5,0



Na podstawie 1 opinii
Zawartość:
100 ml- 3 ml
- 50 ml
- 100 ml
4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
76,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,15 zł-5%
721,50 zł / 1l
+ 17,22 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody kolońskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
THE NIGHT EDP Vapo 50 ml66 894,00 zł/1l
3 344,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml21 143,87 zł/1l
1 585,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Woda kolońska, 100 ml4 256,00 zł/1l
435,49 zł
-9,89 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
425,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Nishane Safran Colognise Ekstrakt z wody kolońskiej 100 ml UNISEX4 205,50 zł/1l
420,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Woda kolońska, 100 ml
1 421,50 zł/1l
142,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 170ml
656,41 zł/1l
111,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 100 ml
1 492,50 zł/1l
149,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

4711 Acqua Colonia Lime & Nutmeg Woda kolońska, 100 ml
1 181,60 zł/1l
118,16 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Acqua Colonia 4711 White Peach & Coriander woda kolońska spray (100 ml)
870,60 zł/1l
87,06 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Woda kolońska, 170ml
2 005,71 zł/1l
340,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

4711 Acqua Colonia Starfruit & White Flowers Woda kolońska, 100 ml
1 058,30 zł/1l
105,83 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

4711 Acqua Colonia Starfruit & White Flowers Woda kolońska, 50 ml
1 254,00 zł/1l
62,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Lychee & White Mint Woda kolońska, 50 ml
1 178,00 zł/1l
58,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Lychee & White Mint Woda kolońska, 170 ml
600,94 zł/1l
102,16 zł
Sprzedawca: MANADA

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 50 ml
1 580,40 zł/1l
79,02 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Memoize White Castitas Woda perfumowana, unisex, 50 ml
8 080,40 zł/1l
404,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Jo Malone Grapefruit Woda kolońska, 30ml
7 653,33 zł/1l
229,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Peony & Sandalwood Woda kolońska, 100 ml
1 021,10 zł/1l
102,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Acqua di Parma Colonia C.L.U.B. Woda kolońska, 100 ml
3 519,10 zł/1l
351,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

4711 Acqua Colonia Collection Absolue Orchid Vanilla woda perfumowana unisex 100 ml
3 542,40 zł/1l
354,24 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Acqua Colonia White Peach & Coriander woda kolońska spray 100ml 4711 4011700748716
Acqua Colonia White Peach & Coriander to woda kolońska od marki 4711. Aromatyczno-owocowa kompozycja zapachowa wydana w 2017 roku. Urzekający zapach zaskakujący świeżością i lekkością.
Nuty zapachowe: biała brzoskwinia, kolendra, cytrusy, nuty ziołowe, nuty zielone
Woda kolońska Acqua Colonia White Peach & Coriander marki 4711 została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
- Wymiary
- 100 ml
- Model
- Acqua Colonia White Peach & Coriander
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- 4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 100 ml
- Producent
- 4711 ACQUA COLONIA
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4011700748716
- Numer producenta
- 748716
- Wymiary
- 100 ml
- Model
- Acqua Colonia White Peach & Coriander
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- 4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 100 ml
- Producent
- 4711 ACQUA COLONIA
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4011700748716
- Numer producenta
- 748716
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Woda kolońska, 170ml
2 005,71 zł/1l
340,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 170ml
656,41 zł/1l
111,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 100 ml
1 492,50 zł/1l
149,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Woda kolońska, 100 ml
1 421,50 zł/1l
142,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 50ml
1 723,40 zł/1l
86,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

4711 Remix Urban Summer Woda kolońska, 100ml
849,80 zł/1l
102,44 zł
-17,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

4711 Acqua Colonia Freesia & Musk woda kolońska unisex 100 ml
808,50 zł/1l
80,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Starfruit & White Flowers Woda kolońska, 100 ml
1 058,30 zł/1l
105,83 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

4711 Echt Kölnisch Wasser, Unisex, 100 ml, Bergamot, Lemon, Orange, Lavender, Rosemary, Neroli, Alcohol, Water (Aqua), Fragrance (Parfum), Limonene, Linalool, Geraniol, Citral,...
650,00 zł/1l
65,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Woda kolońska, 100 ml
882,00 zł/1l
102,01 zł
-13,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,20 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

4711 Acqua Colonia Lime & Nutmeg Woda kolońska, 100 ml
1 181,60 zł/1l
118,16 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

4711 Remix Cologne Sparkling Island Edition 2023 EDC 100 ml W
693,10 zł/1l
69,31 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

VERSACE Eros Najim Pour Homme Parfum 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 586,67 zł/1l
119,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Peony & Sandalwood Woda kolońska, 100 ml
1 021,10 zł/1l
102,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

4711 Acqua Colonia Collection Absolue Orchid Vanilla woda perfumowana unisex 100 ml
3 542,40 zł/1l
354,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Tabac Wild Ride Woda toaletowa, 125ml
907,20 zł/1l
113,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

4711 Acqua Colonia Yuzu & Cedarwood EDC 100 ml UNISEX
1 741,20 zł/1l
174,12 zł
Sprzedawca: somnia24

4711 Acqua Colonia Intense Floral Fields Of Ireland Woda kolońska, 170ml
1 041,59 zł/1l
177,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Fragrance World Barakkat Rouge 540 Woda perfumowana, 100 ml
1 182,70 zł/1l
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Acqua Colonia 4711 White Peach & Coriander woda kolońska spray (100 ml)
870,60 zł/1l
87,06 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tabac Wild Beat EDT Vapo 125ml
545,04 zł/1l
68,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

4711 Remix Exotic Paradise Woda kolońska, 100 ml
571,50 zł/1l
57,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Armaf Bon Bon woda perfumowana unisex 100 ml
1 128,50 zł/1l
112,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Art Of Universe, Kobiety, 100 ml
1 386,90 zł/1l
138,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Betty Barclay Pure Flower woda perfumowana spray (20 ml)
5 251,00 zł/1l
105,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny letni zapach unisex
Zawartość 0,1 l
Wypróbowałem go w sklepie, na początku mi się nie podobał, ale po około 20 minutach, gdy byłem już w domu, pachniał przyjemniej, a także długo. Zamówiłem go tutaj w TOP cenie i jestem zachwycony
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka






Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 2% od 2 szt.

Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
502,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 244,77 zł/1l

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 119,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
373 116,66 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
717,82 zł
Sprzedawca: Parfumart

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
581,38 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 813,80 zł/1l

Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,75 zł
Sprzedawca: AromaVibe
1 235,71 zł/1l

Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 757,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 719,40 zł/1l

Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 585,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
21 143,87 zł/1l

Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
713,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
691,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 918,80 zł/1l

Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 869,50 zł/1l

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska spray, 200 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
301,14 zł
Sprzedawca: pttonline
1 505,70 zł/1l

Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
729,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 648,75 zł/1l

Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
566,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
538,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 381,60 zł/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
524,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 249,30 zł/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
412,14 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 242,80 zł/1l

Jo Malone English Pear & Sweet Pea – woda toaletowa w sprayu, opakowanie zbiorcze
507,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 076,60 zł/1l

Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold Intense Woda kolońska, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
495,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 915,40 zł/1l

Jo Malone Blackberry & Bay – woda toaletowa w sprayu – opakowanie zbiorcze
498,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 980,30 zł/1l