól Gruboziarnista Jodowana 600 G
12,15 zł/1kg
9,45 zł
-22%
7,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare
Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare
5,79 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sól morska gruboziarnista Piazzolla 1 kg
Sól morska gruboziarnista Piazzolla 1 kg
3,99 zł/1l
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Sól morska drobnoziarnista Sale fino 1kg - Cuor di Mare

Sól morska drobnoziarnista Sale Fino 1 kg – Cuor di Mare

Sól morska drobnoziarnista Sale Fino Cuor di Mare to wysokiej jakości produkt pochodzący z naturalnych procesów odparowywania wody morskiej. Charakteryzuje się czystym, wyrazistym smakiem oraz drobną, równomierną strukturą, która doskonale rozpuszcza się w potrawach, podkreślając ich naturalny aromat.

Produkt powstaje z krystalicznie czystej wody morskiej, dzięki czemu zachowuje swój naturalny charakter i wysoką jakość. Starannie kontrolowany proces produkcji sprawia, że sól ma jednolitą granulację, co czyni ją niezwykle wygodną w codziennym użyciu – zarówno w kuchni domowej, jak i profesjonalnej gastronomii.

Najważniejsze cechy produktu:

  • drobnoziarnista struktura (sale fino) – idealna do codziennego gotowania,
  • naturalne pochodzenie z wody morskiej,
  • czysty, uniwersalny smak podkreślający aromat potraw,
  • szybkie i równomierne rozpuszczanie,
  • wysoka Cuor di Mare.

Sól doskonale sprawdzi się do:

  • przyprawiania zup, sosów i dań obiadowych,
  • gotowania makaronów i warzyw,
  • pieczenia oraz przygotowywania ciast,
  • codziennego doprawiania potraw na każdym etapie gotowania.

Opakowanie 1 kg to praktyczne rozwiązanie, które zapewnia wydajność i wygodę użytkowania. Dzięki swojej uniwersalności sól morska Sale Fino Cuor di Mare stanowi podstawowy składnik każdej kuchni – zarówno tej domowej, jak i profesjonalnej.

Jeśli szukasz soli o naturalnym pochodzeniu, doskonałej strukturze i niezawodnym smaku – Sale Fino Cuor di Mare to wybór, który spełni Twoje oczekiwania.

Składniki: Sól Masa netto: 1000 g Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna (kcal/kJ) 0 kj / 0 kcal Tłuszcz 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 0 g w tym cukry 0 g Białko 0 g Sól 99 g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważność:

Zamów już dziś i ciesz się naturalnym smakiem morza w swoich potrawach! teraz!



OPIS
Seria soli niejodowanych została stworzona z myślą o wszystkich, którzy preferują naturalny charakter soli morskiej. Sól, która nie jest dodatkowo jodowana i nie zawiera środków przeciwzbrylających, jest doskonałym, naturalnym środkiem konserwującym żywność. Sole „Cour di Mare” (serce morza) mają intensywny, ale delikatny smak i doskonale się rozpuszczają. Nadają potrawom indywidualny charakter.

Sól „Coud di Mare” (serce morza) jest zbierana i pakowana w fabryce Margherita di Savoia firmy Atisale SpA.

SKŁADNIKI
100% drobnoziarnista sól morska spożywcza

Wartości odżywcze na 100 g:
Wartość energetyczna 0 kJ/kcal
Tłuszcz – 0 g
Węglowodany – 0 g
Błonnik pokarmowy – 0 g
Białko – 0 g
Sól – 99 g

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w suchym i dobrze wentylowanym miejscu.



