1,0



Na podstawie 1 opinii
Lampa cmentarna VRES szkło 110g d11x22cm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
25,38 zł
46,74 zł / 1kg
+ 21,60 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Znicze i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Znicz Na Grób Znicze Na Wszystkich Kochanej Mamie82,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KapagaDE

Więcej informacji o reklamie
Czerwone światło grobowe8,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lampion dekoracyjny złoty Forsythia 3S 14
46,89 zł/1kg
25,46 zł
Sprzedawca: VISO

Bolsius Glass 23cm depozyt 120g 36h. Magnolia
25,28 zł
Sprzedawca: VISO

Bolsius Glass 23cm depozyt 120g 36h. Orchidea
230,67 zł/1kg
27,68 zł
Sprzedawca: VISO

BOLSIUS WKL PARAF RP 4 91H (20) - Wkłady Parafinowe
99,49 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk

Lampa cmentarna VITRAGE CROSS szkło 100g d11x24cm
22,60 zł
Sprzedawca: VISO

Bolsius Dauerbrenner Nr.6 Beten
11,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Znicz solarny Lunartec
549,49 zł/1kg
42,86 zł
Sprzedawca: SolarCosa

LAMPKA CMENTARNA LIGHT szkło solarne d10x20cm
44,40 zł/1kg
28,86 zł
Sprzedawca: Eoshop

Znicz Cmentarny Provencia 10H, Biały/Czerwony
18,28 zł
Sprzedawca: VISO

Nohel Garden Lampa cmentarna CROSS RATOLEST szkło 200g d11x25cm
137,70 zł/1kg
27,54 zł
Sprzedawca: VISO

Wkład do znicza parafinowy BISPOL WP6N 144H 1szt.
13,46 zł/1kg
6,73 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL

Znicz szklany 58BZ - 18H 9szt. TRANSPARENTNY
84,56 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL

Znicz nagrobny, czerwony, 28 godzin, 25,5 cm
21,76 zł
Sprzedawca: Eoshop

BOLSIUS Kompositionslicht Nr.7 rot – 24er Vorteilset
31,08 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Świeca cmentarna Ø 5,5 x 9,5 cm, biała, 140 g
17,35 zł
Sprzedawca: VISO

Plastikowa lampa cmentarna 70g d4,5x8cm 4szt
20,79 zł
Sprzedawca: VISO

Plastikowa lampa cmentarna 30g d4x6cm 5szt
649,00 zł/1kg
19,47 zł
Sprzedawca: VISO

HScandle świeca grobowa ze szkła 24 cm (Lyrica 2)
12,76 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lampa cmentarna ozdobiona wizerunkami wrzosów, z pokrywą i srebrnym kolorem Ozdobny rysunek i nowoczesny design lampy tworzą harmonijną całość, która gustownie zdobi miejsca pamięci. czas palenia: 36 godzin. Wymiary: średnica: 11 cm, wysokość: 22 cm. Kolor: srebrny.
Ozdobne lampiony ze wzorem wrzosa. Wykonane z wysokiej jakości przeźroczystego szkła, przez które pięknie widać płomień. Dzięki dużej podstawie są bardzo stabilne, a za sprawą specjalnej konstrukcji oraz „kapturka” wkłady w ich wnętrzu są doskonale chronione przed wiatrem i wodą. Eleganckie i nowoczesne, wspaniale prezentują się jako główna dekoracja nagrobków. Pasują do nich parafinowe i olejowe wkłady, które palą się nawet 4 dni.
Wysokość:23,5cm
Szerokość:11cm
Czas palenia: ~1,5 dni
Pasuje również do tego

Bolsius Glass 23cm depozyt 120g 36h. Orchidea
230,67 zł/1kg
27,68 zł
Sprzedawca: VISO

Bolsius Glass 23cm depozyt 120g 36h. Wiosenne kwiaty
31,26 zł
Sprzedawca: VISO

Nohel Garden Lampa cmentarna HOLY MARY szkło 110g d11x22cm
284,18 zł/1kg
31,26 zł
Sprzedawca: VISO

Lampion dekoracyjny złoty Forsythia 3S 14
46,89 zł/1kg
25,46 zł
Sprzedawca: VISO

Nohel Garden Lampa cmentarna HEART/WING szkło 110g d11x22cm
25,46 zł
Sprzedawca: VISO

Bolsius Glass 23cm depozyt 120g 36h. Magnolia
25,28 zł
Sprzedawca: VISO

METALLWARENFABRIK MOLL Grablaterne Edelstahl mit Glas matt 14x14x24cm inox 404733
286,24 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Bolsius Glass 18cm depozyt 80g 24h. Diamentowe srebro
63,77 zł/1kg
19,13 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Wklad Olejowy Rc6 110H (20) ** Bolsius
118,13 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk

BOLSIUS WKL PARAF RP 4 91H (20) - Wkłady Parafinowe
99,49 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk

Iluminacja Led Krzyż na baterie IP44
72,46 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Znicz nagrobny wykonany ze szkła o średnicy ok. 24 cm (czerwony), w tym 5 świec uzupełniających
59,26 zł
Sprzedawca: Bestlivings

METALLWARENFABRIK MOLL Grablampe anthrazit
233,18 zł
Sprzedawca: Di-Life

vidaXL vidaXL - Dekoracja świąteczna - Renifer - i - sanie - 160 - LED - 130 - cm - akrylowa
196,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Fastryga z uniwersalną taśmą (300 x 145 cm, wzór: Felicitas) – zasłona z woalu żakardowego o przezroczystym, koronkowym wyglądzie, przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji
41,61 zł/1m
60,33 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
799,00 zł
Sprzedawca: VESPAGARDEN

Bertolli Oliwa z oliwek do smażenia w sprayu rafinowana oliwa z oliwek butelka 200ml
197,35 zł/1l
39,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Szklana świeca nagrobkowa w kształcie serca, biała, czas palenia 30 godzin, wysokość 13,5 cm
15,12 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Wright Stół dodatkowy blat 1 szt., biały.
267,00 zł
Sprzedawca: ebuy24_pl

Vileda Ultramax Mop Set, Suchy i Mokry, Czarny, Czerwony, Pudełko, 1,8 kg
101,91 zł
Sprzedawca: Lumarko

Świeca nagrobkowa z kompozycją olejową, 170 godzin, biała – świeca nagrobkowa z pokrywką, świeca olejowa na 7 dni, z tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne, do lamp nagrobkowych i świeczników nagrobkowych
34,51 zł
Sprzedawca: Bestlivings

GLOBO 15229S2, Metal, IP20, II, E27, LED, 40 W
329,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ilove-lighting

Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Yaheetech Metalowa rama łóżka 140 x 200 cm, rama łóżka z zagłówkiem w kształcie skrzydła, czarna
419,00 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
409,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Pudełko Gracia Case 60 cm antracyt
68,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Łóżko na sprężynach hydraulicznych Merax 160x200 cm z miejscem do przechowywania, łóżko tapicerowane z ramą z listew, aksamitne łóżko na sprężynach funkcjonalne łóżko w kształcie ucha, szare
1 136,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Akumulatorowa kosiarka do trawy Einhell Power X-Change GE-CM 18/30 Li-Solo
560,16 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

Kondela Narożna uniwersalna kuchnia Laft 300x220 - grafit / dąb craft
6 728,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: nabbi
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nieestetyczne
Plastikowe zatyczki, które topią się pod wpływem ciepła; nóżka również wykonana jest z niskiej jakości plastiku i wygląda nieestetycznie
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Grablampe Granit Black Angola



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
777,85 zł
Sprzedawca: KOKA

Świeczki LED do podgrzewaczy, z możliwością ładowania, zestaw 12 sztuk, pomarańczowe
52,41 zł
Sprzedawca: NIKCORP

Kokonowe zwłoki na Halloween do powieszenia jako upiorna dekoracja zewnętrzna
340,46 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Znicze Na Grób Nowość - Duży Znicz Krzyż Dekoracyjny Na Pomnik Grób Marmur Stalowy Grawerowany 50 cm Długości Marmurowy Dekoracja na grób KRZYŻ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,00 zł
Sprzedawca: KapagaDE

Znicz Na Grób Znicze Na Wszystkich Kochanej Mamie
82,94 zł
Sprzedawca: KapagaDE

Świeca żałobna z napisem, 9OZ, wosk sojowy. Świeca wspominkowa dla zmarłych, dedykowana ukochanej osobie, czas palenia: 50-55 godzin
219,95 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
652,67 zł/1kg

darkFlash – C280 WHT +7F – obudowa komputerowa
413,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

4x świeczka na baterie led tealight 4 szt białe lampki LED wkłady dekoracyjne ciepłe światło
7,05 zł
Sprzedawca: Przydasie

BOLSIUS Dauerbrenner Nr. 6 "Herz" weiß – 12er Vorteilset



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
21,58 zł/1kg

BISPOL - Wkład Zalewany Ognik WP3 - 1 szt.
6,90 zł
Sprzedawca: PAKOGROUP

Znicz Led DOVE biały 12cm 2500h na baterie IP44



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,40 zł
Sprzedawca: AmledPL
7,07 zł/1kg

Aeterna-Ewiglichtoelkerzen Nr.3 rot



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czerwone światło grobowe
8,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lampka nagrobna biała z jedną diodą LED, z realistycznym migoczącym światłem znicza, baterie w zestawie
29,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop
126,09 zł/1kg