5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Zestaw do uszczelniania płynną folią DIY 1 kg, kolor szary, w zestawie pędzel i włóknina – zestaw uszczelniający zapewniający natychmiastową szczelność, 3-krotnie większa wydajność, bez rozpuszczalników i bitumu
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
570,99 zł
570,99 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B18,39 zł/1kg
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary198 979,99 zł/1l
203,22 zł
-4,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
198,98 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K33,86 zł/1l
178,66 zł
-9,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,30 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Fuga Ceresit 40 5 kg odcień Siena22,86 zł/1kg
114,31 zł
Sprzedawca: MasterBau

Przezroczysta folia płynna DIY – płynne uszczelnienie niewidoczne do dachów, balkonów i napraw, wodoodporne, odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, bezrozpuszczalnikowe
1 999,96 zł/1l
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 15 kg
50,60 zł/1kg
758,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szczeliwo FLEX 290 ml, czarne – elastyczne szczeliwo do dachów, łazienek i budownictwa, wodoodporne, odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, nadające się do malowania, bezrozpuszczalnikowe
1 358,59 zł/1l
393,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 20 kg
16,99 zł/1l
288,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

Uniwersalne Uszczelnienie Mem Water-stop, 1 kg
1 664,18 zł/1m
183,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

SOUDAL Wodoodporna masa uszczelniająca Wasserstopp – impregnacja wodoodporna 0,75 l
124,13 zł/1l
93,10 zł
Sprzedawca: MasterBau

Membrana uszczelniająca BOSTIK Waterstop, do naprawy przecieków, 1 kg, kolor dachówki, technologia MS Polimer
266,17 zł/1kg
292,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Discountic

Membrana uszczelniająca BOSTIK Waterstop, do naprawy przecieków, 6 kg, szara, technologia MS Polimer
113,93 zł/1kg
722,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Discountic

Membrana hydroizolacyjna do prac uszczelniających 1 kg Membrana hydroizolacyjna do prac uszczelniających 1 kg – Bostik
373,30 zł/1kg
373,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SIKA Sikaseal Acrylic Sealant 107 do spoin i pęknięć – szary – 300 ml
511,23 zł/1l
153,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Bostik Prestik kit uszczelniający 1000g opakowanie
471,99 zł/1kg
471,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

MEM Farba Dachowa Bitumiczna 10 L Hydroizolacyjna Bitumiczna Powłoka Dachowa Czarna
46,30 zł/1l
462,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sakret, uszczelniacz do zastosowań zewnętrznych, kolor niebieski, 8 kg
82,75 zł/1l
661,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Enke Enkopur w kolorze czarnym, płynny plastik, płynna żywica do powierzchni dachowych 4 kg
244,50 zł/1kg
977,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wszechstronne zastosowanie: płynne tworzywo sztuczne nadaje się do naprawy najróżniejszych materiałów dachowych, takich jak drewno, cynk, blacha, a nawet stare pokrycia bitumiczne i tworzywa sztuczne.
Odporny na warunki atmosferyczne: nałożony płynny tworzywo sztuczne zapewnia długotrwałą ochronę problematycznego miejsca przed wnikającą wilgocią i promieniowaniem słonecznym.
Łatwy w obróbce: płynne tworzywo sztuczne jest jednoskładnikowe i nakłada się je w 2 warstwach. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne materiały.
Trwałość: Płynne tworzywo sztuczne jest bardzo trwałe i przy prawidłowym zastosowaniu może wytrzymać ponad 20 lat bez utraty swoich właściwości.
Rozwiązanie problemów:Płynne tworzywo sztuczne często sprawdza się jako doskonałe rozwiązanie problemów. Niezawodnie uszczelnia nawet najtrudniejsze miejsca.
Zużycie:ok. 1 kg/m²
Zawartość:puszka 1 kg płynnego tworzywa sztucznego, 1 pędzel o szerokości 38 mm, 1 sztuka włókniny wzmacniającej 100 cm x 100 cm
Typowe zastosowania to:
uszczelnianie nieszczelnych pokryć dachowych
uszczelnianie otworów, pęknięć i spoin na większości podłoży
Uszczelnianie tarasów i balkonów, w tym słupków i przejść
Uszczelnianie obszarów przyłączeniowych, takich jak ramy okienne i drzwiowe
Uszczelnianie przejść dachowych, takich jak kominy, wywietrzniki, kopuły świetlne itp.
Uszczelnianie mechanicznych elementów mocujących w obszarze dachu
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1 l
- Kolor
- Szary
- EAN
- 4099626225320
- Numer producenta
- DRS-R38-01G
- Producent
- HanseSyntecSystems
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1 l
- Kolor
- Szary
- EAN
- 4099626225320
- Numer producenta
- DRS-R38-01G
- Producent
- HanseSyntecSystems
Pasuje również do tego

Przezroczysta folia płynna DIY – płynne uszczelnienie niewidoczne do dachów, balkonów i napraw, wodoodporne, odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, bezrozpuszczalnikowe
1 999,96 zł/1l
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw do uszczelniania płynną folią DIY 1 kg, czarny, w zestawie pędzel i włóknina – zestaw uszczelniający zapewniający natychmiastową szczelność, trzykrotnie większa wydajność, bez rozpuszczalników i bitumu
3 806,60 zł/1m
570,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 5 kg
109,20 zł/1kg
545,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 15 kg
50,60 zł/1kg
758,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw do uszczelniania płynną folią DIY 1 kg, biały, w zestawie pędzel i włóknina – zestaw uszczelniający zapewniający natychmiastową szczelność, trzykrotnie większa wydajność, bez rozpuszczalników i bitumu
570,99 zł/1kg
570,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 20 kg
16,99 zł/1l
288,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do uszczelniania płynną folią DIY 5 kg, kolor szary, w zestawie pędzel i włóknina – zestaw uszczelniający zapewniający natychmiastową szczelność, trzykrotnie większa wydajność, bez rozpuszczalników i bitumu
199,40 zł/1l
996,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw do uszczelniania płynną folią DIY 5 kg, biały, w zestawie pędzel i włóknina – zestaw uszczelniający zapewniający natychmiastową szczelność, trzykrotnie większa wydajność, bez rozpuszczalników i bitumu
199,40 zł/1l
996,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uniwersalne Uszczelnienie Mem Water-stop, 1 kg
1 664,18 zł/1m
183,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep

Folia dachowa EPDM EASYSTICK, samoprzylepna, rolka o wymiarach 5 x 1 m = 5 m²
813,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szczeliwo FLEX 290 ml, czarne – elastyczne szczeliwo do dachów, łazienek i budownictwa, wodoodporne, odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, nadające się do malowania, bezrozpuszczalnikowe
1 358,59 zł/1l
393,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

8-calowa mini piła łańcuchowa z akumulatorem 8000 mAh 1200 W do przycinania, prac rzemieślniczych i majsterkowania
351,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LUMIDRA

Zestaw do uszczelniania płynną folią DIY 5 kg, czarny, w zestawie pędzel i włóknina – zestaw uszczelniający zapewniający natychmiastową szczelność, trzykrotnie większa wydajność, bez rozpuszczalników i bitumu
199,40 zł/1l
996,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Rower elektryczny 18 Ah 28 cali, rower elektryczny E-City E-Bikes & E-HollandräderPedelec Unisex 7 biegów E-Citybike 25 km/h dla kobiet i mężczyzn Wodoodporny IP54 2026
3 899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

HOME DELUXE - płytki WPC BAVARO - antracyt 1m² | płytki tarasowe, płytki balkonowe, płytki drewniane
213,99 zł/1m²
213,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Isolbau Folia płynna PLUS 20 kg – folia uszczelniająca do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych – do ścian i podłóg – uszczelnianie balkonów, tarasów – bezrozpuszczalnikowe, wodoodporne uszczelnienie Masa uszczelniająca
41,45 zł/1kg
828,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Powerness® Growatt NEO-800M-X 800W Mikroinwerter Zintegrowane WiFi z 5-metrowym Kablem do Elektrowni Balkonowej
866,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 145,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Uszczelniacz Wasser Stop Szary 750 Ml
131,24 zł/1kg
98,43 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 1,5 kg
339,99 zł/1kg
509,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Xiaomi Redmi Pad SE 11" 8/256GB Szary
1 832,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Genius Eazzzy Topper Deluxe 180x200cm wysokość 9 cm H2 H3 - ortopedyczna nakładka na materac i łóżko sprężynowe z pianki żelowej | nakładka na materac
1 909,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kolagen w proszku Glow25
1 051,98 zł/1l
525,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BALDUR Ogród 1x klon japoński 'Burgund', roślina w doniczce 12 cm, klon, czerwone liście, mrozoodporny, bardzo łatwy w pielęgnacji, Acer palmatum atropurpureum, rzadka odmiana klonu japońskiego
447,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Elektrownia balkonowa 2048Wh Growatt NOAH 2000 z mocą wejściową 1800W PV IP66 dla elektrowni balkonowej
2 765,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

SCHOMBURG Aquafin i380 Krem iniekcyjny do izolacji poziomej 5 l, biały



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 689,28 zł
Sprzedawca: MasterBau
337,86 zł/1l

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
-4,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
198,98 zł
Sprzedawca: MasterBau
198 979,99 zł/1l

Dewepro 314860



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
178,66 zł
-9,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
33,86 zł/1l

Pióro do fug między płytkami, marker do renowacji fug w łazience i kuchni, wodoodporny środek do renowacji fug – CeramicTilePen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,79 zł
Sprzedawca: Netscroll

MAPEI KERAPOXY 144 Zaprawa fugowa na bazie żywicy epoksydowej 2 kg
150,72 zł
Sprzedawca: MasterBau

Sika Silicone 290dc 300ml przezroczysty przezroczysty jeden rozmiar
136,75 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver
455,83 zł/1l

Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg
143,94 zł
Sprzedawca: MasterBau
28,79 zł/1kg