Opis szczegółowy Cuor di Mare znakomita, oryginalna włoska sól morska Parametry produktu Typ Sól przyprawowa Rodzaj przyprawy Sól morska Przeznaczenie sól pożywcza Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Włochy Dla diabetyków Tak Zawartość netto 1 kg Składniki morska sól spożywcza 100% Kraj pochodzenia głównego składnika Włochy Temperatura przechowywania min - max 5 - 25 °C Waga jednostkowa brutto 1,04 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: italmex sp. z o.o. ulica i numer: sławęcińska 10 kod pocztowy i miasto: 00-850 ożarów mazowiecki pl Krótki opis marketingowy Cuor di mare znakomita, oryginalna włoska sól morska Produkt medyczny / Produkt akcyzowy Nie dotyczy Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 98 op. zb. (DU) Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym 98 szt. Minimalna ilość zamówienia 10 szt. Alergeny Orzechy Nie Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne Nie Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Nie Zboża zawierajace gluten Nie Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Nie Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Pszenica i produkty z pszenicy Nie Żyto i produkty żytnie Nie Jęczmień i produkty jęczmienne Nie Migdały i produkty z migdałami Nie Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych Nie Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego Nie Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca Nie Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan Nie Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego Nie Pistacje i produkty pistacjowe Nie Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia Nie Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi Nie Przechowywanie Sposób przechowywania przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej Wartość odżywcza Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wartość energetyczna kcal 0 kcal Wartość energetyczna kJ 0 kJ Wielkość porcji 1,5 g Zawartość białek 0 g Zawartość soli 99,2 g Kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 0 g Cukry 0 g Zawartość węglowodanów 0 g Witaminy i składniki mineralne Magnez 20 mg/100ml Potas 30 mg/100g Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 8016926947307 Marka: CUOR DI MARE Kategoria: PRZYPRAWY,SÓL Podkategoria: SÓL M.O. Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: italmex sp. z o.o. ulica i numer: sławęcińska 10 kod pocztowy i miasto: 00-850 ożarów mazowiecki pl Waga jednostkowa brutto: 1.04 kg
Zawartość
1 l
Lista składników
Składniki: Sól Masa netto: 1000 g Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna (kcal/kJ) 0 kj / 0 kcal Tłuszcz 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 0 g w tym cukry 0 g Białko 0 g Sól 99 g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważność:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1100 g
Firma spożywcza
Cuor di Mare
Nazwa handlowa
Sól morska drobnoziarnista Sale fino 1kg - Cuor di Mare
Producent
Cuor di Mare
EAN
8016926947307

