5,0



Na podstawie 4 opinii
Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
91,99 zł
91,99 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
9h 41m 24s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Odżywki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml87,26 zł/1kg
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml719,95 zł/1l
143,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Matrix Food For Soft Intensywnie nawilżająca odżywka do włosów, 300ml166,63 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Wygładzająca odżywka do włosów, 200ml219,95 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
156,75 zł/1l
156,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Odżywka wzmacniająca do włosów bardzo zniszczonych 1000 ml
86,99 zł/1l
90,99 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy puszące się, Niesforne włosy, Wszystkie kolory, Przeciw puszeniu się, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, 1000 ml
96,99 zł/1l
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Total Results High Amplify, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Cienkie włosy, Czarny, Blond, Brązowy, Czerwony, Objętość, 1000 ml
72,99 zł/1l
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Detangling Odżywka nawilżająca 300 ml
215,40 zł/1l
64,62 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bez spłukiwania do włosów łamliwych 200 ml
319,91 zł/1kg
71,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
50,00 zł/1l
50,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Matrix A Curl Can Dream Krem nawilżający bez spłukiwania do włosów kręconych 500 ml
334,32 zł/1l
167,16 zł
Sprzedawca: somnia24

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner odżywka do włosów bardzo zniszczonych 750 ml
213,75 zł/1l
160,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Matrix So Silver Odżywka neutralizująca żółte odcienie, 300 ml
267,46 zł/1kg
93,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Matrix Total Results Keep Me Vivid Odżywka chroniąca kolor, 1000ml
115,06 zł/1kg
300,70 zł
-162,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,07 zł
Sprzedawca: Katomix

Matrix Hydrasource, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Rozczesywanie, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml, Tubka
494,75 zł/1l
152,76 zł
-53,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,95 zł
Sprzedawca: Katomix

