4,7



Na podstawie 3 opinii
Orthomol Hair Intense - mikroelementy dla pięknych włosów - z biotyną, miedzią i cynkiem, 30 porcji dziennie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
130,12 zł
1 807,22 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Orthomol Hair Intense - mikroelementy dla pięknych włosów - z biotyną, miedzią i cynkiem, 90 porcji dziennie1 669,50 zł/1kg
337,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Orthomol Vital F, 30 tabletek/kapsułek, 1 opakowanie, KPG445,64 zł/1kg
297,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Orthomol Beauty dla kobiet - mikroelementy dla skóry, włosów i paznokci - z kwasem hialuronowym, kolagenem i koenzymem Q10, 30 ml dziennej porcji11 223,00 zł/1l
336,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Orthomol Natal pre dla kobiet starających się o dziecko - z witaminą B12, kwasem foliowym i cynkiem - wspomaganie płodności, 90 porcji dziennie4 510,00 zł/1kg
225,50 zł
Sprzedawca: apohealth

Orthomol Magnesium Plus - dla prawidłowego funkcjonowania mięśni - z 150 mg magnezu w kapsułce i dysmutazą ponadtlenkową z koncentratu soku z melona, 60 kapsułek
1 211,08 zł/1kg
89,62 zł
Sprzedawca: apohealth

Orthomol Sport perform - Elektrolity dla wydajności podczas uprawiania sportu - z witaminą B12, magnezem i wapniem, 16 porcji dziennie
246,04 zł/1kg
142,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Orthomol Pro 6 - z połączeniem wyselekcjonowanych symbiontów jelitowych i witaminy C, 30 porcji dziennie
3 029,79 zł/1kg
142,40 zł
Sprzedawca: apohealth

Orthomol Vital f - mikroelementy dla kobiet - na zmęczenie i znużenie - z witaminami z grupy B, kwasami tłuszczowymi omega-3 i magnezem - ampułki/kapsułki do picia, 7 porcji dziennie
327,89 zł/1kg
91,81 zł
Sprzedawca: apohealth

Orthomol Immun - mikroelementy wspomagające układ odpornościowy - z witaminą C, witaminą D i cynkiem - ampułki/tabletki do picia, 7 porcji dziennie
310,32 zł/1kg
86,89 zł
Sprzedawca: apohealth

BAYER Priorin Extra Vitamin - kuracja przeciw wypadaniu włosów na porost - 30
72,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Collagen Pure Glow 100% czysty kolagen w proszku 500 g
262,40 zł/1kg
131,20 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Tabletki ALLPHARM Cynk + Miedź, 100 tabletek
860,97 zł/1kg
53,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Orthomol Immun - mikroelementy wspomagające układ odpornościowy - suplement diety z witaminą C, witaminą D i cynkiem, 7 porcji dziennie
761,52 zł/1kg
75,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki THYMVITAL z ekstraktem z grasicy, selenem i cynkiem, 30 kapsułek
3 824,88 zł/1kg
156,82 zł
Sprzedawca: apohealth

Biotyna + Cynk Kapsułki do włosów, 50 kapsułek KAP
787,19 zł/1kg
44,87 zł
Sprzedawca: apohealth

naturafit miedź 2 mg cytrynian kapsułki, 90 kapsułek
557,38 zł/1kg
89,18 zł
Sprzedawca: apohealth

Biotyna 450 µg z kolagenem, keratyną, cynkiem i selenem – 120 mikrotabletek
3 541,25 zł/1kg
84,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PHARMAINTEGRATORI

Kapsułki Doppelherz Hair Intensive + Biotyna dla zdrowych włosów, 80 kapsułek
551,65 zł/1kg
53,51 zł
Sprzedawca: apohealth

ZeinPharma Biotin Complex 10 mg + Cynk + Selen w kapsułkach o wysokiej dawce, 180 kapsułek
1 348,00 zł/1kg
80,88 zł
Sprzedawca: apohealth

