5,0



Na podstawie 3 opinii
Diesel D Red by Diesel woda perfumowana unisex 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
127,07 zł
2 541,40 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Diesel Only The Brave EDP 125 ml M2 196,40 zł/1l
274,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana dla mężczyzn RED3 161,60 zł/1l
316,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff 17/17 Homme woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml20 273,00 zł/1l
1 013,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Diesel Only The Brave for Man Woda toaletowa, 200 ml2 507,40 zł/1l
501,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Diesel D Red EDP 100 ml UNISEX
1 867,40 zł/1l
186,74 zł
Sprzedawca: Sykz

Diesel Loverdose woda perfumowana dla kobiet 30 ml
4 350,67 zł/1l
130,52 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Diesel, D by Diesel, woda toaletowa, unisex, 10 ml
5 000,00 zł/1l
50,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty

Rasasi Enteash woda perfumowana unisex 100 ml
653,00 zł/1l
65,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Qissati Vol. I Red woda perfumowana dla kobiet 50 ml
2 599,80 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: Indizio

In White Intense woda perfumowana dla mężczyzn 88 ml
2 899,66 zł/1l
255,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Yodeyma Red Woda Perfumowana Dla Kobiet 100ml
1 157,00 zł/1l
115,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dunhill Icon Racing Red Woda perfumowana, 100 ml
1 309,00 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Rasasi Afshan woda perfumowana unisex 100 ml
829,70 zł/1l
82,97 zł
Sprzedawca: somnia24

Adyan Musk Al Ahmar Red woda perfumowana unisex 100 ml
833,00 zł/1l
83,30 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Armani Si Passionne Red Musk, woda perfumowana, spray
7 030,00 zł/1l
351,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bvlgari Man in Black woda perfumowana dla mężczyzn 150 ml
3 618,07 zł/1l
542,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Diesel Loverdose Red Kiss Woda perfumowana, 50ml
3 315,20 zł/1l
165,76 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Riiffs Fareed woda perfumowana unisex 100 ml
1 198,00 zł/1l
138,51 zł
-18,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Yodeyma Blue Woda Perfumowana Dla Mężczyzn 100ml
1 157,00 zł/1l
115,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność: 50ml
- Przeznaczenie: Unisex
- Rodzaj: Woda perfumowana
- Nuty głowy: czerwony grejpfrut
- Nuty serca: lawenda
- Nuty bazy: drzewo sandałowe
- GPSR - Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Chroń przed promieniowaniem słonecznym., Chroń przed ciepłem, gorącymi powierzchniami, iskrami, otwartym płomieniem i innymi źródłami ognia., Łatwopalne., Wyłącznie do użytku zewnętrznego., Przechowuj poza zasięgiem dzieci., Unikaj kontaktu z oczami., Zakaz palenia.
D Red by Diesel to perfumy z 2024 roku, które oferują drzewno-aromatyczną kompozycję unisex o minimalistycznej elegancji i nowoczesnym charakterze. Zapach stworzyła uznana perfumiarka Marypierre Julien, która postawiła na prostotę, czystość i naturalny kontrast między świeżością, aromatem i głębią. D Red spodoba się tym, którzy kochają nieskomplikowane, ale wyraziste zapachy, które pozwalają wyróżnić osobowość osoby noszącej. Wstęp zapachu przyciąga intensywną nutą krwistego grejpfruta, który jest soczysty, orzeźwiający i lekko gorzki. Ten cytrusowy wybuch działa jak zastrzyk energii, który natychmiast budzi zmysły i przygotowuje przestrzeń dla delikatnego, ale charakterystycznego serca zapachu. W sercu rozwija się aromatyczna i uspokajająca lawenda, która wprowadza do kompozycji równowagę między świeżym wstępem a ciepłą bazą. Jej ziołowy, lekko pudrowy ton sprawia wrażenie czystego, a jednocześnie uspokajającego i eleganckiego. Lawenda nie odgrywa tu tradycyjnej, staromodnej roli, ale sprawia wrażenie nowoczesnej i unisexowej. Bazę zapachu tworzy kremowe i ciepłe drzewo sandałowe, które uziemia całą kompozycję i nadaje jej długą trwałość oraz gładki, drzewny posmak. D Red to perfumy, które wyróżniają się przez cały rok i nadają się do codziennego noszenia. Jego prosta, ale efektowna struktura sprawia, że jest to idealny wybór dla tych, którzy chcą pachnieć naturalnie, ale wyrazisto – bez skomplikowanych warstw, za to z charakterem.
Woda perfumowana marki Diesel została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
- Model
- D Red
- Wersja
- unisex
- Waga
- 0.443 kg
- Rodzaj zapachu
- fougere
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, limonene, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna, benzylosalicylan, eugenol, alfa-izometylionon
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexMężczyźni
- EAN
- 3614273924443
- Numer producenta
- LE2287
- Model
- D Red
- Wersja
- unisex
- Waga
- 0.443 kg
- Rodzaj zapachu
- fougere
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, limonene, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna, benzylosalicylan, eugenol, alfa-izometylionon
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexMężczyźni
- EAN
- 3614273924443
- Numer producenta
- LE2287
Pasuje również do tego

Diesel D Red EDP 100 ml UNISEX
1 867,40 zł/1l
186,74 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
996,78 zł/1l
89,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup

Diesel Only The Brave woda perfumowana dla mężczyzn 35 ml
4 152,86 zł/1l
145,35 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Diesel D by Diesel Red woda perfumowana spray (30 ml)
4 657,33 zł/1l
139,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Diesel Only The Brave for Man Woda toaletowa, 50 ml
3 010,00 zł/1l
150,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diesel Only The Brave woda toaletowa dla mężczyzn 35 ml
4 739,43 zł/1l
165,88 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Diesel Only The Brave EDP 125 ml M
2 196,40 zł/1l
274,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
2 359,90 zł/1l
235,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Diesel Only The Brave For Man Woda toaletowa, 125ml
1 435,20 zł/1l
179,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Diesel Only The Brave Tattoo woda toaletowa dla mężczyzn 35 ml
5 492,57 zł/1l
192,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diesel Spirit of the Brave woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
1 941,30 zł/1l
388,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Diesel, Only the Brave Street, woda toaletowa dla mężczyzn, 35 ml
10 257,14 zł/1l
359,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Diesel D By Diesel Woda toaletowa, 100 ml
1 814,50 zł/1l
181,45 zł
Sprzedawca: somnia24

SOUND OF THE BRAVE edt vape 50ml
5 537,40 zł/1l
276,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diesel Zero Plus Feminine 75ml edt
1 224,13 zł/1l
91,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Diesel Only The Brave Tatoo Woda toaletowa, 125ml
2 689,44 zł/1l
336,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Diesel D By Diesel woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
2 328,00 zł/1l
116,40 zł
Sprzedawca: Tersorte

Diesel, Fuel for Life, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
1 403,44 zł/1l
175,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Diesel Sound Of The Brave Woda toaletowa, 125ml
3 337,84 zł/1l
417,23 zł
Sprzedawca: somnia24

2 sztuki Wygodna poduszka wspierająca kark | Ergonomiczna poduszka do spania | Wysokiej jakości rdzeń poduszki - Poduszka na pościel 74 x 47 cm
95,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt i obsługa
Zawartość 0,035 l
Oryginalna jakość za dużo mniejsze pieniądze. Kaufladen to najlepszy sklep
Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 24 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,035 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l