4,5



Na podstawie 21 opinii
Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Żelowa Pasta, Miętowa, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Na Kamień Nazębny | Mint Gel - 161g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
24,99 zł
155,22 zł / 1l
+ 15,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Pasty do zębów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki1 239,88 zł/1l
309,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów Crest Pro-Health Gum Recession, 70 g2 530,43 zł/1l
177,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions

Więcej informacji o reklamie
Crest | Pasta do zębów - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - Z fluorem - Formuła wybielająca - Bezpieczna dla szkliwa419,25 zł/1l
99,99 zł
-61%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g139,90 zł/1l
15,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów - Radiant Mint - 24g - Wybielająca pasta do zębów - Crest 3d White
55,90 zł/1l
6,90 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,59 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest - Wybielająca Pasta do Zębów z Fluorem 153g - Whitening Scope - Przeciw Próchnicy
143,73 zł/1l
21,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | 3D White Brilliance 24g - Wybielająca pasta do zębów - Miętowa - Przeciw kamieniowi
291,25 zł/1l
6,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest 3D White Brilliance Wybielająca Pasta do Zębów Peppermint – Zestaw 3 sztuk - 3x130g
461,51 zł/1l
179,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lemonbite

Marvis Smokers Whitening Mint Pasta do zębów, 85 ml
161 369,99 zł/1l
161,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Marvis Cinnamon mint, 85 ml, Dorosły, Cynamon
1 361,53 zł/1l
115,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marvis Wrażliwe Dziąsła Delikatna Miętowa Pasta do zębów 75ml
699,60 zł/1l
52,47 zł
Sprzedawca: Tersorte

Curaprox 73370284, Pasta do zębów przeciwpróchnicza, 60 g, Dzieci, Pasta (substancja), Mięta, 6 lat(a)
1 244,83 zł/1l
74,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Fluocaril Pasta do zębów o smaku miętowym Prevencia3n Karies 2x125ml
260,12 zł/1l
77,22 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,03 zł
Sprzedawca: Scentist

Woom White+ Wybielająca pasta odświeżająca oddech, 75ml
454,93 zł/1l
34,12 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Parodontax Whitening Toothpaste wybielająca pasta do zębów, 75ml
205,00 zł/1kg
20,50 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Wybielająca pasta do zębów Caries Protection Whitening 3 x 75ml
226,98 zł/1l
51,07 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Pasta do zębów z fluorem Parodontax Pasta do zębów z fluorem Zawartość 75ml
477,60 zł/1l
35,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacer Junior Żel do zębów miętowy 75ml
467,07 zł/1l
44,03 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,03 zł
Sprzedawca: Scentist

Pasta do zębów wybielająca BLANX Whitening 75ml
161,84 zł/1kg
20,23 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

R.O.C.S. Whitening pasta do zębów 75ml | Bez fluoru | Z wapniem dla białych zębów
399,87 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Żelowa Pasta, Miętowa, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Na Kamień Nazębny | Mint Gel - 161g
Crest Mint Gel Whitening Toothpaste oferuje odświeżającą żelową formułę, która delikatnie wybiela i odświeża oddech. Wzbogacona fluorem, wzmacnia szkliwo zębów i chroni przed próchnicą. Jej specjalna formuła pomaga również zapobiegać osadzaniu się kamienia nazębnego, utrzymując zęby czyste i zdrowe.
Cechy produktu:
Rozjaśnia i czyści zęby: Delikatnie usuwa powierzchowne przebarwienia i zapewnia promienny uśmiech.
Ochrona przed próchnicą: Zawiera fluor, który wzmacnia i chroni zęby.
Ochrona przed kamieniem nazębnym: Zmniejsza odkładanie się kamienia nazębnego i wspomaga higienę jamy ustnej.
Odświeżająca formuła żelu: Miętowy smak zapewnia długotrwały świeży oddech i uczucie czystości w jamie ustnej.
Codzienne stosowanie: Wystarczająco łagodny do codziennego stosowania.
Szczegóły produktu:
Zawartość: 161g
Składnik aktywny: Fluor wzmacnia szkliwo zębów i chroni przed próchnicą.
Smak: Świeży miętowy żel zapewniający długotrwałą świeżość
Składniki:
Active: Sodium fluoride 0.15%, Inactive ingredients: sorbitol, water, hydrated silica, sodium lauryl sulfate, trisodium phosphate, cellulose gum, flavor, sodium phosphate, sodium saccharin, carbomer, blue 1.
- Wymiary
- 161 g
- Model
- Mint Gel Whitening Zahnpasta
- Waga
- 161 g
- Zawartość
- 161 ml
- Składniki
- Aktywne: Fluorek sodu 0,15%, Składniki nieaktywne: sorbitol, woda, uwodniona krzemionka, laurylosiarczan sodu, fosforan trisodowy, guma celulozowa, aromat, fosforan sodu, sacharyna sodowa, karbomer, błękit 1.
- Producent
- EAN
- 37000512035037000512035
- Wymiary
- 161 g
- Model
- Mint Gel Whitening Zahnpasta
- Waga
- 161 g
- Zawartość
- 161 ml
- Składniki
- Aktywne: Fluorek sodu 0,15%, Składniki nieaktywne: sorbitol, woda, uwodniona krzemionka, laurylosiarczan sodu, fosforan trisodowy, guma celulozowa, aromat, fosforan sodu, sacharyna sodowa, karbomer, błękit 1.
- Producent
- EAN
- 37000512035037000512035
Pasuje również do tego

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Wybielająca Mięta - 232g
129,27 zł/1l
34,95 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do Zębów, Ochrona przed Próchnicą, Pasta z Fluorem, Na Kamień Nazębny | Cavity Protection - 232g
86,16 zł/1l
20,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Wybielanie - Długotrwała świeżość
449,90 zł/1l
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów 3D White Brilliance - 59g - Mięta - Intensywne wybielanie - Głębokie czyszczenie
649,90 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Odświeżająca Pasta do Zębów, Na podróż, Do Samolotu, Mini Pasta, Świeży Oddech | Cavity Protection - 24g
291,25 zł/1l
6,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów 3D White Radiant Mint - 93 g - Wybielająca - Świeży oddech - Z fluorem
322,47 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów 3DWhite Brilliance - 24 g - Miętowy smak - Wybielanie i ochrona
499,58 zł/1l
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów 3D White Brilliance - 130 g - Miętowa - Wybielająca i odświeżająca
569,90 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest| Miętowa Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy, Na Kamień Nazębny | Vibrant Mint - 65g
89,90 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów - Radiant Mint - 24g - Wybielająca pasta do zębów - Crest 3d White
55,90 zł/1l
6,90 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,59 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Wzmacnia Szkliwo, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Tartar Whitening - 161g
229,90 zł/1l
49,99 zł
-54%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - Z fluorem - Formuła wybielająca - Bezpieczna dla szkliwa
419,25 zł/1l
99,99 zł
-61%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do Zębów dla Dzieci, Długotrwała Ochrona, Przeciw Próchnicy, Delikatna, z Brokatem | Kid's Cavity - 130g
138,38 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów Gel - Ochrona przed próchnicą Miętowa - 232 g - Świeżość i ochrona
107,28 zł/1l
24,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite

LEGO Technic Bolid F1 Ferrari SF-24, Model Samochodu Wyścigowego do Złożenia, Ambitny Zestaw dla Dorosłych Fanów Formuły 1, Dekoracje do Domu i Biura, Pomysł na Prezent dla Mężczyzn i Kobiet, 42207
872,83 zł
Sprzedawca: KITSTORE

Crest | Pasta do zębów wybielająca z sodą oczyszczoną - 161 g - Świeży miętowy smak - Usuwa przebarwienia
229,90 zł/1l
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki
1 239,88 zł/1l
309,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions

Crest - Wybielająca Pasta do Zębów z Węglem 130g - Charcoal Deep Clean
461,46 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest - Wybielająca Pasta do Zębów z Fluorem 153g - Whitening Scope - Przeciw Próchnicy
143,73 zł/1l
21,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | 3D White Brilliance 24g - Wybielająca pasta do zębów - Miętowa - Przeciw kamieniowi
291,25 zł/1l
6,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Cynamonowa Pasta do Zębów, Świeży Oddech | Cinnamon - 153g
211 705,88 zł/1kg
49,95 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Paski do wybielania zębów z technologią No-Slip Profesjonalne wybielanie do wybielania białych zębów Ray of Smile® (28 pasków)
5 529,00 zł/1kg
276,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Materac Adormii, 140x200 cm, wysokość 23 cm, ortopedyczny materac sprężynowy 7-strefowy, 140x200 cm. Materace, materace sprężynowe z prześcieradłem
669,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Crest | Pasta do zębów - 130g - 3DWhite Brilliance - Mięta - Z fluorem - Formuła wybielająca - Formuła bezglutenowa
461,46 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Materac 180x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
1 079,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Marvis Smokers Whitening Mint Pasta do zębów, 85 ml
161 369,99 zł/1l
161,37 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
1 669,70 zł
-275,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 394,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

Crest 3D White Brilliance Vibrant Pfefferminz-Zahnpasta, 130 g, 2er-Pack
1 243,46 zł/1l
323,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions

Biotrue EDO 10x 0,5 ml
79 780,00 zł/1l
39,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: r2lenses
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 76% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
76%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
10%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
10%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 października 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
W porządku!
Zawartość 0,232 l
Wszystko w porządku! Bardzo szybka wysyłka i świetne opakowanie! Moja ulubiona pasta do zębów, jedyna, która nie wysusza mi ust w nocy! DZIĘKUJĘ!!
Oceniono dnia 25 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pasta do zębów Crest
Zawartość 0,232 l
Świetny artykuł! Super szybki! Bezpieczne opakowanie! Gorąco polecam!
Oceniono dnia 25 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry smak
Zawartość 0,161 l
Super
Oceniono dnia 23 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rozczarowany
Zawartość 0,232 l
Zamówienie dotarło do mnie inaczej niż zamawiałem. Chciałam dokładnie taką pastę jak na zdjęciu. Jestem rozczarowany.
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,232 l
Oceniono dnia 12 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,232 l
Oceniono dnia 31 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,093 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pasta Do Zębów Wybielająca 1400 Ppm Fluoru Dla Dorosłych Essenta Whitening Action 75Ml
25,52 zł
Sprzedawca: EDANTI
340,27 zł/1l

Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
1 239,88 zł/1l

Biomed Sensitive Pasta do zębów wrażliwych 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,79 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,90 zł/1l

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOMED SuperWhite 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
133 250,00 zł/1kg

Biomed Wybielająca pasta do zębów z węglem bez fluoru 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Pasta Do Zębów Biomed Calcimax 100 Ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,29 zł
Sprzedawca: Lemonbite
57,16 zł/1kg

Splat Professional Sensitive Pasta do zębów 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
199,90 zł/1l

BIOMED Superwhite Wybielająca Pasta do Zębów Bez Fluoru – Zestaw 3 sztuk - 3x100g
47,97 zł
Sprzedawca: Lemonbite
159,90 zł/1l

Bioniq® Repair pasta do zębów 75ml opakowanie 10 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
385,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
513,83 zł/1l

Pasta do zębów Biomed Gum Health 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
124 916,67 zł/1kg

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
189,90 zł/1l

Splat Extreme white Pasta wybielająca 75 ml
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
269,90 zł/1kg

Arm&hammer | Pasta do zębów - Peroxicare - 170g - Głębokie czyszczenie i wybielanie zębów - Dla bielszych zębów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
299,90 zł/1l

Pasta do zębów Crest Pro-Health Gum Recession, 70 g
177,13 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2 530,43 zł/1l

Crest - Wybielająca Pasta do Zębów z Węglem 130g - Charcoal Deep Clean



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
461,46 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Żelowa Pasta, Miętowa, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Na Kamień Nazębny | Mint Gel - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
155,22 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Wzmacnia Szkliwo, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Tartar Whitening - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
49,99 zł
-54%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,90 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów, Ochrona przed Próchnicą, Pasta z Fluorem, Na Kamień Nazębny | Cavity Protection - 232g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
20,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
86,16 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów dla Dzieci, Długotrwała Ochrona, Przeciw Próchnicy, Delikatna, z Brokatem | Kid's Cavity - 130g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,38 zł/1l