BAYER Priorin Extra Vitamin - kuracja przeciw wypadaniu włosów na porost - 30

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

72,69 zł

+ 21,34 zł za wysyłkę

Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Orthomol Hair Intense - mikroelementy dla pięknych włosów - z biotyną, miedzią i cynkiem, 90 porcji dziennie
Orthomol Hair Intense - mikroelementy dla pięknych włosów - z biotyną, miedzią i cynkiem, 90 porcji dziennie
1 669,50 zł/1kg
337,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
814,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
2 513,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
389,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Priorin na hormonalne dziedziczne zaburzenia wzrostu włosów i wypadanie włosów u kobiet, 270 kapsułek
Kapsułki Priorin na hormonalne dziedziczne zaburzenia wzrostu włosów i wypadanie włosów u kobiet, 270 kapsułek
1 855,21 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
391,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Priorin na hormonalne dziedziczne zaburzenia wzrostu włosów i wypadanie włosów u kobiet, 270 kapsułek
Kapsułki Priorin na hormonalne dziedziczne zaburzenia wzrostu włosów i wypadanie włosów u kobiet, 270 kapsułek
1 333,33 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
400,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zahnco24
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Priorin zaspokajające zapotrzebowanie korzenia włosa na składniki odżywcze, 30 kapsułek
Kapsułki Priorin zaspokajające zapotrzebowanie korzenia włosa na składniki odżywcze, 30 kapsułek
3 187,92 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
76,51 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Double Heart Hair Intensive + Biotyna, 80 kapsułek
Double Heart Hair Intensive + Biotyna, 80 kapsułek
538,40 zł/1kg
53,84 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Orthomol Hair Intense - mikroelementy dla pięknych włosów - z biotyną, miedzią i cynkiem, 30 porcji dziennie
Orthomol Hair Intense - mikroelementy dla pięknych włosów - z biotyną, miedzią i cynkiem, 30 porcji dziennie
1 807,22 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
130,12 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Plantur 39 Hair Active, 60 kapsułek
Kapsułki Plantur 39 Hair Active, 60 kapsułek
1 061,21 zł/1kg
70,04 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla PLACENTA PLACO - Ampułki na porost włosów i przeciw wypadaniu włosów
PLACENTA PLACO - Ampułki na porost włosów i przeciw wypadaniu włosów
1 755,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
210,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla LAMBDAPIL przeciw wypadaniu włosów 180 kapsułek
LAMBDAPIL przeciw wypadaniu włosów 180 kapsułek
494,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Keratyna 230 mg 100 kapsuek
Keratyna 230 mg 100 kapsuek
529,17 zł/1l
31,75 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Bioxsine Keratin Complex tabletki 60 kapsułek
Bioxsine Keratin Complex tabletki 60 kapsułek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
96,08 zł
Sprzedawca: mk-tronic
Zdjęcie produktu dla Klorane Keratin Caps suplement diety przeciw wypadaniu włosów 90 kapsułek
Klorane Keratin Caps suplement diety przeciw wypadaniu włosów 90 kapsułek
979,94 zł/1kg
176,39 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Doppelherz Hair Intensive + Biotyna dla zdrowych włosów, 80 kapsułek
Kapsułki Doppelherz Hair Intensive + Biotyna dla zdrowych włosów, 80 kapsułek
551,65 zł/1kg
53,51 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla kapsułki amitamina Hair Plus dla zdrowych włosów, 60 kapsułek
kapsułki amitamina Hair Plus dla zdrowych włosów, 60 kapsułek
1 998,29 zł/1kg
163,86 zł
Sprzedawca: apohealth
OLEJEK DO WŁOSÓW Z KOLAGENEM 100 ml - BIOMAGIC
OLEJEK DO WŁOSÓW Z KOLAGENEM 100 ml - BIOMAGIC
461,00 zł/1l
46,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Dr Niedermaier - Kapsułki Regulatpro® Hair Plus - 34,9 g
Dr Niedermaier - Kapsułki Regulatpro® Hair Plus - 34,9 g
5 471 000,14 zł/1kg
164,13 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pantovigar kapsułki witalne ze składnikami odżywczymi do włosów 60 szt
Pantovigar kapsułki witalne ze składnikami odżywczymi do włosów 60 szt
140,00 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Hair Active Plus Vegi Capsules 120 kapsułek
Hair Active Plus Vegi Capsules 120 kapsułek
131,15 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Opis produktu

Priorin Extra to bogactwo składników takich jak biotyna, L-cystyna, ekstrakt z prosa i witamina B5.

Biotyna pomaga zachować zdrowie skóry i jej przydatków (włosów i paznokci).

Cystyna to aminokwas zawierający siarkę, który jest podstawowym budulcem keratyny, głównego składnika włosów i paznokci.

Ekstrakt z prosa pochodzi z jednej z najstarszych roślin uprawnych na świecie i zawiera miliacynę oraz kilka kwasów tłuszczowych, takich jak kwas oleinowy i linolowy.

Witamina B5 jest składnikiem kompleksu witamin z grupy B.

Korzyści

Wspomaga prawidłowy wzrost włosów i pomaga ograniczyć ich wypadanie.

Dostarcza cebulkom włosowym niezbędnych mikroelementów, pomagając zachować zdrowie korzeni.

Jego działanie opiera się na ekstrakcie z prosa (melinis) w połączeniu z niezbędną witaminą B5 (kwas pantotenowy), biotyną i aminokwasem L-cystyną

Promując prawidłowy wzrost włosów, pomaga zmniejszyć sezonowe wypadanie włosów

9 na 10 konsumentów zauważa poprawę stanu włosów po 12 tygodniach

Nie zawiera glutenu i laktozy oraz został przebadany naukowo.

