5,0



Na podstawie 2 opinii
Smak:
JagodaGymBeam Proteine Pulver Just Whey 2000 g, jogurt jagodowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
408,98 zł
204,49 zł / 1l
+ 21,60 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Izolat serwatki (1816 g)263,91 zł/1l
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Iso Whey Zero (908G)323,92 zł/1l
294,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Czysty izolat serwatki 95 (600 g)252,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
OstroVit | Whey Protein Isolate Gofry waniliowe308,99 zł/1l
216,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Immortal Nutrition Protein 2000 g proszek WPC 66 porcji – truskawkowy – białko wieloskładnikowe
43,00 zł/1l
85,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

More Nutrition Protein Satisbites 12 x 2x25g
302,20 zł/1l
181,32 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

GymBeam - Anabolic Whey 2500 g Vanilla
178,10 zł/1l
445,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Activlab Whey 80 Horizon – Odżywka Białkowa WPC, 23 g Białka w Porcji, Migdał, 700 g
114,29 zł/1kg
80,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

BrainMax Clear Protein, brzoskwiniowy, 500 g
226,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Białko Performance Vanilka 1000 g
319,37 zł/1l
319,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

VanaVitaVegan Protein, czekolada i jagody
377,42 zł/1kg
226,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Activlab Whey 80 Horizon – Odżywka Białkowa WPC, 23 g Białka w Porcji, Baton Mleczny, 700 g
80,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

GymBeam | IsoFue | Izolat biaka serwatkowego z DigeZyme Chocolate
271,76 zł/1l
571,88 zł
-28,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
543,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Polleo Protein Woppers, 25 g
242,80 zł/1kg
6,07 zł
Sprzedawca: PolleoSport

POWERBAR Protein - BIAŁKO + WEGAŃSKA CZEKOLADA 570 g
385,84 zł/1kg
219,93 zł
Sprzedawca: biknair-shop

Whey Protein, czekolada-kakao, 500 g
108,91 zł/1kg
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

BrainMax Vegan protein, 1000 g Smak: Kokos
293,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ostrovit 100% whey protein BI9169
655,10 zł/1l
131,02 zł
Sprzedawca: FIT1EU

100% Whey Protein - 2000 g, truskawka
225,77 zł/1l
451,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Just Whey – łatwo przyswajalne białko serwatkowe z mleka krów karmionych trawą, bez zbędnych dodatków
Just Whey to wieloskładnikowe białko serwatkowe, które skutecznie uzupełnia wysokiej jakości białko po treningu i o każdej innej porze dnia. Jedna miarka dostarcza do 22,8 g białka (w zależności od smaku), które pochodzi ze zrównoważonej kombinacji koncentratu, izolatu i hydrolizatu serwatki. Dzięki temu naturalnie zapewnia pełne spektrum aminokwasów, w tym wszystkie aminokwasy egzogenne. Nie może więc zabraknąć BCAA w funkcjonalnej dawce 6,5 g na porcję.
Białko to jest produkowane z mleka krów hodowanych na wolnym wybiegu i karmionych trawą (Grass-Fed Protein), co czyni je składnikiem najwyższej klasy. Podczas produkcji białka mleko poddawane jest delikatnej obróbce, takiej jak np. CFM (mikrofiltracja krzyżowa), która oddziela tłuszcze i cukry od białek, umożliwiając w ten sposób uzyskanie wysokiej jakości białka. Główną zaletą Just Whey Protein jest wysoka zawartość białka, która w zależności od smaku sięga nawet 76%. Dzięki temu wspomaga wzrost mięśni i utrzymanie zdrowych kości.
Białko jest również wzbogacone o enzym trawienny bromelainę oraz kompleks enzymów trawiennych DigeZyme®, który zawiera alfa-amylazę, proteazę, laktazę, lipazę i celulazę. Najciekawszym z tych enzymów jest proteaza, enzym rozkładający białka na polipeptydy i wolne aminokwasy.
Formuła zawiera również starannie dobrane witaminy i minerały, które biorą udział w szeregu kluczowych procesów zachodzących w organizmie. Należy do nich witamina B6, która wspomaga regulację aktywności hormonalnej, a także przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ponadto przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, który stanowi tarczę ochronną naszego organizmu. Magnez z kolei wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz syntezę białek, proces, dzięki któremu budowana jest między innymi masa mięśniowa. Ponadto wapń i fosfor wspierają prawidłowy stan kości i zębów. Nie zapomnieliśmy też o cynku, który pomaga utrzymać zdrowy poziom testosteronu we krwi. Witamina E pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym.Jest to równieżprodukt przyjazny dla GLP-1.
Just Whey Protein jest w 8 doskonałych wariantach smakowych. Lubisz owocowe smaki? Wypróbuj jogurt jagodowy lub bananowy! Zawierają one proszek z liofilizowanych jagód lub bananów, dzięki czemu zachwyci Cię ich naprawdę autentyczny smak i aromat. Jesteś fanem czekolady i bardziej kremowych smaków? Właśnie dla Ciebie mamy idealnie kremowy czekoladowy milkshake, białą czekoladę z kokosem lub lody waniliowe, które zachwycą Cię o każdej porze roku. Dla miłośników słodyczy mamy Cookies & Cream oraz solony karmel. Mamy jednak również opcję bezsmakową, która nie zawiera substancji słodzących. To sprawia, że jest to idealny wybór dla wszystkich, którzy preferują neutralne białka. Możesz je również dodawać do dań pikantnych, takich jak ciasto na pizzę, sosy lub zupy, aby zwiększyć ich zawartość białka.
Istnieje wiele sposobów na włączenie Just Whey do swojej diety. Dzięki doskonałemu smakowi, kremowej konsystencji i doskonałej rozpuszczalności można go spożywać w czystej postaci po wymieszaniu z wodą lub mlekiem o niskiej zawartości tłuszczu. Doskonale nadaje się na przykład do ciast, koktajli, jogurtów lub jako składnik zdrowego deseru.
Just Whey jest szczególnie odpowiedni dla osób uprawiających sporty siłowe, takich jak kulturyści, trójboiści, ciężarowcy czy crossfiterzy. Jest jednak również ceniony przez sportowców wytrzymałościowych i uprawiających sporty zespołowe, takich jak biegacze, kolarze, piłkarze, hokeiści, koszykarze i inni aktywni sportowcy.
Just Whey i jego zalety
- Zrównoważone połączenie koncentratu, izolatu i hydrolizatu serwatki
- Zawartość białka do 76% – w zależności od smaku
- Co najmniej 22 g białka w porcji – w zależności od smaku
- Zawiera naturalnie wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym 6,5 g BCAA w porcji
- Łatwo przyswajalny i bardzo dobrze przyswajalny
- Wspomaga wzrost i utrzymanie masy mięśniowej
- Wzbogacony kompleksem enzymów trawiennych DigeZyme® i bromelainą
- Z magnezem – wspomaga funkcjonowanie mięśni i prawidłową syntezę białek
- Źródło witaminy B6 – przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej
- Z cynkiem – wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi
- Zawiera witaminę B6 i cynk – wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego
- Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i wyczerpania
- Z fosforem i wapniem – wspomaga utrzymanie zdrowych kości i zębów
- Produkt przyjazny dla GLP-1
- w 8 pysznych smakach
- Warianty o smaku bananowym i jagodowym zawierają liofilizowany proszek owocowy
- Wersja o neutralnym smaku nie zawiera substancji słodzących
Składniki
Smak czekoladowego koktajlu mlecznego:koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego, hydrolizat białka serwatkowego, odtłuszczone kakao w proszku, aromat, minerały (sole magnezu kwasu cytrynowego,tlenek cynku), witaminy [witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)], DigeZyme® – mieszanka enzymów trawiennych (alfa-amylaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza), bromelaina, substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe).
Smak lodów waniliowych:koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego, hydrolizatbiałka serwatkowego, aromat, barwnik (kurkumina), minerały (sole magnezowe kwasu cytrynowego,tlenek cynku), witaminy [witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)], DigeZyme® – mieszanka enzymów trawiennych (alfa-amylaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza), bromelaina, substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe).
Biała czekolada o smaku kokosowym:koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego, hydrolizat białka serwatkowego, odtłuszczone kakao w proszku, aromat, kokos, substancje mineralne (sole magnezu kwasu cytrynowego,tlenek cynku), witaminy [witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)], DigeZyme® – mieszanka enzymów trawiennych (alfa-amylaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza), bromelaina, substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe).
Smak solonego karmelu:koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego, hydrolizat białkaserwatkowego, aromat, sól, minerały (sole magnezu kwasu cytrynowego,tlenek cynku), witaminy [witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)], DigeZyme® – mieszanka enzymów trawiennych (alfa-amylaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza), bromelaina, karmel, substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe).
W pełnej postaci:koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego, hydrolizat białka serwatkowego, minerały (sole magnezowe kwasu cytrynowego,tlenek cynku), witaminy [witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)], DigeZyme® – mieszanka enzymów trawiennych (alfa-amylaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza), bromelaina.
Smak jogurtowo-jagodowy:koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego, hydrolizat białkaserwatkowego, liofilizowane jagody – proszek 3%, aromaty, minerały (sole magnezu kwasu cytrynowego,tlenek cynku), witaminy [witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)], DigeZyme® – mieszanka enzymów trawiennych (alfa-amylaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza), bromelaina, substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe).
Smak bananowy:Koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego, hydrolizat białkaserwatkowego, liofilizowany proszek bananowy 3%, aromat, minerały (sole magnezowe kwasu cytrynowego,tlenek cynku), witaminy [witamina E ( octanDL-alfa-tokoferylu ), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)], DigeZyme® – mieszanka enzymów trawiennych (alfa-amylaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza), bromelaina, barwnik (beta-karoten), substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe).
Smak Cookies & Cream:koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego, hydrolizat białka serwatkowego, aromat, minerały (sole magnezowe kwasu cytrynowego,tlenek cynku), witaminy [witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)], DigeZyme® – mieszanka enzymów trawiennych (alfa-amylaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza), bromelaina, barwnik (karmel amoniakalno-siarczynowy), substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe).
Dawkowanie
Wymieszaj 1 miarkę (30 g) białka z 200–300 ml wody i wypij. Spożywaj 1–3 razy dziennie, aby uzupełnić zapasy białka o każdej porze dnia.
| Profil aminokwasowy | na 100 g |
|---|---|
| Kwas asparaginowy | 10,8 g |
| Kwas glutaminowy | 15,3 g |
| Alanina | 4,47 g |
| arginina | 4,47 g |
| Cystyna | 2,5 g |
| Glicyna | 1,76 g |
| Histydyna | 1,4 g |
| Izoleucyna | 6,2 g |
| Leucyna | 9,77 g |
| Lizyna | 7,59 g |
| Metionina | 1,86 g |
| Fenylalanina | 3,05 g |
| Prolina | 5,07 g |
| Serina | 3,6 g |
| Treonina | 5,74 g |
| Tyrozyna | 2,53 g |
| tryptofan | 1,75 g |
| walina | 6,01 g |
Ostrzeżenie
Suplement diety. Zawiera substancje słodzące. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt ten nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego produktu. Przechowywać w miejscu niem dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, chroniąc przed światłem słonecznym, w temperaturze pokojowej.
Alergeny:Alergeny są zaznaczonepogrubioną czcionką w sekcji dotyczącej składu produktu.
- Kolor
- Niebieski
- Producent
- GymBeam
- Waga
- 2000 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Jagoda
- Zawartość
- 2000 ml
- Lista składników
- Smak jogurtu jagodowego: Suszony koncentrat białek serwatkowych, suszony izolat białek serwatkowych, suszony hydrolizat białek serwatkowych, liofilizowane jagody - proszek 3%, aromaty, składniki mineralne (cytrynian magnezu, Tlenek cynku), witaminy (witamina E - octan tokoferylu, witamina B6 - chlorowodorek pirydoksyny), DigeZyme® - kompleks enzymów trawiennych, bromelaina, substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawiera 22,4 g białka na porcję
- Zalecany sposób podawania
- Patrz na opakowaniu
- Firma spożywcza
- GymBeam Germany GmbH | Heinrich-Horten-Straße 22, 47906 Kempen, Germany
- Nazwa handlowa
- Just Whey
- EAN
- 8586022214851
- Numer producenta
- 28324-12-2000g-blueberryyoghurt
- Kolor
- Niebieski
- Producent
- GymBeam
- Waga
- 2000 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Jagoda
- Zawartość
- 2000 ml
- Lista składników
- Smak jogurtu jagodowego: Suszony koncentrat białek serwatkowych, suszony izolat białek serwatkowych, suszony hydrolizat białek serwatkowych, liofilizowane jagody - proszek 3%, aromaty, składniki mineralne (cytrynian magnezu, Tlenek cynku), witaminy (witamina E - octan tokoferylu, witamina B6 - chlorowodorek pirydoksyny), DigeZyme® - kompleks enzymów trawiennych, bromelaina, substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawiera 22,4 g białka na porcję
- Zalecany sposób podawania
- Patrz na opakowaniu
- Firma spożywcza
- GymBeam Germany GmbH | Heinrich-Horten-Straße 22, 47906 Kempen, Germany
- Nazwa handlowa
- Just Whey
- EAN
- 8586022214851
- Numer producenta
- 28324-12-2000g-blueberryyoghurt
Pasuje również do tego

GymBeam Proteine Pulver Just Whey 1000 g, jogurt jagodowy
198,49 zł/1l
198,49 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GymBeam Protein Powder Just Whey 2000 g, banan
259,03 zł/1l
518,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Protein Powder Just Whey 1000 g, banan
306,86 zł/1l
306,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Proteine Pulver Just Whey 2000 g, solony karmel
204,45 zł/1l
408,89 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GymBeam Protein Powder Just Whey 1000 g czekoladowy koktajl mleczny
198,49 zł/1l
198,49 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GymBeam białko w proszku Just Whey 2000 g, lody waniliowe
259,03 zł/1l
518,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Protein Powder Just Whey 1000 g, biała czekolada z kokosem
198,49 zł/1l
198,49 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GymBeam Protein Powder Just Whey 2000 g, czekoladowy koktajl mleczny
204,45 zł/1l
408,89 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GymBeam - Omega 3 120 niearomatyzowanych kapsuek
1 101,42 zł/1l
132,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Protein Powder Just Whey 2000 g, bez smaku
204,45 zł/1l
408,89 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GymBeam Protein Powder Just Whey 1000 g, lody waniliowe
198,49 zł/1l
198,49 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GymBeam Proteine Pulver Just Whey 1000 g, solony karmel
198,49 zł/1l
198,49 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Kreatyna (Creatine) (Creapure®) - 225g I Budowa mięśni I Budowa masy I Przyrost siły I Wysoka biodostępność I Najwyższe standardy jakości
398,89 zł/1l
111,69 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

GymBeam Natural Peanut Butter - Wysoka zawartość białka, wegańskie źródło białka i tłuszczu, zdrowe białkowe masło orzechowe bez cukru i oleju palmowego (340 g, Smooth)
52,24 zł/1l
17,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GymBeam – Just Whey Protein z mleka krów hodowanych na pastwiskach, 2000 g, smak Cookies & Creme
259,03 zł/1kg
518,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam - 100% monohydrat kreatyny 250 g bez smaku
694,20 zł/1l
173,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

GymBeam pynne biako jaja - praktyczna forma 100% biaka jaja, szybkie i kompletne rdo biaka, idealne do koktajli proteinowych, pieczenia i gotowania
48,72 zł/1kg
48,72 zł
Sprzedawca: FIT1EU

GymBeam Protein Powder Just Whey 2000 g, White Chocolate Coconut
259,03 zł/1l
518,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam - Omega 3 Forte 90 kapsułek
1 102,67 zł/1l
99,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam - Omega 3 60 niearomatyzowanych kapsuek
640,67 zł/1l
38,44 zł
Sprzedawca: FIT1EU

GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GymBeam Natural Peanut Butter - Wysoka zawartość białka, wegańskie źródło białka i tłuszczu, zdrowe białkowe masło orzechowe bez cukru i oleju palmowego (340 g, chrupiące)
52,24 zł/1l
17,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GymBeam - Ashwagandha Yummies (żelki) 60 kapsułek
118,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Ashwagandha, 180 kapsułek
702,56 zł/1l
126,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Truskawki liofilizowane 500g
403,18 zł/1kg
201,59 zł
Sprzedawca: DryFruit

GymBeam - Premium Omega 3 250 ml owoce cytrusowe
425,44 zł/1l
106,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

ESN Designer Bar Box 12x45g
307,85 zł/1l
166,24 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

GymBeam - Gunpowder Green Tea 20 x 1,5 g
163,14 zł/1kg
11,42 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonale
Smak CzekoladaWaga 2 kg
Najlepsze
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Smak CzekoladaWaga 2 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,63 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,31 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,63 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,31 zł/1l

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
436,46 zł
Sprzedawca: PolleoSport
192,27 zł/1kg

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,59 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,34 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,59 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,84 zł/1l

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,93 zł
Sprzedawca: FIT1EU
238,40 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
383,56 zł
Sprzedawca: FIT1EU
191,78 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
263,91 zł/1l