Biotyna 10 mg w wysokiej dawce + Cynk + Selen Tabletki 480 kapsułek
133,57 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ten produkt zachwyca jakością i łatwością użycia, a dzięki wyselekcjonowanym składnikom, które są dostosowane do Twojego zdrowia i pielęgnacji, stanowi idealne uzupełnienie Twojej rutyny. W celu bezpiecznego i skutecznego stosowania należy postępować zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania lub instrukcją aplikacji na opakowaniu.
- Lista składników
- Tlenek cynku, olej słonecznikowy, ekstrakt z prosa (z Panicum miliaceum) (16%), koncentrat marchwi, siarczan miedzi, D-pantotenian wapnia, L-cysteina (8,3%), substancja powlekająca hydroksypropylometyloceluloza, selenian (IV) sodu, Emulgator mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, przeciwutleniacz ekstrakt rozmarynu, chlorowodorek pirydoksyny, L-metionina (13%), monoazotan tiaminy, D-biotyna, ekstrakt pszenicy (z Triticum aestivum) (2,5%), cyjanokobalamina
- Waga
- 72 g
- Firma spożywcza
- Orthomol Pharmazeutische Vertriebs GmbH
- Nazwa handlowa
- Orthomol Hair Intense - mikroelementy dla pięknych włosów - z biotyną, miedzią i cynkiem, 30 porcji dziennie
- Producent
- Orthomol
- Liczba sztuk
- 30
- Zalecany sposób podawania
- Kapsułki doustne
- Numer producenta
- 16563662
- EAN
- 4150165636623
- Lista składników
- Tlenek cynku, olej słonecznikowy, ekstrakt z prosa (z Panicum miliaceum) (16%), koncentrat marchwi, siarczan miedzi, D-pantotenian wapnia, L-cysteina (8,3%), substancja powlekająca hydroksypropylometyloceluloza, selenian (IV) sodu, Emulgator mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, przeciwutleniacz ekstrakt rozmarynu, chlorowodorek pirydoksyny, L-metionina (13%), monoazotan tiaminy, D-biotyna, ekstrakt pszenicy (z Triticum aestivum) (2,5%), cyjanokobalamina
- Waga
- 72 g
- Firma spożywcza
- Orthomol Pharmazeutische Vertriebs GmbH
- Nazwa handlowa
- Orthomol Hair Intense - mikroelementy dla pięknych włosów - z biotyną, miedzią i cynkiem, 30 porcji dziennie
- Producent
- Orthomol
- Liczba sztuk
- 30
- Zalecany sposób podawania
- Kapsułki doustne
- Numer producenta
- 16563662
- EAN
- 4150165636623
Pasuje również do tego

Vichy Dercos Oil Correct Szampon normalizujący sebum przetłuszczające się włosy i skóra głowy, 200 ml
492,40 zł/1l
98,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Orthomol Hair Intense - mikroelementy dla pięknych włosów - z biotyną, miedzią i cynkiem, 90 porcji dziennie
1 669,50 zł/1kg
337,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Günthart Back und Decor sugar mini footballs black white 40g
50,27 zł/1kg
12,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Biotyna + Cynk + Selen dla skóry, włosów i paznokci, 120 St KAP
4 470,71 zł/1kg
187,77 zł
Sprzedawca: apohealth

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 200ml
82,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy - Dercos Kera-Solutions Resurfacing Shampoo - Szampon do włosów zniszczonych 250ml
314,74 zł/1kg
84,98 zł
Sprzedawca: MANADA

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml
238,51 zł/1kg
107,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Remington S3500, Prostownica, 15 s, Czarny, Ceramiczny turmalin, 1,8 m, 230 °C
95,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 831,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Orthomol Fertil plus – dla mężczyzn pragnących mieć dzieci – z cynkiem i selenem – wspomaganie męskiej płodności – tabletki/kapsułki, 90 szt. Porcje dzienne
1 022,86 zł/1kg
574,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Orthomol Fertil plus - dla mężczyzn pragnących potomstwa - z cynkiem i selenem - wspomaga męską płodność - tabletki/kapsułki, 30 dziennych porcji
1 170,37 zł/1kg
220,03 zł
Sprzedawca: apohealth

Orthomol Pro junior - zawiera połączenie wyselekcjonowanych symbiontów jelitowych i witaminy C, 10 porcji dziennie
1 582,82 zł/1kg
61,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Orthomol Pro metabol - zawiera połączenie wyselekcjonowanych symbiontów jelitowych i cynku, 30 porcji dziennie
2 651,92 zł/1kg
137,90 zł
Sprzedawca: apohealth

Orthomol Femin - mikroelementy dla kobiet w okresie menopauzy - z biotyną, selenem, cynkiem, olejem z wiesiołka, koenzymem Q10, 90 porcji dziennych
1 739,96 zł/1kg
396,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Orthomol Beauty dla kobiet - mikroelementy dla skóry, włosów i paznokci - z kwasem hialuronowym, kolagenem i koenzymem Q10, 30 ml dziennej porcji
11 223,00 zł/1l
336,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Orthomol Magnesium Plus - dla prawidłowego funkcjonowania mięśni - z 150 mg magnezu w kapsułce i dysmutazą ponadtlenkową z koncentratu soku z melona, 60 kapsułek
1 211,08 zł/1kg
89,62 zł
Sprzedawca: apohealth

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Orthomol Vitamin C depo - suplement diety z witaminą C przyczyniający się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, 100 dziennych porcji
866,36 zł/1kg
47,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Garderoba Fortuna Lai, przenośny system półek, 8-sześcienna szafa z tworzywa sztucznego z 1 drążkiem na ubrania, szafa do sypialni, biała, 136 x 69 x 50 cm
501,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fertilovit F 35 plus kapsułki dla kobiet po 35. roku życia pragnących mieć dzieci, 90 kapsułek
227,90 zł
Sprzedawca: apohealth
2 373,96 zł/1kg

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,66 zł
Sprzedawca: apohealth
1 699,72 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,24 zł
Sprzedawca: apohealth
115 239,99 zł/1l

Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,03 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,17 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth
2 263,88 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
240,14 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,20 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,19 zł
Sprzedawca: FIT1EU
184,69 zł/1l

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

KaRazym tabletki, 400 tabletek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
516,92 zł
Sprzedawca: apohealth
1 936,03 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg