Zawartość:

0.6 l

Isolbau Silikon sanitarny 2 x 300 ml przezroczysty – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

428,99 zł

714,98 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

wt. 13 – śr. 14 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Silikon i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne
Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne
416,65 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
249,99 zł
Sprzedawca: iLogic
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
201,53 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia
Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia
423,38 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
33,87 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Silirub+ S8100 – neutralny silikonowy uszczelniacz do zastosowań sanitarnych – Soudal
Silirub+ S8100 – neutralny silikonowy uszczelniacz do zastosowań sanitarnych – Soudal
295,50 zł/1l
88,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Isolbau Sanitär Silikon 2 x 300 ml, biały - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - w kartuszach
Isolbau Sanitär Silikon 2 x 300 ml, biały - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - w kartuszach
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Isolbau Silikon sanitarny 1 x 300 ml, czarny – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
Isolbau Silikon sanitarny 1 x 300 ml, czarny – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
1 346,63 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
403,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Isolbau Silikon sanitarny 2 x 300 ml, szary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
Isolbau Silikon sanitarny 2 x 300 ml, szary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla CORNAT silikon w tubce 100ml, przezroczysty, T381199
CORNAT silikon w tubce 100ml, przezroczysty, T381199
397,99 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
397,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
57,16 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HAUSA Aquarium Silikon HS050 Silikon do szkła Silikonowy klej czarny 310 ml
HAUSA Aquarium Silikon HS050 Silikon do szkła Silikonowy klej czarny 310 ml
695,03 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
215,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Isolbau Silikon sanitarny 2 x 300 ml, jasnoszary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
Isolbau Silikon sanitarny 2 x 300 ml, jasnoszary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
714,98 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Isolbau Sanitär Silikon 6 x 300 ml, przezroczysty - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoszczelny - kartusze
Isolbau Sanitär Silikon 6 x 300 ml, przezroczysty - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoszczelny - kartusze
293,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
527,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PRONOVA Silikon sanitarny w kolorze bambusowym, 300 ml.
PRONOVA Silikon sanitarny w kolorze bambusowym, 300 ml.
1 349,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Knauf Silikon sanitarny 300 ml biały
Knauf Silikon sanitarny 300 ml biały
99,27 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
29,78 zł
Sprzedawca: Uniqstone
Zdjęcie produktu dla Isolbau Silikon sanitarny 4 x 300 ml, kolor antracytowy – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
Isolbau Silikon sanitarny 4 x 300 ml, kolor antracytowy – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
399,16 zł/1l
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla 1 szt. kartusza silikonowego, S-Polybond® SILIKONprofi Transparent | Silikon alkoksylowy, kartusz 310 ml, uszczelniacz do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych w łazienkach, kuchniach, budownictwie i wielu innych. Nie zawiera MEKO
1 szt. kartusza silikonowego, S-Polybond® SILIKONprofi Transparent | Silikon alkoksylowy, kartusz 310 ml, uszczelniacz do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych w łazienkach, kuchniach, budownictwie i wielu innych. Nie zawiera MEKO
612,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
189,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Sopro Silikon sanitarny szary 15 Silikon do uszczelniania spoin 310ml
Sopro Silikon sanitarny szary 15 Silikon do uszczelniania spoin 310ml
1 001,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Isolbau Aquarium Silikon 300 ml Transparent 1 Stück Glassilikon dauerelastisch
Silikon Isolbau Aquarium, 300 ml, przezroczysty, 1 sztuka. Silikon do akwariów, trwale elastyczny, przeznaczony do szkła
733,23 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
219,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla HAUSA silikon wysokotemperaturowy HS250 trwale elastyczny do 305°C 300ml
HAUSA silikon wysokotemperaturowy HS250 trwale elastyczny do 305°C 300ml
947,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
284,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Masa uszczelniająca 1500°C 310ml Odporna na wysoką temperaturę silikonowa rura piecowa
Masa uszczelniająca 1500°C 310ml Odporna na wysoką temperaturę silikonowa rura piecowa
646,52 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
200,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Silikonowa uszczelka Isolbau

Przezroczysta silikonowa uszczelka Isolbau to gotowa do użycia, sieciująca pod wpływem kwasu octowego, trwale elastyczna masa uszczelniająca, przeznaczona do uszczelniania i łączeń w łazienkach i kuchniach. Ta silikonowa masa uszczelniająca nadaje się do uszczelniania łączeń w pomieszczeniach sanitarnych, takich jak łazienki i kuchnie. Idealna do uszczelniania płytek, wanien, pryszniców, umywalek, zlewozmywaków i mebli kuchennych.

Silikon sanitarny Isolbau należy aplikować równomiernie i bez powstawania pustek za pomocą pistoletu do kartuszy, a następnie wygładzić w czasie, gdy tworzy się warstwa. Szczególne właściwości: ochrona przed rozwojem pleśni, trwała elastyczność, sieciowanie pod wpływem kwasu octowego, odporność na promieniowanie UV i starzenie, trwała wodoszczelność, możliwość stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Zawartość
0.6 l
EAN
4061608066085
Numer producenta
ISST2
Producent
Isolbau

Zawartość
0.6 l
EAN
4061608066085
Numer producenta
ISST2
Producent
Isolbau
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Isolbau Sanitär Silikon 2 x 300 ml, biały - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - w kartuszach
Isolbau Sanitär Silikon 2 x 300 ml, biały - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - w kartuszach
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla BGS technic Caulking Gun, 293 mm, 293 g
BGS technic Caulking Gun, 293 mm, 293 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
202,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Selsey Galhad – Komoda RTV Wotan, dąb matowy, z białym oświetleniem LED, szerokość 175 cm
Selsey Galhad – Komoda RTV Wotan, dąb matowy, z białym oświetleniem LED, szerokość 175 cm
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 108
1 480,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 4620
807,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla Zestaw głowic prysznicowych Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Oszczędność wody Uniwersalne głowice prysznicowe Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Ręczna słuchawka prysznicowa Funkcja masażu Z wężem 1,5 m Retoo
Zestaw głowic prysznicowych Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Oszczędność wody Uniwersalne głowice prysznicowe Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Ręczna słuchawka prysznicowa Funkcja masażu Z wężem 1,5 m Retoo
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
16,89 zł
-41%
9,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Philips 43PUS8079/12, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Philips 43PUS8079/12, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
3 871,70 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: LVS-Handel
Zdjęcie produktu dla Sony BDPS1700B, Full HD, 1080p, DTS-HD, Dolby TrueHD, BD, CD, DVD, 8,5 W, 0,25 W
Sony BDPS1700B, Full HD, 1080p, DTS-HD, Dolby TrueHD, BD, CD, DVD, 8,5 W, 0,25 W
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 60
667,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop
Zdjęcie produktu dla HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
112,66 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Xiaomi | Smart Tower Fan 2 EU | Stand fan | White | Diameter 29 cm | Number of speeds 4 | 24 W
Xiaomi | Smart Tower Fan 2 EU | Stand fan | White | Diameter 29 cm | Number of speeds 4 | 24 W
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 66
429,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla Isolbau, folia płynna 20 kg - folia uszczelniająca do łazienki, prysznica i kuchni - do ścian i podłóg - bezrozpuszczalnikowa, wodoszczelna masa uszczelniająca - uszczelnienie do łazienek
Isolbau, folia płynna 20 kg - folia uszczelniająca do łazienki, prysznica i kuchni - do ścian i podłóg - bezrozpuszczalnikowa, wodoszczelna masa uszczelniająca - uszczelnienie do łazienek
35,55 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
710,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Deleca zestaw sztućców 72 elementy dla 12 osób - sztućce można myć w zmywarce - noże, widelce, łyżki, noże do steków, widelczyki do ciasta - błyszcząca stal nierdzewna
Deleca zestaw sztućców 72 elementy dla 12 osób - sztućce można myć w zmywarce - noże, widelce, łyżki, noże do steków, widelczyki do ciasta - błyszcząca stal nierdzewna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
289,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaTotZo_Store
Zdjęcie produktu dla Betz zestaw 2 dywaników kąpielowych 50x70 cm PREMIUM Dywanik kąpielowy Mata prysznicowa 100% bawełny 650g/m² Kolor: antracytowy
Betz zestaw 2 dywaników kąpielowych 50x70 cm PREMIUM Dywanik kąpielowy Mata prysznicowa 100% bawełny 650g/m² Kolor: antracytowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
460,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Dunlop pompka rowerowa HT z manometrem
Dunlop pompka rowerowa HT z manometrem
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 320
85,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
57,16 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Owalna Deska Sedesowa Z Cichym Zamykaniem, Biała Lumarko!
Owalna Deska Sedesowa Z Cichym Zamykaniem, Biała Lumarko!
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typu A (Standard), HDMI Typu A (Standard), Czarny
Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typu A (Standard), HDMI Typu A (Standard), Czarny