Zawartość
1 l
Lista składników
Składniki: Sól Masa netto: 1000 g Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna (kcal/kJ) 0 kj / 0 kcal Tłuszcz 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 0 g w tym cukry 0 g Białko 0 g Sól 99 g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważność:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1100 g
Firma spożywcza
Cuor di Mare
Nazwa handlowa
Sól morska drobnoziarnista Sale fino 1kg - Cuor di Mare
Producent
Cuor di Mare
EAN
8016926947307
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Sól morska drobnoziarnista 1 kg Piazzolla
Sól morska drobnoziarnista 1 kg Piazzolla
3,89 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
3,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Maldon Sól morska kryształki wędzona 125 g
Maldon Sól morska kryształki wędzona 125 g
95,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
25,77 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Sól morska gruboziarnistaGrosso 1 kg
Sól morska gruboziarnistaGrosso 1 kg
4,95 zł/1l
4,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.
SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.
4,29 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.
SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.
4,45 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sól morska Atlantycka - Grob, 500g | NATURATA
Sól morska Atlantycka - Grob, 500g | NATURATA
17,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,70 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Maldon Sea Salt Flakes naturalnie łagodna sól morska w płatkach przyprawa 250g
Maldon Sea Salt Flakes naturalnie łagodna sól morska w płatkach przyprawa 250g
110,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
28,65 zł
-3%
27,61 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Trampolina Ogrodowa Z Siatką Zabezpieczającą – Trampolina Dla Dzieci – 138 x 160 cm, Do 45 kg
Trampolina Ogrodowa Z Siatką Zabezpieczającą – Trampolina Dla Dzieci – 138 x 160 cm, Do 45 kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
508,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion
Zdjęcie produktu dla Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g
Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g
290,24 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
36,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA GRUBO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
Sól RÓŻOWA GRUBO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
18,42 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,05 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Hiszpański pieprz zielony 110g/65g MARIMAX
Hiszpański pieprz zielony 110g/65g MARIMAX
5 290,00 zł/1l
5,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Szara sól morska z Guerande, 120 g
Szara sól morska z Guerande, 120 g
137,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Rapunzel 1200335, 500 g, Sól morska, 4 kcal, 2 kJ, 0,03 g, 0,1 g
Rapunzel 1200335, 500 g, Sól morska, 4 kcal, 2 kJ, 0,03 g, 0,1 g
28,24 zł/1kg
14,12 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Royal Tiger Jasmine Flavoured Rice Aromatic Premium Quality AAA 1000g
Royal Tiger Jasmine Flavoured Rice Aromatic Premium Quality AAA 1000g
16,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,10 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Sól morska gruboziarnista Piazzolla 1 kg
Sól morska gruboziarnista Piazzolla 1 kg
3,99 zł/1l
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sól morska drobnoziarnista niejodowana Atlantic 25kg opakowanie 2 szt
Sól morska drobnoziarnista niejodowana Atlantic 25kg opakowanie 2 szt
13,51 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Sól morska drobna 1 kg
Sól morska drobna 1 kg
14,76 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,76 zł
Sprzedawca: taleoo
SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
Sól RÓŻOWA DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
12,32 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,68 zł
-3%
7,39 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Zenker 6520, Forma do chleba, Owalny, 230 °C, Czarny, Niemcy, 265 mm
Zenker 6520, Forma do chleba, Owalny, 230 °C, Czarny, Niemcy, 265 mm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
86,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Mozzarella di bufala Michelangelo w solance 125g
Mozzarella di bufala Michelangelo w solance 125g
13,93 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla RBV Birkmann 210226, Naczynie do pieczenia muffinek, Kwadrat, Czarny
RBV Birkmann 210226, Naczynie do pieczenia muffinek, Kwadrat, Czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
165,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Sycylijska sól morska z szałwią i bazylią, 300 g
Sycylijska sól morska z szałwią i bazylią, 300 g
75,00 zł/1l
22,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników
Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
299,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sól drobna 25kg
Sól drobna 25kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
4,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g
Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
28,61 zł
Sprzedawca: apohealth
57,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)
Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
38,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
38,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla SÓL WĘDZONA ZIOŁAMI W MŁYNKU 200 g - DARY NATURY
SÓL WĘDZONA ZIOŁAMI W MŁYNKU 200 g - DARY NATURY
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g
Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
36,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
290,24 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego
Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
36,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
73,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sól kłodawska niejodowana 3 kg
Sól kłodawska niejodowana 3 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,32 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sól drobnoziarnista 1 kg, różowa, wysoka jakość
Sól drobnoziarnista 1 kg, różowa, wysoka jakość
8,46 zł
Sprzedawca: PHRoyal
169,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kotanyi chilli z solą morską jodowane Uwaga ostre 35g
Kotanyi chilli z solą morską jodowane Uwaga ostre 35g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,78 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kotanyi sól morska z chili i czosnkiem grubo i drobno mielona 70g
Kotanyi sól morska z chili i czosnkiem grubo i drobno mielona 70g
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
253,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi cynamon mielony suszony ulubiony klasyk 25g
Kotanyi cynamon mielony suszony ulubiony klasyk 25g
11,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
442,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sól ziołowa 500g - Dary Natury DARY NATURY
Sól ziołowa 500g - Dary Natury DARY NATURY
23,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
46,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.
SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.
SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sól morska gruba Margherita 1 kg
Sól morska gruba Margherita 1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare
Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,79 zł/1l
SÓL CZARNA KALA NAMAK DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
SÓL CZARNA KALA NAMAK DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,92 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,53 zł/1kg