Dawkowanie

Zaleca się przyjmowanie Priorin Extra przez okres od trzech do sześciu miesięcy. Przyjmować 1 kapsułkę dziennie rano i 1 kapsułkę po południu, popijając niewielką ilością wody lub 2 kapsułki razem po dobrym posiłku. W razie potrzeby program można powtarzać przez cały rok.

Priorin Extra jest odpowiedni dla dorosłych i dzieci w wieku od 12 lat.

Składniki

Biotyna, L-cystyna, ekstrakt z prosa i witamina B5

Producent

prioress

Szczegóły produktu

Dotyczy włosów - paznokci - skóry

Tłum

Kapsułki 30 kapsułek

Lista składników
Biotyna, cystyna, ekstrakt z prosa, witamina B5.
Firma spożywcza
Priorin Extra
Nazwa handlowa
Priorin Extra
Producent
Priorin Extra
Liczba sztuk
30
Zalecany sposób podawania
Zaleca się przyjmowanie Priorin Extra przez okres od trzech do sześciu miesięcy. Należy przyjmować 1 kapsułkę dziennie rano i 1 kapsułkę po południu, popijając niewielką ilością wody lub 2 kapsułki razem po dobrym posiłku. W razie potrzeby program można powtarzać przez cały rok.
EAN
5200309852231

Lista składników
Biotyna, cystyna, ekstrakt z prosa, witamina B5.
Firma spożywcza
Priorin Extra
Nazwa handlowa
Priorin Extra
Producent
Priorin Extra
Liczba sztuk
30
Zalecany sposób podawania
Zaleca się przyjmowanie Priorin Extra przez okres od trzech do sześciu miesięcy. Należy przyjmować 1 kapsułkę dziennie rano i 1 kapsułkę po południu, popijając niewielką ilością wody lub 2 kapsułki razem po dobrym posiłku. W razie potrzeby program można powtarzać przez cały rok.
EAN
5200309852231
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Rower trójkołowy FableKids 5w1 Noemi szary | drążek do pchania, napęd do przodu i do tyłu
Rower trójkołowy FableKids 5w1 Noemi szary | drążek do pchania, napęd do przodu i do tyłu
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
400,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
153,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
58,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Priorin zaspokajające zapotrzebowanie korzenia włosa na składniki odżywcze, 30 kapsułek
Kapsułki Priorin zaspokajające zapotrzebowanie korzenia włosa na składniki odżywcze, 30 kapsułek
3 187,92 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
76,51 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Lionelo Tris trójkołowy rowerek biegowy od 1 roku trójkołowy rowerek dziecięcy z kierownicą wózek dziecięcy
Lionelo Tris trójkołowy rowerek biegowy od 1 roku trójkołowy rowerek dziecięcy z kierownicą wózek dziecięcy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
775,19 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store
Zdjęcie produktu dla Elektryczny mini pistolet do masażu, bańki i technologia ciepła podczerwieni Masażer karku USB - CUPNOVA
Elektryczny mini pistolet do masażu, bańki i technologia ciepła podczerwieni Masażer karku USB - CUPNOVA
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
98,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla AVANA Samsung Galaxy S25 Ultra folia ochronna na aparat szklana folia ochronna na aparat szkło pancerne folia ochronna na aparat szkło pancerne 2 szt
AVANA Samsung Galaxy S25 Ultra folia ochronna na aparat szklana folia ochronna na aparat szkło pancerne folia ochronna na aparat szkło pancerne 2 szt
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 70
36,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 181
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Zdjęcie produktu dla elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 454
179,00 zł
-20,00 zł
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact
Zdjęcie produktu dla Toaletka Z Lustrem Z Szufladami Biała Makijażu Glamour Skandynawski 100 Cm
Toaletka Z Lustrem Z Szufladami Biała Makijażu Glamour Skandynawski 100 Cm
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
390,00 zł
Sprzedawca: Fodymski
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla 2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2122
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Zdjęcie produktu dla TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 715
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2413
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2781
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
814,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Bioxcin Forte Serum przeciw silnemu wypadaniu włosów - 96% zawartości ziół
Bioxcin Forte Serum przeciw silnemu wypadaniu włosów - 96% zawartości ziół
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic
Zdjęcie produktu dla Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 256
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order
Zdjęcie produktu dla KlarsteinJet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
KlarsteinJet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Czarny, Tytan
Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Czarny, Tytan
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 548
Odnowiony
3 221,05 zł
Sprzedawca: NESATEC
Zdjęcie produktu dla Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST, 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Biały
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST, 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Biały
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 40
1 661,47 zł
-60,68 zł
1 600,79 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
463,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Double Heart Hair Intensive+Biotin 100 kapsułek
Kapsułki Double Heart Hair Intensive+Biotin 100 kapsułek
66,39 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
4 140,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 870
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 124
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 820
144,99 zł
-14,36 zł
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 238
6 216,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE
Zdjęcie produktu dla Maseczka do włosów Priorin do włosów cienkich – 180 ml
Maseczka do włosów Priorin do włosów cienkich – 180 ml
591,22 zł/1l
106,42 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Fertilovit F 35 plus kapsułki dla kobiet po 35. roku życia pragnących mieć dzieci, 90 kapsułek
Fertilovit F 35 plus kapsułki dla kobiet po 35. roku życia pragnących mieć dzieci, 90 kapsułek
227,90 zł
Sprzedawca: apohealth
2 373,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,66 zł
Sprzedawca: apohealth
1 699,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g
Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
115,24 zł
Sprzedawca: apohealth
115 239,99 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,03 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,17 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek
Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth
2 263,88 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
240,14 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety
Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
184,69 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KaRazym tabletki, 400 tabletek
KaRazym tabletki, 400 tabletek
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
516,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
1 936,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg