4,9



Na podstawie 13 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
naturling – podpałka z wełny drzewnej woskowanej, 200 sztuk – naturalna, ekologiczna wełna do rozpalania kominków i grillów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
453,99 zł
181,60 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Podpałki do grilla i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® 2600 szt. Rozpałka do Pieca Podpałka do Grilla Kominka Kostki27,96 zł/1kg
176,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
Podpałka Gorill brązowa do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka24,67 zł/1kg
3,90 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,70 zł
Sprzedawca: Octoplus

Więcej informacji o reklamie
grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Więcej informacji o reklamie
Przenośny podpał do kominka na węgiel drzewny, ze stali nierdzewnej, składany, model MT-18259,40 zł/1kg
389,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

ORGINALNA Ekopodpałka do kominka 10kg, Podpałka grillowa, rozpałka do pieca
17,00 zł/1kg
169,98 zł
Sprzedawca: Feniks_eko

1 opakowanie kostek podpałki Podpałka do kominka Podpałka do pieca Podpałka do węgla Podpałka do drewna
34,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Favorit Anzündwürfel weiß, 96 Stück ° für Kamin, Grill und Ofen, Kerosinbasis
489,99 zł/1kg
391,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zapalniczki do węgla drzewnego Styx rozpalają się szybko i bezpiecznie białe 64 szt
0,36 zł/1l
22,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Raiffeisenwaren Feuerbällchen Anzünder, Inhalt 2,5 kg, Brenndauer 10 min
33,62 zł/1kg
323,20 zł
-237,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Zapalarka do kominków i pieców Flamax 48 kostek
1 476,88 zł/1kg
383,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

holz4home® Torebki z podpałką, 500 sztuk – podpałka do grilla, podpałka do kominka, podpałka do pieca, podpałka do pieca kominkowego do użytku domowego – podpałka do użytku na zewnątrz i wewnątrz
186,40 zł/1kg
465,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Favorit Anzündewürfel für Grill, Kamin + Ofen weiße Anzünder 64 Stück
118,87 zł/1kg
360,99 zł
-297,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Favorit Öko - Zündwolle 2,5 kg in verschließbarer Faltschachtel aus Naturholz
35,59 zł/1kg
236,85 zł
-147,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Podpałka do grilla Heumüller Premium Podpałka kominowa 1 kg
423,99 zł/1kg
423,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

FLAMMBURO 6 kg kostek rozpałkowych – ekologiczny rozpałacz z drewna i wosku – idealny jako rozpałacz do grilla i kominka
75,94 zł/1kg
545,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Feuerbällchen Anzündwolle, Kaminanzünder, Ofenanzünder, Anzünder Holz 0,5 kg
131,48 zł/1kg
149,45 zł
-78,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Favorit Feueranzünder (Holzwolle & Wachs), 120 Stück ° äkologische Anzünder 1217
56,95 zł/1kg
74,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Favorit Anzünder für Grill, Kamin, Ofen, aus Echtholz, Wachs; 72 Stück, 1828
258,06 zł/1kg
126,37 zł
-33,47 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Favorit JUMBO Anzünder 2,5 kg in verschließbarer Schachtel aus Naturholz/Wachs
22,08 zł/1kg
65,05 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Zarelo Bienelo - Zapalniczki z woskiem pszczelim, Naturalne zapalniczki
307,95 zł/1kg
27,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GiglioCollection
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woskowane podpałki z wełny drzewnej do grilla i kominka
Podpałki z wysokiej jakości włókna drzewnego są idealne do rozpalania kominków, jako podpałki do grilla i nie tylko.
Nasze wysokiej jakości rozpałki to skuteczne rozwiązanie do łatwego rozpalania kominków lub palenisk, charakteryzujące się imponująco długim czasem spalania. Ich wszechstronność sprawia, że są idealnym towarzyszem na kempingu, podczas zajęć survivalowych i przygód na świeżym powietrzu. Wykorzystaj nasze rozpałki do drewna kominkowego, krzesiwa lub jako niezawodne rozpałki do grilla.
Te rozpałki nadają się nie tylko jako rozpałki do kominków, ale także jako niezawodne rozpałki do grilla lub praktyczne rozpałki do pieca. Ekologiczna produkcja naszych rozpałek do drewna przyczynia się do zrównoważonego korzystania z ognia. Są one dostarczane luzem w kartonie, co zapewnia maksymalną elastyczność. Całkowicie bez plastiku.
Ponadto nasze rozpałki charakteryzują się bezzapachowym spalaniem i imponująco długim czasem palenia. Cechy te sprawiają, że nadają się one szczególnie do stosowania w otwartych paleniskach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – i to bez uciążliwych pozostałości. Odkryj idealne połączenie skuteczności, wszechstronności, szybkości, przyjazności dla środowiska i braku zapachu, które zapewni Ci optymalne wrażenia z ogniska.
- Wymiary
- 30x20x20cm
- Waga
- 2.5 kg
- EAN
- 4260520863691
- Numer producenta
- SW10753
- Producent
- C2M COMMERCE
- Wymiary
- 30x20x20cm
- Waga
- 2.5 kg
- EAN
- 4260520863691
- Numer producenta
- SW10753
- Producent
- C2M COMMERCE
Brak hasła ostrzegawczego
Pasuje również do tego

