4,4



Na podstawie 14 opinii
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
539,22 zł
5 991,33 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Thierry Mugler - Alien Hypersense EDP náplň 100ml412,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Clive Christian 1872 Feminine Perfumy, 100 ml16 620,30 zł/1l
1 662,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml5 666,56 zł/1l
509,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Więcej informacji o reklamie
Clive Christian X Feminine Perfumy, 100 ml13 376,10 zł/1l
1 337,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP refillable 50ml
8 178,80 zł/1l
408,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
4 795,56 zł/1l
431,60 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 50 ml
7 392,00 zł/1l
369,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Prada - Prada Paradox Intense EDP 30ml
10 756,00 zł/1l
322,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

PRADA Paradoxe Intense EDP 50ml
8 344,20 zł/1l
417,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Prada Paradoxe Radical Essence perfumy dla kobiet 90 ml
6 672,11 zł/1l
600,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Prada Infusion De Fleur D´Oranger woda perfumowana dla kobiet 200 ml
4 306,80 zł/1l
861,36 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Prada Paradigme woda perfumowana dla mężczyzn Refillable 100 ml
4 379,90 zł/1l
437,99 zł
Sprzedawca: motivoo

PRADA Luna Rossa Ocean Le Parfum 100ml
4 130,00 zł/1l
413,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Diesel, Loverdose, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
3 234,80 zł/1l
161,74 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior (Christian Dior) J'adore L'Or czyste perfumy dla kobiet 80 ml
8 869,63 zł/1l
709,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml Prada 3614274000597
Nazwa produktu: Paradoxe Virtual Flower woda perfumowana
Marka: Prada
Pojemność: 90ml
Prada Paradoxe Virtual Flower to innowacyjna woda perfumowana, która stawia pod znakiem nasze postrzeganie rzeczywistości. Jej świeża, kwiatowo-piżmowa kompozycja, opracowana przez mistrzów perfumiarstwa z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, redefiniuje pojęcie kwiatowości. W centrum tej unikalnej kreacji znalazł się jeden z najbardziej eleganckich kwiatów w perfumerii: jaśmin. Dzięki zaawansowanej technologii, stworzono niepowtarzalny akord Prady - AI Jasmine Accord, który oddaje delikatny i promienny zapach jaśminu w jego naturalnym wydaniu.
Nuty Zapachowe:
Nuta główna: bergamotka
Nuta serca: jaśmin, neroli
Nuty bazy: ambrette (piżmian właściwy), piżmo
Składniki: ALCOHOL , PARFUM / FRAGRANCE , AQUA / WATER / EAU , BENZYL SALICYLATE , LINALOOL , LIMONENE , BENZYL ALCOHOL , HYDROXYCITRONELLAL , METHYL ANTHRANILATE , HEXYL CINNAMAL , ETHYLHEXYL SALICYLATE , BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE , CITRONELLOL , GERANIOL , PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE , CITRAL , TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE , FARNESOL , ALPHA-ISOMETHYL IONONE , CI 17200 / RED 33 , CI 60730 / EXT. VIOLET 2 (F.I.L. N70039515/1).
Woda perfumowana marki Prada została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 90 ml.
Prada Paradoxe Virtual Flower Edp Spray
- Model
- Paradoxe Virtual Flower
- Waga
- 0.375 kg
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3614274000597
- Numer producenta
- PIKKBROASF
- Model
- Paradoxe Virtual Flower
- Waga
- 0.375 kg
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3614274000597
- Numer producenta
- PIKKBROASF
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego
Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(167)Liczba wystawionych ocen: 167Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(1138)Liczba wystawionych ocen: 1138Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(826)Liczba wystawionych ocen: 826




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(284)Liczba wystawionych ocen: 284




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(876)Liczba wystawionych ocen: 876




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(71)Liczba wystawionych ocen: 71




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(184)Liczba wystawionych ocen: 184




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(240)Liczba wystawionych ocen: 240




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(2047)Liczba wystawionych ocen: 2047




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(984)Liczba wystawionych ocen: 984




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1005)Liczba wystawionych ocen: 1005Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2421)Liczba wystawionych ocen: 2421




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(169)Liczba wystawionych ocen: 169





4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(134)Liczba wystawionych ocen: 134




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(179)Liczba wystawionych ocen: 179




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18





4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50Rabat 2% od 2 szt.




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(154)Liczba wystawionych ocen: 154




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(431)Liczba wystawionych ocen: 431




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(876)Liczba wystawionych ocen: 876Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(185)Liczba wystawionych ocen: 1858% zniżki




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(76)Liczba wystawionych ocen: 76

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
4 795,56 zł/1l
431,60 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Piękne Okrągłe Duże Lustro – Koło Bezramowe 100 cm
349,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tulupdecor

Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolina 305 cm Czarna + siatka zabezpieczająca + drabinka
719,49 zł
Sprzedawca: Aga24

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
533,50 zł/1l
106,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Uchwyt do telefonu komórkowego imoshion do samochodu – regulowany – uniwersalny – karbonowy – kratka wentylacyjna – czarny
99,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Ploonk

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Poduszka ziarnista, zdejmowana poszewka, 100% bawełna, 20x53 cm, naturalna
202,59 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP refillable 50ml
8 178,80 zł/1l
408,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
5 666,56 zł/1l
509,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 50 ml
7 392,00 zł/1l
369,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP refillable spray 30ml
10 561,33 zł/1l
316,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

VALENTINO Donna Born in Roma Coral Fantasy EDP 100ml
5 239,70 zł/1l
523,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

PRADA Luna Rossa Ocean Le Parfum 100ml
4 130,00 zł/1l
413,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Burberry Goddess, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 szt.
4 443,60 zł/1l
444,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4 699,90 zł/1l
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Esta Puro- Volare Woda perfumowana 100 ml
175,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Valentino - Donna Born In Roma Intense EDP 100ml
5 285,00 zł/1l
528,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Florabloom Forte, Kobiety, 125 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, #19758 INGREDIENTS: • ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LINALOOL • LIMONENE..., 1 szt.
4 928,96 zł/1l
616,12 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ELFEZONE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

JOOP! Homme, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mandarynka, Kwiat pomarańczy, Cynamon, Heliotrop, Jaśmin, Konwalia
731,04 zł/1l
91,38 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Carolina Herrera La Bomba, Kobiety, 80 ml, Perfumy w płynie, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 szt.
5 666,50 zł/1l
453,32 zł
Sprzedawca: Glampact
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 79% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
79%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
14%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niesamowite perfumy
Zawartość 0,09 l
Uwielbiam te perfumy. Pachną tak dobrze, tak elegancko i nie są przytłaczające.
Oceniono dnia 26 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Marzenie
Zawartość 0,09 l
Ten zapach to po prostu marzenie – to mówi wszystko!
Oceniono dnia 31 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oryginał
Zawartość 0,09 l
Oryginał w bardzo dobrym stanie
Oceniono dnia 25 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,09 l
Oceniono dnia 3 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,09 l
Oceniono dnia 30 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,09 l
Oceniono dnia 16 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,09 l
Oceniono dnia 15 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

Armani Emporio She EDP 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(297)Liczba wystawionych ocen: 297
200,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 004,40 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
238,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 386,30 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
269,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 484,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders