Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

176,99 zł

88,50 zł / 1l

+ 11,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Złóż zamówienie w ciągu
10h 50m 34s

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Matrix | Zestaw pielęgnacyjny Food for Soft - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml - Intensywnie nawilżający - Jedwabiście miękki
Matrix | Zestaw pielęgnacyjny Food for Soft - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml - Intensywnie nawilżający - Jedwabiście miękki
83,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
166,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml
89,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
70,00 zł/1l
142,99 zł
-3,00 zł
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Niesforne włosy, Wszystkie kolory
Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Niesforne włosy, Wszystkie kolory
91,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Food For Soft Shampoo szampon do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
Matrix Food For Soft Shampoo szampon do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
79,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
86,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
86,99 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy blond, Kolorowe włosy, Blond
Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy blond, Kolorowe włosy, Blond
138,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
138,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla Matrix A Curl Can Dream Shampoo szampon do włosów falowanych i kręconych 1000 ml
Matrix A Curl Can Dream Shampoo szampon do włosów falowanych i kręconych 1000 ml
128,27 zł/1l
128,27 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Mocne włosy, Cienkie włosy, Wszystkie kolory
Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Mocne włosy, Cienkie włosy, Wszystkie kolory
72,99 zł/1l
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
87,99 zł
-17%
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results Mega Sleek, 300 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Niesforne włosy, Wszystkie kolory
Matrix Total Results Mega Sleek, 300 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Niesforne włosy, Wszystkie kolory
1 426,63 zł/1l
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Matrix Biolage Bond Therapy Shampoo szampon do włosów bardzo zniszczonych 1000 ml
Matrix Biolage Bond Therapy Shampoo szampon do włosów bardzo zniszczonych 1000 ml
132,76 zł/1l
132,76 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Matrix Food For Soft Intensywnie nawilżający szampon do włosów, 300ml
Matrix Food For Soft Intensywnie nawilżający szampon do włosów, 300ml
156,63 zł/1l
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Total Results - Mega Sleek - Szampon - 1000ml
Total Results - Mega Sleek - Szampon - 1000ml
151,98 zł/1l
151,98 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results High Amplify Wonder Boost Root Lifter 2x250ml
Matrix Total Results High Amplify Wonder Boost Root Lifter 2x250ml
479,96 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Szampon Redken All Soft Mega Curls 300ml
Szampon Redken All Soft Mega Curls 300ml
518,03 zł/1l
155,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Matrix Haircare Mega Sleek Szampon 300 ml – szampon wygładzający i zapobiegający puszeniu się włosów
Matrix Haircare Mega Sleek Szampon 300 ml – szampon wygładzający i zapobiegający puszeniu się włosów
312,37 zł/1l
93,71 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Matrix Food For Soft Hydrating: Szampon 300ml + Odżywka 300ml
Matrix Food For Soft Hydrating: Szampon 300ml + Odżywka 300ml
149,98 zł/1l
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Rene Furterer Forticea Szampon energetyzujcy 200 ml
Rene Furterer Forticea Szampon energetyzujcy 200 ml
443,65 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
88,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Rene Furterer Absolue Keratin-Shampoo 200 ml
Rene Furterer Absolue Keratin-Shampoo 200 ml
481,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
96,39 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

MatrixTotal Results Mega Sleek - Zestaw wygładzający włosy: szampon 1000ml + odżywka 1000ml

Zestaw zawiera: - Total Results Mega Sleek Shampoo - szampon wygładzający do włosów niesfornych - Total Results Mega Sleek Conditioner - wygładzająca odżywka do niesfornych włosów Zestaw, który sprawia, że puszące się, niesforne włosy stają się gładkie, lśniące i łatwe do ułożenia.

Total Results Mega Sleek | Szampon wygładzający 1000ml

Szampon Total Results Mega Sleek delikatnie pielęgnuje, oczyszcza i nawilża włosy. Wygładza i zapobiega puszeniu się włosów przez cały dzień oraz chroni je przed wilgocią. Opracowany dla włosów niezdyscyplinowanych. Idealny do wszystkich rodzajów włosów. Pojemność: 1000ml


TotalResults MegaSleek - Odżywka wygładzająca 1000ml

Odżywka Total Results Mega Sleek nawilża i wygładza niesforne włosy. Odżywia i pomaga odbudować osłabione włosy. Ułatwia rozczesywanie i pomaga chronić włosy przed puszeniem się przez cały dzień. Opracowana dla włosów niezdyscyplinowanych. Idealna do wszystkich rodzajów włosów. Pojemność: 1000 ml

Instrukcja użycia:
- Nałożyć szampon na wilgotne włosy.
- Spienić.
- Następnie dokładnie spłukać.

