4,4



Na podstawie 8 opinii
KOTARBAU® Rozpałka do Pieca Podpałka do Grilla Kominka Kostki Zestaw 360 SZT
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
50,12 zł
50,12 zł / 1kg
+ 12,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Podpałki do grilla i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Podpałka Gorill brązowa do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka24,67 zł/1kg
3,90 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,70 zł
Sprzedawca: Octoplus

Więcej informacji o reklamie
grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Więcej informacji o reklamie
Zapalniczki do węgla drzewnego Styx rozpalają się szybko i bezpiecznie białe 64 szt0,36 zł/1l
22,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Schmalfuss Styx rozpałka do grilla kostki parafinowe Zawartość 100 szt27,93 zł/1kg
44,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Favorit Anzündwürfel weiß, 96 Stück ° für Kamin, Grill und Ofen, Kerosinbasis
76,29 zł/1kg
381,99 zł
-320,96 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

ORGINALNA Ekopodpałka do kominka 10kg, Podpałka grillowa, rozpałka do pieca
17,00 zł/1kg
169,98 zł
Sprzedawca: Feniks_eko

Favorit Anzündestiks Naturholz; Praktische Anzünder aus Echtholz und Wachs - 100
76,34 zł/1kg
49,62 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Raiffeisenwaren Feuerbällchen Anzünder, Inhalt 2,5 kg, Brenndauer 10 min
33,62 zł/1kg
323,20 zł
-237,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Zarelo Bienelo - Zapalniczki z woskiem pszczelim, Naturalne zapalniczki
307,95 zł/1kg
27,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GiglioCollection

Favorit Anzünder für Grill, Kamin, Ofen, aus Echtholz, Wachs; 72 Stück, 1828
422,92 zł/1kg
152,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Favorit Grillanzünder flüssig 1000 ml; Anzünder brennstark, für Grill und Ofen
64,23 zł/1l
64,23 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KOTARBAU® Rozpałka Do Pieca Podpałka Do Grilla Kominka Naturalna Kostki Zestaw 72 SZT
96,54 zł/1kg
39,39 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Activa Podpałka Do Rozpalania Grilla, Kominka, Pieca, 24 Kostki - 19326
5,99 zł
Sprzedawca: activa-grill

Aqbau® Podpałki do kominka, grilla, pieca – kostki rozpałkowe do drewna, węgla (ilość: 200 sztuk)
20,32 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,87 zł
Sprzedawca: Aqbau

Rozpałka do grilla i komina, 28 sztuk
212,60 zł/1kg
63,78 zł
Sprzedawca: Jumada

1 opakowanie kostek podpałki Podpałka do kominka Podpałka do pieca Podpałka do węgla Podpałka do drewna
34,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Podpałka do grillowania 32 sztuki
40,60 zł/1kg
12,41 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,15 zł
Sprzedawca: Katomix

Bez запаchowe kostki rozpałkowe do kominka i grilla - 5 kg
63,44 zł/1kg
317,18 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Komin do rozpalania grilla, rozpalacz węgla, brykietu, rozpalarka
53,26 zł/1kg
49,00 zł
Sprzedawca: TVPRODUCTS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Naturalny skład: wykonana z bezpiecznych, nietoksycznych składników, które nie wpływają negatywnie na zdrowie ani środowisko.
Neutralność: produkt nie zmienia aromatu ani smaku przygotowywanych potraw, zapewniając ich naturalny smak.
Wszechstronność: skutecznie rozpala drewno, węgiel i brykiet, sprawdzając się w grillach, piecach CO, kominkach i ogniskach.
Praktyczność: wystarczy odłamać jedną kostkę, zapalić i przykryć opałem, by szybko uzyskać stabilny płomień bez ryzyka zgaszenia.
Dane techniczne: szerokość: 10,5 cm, wysokość: 25 cm, waga: 1 kg/* Wszystkie zdjęcia umieszczone na aukcji są naszego autorstwa i przedstawiają realny wygląd towaru.
- Waga
- 1 kg
- EAN
- 5904994095170
- Producent
- Waga
- 1 kg
- EAN
- 5904994095170
- Producent
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

ORGINALNA Ekopodpałka do kominka 10kg, Podpałka grillowa, rozpałka do pieca
17,00 zł/1kg
169,98 zł
Sprzedawca: Feniks_eko

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

900 (18x50) kawałków drewna opałowego do grilla 50 kawałków o długości 20 cm
265,50 zł/1m
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

25 litrów suszonego drewna opałowego grabowego - drewno opałowe, drewno kominkowe, drewno do grilla (długość kłody ok. 25 cm, wilgotność drewna poniżej 15%)
10,34 zł/1l
258,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Wieszak ścienny VASAGLE Półka ścienna z 5 wyjmowanymi haczykami, półka wisząca z drążkiem do zawieszania
84,33 zł
Sprzedawca: Houseland

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

De’Longhi Radia S TRRS0920, Podgrzewacz elektryczny pomieszczeń na olej, Olej, 1,4 m, Wewnętrzna, Podłoga, Biały
535,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Składana i wodoodporna torba transportowa dla psów klasy premium – oddychająca torba dla psów i kotów oraz klatka dla małych zwierząt (rozmiar S, kolor czerwony, 51 x 36 x 36 cm)
138,71 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

JURA 24158, Ekspresy do kawy, Tabletka, 90 g, 50 mm, 50 mm, 108 mm
853,22 zł/1kg
76,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Termometr na podczerwień Cyfrowy termometr kliniczny Bezdotykowy termometr do ciała dla niemowląt i dorosłych Jasność Czoło LED Retoo
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Bosch BGC05A220A, 700 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Filtr higieniczny
539,88 zł
-24,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
515,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kaminer 10927 Elektrický vysavač na popel 20l 1600W
343,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Favorit Grillkohle 10 kg Holzkohle aus Laubholz Kohle große Körnung lange Glut
13,06 zł/1kg
143,75 zł
-13,12 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

HP Zestaw 2 oryginalnych wkładów atramentowych 302 (czarny i trójkolorowy), Standardowy, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Tusz na bazie pigmentu, Atrament barwnikowy, 3,5 ml, 4 ml
246,65 zł
Sprzedawca: evomag

Kobolo kosz filcowy kosz na drewno 50x38x34 cm filc ciemnoszary - na drewno opałowe kosz uniwersalny kosz na drewno opałowe kosz na zabawki kosz na zabawki kosz na pranie
105,75 zł
Sprzedawca: Kobolo-Deutschland

Feniks Ekopodpałka Rozpałka Podpałka 5kg do kominka, grilla, pieca
17,20 zł/1kg
86,00 zł
Sprzedawca: Feniks_eko

Odświeżacz koloru w proszku Dash 100WL
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pokrowiec ochronny na parasol Sekey Wodoodporny pokrowiec ochronny z poliestru na parasol balkonowy Ø 200 cm, taupe
629,19 zł/1m²
43,32 zł
Sprzedawca: Sekeymall

SWANEW Wentylator piecowy Wentylator piecowy bez zasilania elektrycznego 6-łopatkowy termowentylator Wentylator bez zasilania elektrycznego Wentylator piecowy
152,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Odkurzacz teleskopowy z 3 głowicami do 280 cm Mop do kurzu Wyłapywacz kurzu Odkurzacz teleskopowy z 3 głowicami Teleskopowa rączka Odkurzacz ręczny do wąskich przestrzeni Szary Retoo
19,49 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Drewno rozpałkowe uniwersalne w worku 5dm3
221,47 zł/1m²
33,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pokrowiec na grilla Wodoodporny pokrowiec na grilla Weber Q1000 Q2000 czarny
193,28 zł/1m²
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

2x Kabel do ładowania Samsung Galaxy USB typu C Kabel do transmisji danych Szybka ładowarka do S9 S10 A50 Biały
69,18 zł/1m
83,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Camelion | AG10/LR54/LR1130/389 | Alkaliczna bateria guzikowa | 10 szt.
23,40 zł
Sprzedawca: Warehouse

Grill gazowy Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktowy wózek do grillowania, z 3 palnikami i pokrywą
995,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 63% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
63%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
13%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapalniczka
Waga 6,3 kg
Zapalniczka bez końca Top !
Oceniono dnia 22 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przydatne
Waga 6,3 kg
Te zapalniczki są całkiem użyteczne, w zależności od potrzeb można łatwo odciąć kawałki (użyj noża!).
Oceniono dnia 15 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mniejszy
Waga 1 kg
Kostki są znacznie mniejsze niż twierdzę.
Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,5 kg
Oceniono dnia 15 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,5 kg
Oceniono dnia 10 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,5 kg
Oceniono dnia 18 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 6,3 kg
Oceniono dnia 11 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,5 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® 2600 szt. Rozpałka do Pieca Podpałka do Grilla Kominka Kostki



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
174,23 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
27,66 zł/1kg

Podpałka do grilla Octoplus brykiet do kominka ogniska 1 sztuka
17,01 zł
Sprzedawca: Octoplus
7,40 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 22 sztuki
13,21 zł
Sprzedawca: Octoplus
47,18 zł/1kg

Podpałka Gorill brązowa do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
4,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,66 zł
Sprzedawca: Octoplus
29,13 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
17,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,01 zł
Sprzedawca: Octoplus
34,02 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
25,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,51 zł/1l

Podpałka Gorill brązowa do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
3,90 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,70 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,67 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
25,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,51 zł/1l

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
23,80 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,61 zł
Sprzedawca: Octoplus
22,61 zł/1l

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
25,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,51 zł/1l

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 12 sztuk
7,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
50,07 zł/1kg

Podpałka Gorill biała do grilla kominka pieca i ogniska 32 sztuki
8,46 zł
Sprzedawca: Octoplus
28,20 zł/1kg

podpałka do grilla z wełny drzewnej grillas®20 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
355,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
17,80 zł/1kg

grillas® podpałka 15 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
275,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
18,40 zł/1kg

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
199,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
20,00 zł/1kg

Zapalarka do węgla drzewnego Smoke2u Hotplate | 500W



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
64,40 zł
Sprzedawca: Trade2u

Przenośny podpał do kominka na węgiel drzewny, ze stali nierdzewnej, składany, model MT-18
389,10 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
259,40 zł/1kg

KOTARBAU® Rozpałka do Pieca Podpałka do Grilla Kominka Kostki Zestaw 180 SZT



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
25,90 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
51,80 zł/1kg

podpałka grillas®6 kg podpałka do komina wełna drzewna rozpałka do grilla drewno podpałka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
135,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
22,66 zł/1kg

podpałka grillas®5 kg podpałka do komina wełna drzewna rozpałka do grilla drewno podpałka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
135,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
27,19 zł/1kg