Londa Professional Visible Repair Conditioner 1000 ml
54,01 zł/1l
54,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Redken - All Soft Conditioner - A nourishing conditioner for dry hair 300ml
426,87 zł/1l
128,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Lakme K. Odżywka do włosów suchych, 300 ml
157,30 zł/1l
47,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico Moisture Recovery Conditioner odżywcza odżywka do włosów suchych 1000 ml
116,80 zł/1l
116,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Matrix Food for Soft Odżywka 1000 ml
Rozczesująca, nawilżająca odżywka do wszystkich rodzajów włosów suchych
Matrix Food for Soft Conditioner to rozczesująca, nawilżająca odżywka do wszystkich rodzajów włosów suchych. Zawiera olejek z awokado i kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy pomaga wchłaniać wilgoć jak gąbka, podczas gdy olejek z awokado uszczelnia ją we włosach. Dzięki temu odżywka zapewnia intensywne nawilżenie i sprawia, że włosy są miękkie i zadbane. Formuła odżywki jest wolna od składników pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu jest wegańska.
Właściwości:
- rozczesująca, nawilżająca odżywka
- dla wszystkich rodzajów suchych włosów
- zawiera olejek z awokado i kwas hialuronowy
- pomaga włosom wchłaniać i zatrzymywać wilgoć
- wegański
Stosowanie:
Po umyciu włosów szamponem, nałóż odżywkę Matrix Food for Soft Conditioner od długości włosów aż po same końce i pozostaw na 1-3 minuty. Następnie dokładnie spłucz. Następnie nałożyć serum olejkowe.
Długotrwała objętość
- Formuła bez silikonów z proteinami
- Wzmacnia strukturę włosów
qMH3s15Q.dpuf
-
Długotrwała objętość
- Bezsilikonowa formuła z proteinami
- Wzmacnia strukturę włosów
qMH3s15Q.dpufDługotrwała objętość
- Formuła bez silikonów z proteinami
- Wzmacnia strukturę włosów
qMH3s15Q.dpufDługotrwała objętość
- Formuła bez silikonów z proteinami
- Wzmacnia strukturę włosów
qMH3s15Q.dpufAqua / Water, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Parfum / Fragrance, Amodimethicone, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Persea sima Oil / Avocado Oil, Lactic Acid, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Limonene, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract / Rosemary Leaf Extract.
Matrix Food For Soft Odżywka nawilżająca
Matrix Food For Soft Hydrating Conditioner to intensywnie nawilżająca odżywka do włosów suchych i odwodnionych. Dzięki bogatej konsystencji dogłębnie nawilża włosy, pozostawiając je miękkie i sprężyste. Idealna do codziennej pielęgnacji, ułatwia rozczesywanie włosów i nadaje im zdrowy, lśniący wygląd.
Kluczowe składniki:
Kwas hialuronowy: Zapewnia intensywne nawilżenie i dba o odpowiednie nawodnienie, jednocześnie zmiękczając włosy.
Olejek z awokado: Pomaga zapobiegać utracie wilgoci, uszczelniając strukturę włosów i zapewniając im miękkość.
Korzyści ze stosowania odżywki Matrix Food For Soft Hydrating Conditioner:
Intensywnie nawilża
Przywraca prawidłowy poziom nawilżenia
Pozostawia włosy miękkie i elastyczne
Ułatwia rozczesywanie
Wygładza i odżywia włosy
Kluczowe składniki:
Kwas hialuronowy: Nawilża i zmiękcza włosy.
Olejek z awokado: odżywia włosy i pomaga zatrzymać wilgoć.
Korzyści ze stosowania szamponu Matrix Food For Soft Hydrating Shampoo:
Delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy
Intensywnie nawilża
Pozostawia włosy miękkie w dotyku
Wygładza włosy i chroni je przed splątaniem
Intensywnie pielęgnuje i odżywia włosy
Zawartość: 1000ml
Odżywka [Matrix Food For Soft Conditioner] zawiera olejek z awokado i kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy pomaga wchłaniać wilgoć jak gąbka, podczas gdy olejek z awokado uszczelnia ją we włosach. Dzięki temu odżywka zapewnia intensywne nawilżenie i sprawia, że włosy są miękkie i zadbane. Formuła odżywki jest wolna od składników pochodzenia zwierzęcego i dlatego jest wegańska.
Składniki
AQUA / WODA, ALKOHOL CETEARYLOWY, DIMETIKON, GLICERYNA, CHLOREK BEHENTRIMONIUM, PARFUM / ZAPACH, AMODIMETIKON, FENOKSYETANOL, CHLOREK CETRIMONIUM, ALKOHOL IZOPROPYLOWY, LAURYLOSIARCZAN SODU, OLEJ PERSEA SIMA / OLEJ Z AWOKADO, KWAS MLEKOWY, LINALOL, SALICYLAN BENZYLU, ALKOHOL BENZYLOWY, KUMARYNA, HIALURONIAN SODU, WODOROTLENEK SODU, LIMONEN, TOKOFEROL, OLEJ Z NASION HELIANTHUS ANNUUS / OLEJ SŁONECZNIKOWY, EKSTRAKT Z LIŚCI ROSMARINUS OFFICINALIS / EKSTRAKT Z LIŚCI ROZMARYNU (F.I.L. Z70020599/1).
Pielęgnacja rozczesująca i nawilżająca dla wszystkich rodzajów suchych włosów.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Odżywki marki Matrix z kolekcji zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy łamliwe.
Odkryj wysokiej jakości produkty do pielęgnacji włosów, które zapewnią zdrowy wygląd, wzmocnią i odżywią Twoje włosy. Od codziennej pielęgnacji po intensywne zabiegi – nasze starannie wyselekcjonowane produkty dostarczają włosom i skórze głowy cenne składniki odżywcze, nawilżają i wspierają naturalną witalność. Dla wszystkich rodzajów włosów i indywidualnych potrzeb – aby Twoje włosy każdego dnia były miękkie, lśniące i pełne życia.
Odżywka Food For Soft jest wzbogacona olejkiem z awokado i kwasem hialuronowym. Przywraca nawilżenie suchym i łamliwym włosom. Ta rozczesująca i nawilżająca odżywka jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów suchych włosów. Zapewnia do 7 razy więcej nawilżenia przez 72 godziny.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Odżywki z kolekcji marki Matrix zostały stworzone z myślą o łamliwych włosach specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 1000 ml.
MTX Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner 1000ml Matri do wszystkich rodzajów włosów
Matrix Food do delikatnego płukania Składniki Akwamaryn Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa Aby prawidłowo korzystać z urządzenia, należy zawsze przestrzegać instrukcji bezpieczeństwa.
Matrix Food For Soft Odżywka 1000 ml
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 3474637141950
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 3474637141950
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Matrix Food For Soft Shampoo szampon do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
83,63 zł/1kg
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Intensywnie nawilżająca maska do włosów suchych, 500ml
263,80 zł/1l
131,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Matrix Food For Soft Intensywnie nawilżający olejek do włosów, 50ml
2 347,20 zł/1l
117,36 zł
Sprzedawca: somnia24

Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Niesforne włosy, Wszystkie kolory
110,00 zł/1l
110,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Matrix | Zestaw pielęgnacyjny Food for Soft - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml - Intensywnie nawilżający - Jedwabiście miękki
88,50 zł/1l
176,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Multi-Use Hair Oil Serum oil serum dla nawilżenia włosów 50 ml
666,40 zł/1kg
90,63 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
156,75 zł/1l
156,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Matrix Total Results Keep Me Vivid Odżywka chroniąca kolor, 1000ml
115,06 zł/1kg
300,70 zł
-162,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,07 zł
Sprzedawca: Katomix

Szampon i odżywka z pompką L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
5,66 zł/1l
28,99 zł
-41%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Keep Me Vivid Shampoo Szampon wydobywający kolor włosów farbowanych, 1000ml
138,34 zł/1kg
138,34 zł
Sprzedawca: Katomix

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Odżywka wzmacniająca do włosów bardzo zniszczonych 1000 ml
86,99 zł/1l
90,99 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Miracle Creator Kuracja do każdego rodzaju włosów, 190ml
347,74 zł/1l
66,07 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Matrix Total Results Mega Sleek, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy puszące się, Niesforne włosy, Wszystkie kolory, Przeciw puszeniu się, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, 1000 ml
96,99 zł/1l
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix A Curl Can Dream Shampoo szampon do włosów falowanych i kręconych 1000 ml
140,83 zł/1l
140,83 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Mocne włosy, Cienkie włosy, Wszystkie kolory
93,40 zł/1l
93,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł/1l
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Matrix Food For Soft Intensywnie nawilżająca odżywka do włosów, 300ml
166,63 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bez spłukiwania do włosów łamliwych 200 ml
319,91 zł/1kg
71,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Intensywnie nawilżający szampon do włosów, 300ml
194,90 zł/1l
58,47 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
86,99 zł/1l
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Matrix Total Results So Silver, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy blond, Kolorowe włosy, Włosy farbowane, Blond, Szary
113,00 zł/1l
113,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Matrix High Amplify, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 250 ml, Zwiększanie objętości, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...
231,96 zł/1l
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Redken Acidic Bonding Concentrate Kuracja do włosów bez spłukiwania, 150 ml
702,30 zł/1kg
140,46 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Leave-In Balm odżywczy balsam wzmacniający włókno włosa 75 ml
716,97 zł/1kg
70,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Total Results High Amplify, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Cienkie włosy, Czarny, Blond, Brązowy, Czerwony, Objętość, 300 ml
172,17 zł/1l
51,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super!
Odżywka, która naprawdę dobrze odżywia moje cienkie włosy. Osobiście jest dla mnie trochę za mocno perfumowana, ale to kwestia gustu i tak pozostawia moje włosy cudownie odżywione. Chętnie wypróbowałabym też maskę!
Oceniono dnia 21 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
125,41 zł/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner odżywka dla ochrony i blasku włosów 250 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
128,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
397,93 zł/1kg

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
95,99 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,99 zł/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
143,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
719,95 zł/1l

Tresemmé | Odżywka - Przeciw łamliwości - Z witaminą B12 - Pielęgnacja włosów - Odżywka - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,13 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów Revitalized Color - 828 ml - Ochrona koloru - Esencja z hibiskusa - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,99 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,92 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów kręconych - Z olejem kokosowym - Nawilżająca - Pielęgnacja loków - 828ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/1l

Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,26 zł/1kg

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

TRESemmé Keratin Smooth odżywka 828ml | Odżywka wygładzająca anty-frizz z termoochroną
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
414,95 zł/1l

Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml
462,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
924,82 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
211,96 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,95 zł/1l