5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Magnetic, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
25,80 zł
+ 21,49 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Eubos Basic Care Liquid Wash + Shower Blue NFB 400 ml59 430,00 zł/1l
59,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Linola Radioderm Shower Care 200 ml375,40 zł/1l
75,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Versace Eros Pour Homme Shower Gel356,36 zł/1l
89,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Eucerin - Lipid-replenishing pH5 Shower Oil (Sensitive Skin) 400ml88 560,00 zł/1l
93,81 zł
-5,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Sparkling, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 150 ml
472,60 zł/1l
70,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Hugo Boss, The Scent, Cleansing, Shower Gel, 50 ml
37,88 zł/1kg
18,94 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nuxe, Reve de The, Revitalising, Shower Gel, For All Skin Types, 750 ml
109,39 zł/1l
82,04 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Hugo Boss, Boss Bottled, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 100 ml
303,00 zł/1l
30,30 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jurlique, Lavander, Calming, Shower Gel, For All Skin Types, 300 ml
318,77 zł/1l
95,63 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Mums With Love, Mums With Love, Shower Gel, For All Skin Types, 100 ml
199,80 zł/1l
19,98 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mums With Love, Mums With Love, Cleansing and Hydrating, Shower Gel, For All Skin Types, 250 ml
102,52 zł/1l
25,63 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nuxe, Prodigieux Floral, Softening, Shower Gel, For All Skin Types, 200 ml
188,95 zł/1l
37,79 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Jean Paul Gaultier, Classique, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 200 ml
525,25 zł/1l
105,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nuxe, Men Multi-Use, Shower Gel, All Over The Body, For All Skin Types, 100 ml
69,96 zł/1kg
34,98 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lancaster - Eau de Lancaster Shower gel 200ml
187,30 zł/1l
37,46 zł
Sprzedawca: Tersorte

Crabtree & Evelyn, Lavander, Relaxing, Shower Gel, For All Skin Types, 250 ml
314,16 zł/1l
78,54 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Vivian Gray, Wild Orchid, Cleansing and Hydrating, Shower Gel, For All Skin Types, 350 ml
84,71 zł/1l
29,65 zł
Sprzedawca: VISO

Rewitalizujące mleczko pod prysznic Eau Extraordinaire (Revitalizing Shower Milk) 200 ml
543,60 zł/1l
108,72 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Gucci, Guilty Absolute, Hydrating, Shower Gel, All Over The Body, 50 ml
871,20 zł/1l
43,56 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Jeśli myślisz o odnowieniu swojej garderoby, Żel pod prysznic Lacoste Explorer Platinum 150 ml i inne produkty Lacoste! Teraz dla Ciebie najlepsza jakość w najlepszej cenie!
- Płeć: Kobiety
- Pojemność: 150 ml
- Typ: Żel pod prysznic
Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Magnetic, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 50 ml
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua (Water) Sodium Laureth Sulfate Sodium Lauryl Sulfate Parfum (Fragrance) Cocamidopropyl Betaine Sodium Chloride Citric Acid PEG-40 Hydrogenated Castor Oil Sodium Citrate Sodium Benzoate Sodium Xylenesulfonate Disodium EDTA BHT Magnesium Nitrate Methylchloroisothiazolinone Magnesium Chloride Methylisothiazolinone Linalool Limonene Coumarin Citronellol Benzyl Alcohol
- Producent
- EAN
- 8005610266718
- Numer producenta
- S0800416
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua (Water) Sodium Laureth Sulfate Sodium Lauryl Sulfate Parfum (Fragrance) Cocamidopropyl Betaine Sodium Chloride Citric Acid PEG-40 Hydrogenated Castor Oil Sodium Citrate Sodium Benzoate Sodium Xylenesulfonate Disodium EDTA BHT Magnesium Nitrate Methylchloroisothiazolinone Magnesium Chloride Methylisothiazolinone Linalool Limonene Coumarin Citronellol Benzyl Alcohol
- Producent
- EAN
- 8005610266718
- Numer producenta
- S0800416
Pasuje również do tego

