5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Zestaw do uszczelniania płynną folią DIY 1 kg, biały, w zestawie pędzel i włóknina – zestaw uszczelniający zapewniający natychmiastową szczelność, trzykrotnie większa wydajność, bez rozpuszczalników i bitumu
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
570,99 zł
570,99 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary198 979,99 zł/1l
203,22 zł
-4,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
198,98 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K33,86 zł/1l
178,66 zł
-9,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,30 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
KNAUF – kompozytowa masa uszczelniająca do powierzchni, uszczelnienie prysznica, płynna folia HYDRO FLEX 5 kg25,40 zł/1l
135,48 zł
-8,47 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,01 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Fuga Ceresit CE 40 lodowata jasna, 2 kg38,53 zł/1kg
77,05 zł
Sprzedawca: MasterBau

Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 5 kg
109,20 zł/1kg
545,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Przezroczysta folia płynna DIY – płynne uszczelnienie niewidoczne do dachów, balkonów i napraw, wodoodporne, odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, bezrozpuszczalnikowe
1 999,96 zł/1l
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 20 kg
16,99 zł/1l
288,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

Uniwersalne Uszczelnienie Mem Water-stop, 1 kg
1 664,18 zł/1m
183,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

OELLERS Diffusil zestaw barier poziomych 3x5L z pompą wtryskową i pakerem do krzemionkowania przeciw wilgoci w ścianach / murach
161,20 zł/1l
2 417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Membrana hydroizolacyjna do prac uszczelniających 1 kg Membrana hydroizolacyjna do prac uszczelniających 1 kg – Bostik
373,30 zł/1kg
373,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dyspersyjny uszczelniacz akrylowy Illbruck LD705 - Uszczelniacz akrylowy biały, 310ml
370,77 zł/1m
96,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 4kg Taśma 5mb HALBAU SETH02
17,64 zł/1m
88,19 zł
Sprzedawca: Izosklep

Bostik Prestik kit uszczelniający 1000g opakowanie
471,99 zł/1kg
471,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ZESTAW 12x550ml Schomburg Aquafin I380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy
394,51 zł/1l
2 603,78 zł
Sprzedawca: MasterBau

SIKA Sikaseal 108 – silikonowa masa uszczelniająca do zastosowań sanitarnych – biała – 300 ml
505,07 zł/1l
151,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Dekalin uszczelniacz Dekasyl M S-1, zawartość 0,29 l - kolor: biały
1 455,14 zł/1l
421,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lugato – akrylowy uszczelniacz do pęknięć i spoin, biały, 310 ml
401,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wszechstronne zastosowanie:płynne tworzywo sztuczne nadaje się do naprawy najróżniejszych materiałów dachowych, takich jak drewno, cynk, blacha, a nawet stare pokrycia bitumiczne i tworzywa sztuczne.
Odporny na warunki atmosferyczne:nałożony płynny tworzywo sztuczne zapewnia długotrwałą ochronę problematycznego miejsca przed wnikającą wilgocią i promieniowaniem słonecznym.
Łatwy w obróbce:płynne tworzywo sztuczne jest jednoskładnikowe i nakłada się je w 2 warstwach. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne materiały.
Trwałość:płynne tworzywo sztuczne jest bardzo trwałe i przy prawidłowym zastosowaniu może wytrzymać ponad 20 lat bez utraty swoich właściwości.
Rozwiązanie problemów: Płynne tworzywo sztuczneczęsto sprawdza się jako doskonałe rozwiązanie problemów. Niezawodnie uszczelnia nawet najtrudniejsze miejsca.
Zużycie:ok. 1 kg/m²
Zawartość:puszka 1 kg płynnego tworzywa sztucznego, 1 pędzel o szerokości 38 mm, 1 sztuka włókniny wzmacniającej o wymiarach 100 cm x 100 cm
Typowe zastosowania to:
uszczelnianie nieszczelnych pokryć dachowych
uszczelnianie otworów, pęknięć i spoin na większości podłoży
Uszczelnianie tarasów i balkonów, w tym słupków i przejść
Uszczelnianie obszarów przyłączeniowych, takich jak ramy okienne i drzwiowe
Uszczelnianie przejść dachowych, takich jak kominy, wywietrzniki, kopuły świetlne itp.
Uszczelnianie mechanicznych elementów mocujących w obszarze dachu
- Waga
- 1000 g
- Kolor
- Biały
- EAN
- 4099626225337
- Numer producenta
- DRS-R38-01W
- Producent
- HanseSyntecSystems
- Waga
- 1000 g
- Kolor
- Biały
- EAN
- 4099626225337
- Numer producenta
- DRS-R38-01W
- Producent
- HanseSyntecSystems
Pasuje również do tego

Intenso 64GB MicroSDHC, 64 GB, MicroSDXC, Klasa 10, 25 MB/s, Odporny na wstrząsy, Odporny na temperaturę, Wodoodporna, Odporny na promieniowanie rentgenowskie, Czarny
69,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 5 kg
109,20 zł/1kg
545,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Przezroczysta folia płynna DIY – płynne uszczelnienie niewidoczne do dachów, balkonów i napraw, wodoodporne, odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, bezrozpuszczalnikowe
1 999,96 zł/1l
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 1,5 kg
339,99 zł/1kg
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 15 kg
50,60 zł/1kg
758,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw do uszczelniania płynną folią DIY 1 kg, kolor szary, w zestawie pędzel i włóknina – zestaw uszczelniający zapewniający natychmiastową szczelność, 3-krotnie większa wydajność, bez rozpuszczalników i bitumu
570,99 zł/1l
570,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 20 kg
16,99 zł/1l
288,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

