5,0



Na podstawie 1 opinii
Pieprz czerwony ziarno 500g Brat.pl
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
48,39 zł
93,06 zł / 1kg
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Pieprze i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pieprz Czarny Mielony Winoszarnia 1kg przyprawa z Wietnamu aromatyczny26,00 zł/1l
52,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA

Więcej informacji o reklamie
Fuchs Bunter Pfeffer cały zielony biały czarny pieprz 1000g181,37 zł/1kg
181,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Pieprz zielony ziarno 500g Brat.pl100,94 zł/1kg
52,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Pieprz Timut z Nepalu 100 g Cytrusowy „pieprz syczuański” Zanthoxylum850,00 zł/1l
42,50 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Pieprz czarny mielony 500g Brat.pl
48,33 zł/1kg
24,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pieprz czarny ziarno 500g Brat.pl
251,83 zł/1kg
26,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pieprz biały ziarno 500g Brat.pl
67,87 zł/1kg
38,29 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Bio pieprz czerwony Kampot, 200g
711,20 zł/1kg
142,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Pieprz kolorowy ziarno 100g Brat.pl
103,64 zł/1kg
11,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Aromatyczny różowy pieprz o czerwonych ziarnach, 100 g
424,40 zł/1l
21,22 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Pieprz ziołowy mielony 500g Brat.pl
19,40 zł/1kg
10,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Mielony pieprz syczuański 25 g
0,36 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g
137,90 zł/1kg
13,79 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Czubryca zielona Orzeszek 50 g
63,00 zł/1kg
3,15 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Rozdrobniony zielony pieprz 40 g
299,80 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Pieprz czarny mielony 150g
66,60 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Pieprz cytrynowy 200g
39,50 zł/1kg
7,90 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Pieprz Czarny Mielony 100 g
104,90 zł/1l
10,49 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Pieprz Czarny Ziarno 100 g
62,90 zł/1kg
9,39 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,29 zł
Sprzedawca: SklepPromienie
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pieprz czerwony ziarno 500g
PRODUKT NATURALNY, WYSOKIEJ JAKOŚCI
Produkt pakowany jest w opakowanie typu "doypack" ze struną co pozwala na zachowanie długiej świeżości, gdyż można takie opakowanie wielokrotnie otwierać i zamykać a samo opakowanie jest trwałe co jest istotne podczas transportu.
Pieprz czerwony zwany również różowym lub brazylijskim. Pieprz czarny, biały i zielony pochodzą z tej samej rośliny, różnią się czasem zbioru oraz procesem, któremu ziarna poddawane są po zebraniu. Choć wszystko wydaje się jasne, zamieszanie wywołuje pieprz czerwony, który tak naprawdę nie jest spokrewniony z pieprzem czarnym. Nazywany jest tak ze względu na zbliżony wygląd i smak owoców.
Przyprawa ta może być interesującą alternatywą dla pieprzu czarnego. Ponieważ pieprz czerwony za sprawą swojego stosunkowo ostrego smaku połączonego z lekka słodyczą i cytrusowymi nutami, jest idealnym dodatkiem do przeróżnych dań, którym chcemy nadać pikantny i jednocześnie świeży smak.
Pieprz czerwony nie tylko za sprawą swojego oryginalnego smaku, stosowany jest w wielu potrawach. Ze względu na swój intensywny kolor stanowi doskonały element dekoracyjny i dodaje oryginalnego wyglądu potrawom.
Ziarna pieprzu czerwonego często stosuje się w sosach sałatkowych i winegretach. Doskonale pasują do dań z owoców morza oraz lekkich kremowych sosów. Pieprz czerwony ciekawie komponuje się z czekoladą, dlatego jest też stosowany w cukiernictwie.
Do potraw najczęściej dodaje się całe ziarna pieprzu czerwonego lub lekko rozkruszone. Ziarna pieprzu czerwonego są znacznie delikatniejsze od klasycznego pieprzu czarnego, łatwe do rozgniecenia i nie wymagają do tego specjalnego młynka. Ponieważ łatwo się rozpadają, wystarczy zmiażdżyć je nożem.
Zawartość:
Opakowanie zawiera500g pieprzu czerwonego ziarnistego.
Składniki:
- pieprz czerwony
Sposób przechowywania:
Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niem dla dzieci.
Informacje dodatkowe:
W zakładzie pakowane są również: migdały, różne orzechy, sezam, soja, produkty zawierające gluten. W związku z tym, pomimo starań, prezentowany produkt może zawierać śladowe ilości glutenu.
- Lista składników
- Zawarte w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawarte w opisie.
- Waga
- 520 g
- Firma spożywcza
- Brat.pl
- Nazwa handlowa
- Pieprz czerwony ziarno 500g Brat.pl
- Producent
- BRAT.PL
- EAN
- 5905514506978
- Lista składników
- Zawarte w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawarte w opisie.
- Waga
- 520 g
- Firma spożywcza
- Brat.pl
- Nazwa handlowa
- Pieprz czerwony ziarno 500g Brat.pl
- Producent
- BRAT.PL
- EAN
- 5905514506978
Pasuje również do tego

Pieprz czerwony ziarno 100g Brat.pl
98,09 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Papryka czerwona, cała, różowy pieprz jagodowy, lekko pikantna, doskonała do sałatek i warzyw, 50g
7 439,80 zł/1kg
371,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wodoodporne przezroczyste plandeki PCV Plandeki chroniące rośliny Zasłony przeciwdeszczowe Plandeka, 2m x4m Plandeka ochronna na meble ogrodowe, odporna na zimno, deszcz, przeciw zamarzaniu
38,53 zł/1m²
314,53 zł
-6,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
308,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Latarka LED, akumulatorowa, COB 3w1. Ręczna latarka, ładowalna, z portem USB. Kieszonkowa latarka, idealna na kemping i do pracy. Retoo
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Tytanowa szarość
Odnowiony
3 065,91 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Alloccaz

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Czarny
2 579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Smartiee

Lodówka stołowa Merax 128 l z zamrażalnikiem i szklanymi drzwiami, lodówki na butelki z oświetleniem LED i regulowaną półką, lodówka na napoje 110 cm z funkcją chłodzenia i zamrażania, wolnostojąca
1 337,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 307,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: MERAX

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
179,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Fioletowy
5 461,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: SuperTechPL

Samsung Galaxy S23 SM-S911B, 15,5 cm (6,1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 13, Schwarz
4 283,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: G-Electronics

Phoenix PC-20 kuchenka gazowa ze stali nierdzewnej kuchenka kempingowa 2,3 KW kuchenka piknikowa z torbą - bez nabojów gazowych
111,67 zł
Sprzedawca: a-m-markt

HOME DELUXE - Zewnętrzne jacuzzi - SPLASH + poduszka, uchwyt na kubek i daszek przeciwsłoneczny - kolor: betonowy ⌀ 208 cm, 130 dysz powietrznych - w zestawie pokrowiec, zestaw naprawczy, zestaw filtrów I Zewnętrzne spa dla 6 osób
2 319,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 13, Czarny
Odnowiony
2 486,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

More Nutrition Protein Iced Coffee 500g
450,30 zł/1kg
225,15 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Samsung Galaxy S26 Ultra SM-S948B/DS, 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Srebrny
5 467,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: SuperTechPL

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 13, Zielony
Odnowiony
2 401,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Adler AD 8084, 4 l, Czarny
284,55 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
7,51 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wodoodporne przezroczyste plandeki PCV Plandeki chroniące rośliny Zasłony przeciwdeszczowe Plandeka, 3m x4m Plandeka ochronna na meble ogrodowe, odporna na zimno, deszcz, przeciw zamarzaniu
39,42 zł/1m²
482,71 zł
-9,66 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
473,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw moskitiery magnetycznej 130x150cm, możliwość skrócenia 101990405-VH
447,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

XMTECH 72W Ściemnialna lampa sufitowa LED Nowoczesna lampa sufitowa ze zdalnym sterowaniem Przedpokój Salon Sypialnia Lampa IP44 Wodoodporna
161,42 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: HKGaga

PIEPRZ CZERWONY ZIARNISTY 100g Aromatyczny naturalny ziarno jakość Kol-Pol
179,90 zł/1kg
17,99 zł
Sprzedawca: KOL-POL

Bio, czarny pieprz, 1 kg
151,32 zł/1kg
151,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Pieprz czarny Peugeot Kampot, pieprz najwyższej jakości, przyprawa, do młynka Peugeot, torebka 3 x 20 g, 42462
2 902,50 zł/1kg
174,15 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Czarny, Tytan
4 099,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Smartiee

Kalendarz adwentowy Sephora 2025 - 24 produkty kosmetyczne
1 790,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Materac 90x200 25 cm Zintegrowany topper Materac 7-strefowy materac sprężynowy H3/H4
469,99 zł
Sprzedawca: hatservice
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pieprz Kolorowy Winoszarnia Ziarnisty Mieszanka Czarny Biały Zielony 200 g
21,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
42,00 zł/1l

Chilli Guajillo 200g i Chilli del Arbol, całe kawałki, suszone na słońcu, 200g
194,12 zł
Sprzedawca: LaProve
485,30 zł/1kg

Block House Steak Pepper Special Seasoning w puszce 200 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
59,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
299,55 zł/1kg

Pieprz Cayenne Winoszarnia 1kg Ostra Papryka Pikantna Przyprawa Mielona
52,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
26,00 zł/1l

Pieprz Czarny Mielony Winoszarnia 1kg przyprawa z Wietnamu aromatyczny
52,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
26,00 zł/1l

Pieprz Czarny Winoszarnia Ziarnisty 1kg Naturalny z Wietnamu Aromatyczny
52,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
26,00 zł/1l

Pieprz czarny młotkowany grys - 1kg
49,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
24,50 zł/1l

Fuchs Professional Pepper białe całe ziarna pieprzu special 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
191,14 zł/1kg

Fuchs 380788006 Fuchs Pfeffer schwarz gemahlen Gewürz, 1,0 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
162,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,34 zł/1kg

Aromatyzowany pieprz z czarnego kminku w słoiku wielokrotnego użytku 500G klasa 1
51,00 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 020,00 zł/1l

Czarny kminek 1 kg – aromatyczne nasiona naturalne, klasa jakości 1
46,75 zł
Sprzedawca: PHRoyal
935,00 zł/1l

Fuchs Bunter Pfeffer cały zielony biały czarny pieprz 1000g
181,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
181,37 zł/1kg

Pieprz zielony ziarno 500g Brat.pl
52,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
100,94 zł/1kg

Pieprz Timut z Nepalu 100 g Cytrusowy „pieprz syczuański” Zanthoxylum
42,50 zł
Sprzedawca: PHRoyal
850,00 zł/1l

Pieprz czerwony ziarno 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
93,06 zł/1kg

Pieprz czarny mielony 1kg Brat.pl
46,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
45,26 zł/1kg

Czarny kminek 500 g – aromatyczne nasiona naturalne, klasa jakości 1
33,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
679,80 zł/1l

Pieprz biały ziarno 500g Brat.pl
38,29 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
67,87 zł/1kg

Pieprz kolorowy ziarno EKO w młynku 80g
32,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32 090,00 zł/1l

Pieprz czarny ziarno EKO w młynku 90g
30,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
30 590,00 zł/1l