4,2



Na podstawie 5 opinii
Armani - Acqua di Gio Man Eau de Parfum EDP 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
374,65 zł
3 746,50 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Perfumy w sprayu do uzupełnienia 200ml3 262,15 zł/1l
652,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Armani - Acqua of Gio Profondo EDP 200ml3 047,30 zł/1l
609,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Giorgio Armani Code Parfum 50ml385,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Armani - Stronger With You Absolutely EDP 50ml334,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme Woda perfumowana, 200ml
2 463,25 zł/1l
492,65 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
3 659,90 zł/1l
365,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau De Parfum, For Men, Refill, 150
4 139,93 zł/1l
620,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Giorgio Armani Acqua di Gio edp 30ml
7 296,00 zł/1l
255,11 zł
-36,23 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
218,88 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
7 058,33 zł/1l
423,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo 200ml EDP
3 074,60 zł/1l
614,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Armani - Acqua Di Gio Parfum 100ml
4 729,50 zł/1l
472,95 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Armani - Acqua of Gio Profondo EDP 100ml
3 928,00 zł/1l
392,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani Acqua di Giò Parfum 2024 - wkład wymienny, 50 ml (dla mężczyzn)
7 011,00 zł/1l
350,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme Parfum 200ml
594,33 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Armani Emporio She EDP 100ml
2 006,20 zł/1l
200,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Armani Acqua Di Gio Profondo, woda perfumowana, pojemność do uzupełniania
2 849,00 zł/1l
427,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

GIORGIO ARMANI Acqua di Giò Homme Elixir 50ml
7 704,00 zł/1l
385,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montblanc Legend Blue, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mięta, Drzewo cedrowe, Drzewo sandałowe
1 830,50 zł/1l
183,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent MYSLF Le Parfum Perfumy, 60 ml
6 584,17 zł/1l
395,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Armani - Acqua di Gio Man Eau de Parfum EDP 100ml Standard package. For men.
Nowa woda perfumowana Acqua di Giò uosabia potężną, morską świeżość. Ten zapach jest zgodny z wartościami nowego pokolenia i jest w ekologicznie zaprojektowanym flakonie, który zmniejsza zużycie plastiku dzięki nowej zakrętce, która jest wykonana bezpośrednio z drewna i pozyskiwana w sposób zrównoważony w Europie. Rodzina zapachowa: cytrusowa, wodna Nuty głowy: nuty morskie, zielona mandarynka Nuty serca: szałwia muszkatołowa, lawenda, geranium Nuty bazy: Drzewne minerały, paczula Wodny i autentyczny. Woda perfumowana Acqua di Giò otwiera się wibrującym i orzeźwiającym uderzeniem innowacyjnych nut morskich połączonych z naturalną zieloną mandarynką. Serce zapachu tworzą aromatyczne esencje szałwii muszkatołowej z Prowansji, świeżej lawendy i geranium z Madagaskaru. Nuty bazy to drzewne minerały z paczulą z Gwatemali, pozyskiwaną w sposób zrównoważony w ramach programów solidarnościowych wspierających lokalne społeczności. Zapach ten oferuje harmonijne połączenie świeżych, aromatycznych i drzewnych elementów, tworząc wyrafinowany i ponadczasowy zapach. Design i inspiracja: Kultowy flakon Acqua di Giò został na nowo zinterpretowany na potrzeby wody perfumowanej, z czystymi, męskimi liniami i wykonany z przezroczystego, ciężkiego szkła. Butelka jest zwieńczona ciemnym drewnianym korkiem, odzwierciedlającym równowagę między architekturą a naturą w projekcie.
Nowa woda perfumowana Acqua di Giò uosabia potężną, morską świeżość. Ten zapach jest zgodny z wartościami nowego pokolenia i jest w ekologicznie zaprojektowanym flakonie, który zmniejsza zużycie plastiku dzięki nowej zakrętce, która jest wykonana bezpośrednio z drewna i pozyskiwana w sposób zrównoważony w Europie. Rodzina zapachowa: cytrusowa, wodna Nuty głowy: nuty morskie, zielona mandarynka Nuty serca: szałwia muszkatołowa, lawenda, geranium Nuty bazy: Drzewne minerały, paczula Wodny i autentyczny. Woda perfumowana Acqua di Giò otwiera się wibrującym i orzeźwiającym uderzeniem innowacyjnych nut morskich połączonych z naturalną zieloną mandarynką. Serce zapachu tworzą aromatyczne esencje szałwii muszkatołowej z Prowansji, świeżej lawendy i geranium z Madagaskaru. Nuty bazy to drzewne minerały z paczulą z Gwatemali, pozyskiwaną w sposób zrównoważony w ramach programów solidarnościowych wspierających lokalne społeczności. Zapach ten oferuje harmonijne połączenie świeżych, aromatycznych i drzewnych elementów, tworząc wyrafinowany i ponadczasowy zapach. Design i inspiracja: Kultowy flakon Acqua di Giò został na nowo zinterpretowany na potrzeby wody perfumowanej, z czystymi, męskimi liniami i wykonany z przezroczystego, ciężkiego szkła. Butelka jest zwieńczona ciemnym drewnianym korkiem, odzwierciedlającym równowagę między architekturą a naturą w projekcie.
- Model
- Acqua di Giò Eau de Parfum
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3614273954341
- Numer producenta
- 2047758
- Model
- Acqua di Giò Eau de Parfum
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3614273954341
- Numer producenta
- 2047758
Pasuje również do tego

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
3 333,33 zł/1l
300,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Estilo

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 833,33 zł/1l
345,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Giorgio Armani Si 100ml edp
3 890,00 zł/1l
389,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Escentric Molecules Escentric 01, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Iso E Super, Lime peel, Hedione, Orris, Balsamic notes, Musk, Spray, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water), Limonene, Citral, Linalool
5 028,50 zł/1l
502,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme Woda perfumowana, 200ml
2 463,25 zł/1l
492,65 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable
2 626,00 zł/1l
262,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 30 ml
6 588,00 zł/1l
197,64 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme sztyft 75ml
1 488,00 zł/1l
111,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Y Pour Homme Woda perfumowana, 100ml
4 216,20 zł/1l
421,62 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Mgiełka do włosów i ciała
962,22 zł/1l
86,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 111,11 zł/1l
280,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Giorgio Armani Stronger With You woda toaletowa w sprayu 100 ml
3 090,00 zł/1l
309,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
6 910,10 zł/1l
691,01 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Giorgio Armani Acqua Di Gio Edp 75ml
4 906,00 zł/1l
367,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 500,00 zł/1l
259,78 zł
-9,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
250,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Kerastase Genesis Serum do włosów, 90ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 133,33 zł/1l
282,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
6 216,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

Hermes Terre d'Hermès Eau Intense Vetiver, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 szt.
5 716,60 zł/1l
285,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
613,50 zł/1l
61,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
3 659,90 zł/1l
365,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Szybka ładowarka Apple 20 W + 1 m USB C
60,15 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edp Spray
5 104,00 zł/1l
255,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 499,90 zł/1l
149,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
7 058,33 zł/1l
423,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau De Parfum, For Men, Refill, 150
4 139,93 zł/1l
620,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
6 833,17 zł/1l
409,99 zł
Sprzedawca: motivoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
20%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,05 l
Super perfumy. Szybka dostawa w najlepszej cenie
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pachnie wspaniale! Mój mąż chciał go dostać na urodziny.
Zawartość 0,075 l
Ładnie pachnie
Oceniono dnia 15 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 31 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 024,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
602,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 046,60 zł/1l

Volare Vanilla Pods 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
145,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 450,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
368,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 371,40 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

ETAT LIBRE D'ORANGE You Or Someone Like You EDP 50ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
256,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 122,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Guerlain Vol de Nuit, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, #09810 Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 687,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
56 239,33 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(587)Liczba wystawionych ocen: 587
409,99 zł
Sprzedawca: motivoo
6 833,17 zł/1l