4,0



Na podstawie 1 opinii
Jean Paul Gaultier, Classique, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
105,05 zł
525,25 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
10h 29m 35s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Balsam relaksujący COMFORT3 250,80 zł/1l
81,27 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
VERSACE Eros Energy SHOWER GEL 250ml365,68 zł/1l
91,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
L'Occitane Mélilot SG 250 ml W388,20 zł/1l
97,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Versace Eros Pour Homme Shower Gel358,52 zł/1l
89,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier, Classique, Cleansing, Shower Gel, 200 ml
1 178,80 zł/1kg
117,88 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nuxe, Reve de The, Revitalising, Shower Gel, For All Skin Types, 750 ml
109,39 zł/1l
82,04 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nuxe, Men Multi-Use, Shower Gel, All Over The Body, For All Skin Types, 100 ml
69,96 zł/1kg
34,98 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Żel pod prysznic, 200 ml
701,15 zł/1l
140,23 zł
Sprzedawca: MANADA

Hugo Boss, Boss Bottled, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 100 ml
303,00 zł/1l
30,30 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Vivian Gray, Wild Orchid, Cleansing and Hydrating, Shower Gel, For All Skin Types, 350 ml
85,26 zł/1l
29,84 zł
Sprzedawca: VISO

Jean Paul Gaultier Gaultier Classique, 200 ml żel pod prysznic dla kobiet - Żel pod prysznic 200 ml
1 032,65 zł/1l
206,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Nuxe, Prodigieux Floral, Softening, Shower Gel, For All Skin Types, 200 ml
188,95 zł/1l
37,79 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Crabtree & Evelyn, Pomegranate, Argan & Grapeseed, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 250 ml
314,16 zł/1l
78,54 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

John Richmond, Woman, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 200 ml
301,30 zł/1l
60,26 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jurlique, Lavander, Calming, Shower Gel, For All Skin Types, 300 ml
318,77 zł/1l
95,63 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Byblos, Luna, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 400 ml
80,47 zł/1l
32,19 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Byblos, Ghiaccio, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 400 ml
312,92 zł/1l
125,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Vivian Gray, Sparkling Orange, Softening, Shower Gel, For All Skin Types, 350 ml
97,14 zł/1l
39,00 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Sparkling, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 150 ml
472,60 zł/1l
70,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Jean Paul Gaultier Classique żel pod prysznic 200ml Jean Paul Gaultier 8435415011402
Żel pod prysznic, który doskonale oczyszcza i nawilża skórę, otulając ją perfumowanym woalem zapachu Classique.
Nuta głowy: anyż gwiazdkowaty, gruszka, kwiat pomarańczy, mandarynka, róża, bergamotka
Nuta serca: imbir, irys, orchidea, śliwka, ylang-ylang, tuberoza
Nuta bazy: wanilia, bursztyn, piżmo, cynamon, drzewo sandałowe
Żel pod prysznic J.P. Gaultier Classique
J.P. Gaultier Classique Żel pod prysznic
Pojemność: 200 ml
Opis:
- Jedwabisty żel
- Nawilża i zmiękcza skórę
- Zapewnia komfort i delikatną kompozycję zapachową (dzięki żelowej teksturze, która tworzy pianę).
Dámský sprchový gel
květy pomerančovníku,mandarinka,badyán,hruška,růže,bergamot
kosatec,zázvor,švestka,orchidej,ylang ylang,tuberóza
jantar,pižmo,vanilka,skořice,santalové dřevo
Ten żel pod prysznic od Jean Paul Gaultier ma oriA
Jean Paul Gaultier, Classique, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 200 ml
Żel pod prysznic Classique zapewnia komfort i perfumowaną miękkość dzięki żelowej konsystencji, która zamienia się w pyszną pianę. Pozostawia skórę pięknie pachnącą po kąpieli. Kobiety, które chcą być otulone kwiatową słodyczą Jean Paul Gaultier Classique od momentu wzięcia prysznica, sięgają po żel pod prysznic. Przyjemna konsystencja delikatnie myje i pielęgnuje skórę, a nuty kwiatu pomarańczy, śliwki i wanilii kuszą zmysły węchu.
Nuty głowy: Róża, gruszka, bergamotka, anyż gwiazdkowaty, mandarynka, kwiat pomarańczy: Nuty środkowe: Ylang-Ylang, Orchidea, Tuberoza, Śliwka, Imbir, Irys: Nuty bazy: Drzewo sandałowe, cynamon, wanilia, piżmo, bursztyn
J.P. Gaultier Classique Żel pod prysznic 65119961 / 651196101 SPANISH karton @ 1 sztuka x 200 ml
- Model
- Classique
- Waga
- 280 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- WODA, LAURETH SULFAT SODU, GLIKOL BUTYLENOWY, PARFUM (KOMPOZYCJA ZAPACHOWA), COCAMIDOPROPYL BETAINA, LAURETH SULFOOKSYSUCYNAT DISODU, COCAMIDA MIPA, SORBITOL, KSYLITOL, GLICERYNA, CHLORIDEK SODU, GLIKOL PROPILENOWY, PEG-55 OLEAT GLIKOLU PROPILENOWEGO, PPG-26-BUTETH-26, BENZOAN SODU, PEG-40 HYDROGENOWANY OLEJ RYCZYNOWY, TRISODIUM SULFOOKSYSUCYNAT, POLYQUATERNIUM-22, HYDROXYCYTROLAL, TRIGLICERYD KAPRILINOWY/KAPRYNOWY, DIACETAN GLUTAMINIANU TETRASODU, LIMONEN, LINALOL, KUMARYNA, GERANIOL, CYTROLOL, CYNAMYL ALKOHOL, EKSTRAKT Z KWIATÓW CYMBIDIUM GRANDIFLORUM (ORCHIDEE), KWAS CYTRYNOWY, CI 17200 (CZERWIEŃ 33), CI 19140 (ŻÓŁTY 5).
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- EAN
- 8435415011402
- Numer producenta
- G0036264391
- Model
- Classique
- Waga
- 280 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- WODA, LAURETH SULFAT SODU, GLIKOL BUTYLENOWY, PARFUM (KOMPOZYCJA ZAPACHOWA), COCAMIDOPROPYL BETAINA, LAURETH SULFOOKSYSUCYNAT DISODU, COCAMIDA MIPA, SORBITOL, KSYLITOL, GLICERYNA, CHLORIDEK SODU, GLIKOL PROPILENOWY, PEG-55 OLEAT GLIKOLU PROPILENOWEGO, PPG-26-BUTETH-26, BENZOAN SODU, PEG-40 HYDROGENOWANY OLEJ RYCZYNOWY, TRISODIUM SULFOOKSYSUCYNAT, POLYQUATERNIUM-22, HYDROXYCYTROLAL, TRIGLICERYD KAPRILINOWY/KAPRYNOWY, DIACETAN GLUTAMINIANU TETRASODU, LIMONEN, LINALOL, KUMARYNA, GERANIOL, CYTROLOL, CYNAMYL ALKOHOL, EKSTRAKT Z KWIATÓW CYMBIDIUM GRANDIFLORUM (ORCHIDEE), KWAS CYTRYNOWY, CI 17200 (CZERWIEŃ 33), CI 19140 (ŻÓŁTY 5).
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- EAN
- 8435415011402
- Numer producenta
- G0036264391
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Jean Paul Gaultier Classique, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, 200 ml, Imbir, Kwiat pomarańczy
756,15 zł/1l
151,23 zł
Sprzedawca: Tersorte

Jean Paul Gaultier, Classique, Cleansing, Shower Gel, 200 ml
1 178,80 zł/1kg
117,88 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
5 401,40 zł/1l
278,00 zł
-7,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
270,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Jean Paul Gaultier Classique, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Orchidea, Wanilia
9 469,90 zł/1l
946,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Jean Paul Gaultier Scandal, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Gardena, Miodowy, Paczula
8 864,33 zł/1l
265,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Jean Paul Gaultier Scandal By Night woda perfumowana Intense 50ml
17 358,00 zł/1l
932,29 zł
-64,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
867,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Zestaw 2 ramek na zdjęcia Relaxdays, format A4, passe-partout 15 x 20 cm, szklana szybka, ramki do postawienia lub zawieszenia, czarne
66,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Majtki damskie (opakowanie 4 szt.) - Bezszwowe majtki typu hipster - Bielizna komfortowa - Majtki elastyczne - Majtki biodrówki
85,61 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
136,28 zł/1kg
2,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Elastyczny pokrowiec na fotel rozkładany elastyczny żakardowy pokrowiec na fotel bujany pokrowiec na fotel rozkładany pokrowiec na sofę fotel rozkładany pokrowiec na sofę
144,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Kosz na śmieci z czujnikiem, 40 l, biały
471,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Versace Eros Woda toaletowa, 100ml
2 256,80 zł/1l
225,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Samsung INR18650-35E – ogniwo litowo-jonowe 3,7 V 3500 mAh (18650, płaski górny, bez zabezpieczenia)
21,32 zł
Sprzedawca: Akkuman

Bruno Banani Man Woda toaletowa, 50ml
3 018,40 zł/1l
150,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 888,00 zł/1l
141,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

vidaXL 3-osobowa sofa Chesterfield z imitacji skóry, brązowa
1 508,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

60 cm listwa oświetleniowa LED pod szafką z czujnikiem ruchu, bezprzewodowe ładowanie, 3 kolory światła, ściemniane oświetlenie szafki z czujnikiem, srebrne
90,57 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Deska Sedesowa Wolnoopadająca Spirit Athrazit, Antracytowa Lumarko
396,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Niedorzeczne pudełko do przechowywania tabletek na 7 dni, dozowniki tabletek na tydzień, wodoodporne, odporne na wilgoć, pojemnik na leki do podróży, przenośna konstrukcja, idealne do przechowywania witamin
57,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

grossag ekspres do kawy KA 8.17 z porcelanową filiżanką 150 ml / Pojedynczy ekspres do kawy (1 filiżanka)
96,17 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Lifemed 99209 Lifemed wsparcie sportowe "Ochrona kostki", rozmiar: XL
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sideboard >Lissy< in Weiß aus Kunststoff - 118x70x30cm (BxHxT)
568,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Kosz na pranie Pojemnik na pranie Skrzynia na pranie wiklinowa biała okrągła 34L Pokrywa D.32 H.47
109,00 zł
Sprzedawca: d_vier

Cappuccino Da Zuccherare 250g - Crastan
64,50 zł/1kg
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

VASAGLE Półka pływająca, półka ścienna, 80 x 20 x 3,8 cm brązowa
107,32 zł
Sprzedawca: Houseland

Wielofunkcyjny młynek do kawy Elektryczny młynek do kawy Młynek do ziaren Młynek do przypraw Pulweryzator Szlifierka Narzędzie ze stali nierdzewnej Elektryczny młynek do kawy ziarnistej do domu
127,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
5 243,33 zł/1l
471,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Opiekacz do kanapek 750 W, opiekacz do 2 tostów, nieprzywierająca powłoka, do kanapek, panini, gofrów i nie tylko, wyjmowane płyty czarny Retoo
44,99 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko
Zadowolony
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,34 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,52 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 227,76 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,15 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,70 zł/1kg

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
200,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 004,85 zł/1l

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,57 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
930,98 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,57 zł/1l