4,0



Na podstawie 1 opinii
Bio pieprz czerwony Kampot, 200g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
142,24 zł
711,20 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pieprze i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pieprz Czarny Mielony Winoszarnia 1kg przyprawa z Wietnamu aromatyczny26,00 zł/1l
52,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA

Więcej informacji o reklamie
Pieprz czarny młotkowany grys - 1kg24,50 zł/1l
49,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA

Więcej informacji o reklamie
Fuchs Bunter Pfeffer cały zielony biały czarny pieprz 1000g181,37 zł/1kg
181,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Pieprz zielony ziarno 500g Brat.pl100,94 zł/1kg
52,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Bio czarny pieprz Kampot, 200g
629,55 zł/1kg
125,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Bio pieprz Tellicherry, 200g
491,25 zł/1kg
98,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Bio czarny pieprz Malabar - "Tigerpfeffer", 200g
495,70 zł/1kg
99,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Bio, czarny pieprz, 200g
334,20 zł/1kg
66,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Bio, czarny pieprz malabar, 200g
561,80 zł/1kg
112,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Bio, czarny pieprz w ziarnach, 200g
497,40 zł/1kg
99,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Bio pieprz cayenne, 250g
334,00 zł/1kg
83,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Bio pieprz kolorowy z jagodami schinus, 200g
414,45 zł/1kg
82,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Bio Timut Pfeffer, 200g
563,95 zł/1kg
112,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Pieprz czerwony ziarno 100g Brat.pl
98,09 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pieprz - biały cały 50g
358,00 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Mielony pieprz syczuański 25 g
0,36 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Appetita Pieprz Czarny Ziarnisty 18 G
1 461,50 zł/1kg
29,23 zł
Sprzedawca: Katomix

Młynek do przypraw Brecht pieprz biały mielony, 35 g
484,57 zł/1kg
16,96 zł
Sprzedawca: taleoo

Pieprz cytrynowy 200g
39,50 zł/1kg
7,90 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Kamis Pieprz Zielony Ziarnisty 12 G
962,50 zł/1l
11,55 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wyjątkowa specjalność: Kupić czerwony pieprz Kampot
Zasługuje na głęboki ukłon: Czerwony pieprz Kampot to po prostu wyjątkowa przysmak. My w Kamelur jesteśmy dumni, że możemy go oferować. Ten pikantny przyprawa pochodzi z jednego z najlepszych regionów uprawy pieprzu na świecie. Do jego produkcji zbierane są tylko w pełni dojrzałe owoce, a uprawa odbywa się zgodnie z zasadami ekologicznymi oraz tradycyjnymi metodami charakterystycznymi dla jego regionu pochodzenia – regionu Kampot w Kambodży – co stanowi podstawę jego doskonałej jakości. Każdy, kto kocha pieprz, doceni tę wyjątkową odmianę.
Skąd pochodzi czerwony pieprz Kampot?
Pieprz Kampot to owoce rośliny Piper nigrum – tak jak w przypadku wielu innych odmian pieprzu. Wyjątkową, doskonałą jakość aromatyczną zawdzięcza optymalnym warunkom uprawy: Plantacje w prowincji Kampot w Kambodży znajdują się na otwartych, dawnych polach ryżowych, z dużą ilością słońca i ciężkim glebą gliniastą. Podobnie jak w przypadku dobrego wina, w przypadku pieprzu "terroir" – czyli klimat i gleba regionu uprawy – ma kluczowe znaczenie dla jego smaku.
Co wyróżnia czerwony pieprz Kampot w Kamelur?
Czerwony pieprz, podobnie jak czarny i biały, pochodzi z tej samej rośliny. Różnica polega na czasie zbioru i dalszej obróbce, co decyduje o jego kolorze. Te czynniki wpływają również na różnorodność aromatów. Ogólnie rzecz biorąc, czerwony pieprz jest rzadkością. Do jego produkcji konieczne jest, aby jagody na krzewie w pełni dojrzały. To bardzo korzystne dla jego aromatu: tylko w ten sposób może się rozwinąć pełny bukiet smaków jagód pieprznych.
W pełni dojrzałe owoce są ostrożnie zbierane ręcznie i suszone. Podczas tego procesu zmienia się kolor: intensywna czerwień ziaren pieprzu przechodzi w brązowo-rdzawy odcień. Jednak niezwykle intensywny pozostaje aromat dojrzałego pieprzu: wyraźna pikantność, która łączy się z owocową słodyczą – po prostu pyszne.
Czasami oferowane są specjalne odmiany czerwonego pieprzu, które mają nieco bardziej intensywny kolor. Nie dajcie się zwieść. W takim przypadku dojrzałe jagody pieprzu są zalewane gorącą wodą, aby "zakłócić" procesy brązowienia. Niestety, szkodzi to również aromatowi. W naszym czerwonym, ekologicznym pieprzu Kampot, dzięki delikatnemu suszeniu, aromat jest bardzo dobrze zachowany – można go poczuć.
Jak można wykorzystać ekologiczny czerwony pieprz Kampot w kuchni?
Byłoby pretensjonalne zakładać, że można stale używać tego pieprzu wysokiej jakości do przyprawiania potraw. Jest on zbyt cenny, aby go marnować. Cieszcie się nim w lub, a jeszcze lepiej, na wszystkich potrawach, które wymagają wyjątkowej nuty pieprznej. Doskonale nadaje się do mięs, ryb, ale także do potraw wegetariańskich, takich jak dania z fasoli lub ryżu. Najlepiej, aby ten pieprz nie był gotowany. Zawsze należy go świeżo mielić na potrawy – najlepiej użyć do tego wysokiej jakości młynka do pieprzu ceramicznego. Inna alternatywa dla świeżego aromatu: grubo rozgnieć ziarna w moździerzu, a resztę zrobią Twoje zęby podczas żucia.
Dla odważnych: Pikantny i słodki, czy to do siebie pasuje? Koneserzy twierdzą, że tak. Szczególnie bogaty aromat czerwonego pieprzu Kampot pasuje do deserów z czekoladą, świeżymi owocami lub do potraw z jabłkami. Warto spróbować.
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
- Lista składników
- Czerwona papryka Kampot z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Kamelur®
- Nazwa handlowa
- Kamelur® Organiczny czerwony pieprz Kampot 200 g
- Producent
- Kamelur
- EAN
- 4251580703737
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
- Lista składników
- Czerwona papryka Kampot z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Kamelur®
- Nazwa handlowa
- Kamelur® Organiczny czerwony pieprz Kampot 200 g
- Producent
- Kamelur
- EAN
- 4251580703737
Pasuje również do tego

Block House Steak Pepper Special Seasoning w puszce 200 g
299,55 zł/1kg
59,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czarny pieprz 1 kg, całe ziarna, przyprawa, do gotowania, naturalny, dodatek. GiDeli
73,27 zł/1kg
73,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Pieprz Kolorowy Winoszarnia Ziarnisty Mieszanka Czarny Biały Zielony 200 g
42,00 zł/1l
21,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA

Młynek do przypraw Brecht Pieprz Cayenne (chilli) mielony, 35 g
484,57 zł/1kg
16,96 zł
Sprzedawca: taleoo

Bio, czarny pieprz, 1 kg
150,61 zł/1kg
150,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Pieprz kubeb 80g
679,80 zł/1l
33,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

PIEPRZ CZARNY ZIARNISTY 1kg Aromatyczny naturalny ziarno jakość Kol-Pol
69,99 zł/1kg
69,99 zł
Sprzedawca: KOL-POL

Zapasowe przyprawy do młynka Tan Hoi Peugeot 42400, pieprz czarny, 7x20g
1 243,93 zł/1kg
174,15 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Pieprz czarny mielony 500g Brat.pl
48,33 zł/1kg
24,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pieprz czarny mielony 150g
66,60 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Czarny pieprz 1 kg, całe ziarna, przyprawa, do gotowania, naturalny, dodatek. GiDeli
81,90 zł/1kg
81,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Czarny pieprz 2 kg, całe ziarna, przyprawa, do gotowania, naturalny, dodatek. GiDeli
66,87 zł/1kg
133,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Mielony czarny pieprz, 1 kg, przyprawa, naturalny, do gotowania, aromat, GiDeli
81,90 zł/1kg
81,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

PIEPRZ CZARNY ZIARNISTY 500g Aromatyczny naturalny ziarno jakość Kol-Pol
75,98 zł/1kg
37,99 zł
Sprzedawca: KOL-POL

PIEPRZ CYTRYNOWY 500g Aromatyczny do ryb i warzyw przyprawa jakość Kol-Pol
57,98 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: KOL-POL

Bio, czarny pieprz, 200g
334,20 zł/1kg
66,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Pieprz czerwony ziarno 100g Brat.pl
98,09 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

PIEPRZ ZIOŁOWY MIELONY 200g Aromatyczny naturalny przyprawa jakość Kol-Pol
59,95 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: KOL-POL

Pieprz kolorowy ziarno 100g Brat.pl
103,64 zł/1kg
11,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pieprz zielony ziarno 500g Brat.pl
100,94 zł/1kg
52,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pieprz czerwony ziarno 500g Brat.pl
93,06 zł/1kg
48,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pieprz biały ziarno 500g Brat.pl
67,87 zł/1kg
38,29 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pieprz czarny ziarno 500g Brat.pl
251,83 zł/1kg
26,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Mielony pieprz syczuański 25 g
0,36 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Pieprz ziołowy 150g
39,93 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Pieprz czarny ziarno 1 kg
49,99 zł/1kg
49,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Block House Steak Pepper Special Seasoning w puszce 200 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
59,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
299,55 zł/1kg

Chilli Guajillo 200g i Chilli del Arbol, całe kawałki, suszone na słońcu, 200g
194,12 zł
Sprzedawca: LaProve
485,30 zł/1kg

Pieprz Cayenne Winoszarnia 1kg Ostra Papryka Pikantna Przyprawa Mielona
52,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
26,00 zł/1l

Pieprz Czarny Mielony Winoszarnia 1kg przyprawa z Wietnamu aromatyczny
52,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
26,00 zł/1l

Pieprz Czarny Winoszarnia Ziarnisty 1kg Naturalny z Wietnamu Aromatyczny
52,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
26,00 zł/1l

Pieprz czarny młotkowany grys - 1kg
49,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
24,50 zł/1l

Fuchs Professional Pepper białe całe ziarna pieprzu special 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
191,14 zł/1kg

Aromatyzowany pieprz z czarnego kminku w słoiku wielokrotnego użytku 500G klasa 1
51,00 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 020,00 zł/1l

Pieprz czerwony ziarno 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
93,06 zł/1kg

Fuchs Bunter Pfeffer cały zielony biały czarny pieprz 1000g
181,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
181,37 zł/1kg

Pieprz zielony ziarno 500g Brat.pl
52,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
100,94 zł/1kg

Fuchs 380788006 Fuchs Pfeffer schwarz gemahlen Gewürz, 1,0 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
162,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,34 zł/1kg

Pieprz Timut z Nepalu 100 g Cytrusowy „pieprz syczuański” Zanthoxylum
42,50 zł
Sprzedawca: PHRoyal
850,00 zł/1l

Pieprz czarny mielony 1kg Brat.pl
46,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
45,26 zł/1kg

Pieprz kolorowy ziarno EKO w młynku 80g
32,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32 090,00 zł/1l

Pieprz biały ziarno 500g Brat.pl
38,29 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
67,87 zł/1kg

Pieprz czarny ziarno EKO w młynku 90g
30,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
30 590,00 zł/1l

Pieprz czarny Peugeot Kampot, pieprz najwyższej jakości, przyprawa, do młynka Peugeot, torebka 3 x 20 g, 42462



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
174,55 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
2 909,17 zł/1kg

Pieprz kubeb 80g
33,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
679,80 zł/1l

Fuchs pieprz cayenne mielony z drobno zmielonych odmian chili 1000g
102,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,00 zł/1kg