grillas® podpałka 15 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
18,40 zł/1kg
275,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

ORGINALNA Ekopodpałka do kominka 10kg, Podpałka grillowa, rozpałka do pieca
17,00 zł/1kg
169,98 zł
Sprzedawca: Feniks_eko

Feniks Ekopodpałka Rozpałka Podpałka 5kg do kominka, grilla, pieca
17,20 zł/1kg
86,00 zł
Sprzedawca: Feniks_eko

Zapalarka do węgla drzewnego Smoke2u Hotplate | 500W
63,03 zł
Sprzedawca: Trade2u

Elektryczny Rozpalacz Do Grilla, 1500 W Lumarko!
208,56 zł/1kg
145,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Favorit Anzündestiks Naturholz; Praktische Anzünder aus Echtholz und Wachs - 100
76,29 zł/1kg
49,59 zł
Sprzedawca: egenta-shop

KOTARBAU® 2600 szt. Rozpałka do Pieca Podpałka do Grilla Kominka Kostki
27,96 zł/1kg
176,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

Tristar BQ-2819, Elektryczna zapalniczka, Czarny, 1,5 m, 1 szt.
169,10 zł/1kg
123,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Krzesiwo Magnezowe Survival Rozpałka Zapalniczka
15,51 zł
Sprzedawca: Multizone

Elektryczna dmuchawa do grilla VG1264
31,29 zł
Sprzedawca: FDC

Relaxdays 10022808, 1 szt.
79,40 zł/1kg
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Clatronic EGA 3404, Stal nierdzewna, 515 mm, 195 mm, 90 mm, 960 g
160,05 zł/1kg
155,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Weber 7416, Aluminium, Aluminium
129,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paliwo żelowe do podgrzewaczy Browin 1 l
37,99 zł/1l
37,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

VERTO Rozpalarka do grilla 2000W
74,99 zł
Sprzedawca: FIXERO

Raiffeisenwaren Feuerbällchen Anzünder, Inhalt 2,5 kg, Brenndauer 10 min
33,62 zł/1kg
323,20 zł
-237,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Zrębki na rozpałkę, długość 14-18 cm, 4 kg +-5%
8,84 zł/1kg
35,34 zł
Sprzedawca: VISO

olej do lamp PE-PO 1l bezbarwny
34,42 zł/1kg
34,42 zł
Sprzedawca: VISO

27 sztuk krzesiw
40,43 zł/1kg
64,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ManufakturMartinshof

Wtyczka Lampa B-lock do zamykanego gniazda zapalniczki 12/24V
56,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRIXIAMOTO

Schmalfuss Styx rozpałka do grilla kostki parafinowe Zawartość 100 szt
27,93 zł/1kg
44,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ESBIT suche tabletki paliwowe 8x27g - paliwo stałe - wodoodporne opakowanie
1 814,81 zł/1kg
49,00 zł
Sprzedawca: Zbrojownia

Magnezowa krzesiwo z podpałką survivalową
124,95 zł/1kg
27,95 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

PE-PO podpałka stała 40 szt - zestaw 30 szt.
39,05 zł/1kg
7,81 zł
Sprzedawca: Surtep

Rozpałka Ravi 0,2 kg biała kostka 32 kostki
8,99 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Aqbau® Podpałki do kominka, grilla, pieca – kostki rozpałkowe do drewna, węgla (ilość: 200 sztuk)
20,32 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,87 zł
Sprzedawca: Aqbau

Zestaw rozpałek do komina Valle Verde 400 kostek, rozpałka do drewna, rozpałka do grilla, szybka rozpałka, rozpałka do pieca, rozpałka do węgla, rozpałka, wełna drzewna, grill
55,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WESTPARTNER

Szkło kominkowe 455x310 mm, żaroodporne 4 mm, bezpieczna szyba widokowa 45,5x31 cm.
286,70 zł
Sprzedawca: HURTEX
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Wszystko super zapalniczki mają dobrą jakość jestem bardzo zadowolony dziękuję bardzo
Oceniono dnia 6 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Podpałka z naturalnej wełny drzewnej
Bardzo dobra jakość, bardzo duże kawałki, polecam
Oceniono dnia 5 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super jakość
Oceniono dnia 18 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Doskonały
Oceniono dnia 29 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Budżet
Góra
Oceniono dnia 19 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
oparzenie
pasuje
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® 2600 szt. Rozpałka do Pieca Podpałka do Grilla Kominka Kostki



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
176,13 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
27,96 zł/1kg

Podpałka do grilla Octoplus brykiet do kominka ogniska 1 sztuka
17,01 zł
Sprzedawca: Octoplus
7,40 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 22 sztuki
13,21 zł
Sprzedawca: Octoplus
47,18 zł/1kg

Podpałka Gorill brązowa do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
4,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,66 zł
Sprzedawca: Octoplus
29,13 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
17,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,01 zł
Sprzedawca: Octoplus
34,02 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
25,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,51 zł/1l

Podpałka Gorill brązowa do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
3,90 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,70 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,67 zł/1kg

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
25,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,51 zł/1l

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
23,80 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,61 zł
Sprzedawca: Octoplus
22,61 zł/1l

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 1 sztuka
25,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
24,51 zł/1l

Podpałka Gorill uniwersalna do grilla kominka pieca i ogniska 12 sztuk
7,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
50,07 zł/1kg

Podpałka Gorill biała do grilla kominka pieca i ogniska 32 sztuki
8,46 zł
Sprzedawca: Octoplus
28,20 zł/1kg

podpałka do grilla z wełny drzewnej grillas®20 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
355,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
17,80 zł/1kg

grillas® podpałka 15 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
275,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
18,40 zł/1kg

Zapalarka do węgla drzewnego Smoke2u Hotplate | 500W



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
63,03 zł
Sprzedawca: Trade2u

KOTARBAU® Rozpałka do Pieca Podpałka do Grilla Kominka Kostki Zestaw 180 SZT



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
26,18 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
52,36 zł/1kg

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
199,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
20,00 zł/1kg

Przenośny podpał do kominka na węgiel drzewny, ze stali nierdzewnej, składany, model MT-18
389,10 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
259,40 zł/1kg

podpałka grillas®6 kg podpałka do komina wełna drzewna rozpałka do grilla drewno podpałka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
135,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
22,66 zł/1kg

podpałka grillas®5 kg podpałka do komina wełna drzewna rozpałka do grilla drewno podpałka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(399)Liczba wystawionych ocen: 399
135,96 zł
Sprzedawca: DWD-Company
27,19 zł/1kg