Sposób użycia:
- Nałożyć odżywkę na wilgotne, umyte szamponem włosy.
- Pozostaw odżywkę na włosach przez 1 minutę.
- Następnie dokładnie spłukać.
Model
Mega Sleek
Waga
2000 g
Zawartość
2000 ml
Składniki
n/d
Producent
EAN
3247991342284

Model
Mega Sleek
Waga
2000 g
Zawartość
2000 ml
Składniki
n/d
Producent
EAN
3247991342284
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Matrix High Amplify, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 250 ml, Zwiększanie objętości, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...
Matrix High Amplify, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 250 ml, Zwiększanie objętości, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...
244,52 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
61,13 zł
Sprzedawca: MANADA
Zdjęcie produktu dla Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
86,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Niesforne włosy, Wszystkie kolory
Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Niesforne włosy, Wszystkie kolory
91,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka
Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka
90,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Food For Soft Shampoo szampon do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
Matrix Food For Soft Shampoo szampon do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
79,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
86,99 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results Mega Sleek, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy puszące się, Niesforne włosy, Wszystkie kolory, Przeciw puszeniu się, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, 1000 ml
Matrix Total Results Mega Sleek, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy puszące się, Niesforne włosy, Wszystkie kolory, Przeciw puszeniu się, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, 1000 ml
91,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results Mega Sleek szampon 2x1000ml
Matrix Total Results Mega Sleek szampon 2x1000ml
89,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
70,00 zł/1l
142,99 zł
-3,00 zł
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Intensywnie nawilżająca maska do włosów suchych, 500ml
Matrix Intensywnie nawilżająca maska do włosów suchych, 500ml
227,98 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
113,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results High Amplify, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Cienkie włosy, Czarny, Blond, Brązowy, Czerwony, Objętość, 1000 ml
Matrix Total Results High Amplify, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Cienkie włosy, Czarny, Blond, Brązowy, Czerwony, Objętość, 1000 ml
72,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł/1l
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Biolage Bond Therapy Shampoo szampon do włosów bardzo zniszczonych 1000 ml
Matrix Biolage Bond Therapy Shampoo szampon do włosów bardzo zniszczonych 1000 ml
132,76 zł/1l
132,76 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bez spłukiwania do włosów łamliwych 200 ml
Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bez spłukiwania do włosów łamliwych 200 ml
319,91 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
71,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix A Curl Can Dream Krem nawilżający bez spłukiwania do włosów kręconych 500 ml
Matrix A Curl Can Dream Krem nawilżający bez spłukiwania do włosów kręconych 500 ml
334,68 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
167,34 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Leave-In Balm odżywczy balsam wzmacniający włókno włosa 75 ml
Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Leave-In Balm odżywczy balsam wzmacniający włókno włosa 75 ml
716,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
70,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy blond, Kolorowe włosy, Blond
Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy blond, Kolorowe włosy, Blond
138,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
138,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla Matrix TR High Amplify Shampoo 2x300ml
Matrix TR High Amplify Shampoo 2x300ml
404,95 zł/1l
80,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Revlon, Uniq One 10w1 All in one, Szampon, 490ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Revlon, Uniq One 10w1 All in one, Szampon, 490ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
114,29 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
56,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Mocne włosy, Cienkie włosy, Wszystkie kolory
Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Mocne włosy, Cienkie włosy, Wszystkie kolory
72,99 zł/1l
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
87,99 zł
-17%
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Glow Mania Odżywka do matowych włosów farbowanych (1000 ml)
Matrix Glow Mania Odżywka do matowych włosów farbowanych (1000 ml)
89,99 zł/1l
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results High Amplify, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Cienkie włosy, Czarny, Blond, Brązowy, Czerwony, Objętość, 300 ml
Matrix Total Results High Amplify, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Cienkie włosy, Czarny, Blond, Brązowy, Czerwony, Objętość, 300 ml
165,17 zł/1l
49,55 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Składana bieżnia elektryczna KINETIC SPORTS KST4600FX - silnik DC o mocy 1100 W, prędkość do 12 km/h, 12+1 programów, powierzchnia do biegania o szerokości 40 cm, obciążenie do 120 kg
Składana bieżnia elektryczna KINETIC SPORTS KST4600FX - silnik DC o mocy 1100 W, prędkość do 12 km/h, 12+1 programów, powierzchnia do biegania o szerokości 40 cm, obciążenie do 120 kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
Używany
1 100,00 zł
Sprzedawca: Homefitness
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1006
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1977
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Toaletka VASAGLE z oświetleniem LED o regulowanej jasności, biała
Toaletka VASAGLE z oświetleniem LED o regulowanej jasności, biała
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1160
915,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Matrix | Zestaw pielęgnacyjny Food for Soft - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml - Intensywnie nawilżający - Jedwabiście miękki
Matrix | Zestaw pielęgnacyjny Food for Soft - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml - Intensywnie nawilżający - Jedwabiście miękki
83,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
166,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results So Silver, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy blond, Kolorowe włosy, Włosy farbowane, Blond, Szary
Matrix Total Results So Silver, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy blond, Kolorowe włosy, Włosy farbowane, Blond, Szary
143,74 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
143,74 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Olaplex No.3 Hair Perfector 250 ml
Olaplex No.3 Hair Perfector 250 ml
2 643,30 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 617
792,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Recenzje klientów

Na podstawie 4 opinii
Oceniono dnia 29 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
SATYSFAKCJA
Oceniono dnia 24 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 października 2024 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Sisley Revitalizing Nourishing Shampoo, 500 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
Sisley Revitalizing Nourishing Shampoo, 500 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
501,13 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 002,26 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Goldwell, Dualsenses Ultra Volume, Hair Shampoo, Bodifying, 1000 ml
Goldwell, Dualsenses Ultra Volume, Hair Shampoo, Bodifying, 1000 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
127,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml
FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%
63,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml
Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml
Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka
Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ
Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny
Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ
Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 zł
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml
Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
327,03 zł
Sprzedawca: PolisElectro
327,03 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ
Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ
Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml
Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
55,54 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml
Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
56,43 zł
Sprzedawca: apohealth
282,15 zł/1kg