Isolbau Folia płynna PLUS 20 kg – folia uszczelniająca do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych – do ścian i podłóg – uszczelnianie balkonów, tarasów – bezrozpuszczalnikowe, wodoodporne uszczelnienie Masa uszczelniająca
41,45 zł/1kg
828,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Zestaw do uszczelniania płynną folią DIY 1 kg, czarny, w zestawie pędzel i włóknina – zestaw uszczelniający zapewniający natychmiastową szczelność, trzykrotnie większa wydajność, bez rozpuszczalników i bitumu
3 806,60 zł/1m
570,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw do uszczelniania płynną folią DIY 5 kg, biały, w zestawie pędzel i włóknina – zestaw uszczelniający zapewniający natychmiastową szczelność, trzykrotnie większa wydajność, bez rozpuszczalników i bitumu
199,40 zł/1l
996,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw do uszczelniania płynną folią DIY 5 kg, czarny, w zestawie pędzel i włóknina – zestaw uszczelniający zapewniający natychmiastową szczelność, trzykrotnie większa wydajność, bez rozpuszczalników i bitumu
199,40 zł/1l
996,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw do uszczelniania płynną folią DIY 5 kg, kolor szary, w zestawie pędzel i włóknina – zestaw uszczelniający zapewniający natychmiastową szczelność, trzykrotnie większa wydajność, bez rozpuszczalników i bitumu
199,40 zł/1l
996,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Filtr do kranu Homelody, filtr do wody z kranu, usuwa chlor, metale ciężkie i nieprzyjemny smak, zapewnia wodę o lepszym smaku
178,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Genius Pressure Cleaner akumulatorowa myjka ciśnieniowa 12-TLG, ciśnieniowy pistolet myjący z akumulatorem i wężem wodnym 5 M, pistolet myjący
714,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

panele ścienne 3D | panele styropianowe o wyglądzie naturalnej cegły | idealne do kuchni, salonu, sypialni | 9 paneli 100 x 50 cm (40" x 20")
687,13 zł/1m
694,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: onebv

Uniwersalne Uszczelnienie Mem Water-stop, 1 kg
1 664,18 zł/1m
183,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

BALDUR Ogród 1x klon japoński 'Burgund', roślina w doniczce 12 cm, klon, czerwone liście, mrozoodporny, bardzo łatwy w pielęgnacji, Acer palmatum atropurpureum, rzadka odmiana klonu japońskiego
447,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw blach trapezowych Karat, 15 szt., 115 x 45 cm, blacha dachowa 7,7 m² wraz ze śrubami, blacha ścienna ocynkowana, blacha profilowana odporna na warunki atmosferyczne do wiaty garażowej i altanki ogrodowej, kolor zielony
405,00 zł
Sprzedawca: Floordirekt

Folia dachowa EPDM EASYSTICK, samoprzylepna, rolka o wymiarach 5 x 1 m = 5 m²
813,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SimpleBau Wodoodporna masa uszczelniająca F1, masa uszczelniająca do pryszniców i łazienek, płynna folia do płytek i ogrzewania podłogowego, płynna folia uszczelniająca 15 kg
49,40 zł/1l
740,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Laser krzyżowy profi 4D Laser Level 16 Lines Green 360º Rotary Automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,2 m 3, baterią 2X, funkcją sterowania głosowego, ochroną przed kurzem i wodą IP54
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Kuchnia zewnętrzna Buschbeck 'King Range' czarna 282 x 58 x H112 cm, montaż indywidualny
14 107,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Dealsupply

ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Czarna papa bitumiczna do pokryć dachowych Papa dachowa z gwoździami 100 sztuk Materiał: R333 - 1 rolka - 3,3 m²
502,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Loxiran - S - Preparat do zwalczania mrówek, opakowanie 500 g
431,99 zł
-17,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
414,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

SCHOMBURG Aquafin i380 Krem iniekcyjny do izolacji poziomej 5 l, biały



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 689,28 zł
Sprzedawca: MasterBau
337,86 zł/1l

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
-4,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
198,98 zł
Sprzedawca: MasterBau
198 979,99 zł/1l

Dewepro 314860



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
178,66 zł
-9,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
33,86 zł/1l

Pióro do fug między płytkami, marker do renowacji fug w łazience i kuchni, wodoodporny środek do renowacji fug – CeramicTilePen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,79 zł
Sprzedawca: Netscroll

MAPEI KERAPOXY 144 Zaprawa fugowa na bazie żywicy epoksydowej 2 kg
150,72 zł
Sprzedawca: MasterBau

Sika Silicone 290dc 300ml przezroczysty przezroczysty jeden rozmiar
136,75 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver
455,83 zł/1l

Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg
143,94 zł
Sprzedawca: MasterBau
28,79 zł/1kg