63,60 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
95,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Łóżko wodne Atlantis Dual z ramą łóżka GARDA - kompletne łóżko - NOWOŚĆ
Łóżko wodne Atlantis Dual z ramą łóżka GARDA - kompletne łóżko - NOWOŚĆ
12 000,00 zł
Sprzedawca: WasserbettenCentrum
Zdjęcie produktu dla Sharp KD-NHA8S7PW21-DE Suszarka z pompą ciepła 8 kg 15 programów Obsługa SoftTouch
Sharp KD-NHA8S7PW21-DE Suszarka z pompą ciepła 8 kg 15 programów Obsługa SoftTouch
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
2 615,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Projektor F60 WiFi 3D z hologramami, odtwarzacz hologramów WiFi z 720 diodami LED, holograficzny wyświetlacz 3D 2K HD z pilotem – idealny na imprezy, urodziny i jako prezent świąteczny
Projektor F60 WiFi 3D z hologramami, odtwarzacz hologramów WiFi z 720 diodami LED, holograficzny wyświetlacz 3D 2K HD z pilotem – idealny na imprezy, urodziny i jako prezent świąteczny
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
678,72 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Zdjęcie produktu dla Namiot turystyczny dla 2-4 osób. Montana 23481
Namiot turystyczny dla 2-4 osób. Montana 23481
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 66
137,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik
Zdjęcie produktu dla LG CM2460, System micro domowego audio, Czarny, 100 W, 2-drożny, Zaciski, 6 Ω
LG CM2460, System micro domowego audio, Czarny, 100 W, 2-drożny, Zaciski, 6 Ω
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
846,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Blu-ray Robin Hood
Blu-ray Robin Hood
95,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla HERDING 4459268050, Koc do nakrycia w zestawie, Poszewka na poduszkę dołączona
HERDING 4459268050, Koc do nakrycia w zestawie, Poszewka na poduszkę dołączona
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
538,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Huawei P50 Pro, 16,8 cm (6.6"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, EMUI 12.0, Złoto
Huawei P50 Pro, 16,8 cm (6.6"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, EMUI 12.0, Złoto
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
13 114,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla OSRAM LED Base PAR16, reflektor LED z trzonkiem GU10, bez możliwości ściemniania, zastępuje 50 W, kąt świecenia 36°, ciepła biel - 2700 kelwinów, opakowanie 10 szt
OSRAM LED Base PAR16, reflektor LED z trzonkiem GU10, bez możliwości ściemniania, zastępuje 50 W, kąt świecenia 36°, ciepła biel - 2700 kelwinów, opakowanie 10 szt
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 44
49,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: LEDDO
Zdjęcie produktu dla AEG 8085641028 Żarówka halogenowa G9 40 W 230 V do piekarnika (patrz opis)
AEG 8085641028 Żarówka halogenowa G9 40 W 230 V do piekarnika (patrz opis)
86,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Burberry Sport woda toaletowa spray 75ml
Burberry Sport woda toaletowa spray 75ml
9 297,73 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
697,33 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft
Zdjęcie produktu dla Worek bokserski 24802, zestaw bokserski, do boksu i kickboxingu, 120 cm, czarny
Worek bokserski 24802, zestaw bokserski, do boksu i kickboxingu, 120 cm, czarny
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
689,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 993
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 215
21,89 zł
-26%
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Recenzje klientów

Na podstawie 5 opinii
Oceniono dnia 16 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Silikon
Zawartość 0,3 l
Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko w porządku, chętnie jeszcze kiedyś
Zawartość 0,3 l
Oceniono dnia 7 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,3 l
Oceniono dnia 17 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,3 l
Oceniono dnia 10 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,6 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne
Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
249,99 zł
Sprzedawca: iLogic
416,65 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,34 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,53 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
63,36 zł
-25%
47,00 zł
Sprzedawca: Sanitas
151,61 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
60,96 zł
Sprzedawca: MasterBau
217,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
48,68 zł
Sprzedawca: MasterBau
173,86 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
35,56 zł
Sprzedawca: MasterBau
127,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
40,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
143,64 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia
Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
33,87 zł
Sprzedawca: MasterBau
423,38 zł/1l