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Magnetic, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 50 ml
80,12 zł/1kg
40,06 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Sparkling, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 150 ml
472,60 zł/1l
70,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Hugo Boss, The Scent, Cleansing, Shower Gel, 50 ml
37,88 zł/1kg
18,94 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lacoste L.12.12 Rose woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 887,60 zł/1l
188,76 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 30 ml
3 608,33 zł/1l
108,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 894,44 zł/1l
170,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lacoste L.12.12 Blanc Dezodorant, 150ml
826,20 zł/1kg
165,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Doniczka stojąca z wkładem antracytowa RATO CASE HIGH DRTC600H-S433
112,41 zł
Sprzedawca: potz-tech

Lacoste - Lacoste pour Femme EDP 50ml
2 655,00 zł/1l
132,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lacoste L.12.12 Blanc Woda toaletowa, 50 ml
2 604,00 zł/1l
130,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odkurzacz na mokro i sucho JONR ED12 lite, zbiornik na wodę 750 ml, 25 minut, szczotka do czyszczenia krawędzi, funkcja automatycznego czyszczenia twardych podłóg
677,00 zł
-38,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
639,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Lacoste Touch of Pink Woda toaletowa, 90 ml
1 753,89 zł/1l
157,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guy Laroche Drakkar Noir Dezodorant, 150 ml
254,25 zł/1kg
50,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr. Oetker blacha do pieczenia z bardzo wysokim rantem, forma do pieczenia wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej z powłoką nieprzywierającą, kwadratowy kształt do soczystych i pysznych ciast (kolor: szary/czarny) ilość: 1 szt
206,11 zł
-106,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,98 zł
Sprzedawca: TR8

Philips Senseo CSA260/10, Ekspres do kawy na strączki, 1,2 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Biały
690,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Rabanne Olympéa Intense, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Oriental amber, Absolute orange blossom, White pepper, Vanilla salt, White amber, Ambergris, Spray, 1 szt.
7 618,63 zł/1l
609,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thierry Mugler Cologne Come Together woda toaletowa unisex 100 ml
3 021,50 zł/1l
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mikser ręczny Arendo ze stali nierdzewnej z przyciskiem turbo - Mikser ręczny z 2 trzepaczkami i 2 hakami do ciasta
222,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Elektryczny mikser ręczny Arendo z 2 trzepaczkami i 2 hakami do ciasta wykonanymi ze stali nierdzewnej
164,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Versace Eros Flame Żel pod prysznic, 250ml
370,52 zł/1l
92,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rabanne 1 Million, Żel pod prysznic, 150 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Skóra uniwersalna
912,73 zł/1l
136,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mikser ręczny Philips HR 3741/00
157,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: takemore

Czajnik elektryczny bezprzewodowy LEHMANN 1,7 l z regulacją temperatury 45-100°C, z funkcją utrzymywania ciepła i panelem dotykowym, czarny matowy
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Aga Tunel foliowy MR4003CH 3x2x2 m
233,71 zł
Sprzedawca: Aga24

Relaxdays 10047694, 1 szt.
123,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

Guerlain Aqua Allegoria - Mandarine Basilic, Kobiety, Letnie, 125 ml, Spray, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PEG-40..., 1 szt.
4 304,00 zł/1l
538,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Materac 140x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
779,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Stelaż łóżkowy 140x200, wysokiej jakości stelaż wykonany z drewna brzozowego, 28 elastycznych listew, wysokiej jakości stelaż rolkowy, wyprodukowano w Niemczech
319,00 zł
-24,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
295,00 zł
Sprzedawca: Bella_und_Jolie
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,40 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,60 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 228,40 zł/1l

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
222,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 112,20 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,50 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,90 zł/1kg

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,72 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
931,20 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,67 zł/1l

Air-Val Paw Patrol Żel + Szampon 2in1, 400 ml
38,52 zł
Sprzedawca: Bambule
96,30 zł/1l