4,4



Na podstawie 9 opinii
Yves Saint Laurent - MYSLF Le Parfum 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
539,99 zł
5 399,90 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
9h 58m 24s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml5 996,78 zł/1l
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml7 333,17 zł/1l
439,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Więcej informacji o reklamie
Yves Saint Laurent Eau de Parfum Yves Saint Laurent Parisienne Eau de Parfum 80ml5 306,88 zł/1l
424,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
TOM FORD Grey Vetiver, Mężczyźni, 100 ml, Spray, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Dipropylene Glycol, Alpha-Isomethyl Ionone,..., 1 szt.6 823,40 zł/1l
682,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent MYSLF Le Parfum Perfumy, 60 ml
6 535,83 zł/1l
392,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
4 957,60 zł/1l
495,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
3 000,00 zł/1l
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sigma-Markt

Yves Saint Laurent MYSLF Woda perfumowana, 150 ml
3 660,73 zł/1l
549,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Y Pour Homme Woda perfumowana, 100ml
4 216,20 zł/1l
421,62 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 833,33 zł/1l
345,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 500,00 zł/1l
259,78 zł
-9,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
250,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 499,90 zł/1l
149,99 zł
Sprzedawca: Indizio

YVES SAINT LAURENT Myslf L'Absolu Parfum 100ml
6 061,60 zł/1l
606,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Y Le Parfum Pour Homme Woda perfumowana, 100 ml
6 501,80 zł/1l
650,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Yves Saint Laurent Y Le Parfum 2025 czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
4 790,00 zł/1l
479,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Yves Saint Laurent Y Intense Pour Homme Woda perfumowana, 100 ml
3 890,00 zł/1l
389,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 546,50 zł/1l
154,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Prada Paradigme woda perfumowana dla mężczyzn Refillable 100 ml
4 379,90 zł/1l
437,99 zł
Sprzedawca: motivoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
png YVES SAINT LAURENT Myslf Le Parfum 100ml Yves Saint Laurent 3614274114645
Producent: YVES SAINT LAURENT
Rodzaj: Perfumy
Pojemność: 100ml
MYSLF Le Parfum marki Yves Saint Laurent to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, MYSLF Le Parfum został wydany w 2024 roku.
Nuty zapachowe:
- nuty głowy: Czarny pieprz;
- nuty serca: Kwiat pomarańczy;
- nuty podstawy: Wanilia bourbon, Bursztyn, Paczula i Nuty drzewne.
Yves Saint Laurent - MYSLF Le Parfum 100ml Standard package. For men.
Czyste perfumy marki Yves Saint Laurent została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
- Model
- MYSLF Le Parfum
- Waga
- 0.399 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3614274114645
- Numer producenta
- EHKKJRTYLF
- Model
- MYSLF Le Parfum
- Waga
- 0.399 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3614274114645
- Numer producenta
- EHKKJRTYLF
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
4 957,60 zł/1l
495,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 833,33 zł/1l
345,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 499,90 zł/1l
149,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 956,67 zł/1l
146,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 500,00 zł/1l
259,78 zł
-9,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
250,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 700,00 zł/1l
170,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
3 000,00 zł/1l
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sigma-Markt

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
824,90 zł/1l
82,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

DOLCE&GABBANA Light Blue Pour Homme Eau Intense EDP 100ml
3 901,30 zł/1l
390,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

YVES SAINT LAURENT Myslf L'Absolu Parfum 100ml
6 061,60 zł/1l
606,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Giorgio Armani Si 100ml edp
3 890,00 zł/1l
389,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 432,30 zł/1l
143,23 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 373,50 zł/1l
737,35 zł
Sprzedawca: Sykz

Yves Saint Laurent MYSLF Le Parfum Perfumy, 60 ml
6 535,83 zł/1l
392,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 238,20 zł/1l
247,64 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Zasilacz Apple USB-C 20W MHJE3ZM/A biały
50,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Armani - Stronger With You Absolutely EDP 50ml
334,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Oryginalna ładowarka Apple iPhone 13 - 12 - 11 - zasilacz USB-C 20 W + kabel do ładowania Lightning na USB-C 1 m - oryginalne opakowanie
47,26 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Hugo Boss Hugo Man Woda toaletowa, 200ml
1 034,00 zł/1l
206,80 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 200 ml, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Bursztyn, Piżmo, Mech dębowy, Wanilia, Drzewo cedrowe, Massoia, Drzewo sandałowe, Geranium, 1 szt.
982,30 zł/1l
196,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Tonkowiec wonny, Benzoina
3 410,40 zł/1l
426,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace - Eros Energy EDP 100ml
2 659,90 zł/1l
265,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,67 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
11%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Zawartość 0,06 l
Produkt bardzo mi się podoba, ale zamiast 60 ml przysłaliście 100 ml. Dziękuję bardzo
Oceniono dnia 6 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niewłaściwy produkt
Zawartość 0,1 l
W ogłoszeniu wspomniano o „YSL La Parfum”, ale w rzeczywistości chodzi o „YSL Eau de Parfum”. Perfumy, które otrzymałem, nie były tymi, za które zapłaciłem.
Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 27 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,06 l
Oceniono dnia 31 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 12 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 19 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Addict Woda perfumowana, 100ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80
674,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 743,00 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
300,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 003,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
653,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
13 065,20 zł/1l

ETAT LIBRE D'ORANGE You Or Someone Like You EDP 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
256,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 122,00 zł/1l

Van Cleef&Arpels Orchid Leather Woda perfumowana, 75ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
584,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 795,33 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
358,60 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 172,00 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(97)Liczba wystawionych ocen: 97
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Volare Vanilla Pods 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
145,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 450,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(141)Liczba wystawionych ocen: 141
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Cacharel Eden Woda perfumowana, 50ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(104)Liczba wystawionych ocen: 104
131,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 627,80 zł/1l

Guerlain Vol de Nuit, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, #09810 Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 687,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
56 239,33 zł/1l